MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : D. Benešov - 28. srpna 2021   16:30

Vrchovina
Vrchovina
0:1
(0:1)
D. Benešov
D. Benešov
3' Rubý
Vrchovina
Šmída – Černý, Bača, Hekerle, Smetana, Michal (C), Holman, Chloupek, Boušek (75. Sytař), Partl, Duda
Doležal – Vícha, Hlaváč, Duba, Sytař, Švanda
Vostrejž Ivan – Vejtasa Simon, Denev Alex
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
245 diváků
D. Benešov
Baránek – Massaniec, Rubý, Moravec (C), Pecuch (90+1 Hrdlička), Vrána, Wybraniec, Skroch (89. Sobek), Karčmář, Rončka, Latka (71. Blahuta)
Chvěja – Wojatschke, Blahuta, Sobek, Hrdlička, Benc

Děkuji za Vaši pozornost, zase příště.
Je konec zápasu. Šťastnější budou odcházet ze hřiště hosté, kteří poráží Vrchovinu 0:1 po brance Martina Pecucha ve třetí minutě. V zápase byli o něco aktivnější hráči Dolního Benešova, kteří si vytvořili i několik příležitostí k dosažení další branky. Domácí Nové Město na Moravě se do tlaku dostalo až v poslední dvacetiminutovce zápasu, kdy se snažili o vyrovnání. To ale nepřišlo a body tak bere jen Dolní Benešov.
90+3'
90+2'
Vrchovině se nedaří dostat už ani na polovinu soupeře. Všechny nákopy sbírá zadní řada Dolního Benešova a rychle je odvrací co nejdál od vlastní branky.
90+1'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Pecuch, přichází Hrdlička.
90'
Nastaveny budou 3 minuty.
90'
Základní hrací doba je za námi a Dolní Benešov bude zahrávat rohový kop.
89'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Skroch, přichází Sobek.
88'
Žlutou kartu dostává Duda (SFK Vrchovina).
87'
Hráči v modrém jsou už všichni vysunuti na polovině hostů, ale spíše zatím svádějí souboje právě zadní řady Vrchoviny s útočníky Dolního Benešova, než že by se tlačili k zakončení.
86'
Lukášovi Michalovi chyběli centimetry, aby se do míče hlavou trefil.
85'
Vrchovina musí přepnout také na režim bránění, jelikož Dolní Benešov se pohybuje s míčem na jejich polovině.
84'
Pískán je útočný faul způsobený hráči Dolního Benešova.
83'
Hlavička Zdeňka Černého mířila mimo tři tyče.
82'
Fantastický zákrok Baránka a třetí roh po sobě.
82'
Ten si domácí ještě jednou zopakují, ale prvně kontrola zdravotního stavu jednoho z domácích, který po rohu zůstal ležet na zemi.
81'
Domácí budou kopat roh.
80'
Bača rozehrál špatně na Sytaře a tomu nezbývalo nic jiného, než si dopomoci k míči faulem.
79'
Karčmář dobře zabránil rohovému kopu, když těsně před čárou nastřelil nohy domácího hráče.
78'
Hráči obou celků si míč párkrát vyměnili vzduchem, teď už je míč ale u země a v moci hostů.
77'
Přetažený centr na Sytaře končí v zámezí ještě dřív, než k čerstvě vystřídanému hráči stihl míč doletět.
76'
Hra je poslední minutky kouskovaná a spíše se nehraje jak hraje.
75'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Boušek, přichází Sytař.
74'
Vrána čistě odstavil Bouška tělem a pohlídal tak míč pro svého brankáře.
73'
Domácí i nadále tlačí svého soupeře. Všechny jejich akce ale končí zbrklými přihrávkami nebo střelou bez gólových parametrů.
71'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Latka, přichází Blahuta.
69'
Adam Boušek si rychle obhodil a oběhl obránce Dolního Benešova a stihl ještě před brankovou čarou odcentrovat do vápna. K smůle domácím se zakončení nepovedlo usměrnit do branky, ale jen vedle ní.
68'
Domácí vhodili aut z pravé strany, míč propadl sice až do branky Dolního Benešova, ale to až po pískotu píšťalky hlavního sudího, který píská útočný faul.
67'
Hráči se rozhodli ho rozehrát na krátko, ale branku neohrozili.
66'
SFK Vrchovina bude zahrávat rohový kop.
64'
