MSFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Petřkovice - 16. srpna 2020   10:15

Ostrava U21
Ostrava U21
0:1
(0:0)
Petřkovice
Petřkovice
61' Raab
Ostrava U21
Murin – Zálešák, Hasala, Velner, Jaroň, Lokša (C), Barkov (64. Zajíček), Kulig, Fulnek, Kostka (46. Urban), Mooc
Daněk, Blahuta, Urban, Lehnert, Martiník, Zajíček
Kotala – Kulička, Páral
Markvartovice
Petřkovice
Lapeš – Vala, Sporysz (C), Neumann, Ptáček, Praus, Plesník, Holzer, Mládek, Raab (90+1. Smékal), Moučka (85. Ptáček)
Květoň, Raška, Ptáček, Smékal, Strakoš, Honiš

Je konec! Petřkovice nakonec dokázaly porazit rezervu ostravského Baníku těsně 1:0. O jedinou branku dnešního souboje se v 61. minutě postaral hostující Lukáš Raab. Baník se poté snažil o vyrovnání, ale obrana hostujícího celku působila pevným dojmem. Tři body proto putují na kraj Ostravy.
90'
88'
Žlutou kartu dostává Sporysz (FC Odra Petřkovice).
86'
Obrana Petřkovic si poradila i s dalším centrem z přímého kopu. Baníku už moc času na vytoužené vyrovnání nezbývá.
84'
Rezerva Baníku zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Místo očekávaného centru přišla překvapivá střela, kterou zastavil dobře postavený zadák.
82'
Baník se v závěrečných minutách dnešního souboje snaží o vyrovnání, jenže obrana Petřkovic hraje na podtrženou jedničku.
80'
Plesník se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině soupeře. Jeho nadýchaný centr však obrana Baníku odvrátila.
78'
Hostující brankář Lapeš si zakřičel na obránce, aby k němu pustili odražený míč. Petřkovice už se nikam neženou.
76'
Hostující kapitán Sporysz obral o míč rozběhnutého soupeře a přenesl těžiště hry na opačnou stranu trávníku.
74'
Baník se stále nemůže dostat za záda pozorné obrany Petřkovic. Hosté ve druhé půli předvádějí pozorný defenzivní výkon.
71'
Rozhodčí i ve druhé půli nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
69'
Mooc se probil po levém křídle do blízkosti pokutového území, nicméně jeho centr neoslovil nikoho v dresu Baníku.
67'
Petřkovice kombinují v zadních řadách s míčem na kopačkách a nikam nespěchají. Hostující celek chce uklidnit hru.
65'
Barkov se pěknou kličkou zbavil statického obránce, dostal se do úniku, ale jeho obstřel kolem brankáře minul i branku.
63'
Baník se snažil rychle odpovědět po rohovém kopu, jenže nikdo z domácích hráčů se do zakončení nedostal.
61'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Petřkovice se dostávají do vedení! Hostující celek uděřil po nenápadné akci. Autorem branky je LUKÁŠ RAAB!
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku. Po změně stran tempo hry ještě více opadlo.
57'
Až nyní se po delší době vydaly do útoku také Petřkovice, nicméně akce hostujícího celku skončila u prvního obránce.
54'
Žlutou kartu dostává Fulnek (FC Baník Ostrava B).
53'
Barkov se prodral mezi obránce Petřkovic, přehodil si míč na levačku, ale jeho přízemní dělovka prolétla kolem zadní tyče.
50'
Lapeš vystartoval z branky mezi hlavičkáře a bez větších problémů si došel pro centr z levé strany.
48'
Baník se usadil na polovině soupeře a kombinuje kolem pokutového území. Petřkovice brání v devíti lidech.
46'
Petřkovice obstaraly výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale obrana Baníku si poradila.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. Rezerva ostravského Baníku byla sice o něco aktivnější a vytvořila si několik zajímavých centrů, jenže obrana Petřkovic působí pevným dojmem. Také hosté v závěru poločasu zahrozili, jenže ani oni nedopravili míč do sítě.
45'
44'
Petřkovice v závěru prvního poločasu zvýšily svou aktivitu a usadily se na polovině Baníku. Ani hosté se do nějaké nebezpečné situace nedostali.
42'
Moučka se po levém křídle dostal do blízkosti pokutového území, jenže jeho centr levačkou skončil za brankou.
40'
Baník kombinoval kolem pokutového území soupeře, jenže nikdo z domácích fotbalistů si netroufl na zakončení.
38'
Také hostující Petřkovice si nyní vyzkoušely rozehrávku rohového kopu. Ani hosté však branku soupeře neohrozili.
36'
Baník zahrával už svůj čtvrtý rohový kop v utkání. Pro centrovaný míč si mezi hlavičkáře došel brankář Lapeš.
34'
Baník v posledních minutách zvýšil svou aktivitu a tlačí se do zakončení. Obrana Petřkovic ale úspěšně odolává.
32'
Lokša dostal přihrávku do zajímavé střelecké pozice a bez váhání se opřel do míče. Jeho dělovku zablokoval obránce.
30'
Je za námi úvodních třicet minut dnešního souboje a stále čekáme na první branku. O něco aktivnější je domácí Baník.
27'
Rozhodčí odpískal krátkou přestávku na občerstvení.
25'
Lokša dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, jenže nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl do volného prostoru.
23'
Petřkovice se pokusily překvapit obranu Baníku nákopem do pokutového území, ale nikdo z hostů se k míči nedostal.
21'
Tentokrát už se Petřkovice zakončení dočkaly. Rána zpoza pokutového území prosvištěla daleko od branky Baníku.
19'
Petřkovice se vydaly do útoku po pravém křídle, jenže rozběhnutý hráč ztroskotal hned na prvním obránci Baníku.
17'
Baník se usadil na polovině Petřkovic a znovu rozjíždí kombinaci kolem velkého vápna. Hosté brání velmi poctivě.
15'
Neumann napřáhl zpoza hranice pokutového území, jenže jeho přízemní dělovka prolétla kolem branky.
13'
Petřkovice zahrávaly přímý kop. Centrovaný míč mířil na značku pokutového kopu, kde ve vzduchu kralovali hráči Baníku.
11'
Stopeři Baníku nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací v zadních řadách. Nikdo z hráčů Petřkovic je neatakuje.
9'
Neumann nakopl míč na levé křídlo, nicméně jeho spoluhráč si nepotykal se zpracováním a míč mu pod kopačkou utekl do autu.
7'
Baník pro změnu zahrával rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale brankář Petřkovic jej schoval do rukavic.
5'
Baník zahrával přímý kop na polovině soupeře. Vysoký centr se snesl na hranici velkého vápna, kde zasáhla obrana Petřkovic.
3'
Baník se usadil na polovině Petřkovic a trpělivou kombinací si hledá volné prostory.
1'
Domácí Baník obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje s městským rivalem.
1'

FC Baník Ostrava B: Murin – Zálešák, Hasala, Velner, Jaroň, Lokša (C), Barkov, Kulig, Fulnek, Kostka, Mooc
Náhradníci: Daněk, Blahuta, Urban, Lehnert, Martiník, Zajíček

FC Odra Petřkovice: Lapeš – Vala, Sporysz (C), Neumann, Ptáček, Praus, Plesník, Holzer, Mládek, Raab, Moučka
Náhradníci: Květoň, Raška, Ptáček, Smékal, Strakoš, Honiš

Rozhodčí: Kotala – Kulička, Páral.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.