MSFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Hulín - 9. června 2018   17:00

Petřkovice
Petřkovice
25' Holiš  • 39' Ptáček  • 61' Szotkowski
3:1
(2:1)
Hulín
Hulín
41' Dvořáček
Petřkovice
Godula – Švancer, Wozniak (C) (46. Latocha), Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal (87. Regec), Szotkowski, Honiš
Chvěja – Latocha, Regec
Kneisl – Škrobák, Mojžíš
Petřkovice
161 diváků
Hulín
Unger – Michálek (78. Uličný), Zlámal (C), Malenovský, Mi. Vyskočil, Tureček, Rožek, Dvořáček, Hradil, Oulehla, Minář (63. Pospíšil)
Dostál – Ma. Vyskočil, Uličný, Pospíšil

89'
Teď přišla další střelecká šance pro Spartak. Míč ale opět nesměřoval mezi tři tyče, nýbrž skončil vysoko nad brankou.
88'
Navíc Odra zahrávala standardní situaci kousek za polovinou hřiště. Dalekonosný centr ale skončil pouze na hlavě protihráče.
87'
Godula si dával s výkopem hodně načas, nakonec to ale zvládl v časovém limitu rozhodčího. Odra se navíc usadila na útočné polovině.
87'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Dominik Smékal, přichází Lukáš Regec.
86'
Hlučín táhl velice nebezpečný protiútok, který ale dopadl naprosto katastrofálně. Míč skončil až u brankáře Goduly.
85'
Spartak ale i nadále zkouší. Další útok pokusil založit na levém křídle, avšak na samotné hranici šestnáctky přišla nepovedená přihrávka.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Odra Petřkovice pohodlně kráčí za setráváním v soutěži, hosté potřebují vstřelit dvě branky.
79'
Také hostující brankář si okusil práci s míčem. Nakonec ho poslal kousek před středový kruh, kde číhal volný spoluhráč.
78'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Radim Michálek, přichází Stanislav Uličný.
78'
Až v tomto momentu jsme se dočkali další střely. Tu obstarali hosté, avšak míč směřoval hodně vedle branky, Godula bude vykopávat.
77'
Spartak přeci jenom vydoloval hrací předmět, se kterým pelášil na druhou stranu. Soupeř ale stačil včas zastavit akci.
76'
Po delší době se dostal k výkopu od své svatyně brankář Godula, který poslal balón daleko za středový kruh hřiště.
75'
Nakonec tomu tak nebylo, míč totiž putoval po zemi na hráče v červeném dresu. Domácí se ale k míči rychle dostali.
74'
Nyní se to alespoň trochu povedlo, neboť Spartak si vybojoval standardku na útočné polovině. Uvidíme, za míč poletí až do šestnáctky.
73'
Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku. Spartak se nemůže dostat na útočnou polovinu, soupeř je totiž aktivnější.
72'
Žlutou kartu dostává Leoš Švancer (FC Odra Petřkovice).
71'
Odra Petřkovice měla k dispozici přímý kop z lukrativní pozice. Střela mířila přímo na bránu, avšak míč skončil daleko od branky.
70'
Krátký aut nakonec přinesl celkem do pokutového území, kde zakročil soupeře. Konkrétněji to byl Unger, jenž sevřel míč do náruče.
69'
Obrázek hry se nikterak nemění. Odra nyní převzala iniciativu a je častěji u míče. Nyní se dostane k autu od pravé postranní čáry.
64'
Odra se opět stáhla do defenzívy a spíše čeká, s čím přijde soupeř. Hulín si vybojoval aut, který okamžitě poslal zpět do hry.
63'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Michal Minář, přichází Tomáš Pospíšil.
63'
Rychlý ťukec před polovinou hřiště skončil nedovoleným zákrokem jednoho z domácích. Spartak okamžitě rozehrál volný kop.
62'
I přes sympatické počínání Spartaku, jsou to domácí, kdo vstřelil další branku. Momentálně budou hosté potřebovat vstřelit dvě branky.
61'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Jenomže domácí si berou dvoubrankové vedení zpět! Střelcem branky je MAREK SZOTKOWSKI.
61'
Máme za sebou více než hodinu hry. Odra Petřkovice je i nadále ve vedení, avšak soupeř neúnavně buší do velmi dobré defenzívy.
60'
I nadále sledujeme hodně vyrovnanou podívanou, avšak bez vážnějších šancí. Hulín to znovu zkusí po autovém vhazování.
59'
Hulín se nyní pokusil trochu uklidnit hru, což se mu podařilo. Následně si došel po faul na útočné polovině, následovat bude standardka.
58'
Nyní to ale hosté přehnali s důrazem při napadání, čehož si všiml také hlavní rozhodčí. Hulín bude rozehrávat z vlastní poloviny.
57'
Petřkovice zatím hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje. To znamená, daleko své branky, a pokud možná s míčem na kopačkách.
56'
Po delší době jsme se dočkali rohového kopu, který obstarali hostující hráči. Kulatý nesmysl ale skončil v náruči Goduly.
55'
Najednou se na hostující svatyni valí jeden útok za druhým. Naopak Spartak číhá na vhodnou příležitost k protiútoku.
54'
Odra se snad poprvé ve druhém poločase dostala k opačnému pokutovému území. Zde ale číhala početnější přesila.
53'
Spartak odrazil jeden z mála útočných výpadů soupeře, následně se ale míče hodně rychle zbavil. Hrát tak můžou domácí hráči.
52'
Spartak se pokusil přenést hru na pravou stranu, avšak pas nebyl vůbec přesný. Naopak se ho ujal soupeř, který nikterak nespěchá.
51'
Úvod druhého poločasu zatím patří hráčům v červených dresech. Jednoznačně je patrné, že hosté chtějí s výsledkem něco udělat.
50'
Mírný favorit tohoto zápasu stále nemůže najít cestičku do nebezpečnějšího prostoru, Odra brání velmi dobrým způsobem.
49'