Z branky vybíhal domácí brankář, který chtěl sebrat míč před útočníkem Dolního Benešova. Latka byl ale rychlejší a zavedl si míč i s brankářem do strany. Brankář začal rychle couvat zpět do branky, Latka odcentroval na Patrika Rubého, ten ale nenašel prostor ke střele.
63'
Standartní situace Dolního Benešova končí odkopem od branky.
62'
Hra se rychle přesouvá ze strany na stranu. Teď mohli navýšit vedení hosté, ale Latka nedosáhl na míč, který propadl před brankou Vrchoviny.
61'
Centr z pravé strany si našel ve výskoku Šmída.
59'
Červení jsou ale o něco aktivnější a navíc si vybojovali faul, takže u míče ještě minimálně nějakou chvíli zůstanou.
58'
Daleko z branky musel vyběhnout domácí brankář, aby zamezil akci Dolního Benešova.
57'
Patrik Rubý při snaze zakončit z otočky upadl, ale rozhodčí mu jasně ukazuje, že se o faul nejednalo.
56'
Žlutou kartu dostává Karčmář (FC Dolní Benešov).
55'
Petr Latka se objevil před golmanem, ale nedokázal svou střelou po zemi překonat Petra Šmída!
54'
Rohový kop hostů vyboxoval vysoko nad všechny hráče Petr Šmída. Další centr už si sebral do náruče.
53'
Petr Duda prověřil připravenost brankáře Baránka. Ten pohlídal letící míč kousek nad branku.
52'
Jakub Vrána vhodil míč do hry na Daniela Skrocha. Ten srazil míč pro Latku, ale při zpracování si pomohl rukou.
Dnešní utkání sleduje 245 diváků.
52'
Vysokou nohou zahrál uprostřed hřiště jeden z domácích.
51'
Žlutou kartu dostává Michal (SFK Vrchovina).
50'
Výhodu od hlavního sudího hosté zahazují nepřesnou přihrávkou. Pak ale Ivan Vostrejž hru stejně přerušil, aby zkontroloval zdravotní stav hráče.
49'
Pecuch posunul balon na Dudu, ten ale o míč před velkým vápnem přišel.
48'
Teď musí ale nechat míč ležet, jelikož je jim máván ofsajd.
48'
Domácí jsou na půlce Dolního Benešova a přesouvají hru z levé strany na pravou.
47'
Čárový musel vstoupit svým tělem mezi dva protihráče, kteří se začali postrkovat.
46'
Luboš Chloupek se vydal s míčem do trojice hráčů, kde se dalo čekat, že o míč přijde. Pak ale zezadu skluzem poslal k zemi svého soupeře, a překvapivě sudí netahá z kapsičky žlutou kartu.
46'
Druhá polovina začne zhruba v 17:33.
První polovina zápasu je za námi. Do vedení šli rychle hosté z Dolního Benešova, když už ve třetí minutě skóroval Pecuch z přímého kopu. Dolní Benešov aktivně pokračoval a snažil se o vstřelení druhé branky. Několik možností měl Patrik Rubý, ale své střely nikdy neusměrnil až za záda Petra Šmída. Vrchovina nastoupila na soupeře až v závěrečných minutách, ale už se neprosadila.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Partl (SFK Vrchovina).
45'
Ani roh ale domácím branku nepřinese.
45'
V závěru poločasu bude domácí tým kopat ještě roh, který získal po ne příliš povedené standartní situaci.
45'
Tvrdě dohrán byl Petr Duda, který to schytal po odkopnutí míče.
44'
Další roh pro domácí celek. Rozehraje jej Boušek.
42'
Vrchovina zkusila dát pas po lajně na Partla, který donutil krajního beka hostů míč odehrát do autu.
41'
Filip Holman byl natěsno bráněný dvojicí hráčů Dolního Benešova a také podle toho vypadalo jeho zakončení, které minulo brankový prostor.
40'
Lukáš Smetana přihrával dozadu až na brankáře Šmída, což se moc fanouškům nelíbilo.
39'
Vrchovina bude zahrávat rohový kop ze strany, kde stojí tribuna.
38'
Petr Duda nedovoleně zastavený u lajny.
37'
Dobrá a prudká střela, kterou vyslal na branku Daniel Skroch musel Petr Šmída vytěsnit mimo.
36'
Patrik Rubý nastřelil jediného stojícího hráče ve zdi. Z této akce Dolní Benešov skórovat nebude.
36'
Žlutou kartu dostává Hekerle (SFK Vrchovina).
35'
Daniel Skroch udržel pro svoje barvy míč na kopačkách a následně byl tvrdě poslán k zemi.
