MSFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Ostrava U21 - 7. března 2020   14:30

Znojmo
Znojmo
0:5
(0:3)
Ostrava U21
Ostrava U21
2' Lehnert   • 35' Lokša   • 45' Zajíček   • 46' Zajíček   • 66' Foltyn
Znojmo
Jícha – Grbešič, Cheredea, Avdić (C), Okleštěk, De Carvalho Serra (46. Moravec), St Hillaire (85. Kaššai), Garčic (59. Mugisha), Esin (77. Kolařík), Pacula, Buhač (66. Pohanka)
Koukal – Moravec, Pohanka, Mugisha, Kaššai, Kolařík, Martinek
Drozdy Luboš – Ogrodník Vlastimil, Vostrejž Ivan
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Ostrava U21
Murin – Zálesák, Hasala, Velner, Foltyn (80. Krakovčík), Lehnert, Jakubov (73. Kuběna), Lokša (C), Martiník (66. Urban), Zajíček (76. Smékal), Mooc
Gergela – Krakovčík, Urban, Smékal, Kuběna

Já vám děkuji za pozornost. Přeji pěkný zbytek víkendu.
Je tu konec zápasu. Po prvním poločase Znojmo prohrávalo rozdílem tří branek. Na začátku druhé půle dostalo Znojmo po chybě další branku. Červenou kartu viděl Milan Moravec za ostrý faul a Znojmo dohrávalo v 10. Hosté přidali ještě jednu pěknou branku a vítězí tak 0:5.
90'
89'
Faul na polovině hřiště dává možnost hostům znovu rozehrát. Ti si už zbytek zápasu pohlídají.
88'
Baník dopravil míč do sítě pošesté, ale tentokrát gól neplatí. Byl dán z ofsajdu.
87'
Útok hostů zastavuje ofsajdové postavení. Znojmo bude moci v klidu rozehrát.
85'
Střídání na straně domácích: odešel St Hillaire, nahradil ho Kaššai.
83'
Urban dokázal udržet míč, když byl napadán trojicí znojemských, a tak může rozehrát na své spoluhráče.
81'
Znojmo se snaží napadat a dostat se do šance. Do jedné takové šance se mohl dostat Mugisha, ale nedokázal prostrčit míč na spoluhráče.
80'
Střídání na straně Baníku: odešel Foltyn, nahradil ho Krakovčík.
79'
Znojmo se po delší době dostane na polovinu soupeře. Kolařík kombinuje na pravé straně se záložníky.
77'
Střídání na domácí straně: odešel Esin, nahradil ho Kolařík.
77'
Střela na Jíchovu branku šla znovu nad. Znojmo bude odkopávat od branky.
76'
Střídání na straně Baníku: odešel Zajíček, nahradil ho Smékal.
75'
Kuběna se dostal ke své první střele, ale ta byla zblokována na roh.
73'
Střídání na straně hostů: odešel doplníme později, nahradil ho Kuběna.
73'
Radim Pohanka se dokázal dostat ke střele, ale branku přestřelil.
73'
Domácím se nedaří dostat z vlastní poloviny. Rezerva Baníku Znojmo tlačí a to jen odkopává míče pryč.
71'
Hosté z Ostravy opět kombinují na polovině soupeře.
69'
Akci Baníku zastavuje praporek čárového rozhodčího.
66'
Střídání na straně Znojma: odešel Buhač, nahradil ho Pohanka.
66'
Hosté střídají: odešel Jakubov, nahradil ho Urban.
66'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Z rohu se opřel z voleje do míče MARTIN FOLTÝN a krásným gólem rozvlnil síť po páté za dnešní zápas!
65'
Baník držel Znojmo pod velkým tlakem a domácí měli znovu namále! Obránce odvracel kousek od vlastní tyče!
64'
Hosté kombinují na polovině soupeře. Nyní prošel přes obranu Zajíček, který v poslední chvíli nastřelil pouze brankáře Jíchu!
61'
Paculovi se centr sice nepovedl, ale obrana Znojma míč získala brzy zpět.
59'
Střídání na straně domácího celku: odešel Garčic, nahradil ho Mugisha.
58'
Esin se dopustil nedovoleného zákroku na Foltyna, který ale svou výhodu nevyužil, míč poslal na nabíhajícího si spoluhráče příliš rychle a bude následovat odkop.
57'
Zajíčkova střela z otočky šla přímo do rukavic Jíchy.
54'
Milan Moravec ztratil míč a při vracení se za utíkajícím Martiníkem nepěkně zajel do hráče Baníku zezadu, za což vidí červenou kartu a po 10 minutách na trávníku se vrací do kabin.
53'
Lokša se snažil stříleným centrem posunout na Zajíčka, ale centr letěl příliš rychle a sebral si ho tak gólman Jícha.
52'
Lehnert byl faulován ve středovém kruhu. Baník zůstane u míče.
50'
Centr z pravé strany ale zaletěl daleko za čáru.
49'
Grbešič získal na polovině hřiště míč a domácí se mohou pokusit o útok.
48'
A právě Milan Moravec teď zabojoval o míč a zabránil tak Baníku přechodu do útoku.
46'
Střídání na straně domácích: odešel De Carvalho Serra, přišel Moravec.
46'
Hned na začátku druhé půle hosté dávají čtvrtou branku. Po hrubé chybě obrany se ocitl tváří v tvář ADAM ZAJÍČEK s gólmanem Jíchou a vstřelil gól.
46'
Oba celky už jsou připraveny na trávníku. Čeká se na trojici sudích.
Druhá půle začne zhruba v 15:40.
