MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Petřkovice - 4. srpna 2018   17:00

Hodonín
Hodonín
28' Ťok  • 67' Massamba
2:0
(1:0)
Petřkovice
Petřkovice
Hodonín
Koníček – Flasar, Suchý, Ťok, F. Žák (90. Mareš), Hesek (C), Copko (83. Fojtík), Novotný, Sasín, Šustr, Massamba (78. Opina). Trenér: Dekař.
Záleský – V. Žák, Opina, Mareš, Dekleva, Fojtík.
Popelák – Vejtasa, Kolář, Delegát: Hulcký
Hodonín
283 diváků
Petřkovice
Godula – Ficek, Sporysz, Neumann (78. Chlopek), Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal (46. Mládek), Rychlý, Plesník, Honiš (57. Regec). Trenér: Smetana.
Chmiel – Telnar, Regec, Kania, Mládek, Chlopek.

Hodonín dokázal v druhém poločasu navýšit své vedení na konečný výsledek 2:0 po trefě Massamby! hosty z Petřkovic můžou mrzet neproměněné šance z prvního poločasu, pak už to byla spíše taková křeč v jejich podání. Přeji čtenářům onlajnů klidný a pohodový sobotní večer.
90+2'
90+2'
Poslední možnost pro hostující celek.
90+1'
Centr se stal kořistí brankáře Koníčka.
90'
Rozhodčí nastaví dvě minuty!
90'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Lukáš Mareš.
89'
Dobře to sehrál hostující hráč u rohového praporku a je to tak jen výkop od branky Petřkovic.
88'
Filip Žák se ocitl sám před brankářem Godulou, kterého sice obstřelil, ale zároveň minul i branku soupeře!
87'
Centr Chlopka neměl výšku a celkově byl takový mizerný, domácí obrana sním neměla žádný problém.
86'
Dnešní utkání sleduje 283 diváků!
86'
Mládek zabrousil do kotníků Ťoka.
84'
Petřkovice se snaží dosáhnout, alespoň čestného gólového úspěchu.
83'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází David Copko, přichází Petr Fojtík.
82'
Lukáš Regec díky špatné přihrávce nedokázal vyslat spoluhráče do sólo nájezdu.
81'
Opina nevyhrál sprint atak jeho spoluhráči vrací míč postupně až ke svému brankáři.
80'
Hostující hráč se jen stěží zvedá z hrací plochy.
78'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dione Papa Saltigué Massamba, přichází Martin Opina.

Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Marek Neumann, přichází Patrik Chlopek.
76'
Žlutou kartu dostává Radovan Lokša (Petřkovice) za protesty.
76'
Šikovný pokus lobem vysunout útočníka končí odpískaným ofsajdem Petřkovic.
76'
Hodonín hraje bago na své polovině hřiště.
75'
Josef Hesek zabojovala odehrál míč raději na rohový kop pro Petřkovice.
74'
Hostující hráč byl nachytán asistentem rozhodčího v ofsajdovém postavení.
73'
Centr skončil pouze za postranní čárou, jelikož v pokutovém území nikoho ve žlutém dresu nenašel.
72'
Centr hostí zprava byl obráncem sražen na rohový kop.
71'
Útok Hodonína byl zakončen slabou střelou, kde byl přítomen brankář Godula.
70'
Centr do pokutového území vůbec neprošel a byl odehrán pozornou obranou do bezpečí.
69'
Další přímý kop pro hosty.
68'
Hra je přerušena, aby se oba celky u svých laviček mohli občerstvit v tomto úmorném vedru.
67'
Hodonín právě vstřelil branku!
Na 2:0 zvyšuje hodonínská zahraniční akvizice DIONE PAPA SALTIGUÉ MASSAMBA!
66'
Hostující hráč se uvolnil, ale ke zlobě lavičky a hráčů Petřkovic rozhodčí ukazuje, že o míč přišel čistě, rozhodčí stál poblíž místa činu.
65'
Z přímého kopu to zkusil přímo do branky Radek Sasín, branku však o několik centimetrů přestřelil.
64'
Šikovný Copko musel být faulován poblíž pokutového území.
63'
Centr do pokutového území vyboxoval pohotový Koníček.
62'
Po faulu u postranní čáry je to přímý kop pro Petřkovice.
61'
Komentátor utkání nabádá fanoušky, aby slušně fandily a slušně komentovaly výroky rozhodčího.
60'
Žlutou kartu dostává Adam Rychlý (FC Odra Petřkovice).
59'
Unikajícího Copka stáhl hostující hráč, uvidíme jaká bude následovat karta. domácí publikum chce samozřejmě kartu barvy červené.
58'
Jeden z domácích hráčů byl ošetřován přímo na hřišti.
58'
Míč přímo ze vzduchu uzmul brankář Koníček.
57'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Martin Honiš, přichází Lukáš Regec.
56'
Massamba je hlídán hodně na těsno což mu činí velké problémy tato osobní obrana.
55'
Domácí signál při rohovém kopu nic podstatného nepřinesl.
54'
Rohový kop pro Hodonín.
53'
Filip žák se nedokázal individuálně prosadit proti početné žluté přesile.
52'
Massamba si sice našel dlouhý výkop, ale byl od míče odzbrojen.
50'
Žlutou kartu dostává Patrik Šustr (FK Hodonín) za ostrý skluz na Neumanna.
50'
Obrana Petřkovic dokázala paralyzovat útok Hodonína po levé straně hřiště.
49'
Lokša se prezentoval nedůraznou střelou do brankáře Koníčka.
49'
Rozhodčí nyní pustil několik osobních soubojů na obou stranách.
48'
Massamba se přes dva protivníky nedokázal dostat.
47'
Souboj Novotného s Neumannem byl posouzen jako faul hráče Hodonína.
46'
Hostující dlouhý nákop doputoval až k brankáři Koníčkovi.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Dominik Smékal, přichází Dominik Mládek.
46'
Stav poločasu je 1:0 pro Hodonín. Přitom Petřkovice vůbec nehrají zle, měli dvě větší šance, které nevyužili Ptáček napálil míč do tyče a poté parádní trefou udeřil hodonínský Ťok. V závěru poločasu domácí další výstavní ránou nastřelili břevno hostující branky. Druhý poločas začne cca v 18:06 hodin.
45+1'
45+1'
Rohový kop pro domácí celek.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu!
45'
Domácí to zkusili opět z dálky a trefují po nádherné střele břevno!
44'
Souboj Šustra s Fickem posoudil rozhodčí jako faul, ale domácí hráč hrál první míč. Sporné rozhodnutí.
43'
Je nařízen přímý kop ve prospěch Hodonína.
42'
Adam Rychlý nenechal projít míč na volného protihráče a pohotově ho odklidil do autu za postranní čáru.
41'
Tato souhra Petřkovic přišla vniveč a vedla tak maximálně do pekel.
40'
Domácí hráč si v souboji pomohl drobným, ale viditelným přistrčením.
39'
Centr Petřkovic z pravé strany hřiště proletěl napříč celým pokutovým územím, aniž by ho někdo z hráčů zasáhl.
38'
Žlutou kartu dostává Tomáš Novotný (FK Hodonín) za svůj ostrý zákrok.
37'
Oba celky se dopustily několika nepřesností v rozehrávce.
36'
Hráč Hodonína individuálně vyvážel balon a přitom byl faulován což rozhodčímu neuniklo.
35'
Domácí obrana zmatky před Koníčkem nakonec vyřešila.
34'
Massemba si šikovně narazil míč s Copkem, ale jeho střela byla následně sražena hostujícím hráčem.
33'
Centr zprava si dobře pohlídal obránce Hodonína a srazil míč zády za postranní čáru.
32'
Hostující hráč to přehnal s důrazem v osobním souboji a je mu tak odpískán nedovolený zákrok.
31'
Domácí celek zahajuje další postupný útok.
30'
Přímý kop Ťoka nebyl zahrán zrovna příliš povedeně.
29'
Tato branka uklidnila domácí fotbalisty a tak mohou v poklidu kombinovat.
28'
Nyní jsme viděli opravdu parádní gól! TOMÁŠ ŤOK napřáhl snad ze třiceti metrů a míč končí přesně v šibenici – 1:0!
26'
Flasar si pomohl v souboji faulem a je slovně důrazně napomínán rozhodčím, příště už to bude za žlutou kartu.
25'
Massamba míč od Flasara nemohl stihnout na hřišti, ani kdyby zapnul rychlost běhu na tzv. Bolta.
24'
Rozhodčí přerušil hru, aby se oba celky mohly u svých střídaček občerstvit.
23'
Centrovaný míč si v mlýnici těl v pokutovém území našel brankář Koníček.
22'
Godula kryje míč a připisuje si další zákrok.
21'
Domácí hráč přišel o míč v souboji, domácí fandové se marně dožadují odpískání faulu, hraje se dál.
20'
Příliš dlouhý míč kazí pokus o útok v podání fotbalistů Hodonína.
19'
Hostující celek se nikam nežene a kombinuje v klidu s míčem na své polovině hřiště.
18'
Mizerná koncovka v podání hráče Hodonína.
17'
A další šance pro Odru Petřkovice! Centr z pravé strany od brankové čáry kupodivu propadl mezi všemi hráči až k druhé tyči na zcela volného Jakuba Ptáčka a ten trefuje pouze tyč odkryté branky!
15'
Dlouhý nákop domácích hasí vyběhnutím hluboko do hřiště hlavičkující Godula a míč posílá za postranní čáru.
14'
Massamba předvedl fanouškům Hodonína své technické dovednosti, zbavil se šikovně obránce, ale následně vyslal slabou střelu pouze do míst, kde stál připravený Godula.
13'
Další přímý kop je odpískán ve prospěch celku FC Odra Petřkovice.
12'
Tomáš Ťok se dopustil útočného faulu na polovině hřiště.
11'
Michal Suchý skvěle zvládl své defenzivní povinnosti a nepustil hostujícího útočníka k míči.
10'
Přímý kop Odry se však nevešel mezi tři tyče.
9'
Individuální průnik Sporysze musel být zastaven faulem poblíž pokutového území Hodonína – dobrá pozice.
9'
Pokus domácích o dlouhý míč za obranu byl neúspěšný.
8'
Centr Hodonína z levé strany byl odvrácen hlavičkou vracejícího se obránce Petřkovic na rohový kop.
7'
Sporysz byl úspěšnější v souboji o míč proti Massambovi.
6'
Rohový kop Petřkovic končí výkopem od branky Hodonína.
5'
Martin Honiš vystřelil ze střední vzdálenosti a míč na břevno vyrazil veškerým úsilím brankář Koníček na rohový kop!
4'
Brankář Godula pěstmi boxuje centr po rohovém kopu mimo pokutové území.
3'
Nepovedený centr z levé strany byl sražen obráncem na rohový kop pro domácí Hodonín.
2'
Hodonín kombinuje s míčem na polovině hřiště.
1'
Centr Massamby z pravé strany do pokutového území bere ze vzduchu brankář Godula.
1'
Domácí celek rozehrávkou zahájil dnešní utkání.
1'
Hodonín bude hrát tradičně v červených barvách, hostující Odra Petřkovice bude hrát ve žlutých dresech.

