MSFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Petřkovice - 20. října 2018   14:30

Uh. Brod
Uh. Brod
51' David R.  • 73' Chwaszcz
2:3
(0:2)
Petřkovice
Petřkovice
31' Kania   • 41' Telnar   • 71' Neumann
Uh. Brod
Dostál – David M., Malenovský, Chwaszcz, David R., Blanař, Kovář (82. Michalec), Dolina (46. Mančík), Hruboš, Hradil, Vrága
Mančík, Kúdela, Michalec
Machač – Denev, Vostrejž
UT Lapač
156 diváků
Petřkovice
Chmiel – Telnar, Sporysz, Neumann, Baranek, Velner, Kania, Smékal (89. Tobiáš), Chlopek (72. Ptáček), Rychlý, Szotkowski (60. Plesník)
Godula – Regec, Ptáček, Plesník, Tobiáš

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
Utkání 12. kola MSFL končí těsným triumfem Petřkovic v poměru 3:2. Hosté tak navázali na vysoké vítězství proti Frýdku-Místku a připisují si do tabulky další tři body, zatímco domácí fotbalisté musejí skousnout čtvrtou porážku v řadě.
90+1'
90+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
90'
Běží poslední minuta čisté hrací doby. Míč je u brány Uherského Brodu, odkud jej uvede do hry gólman Dostál.
89'
Hosté mezitím naposledy vystřídali, Dominika Smékala nahradil Pavel Tobiáš.
89'
Ten posléze vůbec nespěchal se svou rozehrávkou a vidí tak od rozhodčího žluté napomenutí za zdržování hry.
89'
Balon ale zamířil pouze k brankáři Chmielovi.
87'
Hosté si v závěru často pomáhají pouze za cenu faulů. Po dalším takovém je Velnerovi udělena žlutá karta, Uherský Brod bude navíc kopat přímý kop.
87'
Další akci domácího celku zhatil ofsajd.
86'
Uherský Brod měl k dispozici standardku z nadějné pozice, srovnáno ale není.
84'
Petřkovice jej ubránily a vyvážejí míč daleko od své branky.
84'
Balon se po chvíli dostal do držení Brodu, který si vynutil rohový kop.
83'
Po faulu zůstávají u balonu Petřkovice. Chvátat nikam nebudou.
82'
Druhé střídání Uherského Brodu, Michalec nahrazuje Kováře.
82'
U míče jsou hosté, kteří mají k dispozici vhazování. Minuty teď domácím budou utíkat hodně rychle...
79'
Obrana Petřkovic si s míčem poradila, hosté se osvobozují.
78'
Rohový kop pro Uherský Brod. Na ty domácí aktuálně vedou 8:6.
76'
Hosté se po něm dostali k nepřesné střele, stav se tedy nemění.
75'
Akce Petřkovic rezultuje v rohový kop.
73'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Jenže radost Petřkovicím dlouho nevydržela. S bleskovou odpovědí přispěchal ŠIMON CHWASZCZ.
72'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Chlopek, přichází Ptáček.
71'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Hosté podruhé v utkání skórují po rohovém kopu a opět tak vedou o dva zásahy. Úspěšným střelcem je MAREK NEUMANN.
71'
A následovat bude ihned i pátý...
70'
Petřkovice budou zahrávat svůj čtvrtý rohový kop.
70'
Hra pokračuje. Petřkovice mají k dispozici volný kop z poloviny hřiště. Na domácí stranu navíc putuje další žluté napomenutí, které vyfasoval Richard David.
68'
Na zemi leží po souboji jeden z hráčů Petřkovic, hra je tak na chvíli přerušena.
66'
Domácí se v těchto chvílích nedokážou dostat na delší dobu k balonu.
64'
Hosté hrají s míčem na vlastní polovině, spěchat rozhodně nepotřebují.
63'
Z toho Petřkovice tentokrát neudeřily, zůstávají nicméně u míče.
62'
Rovněž hosté mají možnost vyzkoušet si rozehrávku z rohu hřiště.
60'
Hostující kouč Smékal sahá k prvnímu střídání. Na trávník posílá Plesníka, zatímco odpočinout si míří Szotkowski.
59'
Domácí zamířili vedle, dopředu mohou jít Petřkovice.
58'
Míč sražen na další roh.
58'
Hra se však rychle přesunula na protější konec hrací plochy, kde vybojoval Uherský Brod rohový kop.
57'
Dostál musel hasit zákrokem akci Petřkovic.
56'
Žlutá karta pro domácího obránce Kováře.
56'
Domácí měli další možnost k zakončení, jejich pokus ale zamířil mimo branku.
54'
Snížení vlilo hráčům Uherského Brodu novou krev do žil. V těchto chvílích se hraje především na polovině Petřkovic.
51'
A domácí fotbalisté po něm snižují! Balon procedil za Chmielova záda RICHARD DAVID.
51'
Uherský Brod bude kopat roh.
50'
Další útočný výlet hostů končí odpískaným faulem a žlutou kartou pro Smékala. U míče jsou domácí.
48'
Hra se v úvodu druhé půle přelévá ze strany na stranu. Akce Petřkovic končí odkopem od Dostálovy brány.
46'
Domácí vstupují do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Dolinu nahrazuje Marek Mančík.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:34.
Petřkovice zatím navazují na dobrý výkon proti Frýdku-Místku a po prvním dějství vedou na hřišti Uherského Brodu 2:0. Domácí mají naopak do druhého poločasu co zlepšovat, v opačném případě schytají už čtvrtou porážku v řadě.
45+2'
45+2'
V závěru poločasu musel předvést něco z brankářského řemesla Jakub Dostál, třetí ránu za svá záda ale nepropustil.
45+1'
Již běží nastavený čas. Ve velké pohodě hrající Petřkovice dohrávají úvodní dějství s míčem na kopačkách.
44'
Žluté napomenutí padlo záhy také na druhé straně. Potrestán byl autor druhé branky Mario Telnar.
41'
Sudí Machač uděluje první žlutou kartu, a sice na domácí straně. Jejím adresátem je Filip Hruboš.
41'
Uherský Brod má zaděláno na čtvrtou porážku v řadě. Petřkovice totiž po standardní situaci z rohu hrací plochy navyšují vedení na 2:0, a to díky trefě MARIA TELNARA.
41'
Teď se Petřkovice prodraly až k Dostálově bráně, kde vybojovaly rohový kop.
40'
Hosté se snaží uklidnit hru a držet míč více na svých kopačkách.
39'
Petřkovice přečkaly i další rohový kop bez újmy na skóre.
38'
Míč byl sražen hostující obranou do zámezí, domácí fotbalisté si celou situaci ještě jednou zopakují.
37'
Uherský Brod má k dispozici svůj třetí rohový kop.
35'
Po faulu ve středu hrací plochy zůstávají u míče svěřenci trenéra Martina Ondy.
34'
Domácí po inkasované brance přeci jen trochu přidali. Nyní vybojoval Brod autové vhazování poblíž Chmielovy klece.
31'
Odra svou momentální převahu korunuje vedoucí trefou! Skóre otevřel LUKÁŠ KANIA.
29'
Uherský Brod se v posledních minutách víceméně pouze brání. Teď se hosté dostali k dalšímu střeleckému pokusu, Dostál ale zasahovat nemusel.
27'
Petřkovice okupovaly šestnáctku soupeře, jejich snaha nakonec končí pouze autovým vhazováním.
26'
Hosté v posledních minutách vyrovnali hru. Nyní budou mít možnost zahrávat svůj první rohový kop.
23'
Odra přešla do rychlého protiútoku, také tentokrát však celá akce ztroskotala na nepřesném zakončení.
21'
Stejně dopadl také ojedinělý střelecký pokus Petřkovic na druhé straně.
18'
Po něm se domácí dostali k zakončení, balon ale zamířil pouze mimo tři tyče.
17'
Hráči v červených dresech vybojovali svůj druhý rohový kop.
15'
Domácí začínají přebírat aktivitu, Chmiel však podruhé zatím zasahovat nemusel.
13'
Po faulu poblíž středového kruhu se balon dostal do moci Uherského Brodu, domácí se ale na dostřel hostující svatyně nedostali a rychle o míč přišli.
11'
Akci hostujícího celku zastavil praporek pomezního, jenž signalizoval ofsajd.
9'
Petřkovice mají k dispozici autové vhazování. Hosté mají zkraje zápasu míč na kopačkách o něco častěji než domácí.
7'
Z toho ale takříkajíc "nezapršelo".
6'
Uherský Brod vybojoval na druhé straně úvodní rohový kop tohoto zápasu.
5'
Na dostřel domácí brány se nyní dostaly Petřkovice, balon ale letěl mimo.
4'
Rána byla zblokovaná, Brod nicméně zůstal u míče a poprvé ohrozil Chmielovu bránu. Ten si připsal úspěšný zákrok.
3'
Balón se však rychle dostal na kopačky domácích, kteří budou po chvíli rozehrávat přímý kop z mnohem nadějnější pozice.
2'
Petřkovice mají po souboji ve středu hřiště k dispozici standardní situaci.
1'