První poločas jarní části mají oba celky za sebou. Lépe se do kabin odcházelo zajisté hostům, kteří po prvních 45 minutách vedou ve Znojmě rozdílem tří branek. V prvním poločase se domácí příliš do šancí nedostávali. Hosté byli produktivnější, a tak zatím zaslouženě vedou 0:3.
45'
45'
V závěru prvního poločasu hosté navyšují své vedení. Na centr Zálešáka si dobře na přední tyč naskočil ADAM ZAJÍČEK, který míč dobře umístil za záda Jíchy.
44'
Domácí sice drží míč pod kontrolou, ale nedostávají se ke střelám.
43'
Baník odkopává míč pryč z vápna. Znojmo bude vhazovat aut.
42'
Kathon St Hillaire zabojoval o míč u rohového praporku a podařilo se mu také odcentrovat. Jakubov musel odvracet na roh.
40'
Domácím se nedaří dostávat do větších příležitostí a vyčkávají tak spíše na brejky.
39'
Jakubov přihrával z levé strany do vápna, kde byl připraven kapitán Znojma Avdić, kterému se ale nepodařilo ideálně odkopnout. K míči se tak dostal autor druhé branky Lokša, který ale balon moc podkopl a ten tak letěl vysoko nad.
37'
Znojemští mohli rychle odpovědět! Po zmatku v malém vápně hostů se dostal ke střele Karlo Buhač, který vystřelil pouze do doskakujícího Murina! Baníkovcům muselo ale pořádně zatrnout!
35'
Hosté dobře přešli do útoku a podobně jako u první branky se podařilo RADOVANU LOKŠOVI projít až na hranici malého vápna a z levé strany vystřelil na vzdálenější tyč, kam se Jícha natahoval marně. – 0:2!
33'
Dlouhý centr na Garčice končí v autu. Hosté budou vhazovat kousek od vlastního rohového praporku.
32'
Zálešákův centr z pravé strany odvrátil Avdić. Tlak Baníku ale pokračuje.
29'
Okleštěk si všiml rozběhnutého St Hillaireho, ale přihrávka šla moc rychle a Murin byl u míče dřív a odkopl ho daleko pryč.
28'
Velner zkusil vystřelit odražený míč. Jeho střela ale Jíchovi nenadělala příliš problémů.
27'
Zajíček se snažil dávat míč pod sebe do velkého vápna, ale našel pouze bránícího hráče Znojma, který míč odvrátil na roh.
26'
Okleštěk zkusil vystřelit, ale jeho střela byla sražena na roh. Z toho pak šel míč nebezpečně do brány, avšak do sítě nepadl a Murin bude moci rozehrát.
24'
Foltyn chtěl vyslat Zajíčka do samostatného úniku na brankáře Jíchu. Zajíček si ale nepohlídal ofsajdovou pozici a sudí tak přerušuje hru.
23'
Hosté dále kombinují na polovině hřiště a snaží se najít skulinku, kudy by prošla přihrávka na své útočníky.
21'
Cheredea nedokázal zpracovat míč a tak mu nezbývalo nic jiného než zastavit i dotírajícího se Lokšu. Baník tak bude mít možnost rozehrát.
20'
Lehnertova ztečovaná střela přinese Baníku další roh.
20'
Mooc se pokoušel najít hlavu někoho ze spoluhráčů, ale na tu se nikdo nedostal. Následuje odkop.
19'
Lokša byl nedovoleně zastaven na polovině domácích. Hosté zahrají přímý kop ze zhruba 35 metrů.
17'
Ten se jim ale vůbec nepodařil zahrát a u míče je nyní Znojmo.
17'
Hosté budou zahrávat svůj první rohový kop.
16'
Pacula byl u míče o něco dřív jak Zálešák a míč mu odkopl do zámezí.
14'
Znovu to byl Garčic, který se nyní pokusil o přihrávku na nabíhajícího si Esina. Přihrávka ale letěla moc daleko od znojemského středopolaře.
13'
Garčic pěkně prošel po pravé straně přes tři protihráče a míč posunul na nabíhajícího si De Carvalha, který míč napálil do obránce Baníku a získal tak alespoň roh.
12'
Ofenzíva Baníku je hodně vysunutá a dobře napadá. I díky tomu jsou teď znovu u míče.
11'
K odraženému míči se dostal Jakubov. Tomu střela ale nesedla a branku vysoko přestřelil.
10'
Faul na domácího beka zastavuje hostující akci.
8'
Ačkoli rezerva Baníku nyní míč domácím nepůjčuje, na polovinu soupeře se zatím nedostala a jejich kombinace probíhá pouze na vlastní polovině.
6'
Ani na druhé straně se nepodařilo posunout míč Lucasovi De Carvalhovi. Hosté se vrátí k míči.
5'
Foltyn se snažil posunout míč na Jakubova, ale míč utekl až do autu. Znojmo bude vhazovat aut.
4'
Po brance ostravští hráči drží míč pod kontrolou a kombinují na vlastní polovině.
2'
A je tu rychlý gól hostů z Ostravy. LUKÁŠ LEHNERT se poměrně jednoduše dostal přes trojici bránících hráčů a s míčem utkíkal až na hranici malého vápna, odkud tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci.
1'
Rozehrávky se ujali hosté, kteří zkusili hned nákop po pravé straně. Pro ten si ale došel pouze domácí gólman.
1'
Oba celky už nastupují na travnatou plochu. Znojemští budou hrát v modržch dresech, hosté odehrají zápas v černém setu.