33'
Domácím se nedaří rozvinout své akce. Vždy skončí na polovině soupeře dobrým obraným zákrokem dolnobenešovských hráčů.
32'
Partl stáhl na zem Wybraniece. Sudí zákrok samozřejmě píská.
31'
A další šance Patrika Rubého zakončit do branky, když se položil do střely. Ani tentokrát ale brankáře nepřekonává!
30'
Dominik Bača odkopával do bezpečí, ale balon se mu po kopačce svezl a místo v autu končí na rohu.
29'
Karčmář dostal dobrou přihrávku mezi dva obránce, ale pak se snažil patičkou posunout na spoluhráče, čímž o míč přišel.
28'
Wybraniec postupoval středem hřiště na branku, byl zbrzděn, ale udržel se na nohách a rozhodčí Vostrejž mu poskytl výhodu. Tu ale vzápětí zahodil nepřesnou přihrávkou.
26'
Luboš Chloupek obral kapitána Dolního Benešova o balon, ale netrvalo dlouho a hosté se k míči vrátili formou vhazování autu.
26'
Zakončoval Patrik Rubý, který hlavou přestřelil.
25'
Zblokovaný centr Dolního Benešova a bude se kopat rohový kop.
24'
Pecuch si v souboji u hranice velkého vápna počínal nedovoleně, na což hlavního sudího upozornil sudí na čáře.
23'
Odkop od branky odhlavičkoval Duda, ale jen do autu.
22'
Adam Rončka nechtěl riskovat ztrátu míče a raději si pomohl se stoperem a následně brankářem Baránkem.
22'
Nepřesné přesunutí hry mezi obránci Vrchoviny a míč je opět v zámezí.
21'
Žlutou kartu dostává Wybraniec (FC Dolní Benešov).
20'
Patrik Rubý zakončoval, ale jeho střela byla zblokována. Míč se pak následně dostal až do zámezí.
20'
Partl si v souboji pomohl faulem. Rozehraje tak brankář Baránek.
19'
Z něj už ale Dolní Benešov nic nevymyslel. Na míči tak jsou teď domácí.
18'
Wybraniec pořádně protáhl Šmída, který musel dobrým zákrokem vytáhnout míč nad branku! Bude se kopat další roh.
18'
Rončka centroval do ohně, odkud odvracel míč na roh jeden z domácích fotbalistů.
17'
Lukáš Smetana teď chvíli ležel na trávníku, už se ale zase pokračuje.
16'
Smetana pohlídal Latku a zabránil mu v zakončení na branku.
15'
Duda našel křižným pasem Partla, který si udělal zasekávačku, poté odcentroval, ale jen do míst, kde byli červení. Ti tak míč nechali odskákat do zámezí a bude následovat odkop.
14'
Akce Vrchoviny zastavena, neboť čárový mává ofsajd.
13'
Patrik Rubý se dostal k zakončení, které mu ale zblokovala domácí obrana a pro brankáře Šmída to tak nebyla složitá situace.
11'
Holman měl možnost pokračovat ve hře poté, co sudí domácím poskytl výhodu. Domácí středopolař ale neměl moc možností jak rozvinout útok a sudí se vrátil k nedovolenému zákroku, který zapískal.
10'
Hekerle bude vhazovat aut kousek od rohového praporku hostujícího celku.
8'
Karčmář musel už být sudím napomenutý, aby se vyvaroval podobných zákroků, jako se dopustil nyní na kapitánovi domácích.
7'
Petr Duda byl nedovoleně bráněný. Modří ale za chvíli o míč přichází a bude se odkopávat od branky.
7'
Hráči Vrchoviny se drží v prostoru u rohového praporku hostů.
5'
Chloupek se dostal k zakončení hlavou, ale mířil mimo branku.
4'
Domácí budou mít k dispozici rohový kop.
4'
Hosté i nadále pokračují v aktivitě a drží se na polovině Nového Města na Moravě.
3'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Do míče se opřel PATRIK RUBÝ a už ve třetí minutě posílá svůj celek do vedení, když míč zavěsil do šibenice!
2'
Wybraniec byl poslán k zemi před hranicí velkého vápna a Dolní Benešov bude zahrávat přímý kop.
1'
Dolní Benešov los prohrál a kapitán Vrchoviny si vybral stranu. O rozehrávku se tak postará Dolní Benešov.
Oba celky už nastupují na travnatou plochu. Domácí celek má tmavomodré dresy, hosté z Dolního Benešova mají červené sety.

