Otrokovice
Repáň – Zábojník, Škubník, Fiala, Mlánek, Kiška, Byrtus
Hulín
Unger – Dvořáček, Michálek, Minář, Uličný, Rožek

Rozhodčí si ještě vyslechnou pár nadávek a za doprovodu pořadatelů se oba týmy rozejdou do kabin. Ode mne je to dnes vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou!
Máme za sebou hodně divoký zápas, ve kterém rozhodčí rozdal jedenáct žlutých karet a jednu červenou. Oba celky se nakonec rozchází na góly shodně 1:1, kdy na trefu hostujícího Ondřejky zareagoval v nastavení první půle vyrovnáním Schwaszcz.
90+4'
90+3'
Sudí pro jistotu zápas již ukončil...
90+2'
Velmi zajímavý konec utkání! Hráči Hulína fyzicky a velmi hrubě slovně napadli hlavního i pomezního rozhodčího. Hlavní aktér Ondřejka inkasuje červenou kartu, situaci klidní pořadatelé.
90+1'
Červenou kartu dostává Ondřejka (SK Spartak Hulín).
90+1'
Žlutou kartu dostává Zlámal (SK Spartak Hulín).
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
88'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tureček, přichází Dvořáček.
86'
Po standardce domácích bylo ve vápně před Dostálem živo, žádná rána ale nedoputovala až do brány.
84'
Tolik řevu tu dnes ještě nebylo, hodně se zlobí hosté. Ti nejprve chtěli po zákroku na Šroma penaltu, následně jejich akci pro útočný faul rozhodčí zastavil úplně.
81'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Minář, přichází Hradil.
80'
Domácí jsou poslední minuty aktivnější, skóre je ale stále nerozhodné. Stejně tak počet žlutých karet, tam je to 5:5.
78'
Žlutou kartu dostává Tureček (SK Spartak Hulín).
75'
Viktorka dokázala zahrozit centrem do vápna, pro který si ale došel Dostál.
73'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Nzembi, přichází Kiška.
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bojda, přichází Byrtus.
70'
Po pasáží plné faulů stále čekáme na nějakou fotbalovou akci, sledujeme velmi bojovnou pasáž,
68'
Žlutou kartu dostává Pěnička (FC Viktoria Otrokovice).
66'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Zábojník.
64'
Žlutou kartu dostává Hradil (SK Spartak Hulín).
62'
Žlutou kartu dostává Vašulka (FC Viktoria Otrokovice).
V dnešním hezkém počasí si našlo cestu na tribuny 178 diváků.
57'
Žlutou kartu dostává Nzembi (FC Viktoria Otrokovice).
56'
Z ničeho nic teď zahrozil Hulín, první pokus Semanko chytil, dorážka do prázdné branky už ale naštěstí pro domácí byla z ofsajdu.
53'
Nzembi centroval z levé strany, ovšem velmi nepřesně. Míč skončil až za rohovým praporkem v reklamním stánku.
52'
Žlutou kartu dostává Vyskočil (SK Spartak Hulín).
50'
Žlutou kartu dostává Šrom (SK Spartak Hulín).
48'
Po něm Chwaszcz sklepl ze vzduchu balón, ten se ale od země odrazil těsně nad branku. Tady chybělo ke gólu kousek!
47'
Domácí navazují na svůj výkon z konce první půle, v šanci byl Jurča, jeho pokus je ale zblokovaný na roh.
46'
45+1'
45+1'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Tak pozor, ještě poslední akce v nastavené minutě končí gólem! Jasenský centr poslal přesně na hlavu ŠIMONA CHWASZCZE, který srovnává. 1:1!
45'
Žlutou kartu dostává Josl (SK Spartak Hulín).
45'
Ondřejka pálil na závěr poločasu mimo Semankovu bránu...
43'
Další možnost domácích, Dostál vyrazil střelu z hranice vápna před sebe, Bahounek ale poskakující balón poslal mimo branku.
41'
Standardku měli i domácí, Jasenský dobře centroval do vápna, jeho spoluhráči ale faulovali Dostála.
39'
Hostující Josl zahrával standardní situace. Jeho tvrdou ránu Semanko vyrazil, ale pouze před sebe, kde míč po několika odrazech byl ve vzduchu. Hosté se dožadovali penalty za ruku, ale nedočkali se.
38'
Žlutou kartu dostává Chwaszcz (FC Viktoria Otrokovice).
37'
Bojda nabízel míč Pěničkovi, který by byl sám před Dostálem, ale nestalo se tak.
35'
Další pokus Viktorky končí ofsajdem. Zatím velmi bezzubá je ofenziva domácích.
33'
Otrokovičtí nějakou dobu kombinovali na útočné polovině, dokud se však nedopustili útočného faulu...
31'
Jasenského dalekonosná rána mířená k tyči nebyla vůbec špatná, Dostál ji vyráží na roh.
30'
Žlutou kartu dostává Ondřejka (SK Spartak Hulín).
29'
Všechny akce Viktorky jsou zatím velmi marné, i nynější centr na Nzembiho skončil až v zámezí.
27'
Domácí kombinovali poblíž své branky, z čeho samozřejmě vyplynula chyba. Útočníci Hulína se sice snažili rychle zahrozit, ale nepodařilo se.
24'
Duval Nzembi se hnal do útoku po levé straně, mířil ale příliš vysoko.
21'
Další akci hulínského celku zastavil ofsajd, v akci zase Otrokovice.
19'
Hulín právě vstřelil branku!
Spartak jde z rychlého protiútoku do vedení! VÁCLAV ONDŘEJKA otevírá stav utkání, když dokázal v situaci sám proti Semankovi prostřelit domácího gólmana střelou na vzdálenější tyč. 0:1!
16'
Žlutou kartu dostává Bahounek (FC Viktoria Otrokovice).
13'
Martin Vyskočil z hranice vápna natáhl a vypálil, jeho ránu musel Semanko vytěsnit na roh!
10'
Viktorka zahrávala standardní situaci, ale pouze do zdi soupeře.
7'
Dobře zaplněné tribuny na otrokovických Trávníkách nyní viděly ostrou ránu z první domácího kapitána Adama Jasenského, ten ale hrubě přestřelil bránu, a nejen tu. Balón si našel cestu až mimo areál a přeletěl i nedalkou čtyřproudou silnici a následné koleje.
5'
Hráči Hulína se ocitli dva sami před Semankem, jejich akci ale zastavil praporek pomezního na znamení ofsajdu.
3'
Na úvod utkání byli aktivnějším týmem domácí hráči, střelu na branku ale nevyprodukovali.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Pěnička, Jasenský, Chwaszcz, Bahounek, Bojda, Nzembi, Vašulka, Jurča, Behan
Náhradníci: Repáň – Zábojník, Škubník, Fiala, Mlánek, Kiška, Byrtus

SK Spartak Hulín: Dostál – Malenovský, Zlámal, Vyskočil, Hradil, Ondřejka, Šrom, Josl, Oulehla, Vyskočil, Tureček
Náhradníci: Unger – Dvořáček, Michálek, Minář, Uličný, Rožek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.