Nebezpečnou střelu z dálky do šibenice vyrazil Semanko na roh.
Brejk Otrokovic ubránili domácí za cenu rohového kopu.
Narážečka Krče na Můčku skončila v autu.
35'
Centr z volného přímého kopu šel tentokrát přímo do rukavic Semanka.
32'
Volný přímý kop Uničova zakončil Komenda nebezpečně hlavičkou pod břevno. Semanko vyrazil na roh.
30'
Centr z rohu Kalina vyboxoval, další zakončení odvrátil hlavou bránící hráč.
29'
Centr z volného přímého kopu odvrátil hráč Uničova na roh.
28'
Uničov zatím nepotvrzuje roli velkého favorita. Kromě jedné hlavičky do středu brány nenadělal Semankovi větší potíže.
26'
Kamas dostal dobrou přihrávku do vápna. Nedokázal míč včas zpracovat a sebral si jej nakonec Semanko.
25'
Souboj u rohového praporku skončil jeho zbourání a odkopem od domácí brány.
21'
Kamas obral skluzem o míč Zapalače, o kterého pak ještě napálil další hráč Uničova míč do autu.
18'
Zakončení Komendy hlavou skončilo vedle levé tyče.
18'
Kalina si pohlídal nákop na Oulehlu.
17'
Centr Bahounka zkusil zakončit Mlýnek patičkou. Míče se jen dotkl.
15'
Žlutou kartu dostává Oulehla (FC Viktoria Otrokovice).
14'
Kamas byl u brankové čáry přetlačen obráncem a bude se kopat od brány,
13'
Domácí obrana si dobře pohlídala ofsajdovou linii a do nepovoleného postavení nechala vyběhnout Pančocháře. Asistent hned zvedal praporek.
11'
Otrokovice se dostaly k prvnímu nebezpečnému zakončení. Mlýnek obstřelil vyběhnutého Kalinu, ale jeho pokus nakonec proletěl kolem levé tyče.
8'
Ani centr do vápna nepřinesl Otrokovicím úspěch.
7'
Závar před domácí bránou skončil střelou Jasenského do bránícího hráče,
5'
Dobývání hostující brány skončilo hlavičkou Krče do náruče Semanka.
3'
Ani tentokrát se nedostaly Otrokovice k zakončení. Důvodem byl útočný faul.
2'
Uničov rychle rozehrál po ofsajdu Otrokovic. Dlouhý míč dopředu skončil v autu.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modré, Otrokovice v červené.

SK Uničov: Kalina – Koutek, Koutný, Straňák, Můčka – Ambrozek, Bača, Svoboda – Kamas, Komenda, Krč.
Náhradníci: Hůževka – Diblík, P. Vybíral, Bala, Dittmer, Šidlík, M. Vybíral.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Markovič, Zapalač, Vychodil, Přikryl, Jasenský, Bahounek, Pančochář, Suchý, Oulehla, Mlýnek.
Náhradníci: Konečný – Olaoye, Fiala, Vašulka, Zedníček.

Rozhodčí: Vostrejž – Nápravník, Pospíšil. DFA: Karas..
Vzájemná bilance hovoří jasně pro Uničov. Z 10 jich vyhrál 9, Otrokovice jediný. Poslední vzájemný zápas skončil vysokou výhrou Uničova 7:1.
Uničov bude velkým favoritem. Získal 14 bodů a je 5. Prohrál jen s Ostravou B a z posledních dvou zápasů přivezl z půdy soupeřů 6 bodů. Víc jak 1 gól inkasoval právě od Ostravy.
Tato sezona je pro Otrokovice doslova hrůzná. Ze 7 zápasů nezískaly žádný bod a skóre mají skóre 1:19. V tabulce jsou poslední 18.
Otrokovice hrají MSFL od sezony 2015/16, ale na výrazný úspěch ještě nedosáhly. Vždy končily spíše ve spodní polovině tabulky. Nejlépe skončily 8. v sezonách 2015/16, 2018/19 a neúplné minulé sezoně 2020/21. V té 6x vyhrály a 5x prohrály, získaly 18 bodů při skóre 23:23.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.