FK Hodonín: Koníček – Flasar, Suchý, Ťok, F. Žák, Hesek (C), Copko, Novotný, Sasín, Šustr, Massamba. Trenér: Dekař.
Náhradníci: Záleský – V. Žák, Opina, Mareš, Dekleva, Fojtík.

FC Odra Petřkovice: Godula – Ficek, Sporysz, Neumann, Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal, Rychlý, Plesník, Honiš. Trenér: Smetana.
Náhradníci: Chmiel – Telnar, Regec, Kania, Mládek, Chlopek.

Rozhodčí: Popelák – Vejtasa, Kolář, Delegát: Hulcký.
Kádr FC Odra Petřkovice:

Brankáři: Godula, Chmiel

Obránci: Honiš, Plesník, Sporycz, Švancar

Záložníci: Baranek, Rychlý, Ficek, Neumann, Regec, Ptáček, Mládek, Chlopek, Smékal

Útočníci: Kania, Lokša

Příchody: Ficek (TuS Erndtebrück 1895, Německo), Mládek, Kania, Chmiel (na hostování z Baníku Ostrava), Rychlý (na hostování z Opavy), Plesník (HFK Olomouc), Chlopek (Havířov)

Odchody: Wozniak, Staněk (oba Frýdlant nad Ostravicí), Chvěja, Rubý (oba Dolní Benešov), Holiš (Vítkovice), Václavík (Hlubina), Latocha (Bohumín), Polášek dlouhodobě zraněn, Szotkovski bez angažmá
Ve 1. kole nového ročníku MSFL se utkají FK Hodonín (6), který skončil v klidném středu tabulky jako nováček zažil úspěšnou sezónu a FC Odra Petřkovice (12), která nenavázale na své předchozí šesté místo. Rozdíl mezi soupeři v tabulce byl pouhé 3 body.