Spartak se ujal autového vhazování od pravé postranní čáry. Hosté se ale daleko nedostali, nýbrž se míče ujal soupeř.
48'
Odra přešla přes polovinu hřiště, kde si vybojovala standardní situaci. Nic ošemetného se ale neudálo, Unger nemusel zasahovat.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté. Ti budou dotahovat jednobrankové manko.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Radim Wozniak, přichází Mario Latocha.
46'
Máme za sebou úvodní dějství, které nám přineslo hned tři branky. Petřkovice se dostaly do dvoubrankového vedení, avšak soupeř stačil před hvizdem snížit na rozdíl jediné branky. Do druhého poločasu je vše otevřené, Petřkovice jsou ale velmi blízko záchraně.
45'
43'
Hulín přežil nadějnou akci soupeře, nyní sám kombinuje u vlastního pokutového území.
42'
Kontaktní branka přišla opravdu hodně rychle, Spartak je tak zpět v zápase. Ihned po rozehrávce se ale domácí pustili do útočení.
41'
Hulín právě vstřelil branku!
Hosté se vracejí zpět do zápasu! Střelcem branky je MICHAL DVOŘÁČEK.
40'
Tak v tuto chvíli to se Spartek nevypadá vůbec růžové, naopak Odra skvěle vykročila za záchranou v soutěži.
39'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Je tu druhá branka v hostující síti! Střelcem branky je JAKUB PTÁČEK.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Rázem ale přišla nepřesná narážečka, po které se k autu dostane soupeř. Spartak nikterak nečeká a okamžitě poslal míč zpět do hry.
37'
Po hodně dlouhé době se Odra dostala k souvislejšímu držení hracího předmětu. Ten lítá z kopačky na kopačku.
36'
Ani další akce neměla dlouhého trvání, k míči se naopak dostal brankář Godula, který ho rozehrál po zemi na pravou stranu.
35'
Hosté to zkusili dalekonosným nákopem až do pokutového území soupeře, Odra ale stačil kulatý nesmysl odvrátit do autu.
34'
Obrázek hry se stále nemění. Spartak se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, avšak obrana soupeře to nechce připustit.
29'
Iniciativu převzali hosté. Odra nyní odráží jeden útok za druhým, brankář Godula ale stále nemusel řešit nic ošemetného.
28'
Nyní to ale Hulínu celkem vyšlo, avšak před pokutovým územím následovala špatná finální nabídka na hrotového útočníka.
27'
Ihned po rozehrávce, se hosté snažili prosadit po levém křídle, kde ale čekal mohutný blok protihráčů. Spartak je bezzubý.
26'
Na úvodní trefu dnešního zápasu jsme čekali něco málo přes dvacet minut, avšak Petřkovice se zcela zaslouženě dostali do vedení.
25'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Střelcem branky je RADIM HOLIŠ.
23'
Odra se hodně rychle dostala s míčem na útočnou polovinu, kde ale následovala velmi nepřesné přihrávka.
22'
Hra se nastěhovala za středový kruh, kde jsme viděli hned několik velmi tvrdých soubojů. Nakonec se míče zmocnily Petřkovice.
21'
Spartak si přichystal úvodní rohový kop utkání, který ale neskončil žádným zakončením. Naopak Godula zachytil balón do rukavic.
19'
Aby toho nebylo málo, tak se Odra opět vystavila do ofsajdu, v dnešním utkání už podruhé.
18'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, avšak bez logičtější myšlenky. Úvodní minuty nám zatím nenabízejí pohlednou podívanou.
17'
Mírný favorit zápasu to pro změnu zkoušel rychle podél autové čáry, centrovaný pokus ale přeletěl pokutové území.
16'
Spartak se po delší usadil s kulatým nesmyslem na útočné polovině, cestička vpřed je ale hodně přehuštěná.
15'
Úvodní střelecký pokus vyprodukovali domácí, avšak kulatý nesmysl skončil hodně vedle branky. Unger bude vykopávat.
14'
Petřkovice to zkoušejí od vlastní šestnáctky. Obranná linie nyní kombinuje v v oblasti středového kruhu, hosté je ale do vážnější šance nepouštějí.
13'
Spartak chtěl rozjet útočnou akci středem hřiště, nakonec ale rychle skončila. Odra se zmocnila míče, se kterým kombinuje.
12'
Petřkovice dostali příležitost k provedení autového vhazování z pravé strany. Domácí se ale s míčem vrátili zpět.
11'
Stejná situace také na druhé straně. I tentokráte se jednalo o ofsajdové postavení, rozehrávky se ujme sám brankář Unger.
10'
Nyní to pro změnu hosté uspěchali natolik, že jejich útočná akce končí ofsajdem. Ten správně posoudil pomezní arbitr.
9'
Žlutou kartu dostává Radim Michálek (SK Spartak Hulín).
8'
Hulín si vybojoval standardku na útočné polovině, která ale nepřinesla nic závratného. Naopak soupeř urychleně založil protiútok.
7'
Nyní se snad poprvé dotkl míče brankář Unger, který odkopával od své svatyně. Nakonec balón poslal kousek za polovinu hřiště.
6'
Petřkovice to opět zkoušely po pravém křídle, nicméně rychlou akci dokázal soupeř odvrátit. Domácí jsou i nadále u balónu.
5'
Spartak táhl velice nadějný útok, jenž ale skončil hned na prvním protihráči. Oba brankáři tak jsou stále bez jakéhokoliv zákroku.
4'
Domácí vhazovali kousek od pokutového území, nakonec se ale soupeř stačil ubránit. Odra ale vstoupila do zápasu aktivněji.
3'
Odra to poprvé zkusila po levém křídle, kde nakonec akce téměř hned. Na druhou stranu se řítí hosté.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Švancer, Wozniak (C), Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal, Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Chvěja – Latocha, Regec