ČSK Uherský Brod: Dostál – David M., Malenovský, Chwaszcz, David R., Blanař, Kovář, Dolina, Hruboš, Hradil, Vrága
Náhradníci: Mančík, Kúdela, Michalec

FC Odra Petřkovice: Chmiel – Telnar, Sporysz, Neumann, Baranek, Velner, Kania, Smékal, Chlopek, Rychlý, Szotkowski
Náhradníci: Godula – Regec, Ptáček, Plesník, Tobiáš

Rozhodčí: Machač – Denev, Vostrejž.
Petřkovice jsou se stejným počtem bodů o dvě příčky výše, a to díky kladnému skóre 20:13. To si Odra značně vylepšila v posledním kole, kdy doma nečekaně hladce rozstřílela nováčka soutěže z Frýdku-Místku, který působil ještě nedávno ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Valcířům Petřkovice nasázely šestku, samy přitom udržely čisté konto.
Uherský Brod se aktuálně nenachází v optimální formě, když tři poslední zápasy prohrál. Naposledy se tak stalo před týdnem na hřišti Hodonína (2:4). V tabulce je Brod na osmé pozici.
Příjemné sobotní odpoledne. V rámci 12. kola Moravskoslezské fotbalové ligy se dnes střetnou Uherský Brod a Petřkovice, tedy dva týmy, které v dosavadním průběhu třetí nejvyšší soutěže dosud nasbíraly shodně 17 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.