1. SC Znojmo FK: Jícha – Grbešič, Cheredea, Avdić (C), Okleštěk, De Carvalho Serra, St Hillaire, Garčic, Esin, Pacula, Buhač
Náhradníci: Koukal – Moravec, Pohanka, Mugisha, Kaššai, Kolařík, Martinek

FC Baník Ostrava B: Murin – Zálesák, Hasala, Velner, Foltyn, Lehnert, Jakubov, Lokša (C), Martiník, Zajíček, Mooc
Náhradníci: Gergela – Krakovčík, Urban, Smékal, Kuběna

Rozhodčí: Drozdy Luboš – Ogrodník Vlastimil, Vostrejž Ivan
FC Baník Ostrava B

Béčko Baníku je po podzimní části sezony na sedmé pozici se ziskem 28 bodů. Svůj poslední mistrovský zápas odehrálo na půdě Uherského Brodu, kde zvítězilo 4:1. Rezerva Baníku Ostravy se v zimní přestávce dobře prezentovala, když se jim podařilo v pěti utkáních vyhrát nad svým soupeřem a pouze v jednom prohrát. Svou generálku sehrál celek Daniela Tchuře s Krnovem, když dokázali hráči Baníku Ostrava B nastřílet svému soupeři 7 branek a pouze jedinou dostat. V dobrém světle se předvedl trenérovi střelec Lokša, který vsítil dvě branky v první půli, ale také Adam Zajíček,který se blýskl hattrickem v druhé polovině zápasu.
1. SC Znojmo FK

Znojmo svůj první jarní zápas odehraje na domácí půdě před domácím obecenstvem. Po podzimní části je celek Milana Volfa na 13. pozici se ziskem dvaceti bodů. Během zimní pauzy se v kádru otestovalo hned několik hráčů, kteří naskakovali do přípravných utkání, kde se snažili zaujmout a dostat se tak mezi dosavadní hráče. Znojmu se během přípravy na jaro příliš nedařilo. V posledních třech utkáních se mu nepodařilo zvítězit, když prohrálo s druholigovou Jihlavou, podlehlo Interu Bratislava a nepodařilo se mu vyhrát ani proti svému soupeři z MSFL – Blansku. S Ostravou B, kterou bude nyní hostit na domácím trávníku, na podzim prohrálo rozdílem čtyř branek.
V rámci předehrávaného 32. kola MSFL se tuto sobotu v prvním jarním kole představí rezerva Baníku Ostrava na půdě exligového Znojma. Utkání začíná ve 14:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.