SK Spartak Hulín: Unger – Michálek, Zlámal (C), Malenovský, Mi. Vyskočil, Tureček, Rožek, Dvořáček, Hradil, Oulehla, Minář
Náhradníci: Dostál – Ma. Vyskočil, Uličný, Pospíšil

Rozhodčí: Kneisl – Škrobák, Mojžíš.
SK Spartak Hulín

Na opačné straně stojí o poznání lépe hrající Hulín, kterému pro změnu patří šestá pozice. Narozdíl od soupeře, čeká Hulín poslední kolo letošní sezóny. Spartak buď zůstane na šesté pozici, a nebo může klesnout na osmou pozici, což značí přesný střed tabulky. Hulín se v posledních zápasech potýká s kolísavou formou. Poslední čtyři zápasy přinesly pouze jedno vítězství, v minulém kole navíc nestačil na čtvrtou Kroměříž. Hulín se ale prezentuje jednou z nejlepších ofenzív soutěže, na druhou stranu, se defenzivní vazba nejeví vůbec přesvědčivým způsobem.
FC Odra Petřkovice

Fotbalisté Petřkovic letos předvádějí hodně nevyrovnané výkony, které stačí na dosavadní destou pozici. Tento celek překonal velmi špatné výkony, nyní dokonce vyhrál hned třikrát za sebou. Petřkovice stále nemají jistotu záchrany, neboť z MSFL sestupuje hned trojice mužstev. Poslední kola tak rozhodnout o posledním sestupujícím, avšak Odra se nachází ve velmi slušné pozici pro setrvání. Petřkovice tak budou usilovat o natažení vítězné série, která by koneckonců mohla přinést také záchranu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Moravskoslezská fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Odra Petřkovice a SK Spartak Hulín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.