SFK Vrchovina: Šmída – Černý, Bača, Hekerle, Smetana, Michal (C), Holman, Chloupek, Boušek, Partl, Duda
Náhradníci: Doležal – Vícha, Hlaváč, Duba, Sytař, Švanda

FC Dolní Benešov: Baránek – Massaniec, Rubý, Moravec (C), Pecuch, Vrána, Wybraniec, Skroch, Karčmář, Rončka, Latka
Náhradníci: Chvěja – Wojatschke, Blahuta, Sobek, Hrdlička, Benc

Rozhodčí: Vostrejž Ivan – Vejtasa Simon, Denev Alex.
FC Dolní Benešov

Za čtyři odehraná kola MSFL nasbíral Dolní Benešov 4 body. První utkání vyzval Velké Meziříčí, když z venkovního zápasu ukořistil cenný bod. Další zápas už body nebral. To totiž podlehl doma Uničovu 0:3. Ani v dalším zápase se svěřencům Marcela Meleckého nedařilo. V Blansku prohráli 1:3. První vítězství si připsali až ve 4. kole, kdy zvítězili nad Fastavem Zlín B. Ten porazili 2:1 před domácími fanoušky. O další body se budou rvát s SFK Vrchovinou, se kterou doposud jen dvakrát remizovali a dvakrát s ní prohráli.
SFK Vrchovina

Vrchovina novou sezónu rozjela prohrou na domácím trávníku, když v prvním kole podlehla béčku Zlína 0:2. První body bral tým z Vysočiny v druhém kole, kdy porazil FC Hlučín 2:1 a připsal si tři body do tabulky. Třetí kolo zažili hráči Nového Města na Moravě třetí možnou variantu skončení zápasu, a to remízu. Body si rozdělili s Vratimovem. Zápas tehdy skončil 1:1. V posledním zápase MSFL zajížděla Vrchovina do Jihlavy, kde podlehla rezervě Vysočiny Jihlavy 4:1. A nyní se v pátém kole potká na domácím hřišti se soupeřem z Dolního Benešova a bude se pokoušet poprvé na domácím hřišti v této sezóně zvítězit. Vrchovina zatím má v tabulce nasbírané 4 body. Radovala se z gólu 4krát, naopak 8krát míč ze sítě musela vytahovat. Před 5. kolem je na 15. pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.