MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Hlučín - 9. dubna 2023   10:15

Ostrava U21
Kubný – Temel, Měkota, Chukwudi, Drozd, Elekana, Látal.
Lukašík – Macrineanu, Silný
Bazaly, Ostrava
375 diváků
Hlučín
Fojtíček – Kovala, Wala, Holzer, Šindler, Ptáček, Kocur.

Zápas 23. kola MSFL mezi FC Baník Ostrava B a FC Hlučín nabídl vyrovnaný souboj, ve kterém měli v prvním poločase jasně více ze hry domácí. Hlučín po přestávce zabral a hru srovnal, ale protože ani jednomu z týmů se nepodařilo skórovat, končí dnešní utkání bezgólovou remízou.
90+3'
90+3'
Centr na malé vápno vyboxoval Hrubý a to je to poslední, co nám dnešní utkání nabídlo.
90+3'
Standardka Hlučína od levé autové čáry končí na hlavě Sanneha. Hlučín bude zahrávat ještě jeden rohový kop.
90+2'
Hlučín má aut na polovině Baníku, jedna z posledních šancí hostů na vstřelení vítězné branky.
90+1'
Elekanova přihrávka proletěla kolem rohového praporku do zámezí. Kolenko odkopává od své brány.
90'
Smékalův roh protečovala obrana Baníku mimo pokutové území, následná přihrávka na Walu byla do ofsajdu.
90'
Walův centr srazil Říha na rohový kop.
89'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Elekana).
87'
Hlučín napadá rozehrávku Baníku, ten se s míčem dostal až před vlastní branku. Následný dlouhá nákop končí v autu, vhazují hosté.
86'
Buchvaldek centroval na zadní tyč, kde se snažil situaci zavírat Walla, ale míč proletěl do zámezí. Hrubý odkopává od své branky.
86'
Říha fauloval Smékala, Hlučín bude rozehrávat stadnardku od levé postranní čáry.
85'
Kolenko nakopl míč na domácí polovinu, našel ale pouze Sanneha.
83'
Proti dlouhému pasu na Walu vystartoval Hrubý včas, domácí golman rychle obrací hru směrem k šestnáctce Hlučína.
83'
Ze souboje u rohového praporku vytěžil Baník jen autové vhazování.
82'
Baník kombinuje na polovině hřiště, Hlučín dobře brání.
81'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Moučka, přichází Šindler,
ze hřiště odchází Zajíček, přichází Wala.
80'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Svozil).
79'
Marek Jaroň krásnou technickou střelou z levé strany vápna trefil po jemné teči jednoho z bránících hráčů jen vzdálenější tyč Kolenkovy brány!
78'
Hlučín měl vhazování u rohového praporku Baníku, sám se ale vyhnal až k vlastní brance.
77'
Plesníkův dlouhý nákop až do pokutového území Baníku sbírá Hrubý.
76'
Říhův nákop na Smékala končí faulem domácího hráče.
75'
Hlučínskou dlouhou rozehru na vlastní polovině končí nepřesná přihrávka.Baník bude vhazovat.
74'
Marek Jaroň ale svůj centr poslal do země nikoho a jen bezmocně rozhodil rukama. Míč pošle do hry Kolenko.
72'
Hlučínský protiútok končí už na polovině hřiště. Baník následně přenesl rychle hru na druhou stranu. Po faulu Tomšů bude Ostrava zahrávat standardku z dobré pozice zhruba dvaceti metrů od branky.
71'
Smékalův centr na bližší tyči odhlavičkoval mimo šestnáctku Sanneh.
70'
Hosté po delším čase vybojovali rohový kop.
69'
Ke krásné ráně natáhl Stoklásek, jeho bomba z dobrých třiceti metrů proletěla kolem levé Kolenkovy tyče. Hostující golman se po této ráně jen ohlédl a na tribuně to jen zahučelo.
Dnešní utkání sleduje 375 diváků.
68'
Kolaska se nechal obehrát Látalem, hostující zadák ale následně své zaváhání dokázal napravit. Aut pro Ostravu.
67'
ze hřiště odchází Praus, přichází Ptáček.
66'
Hlučín dobře napadal rozehrávku Baníku, domácí budou vhazovat.
65'
Hlučínští centr odvrátili daleko od své branky, Baník začíná další akci až od Hrubého.
65'
Zálešákův centr prodloužil Kolaska do zámezí, roh pro Ostravu.
64'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Holaň, přichází Látal.
63'
Po centru se míč dostal k Hasalovi, který ale v dobré pozici netrefil balon podle představ a Hrubý neměl větší problémy.
62'
Petr Jaroň fauloval, Hlučín bude zahrávat standardku od levé postranní čáry.
61'
Buchvaldek našel krásným přesným pasem Moučku, následně ale Baník hosty obral o míč.
60'
Smékal hledal centrem Elekanu, ale Kolaska uklidil míč na roh.
59'
Po rohu se míč dostal ke Stokláskovi, který našel centrem Daniela Smékala, jeho hlavička proletěla těsně vedle levé tyče.
58'
Míč na malém vápně našel Svozila, který zakončoval v těžké pozici dobře k pravé tyči, Kolenko ale vytáhl skvělý zákrok a míč poslal na roh!
57'
Jeden z Hlučínských se dostal na malém vápně k hlavičce, té ale chyběla razance a míč má v moci bez větších problémů Hrubý.
56'
Po souboji Zajíčka s Říhou bude hostující tým rozehrávat od rohového praporku.
55'
Tempo hry oproti první půli celkově dosti opadlo. Hlučín kombinuje na své polovině a láká Baník z obranného postavení.
54'
Holaň trefil při odkopu Mládka, Hlučín ale z nadějné situace nic nevytěžil.
53'
Na zemi skončil Zajíček, o faul se podle sudího nejednalo, přesto je ale pro jistotu hra přerušena.
53'
Sanneh hledal dlouhým pasem Elekanu, obrana hostů ale byla pozorná.
52'
ze hřiště odchází Provazník, přichází Elekana.
51'
Hlučín zlepšil napadání a Baník má s rozehrávkou o poznání větší problémy, než v prvním poločase.
50'
Buchvaldek centroval na Smékala, Marek Jaroň poslal míč do zámezí.
49'
Říha fauloval na polovině hřiště. Hlučín bude rozehrávat standardku.
48'
Dominik Smékal zkoušel z první překonat lobem domácí obranu, míč byla ale příliš dlouhý. Aut pro Baník.
47'
Zálešák zvládl běžecký souboj se Zajíčkem a uklidil míč do autu. Hlučín vhazuje kousek od pravého rohového praporku.
46'
Provazník to zkusil středem hřiště, ale nechal se snadno obrat o balon.
46'
První poločas zápasu mezi Baníkem a Hlučínem gól nepřinesl. Nejblíže k němu měl domácí tým, ale Kolenko s Tomšů těžkou situaci zvládli a po čtyřiceti minutách je tak na Bazalech bezbrankový stav 0:0.

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
45+1'
45+1'
Rohový kop končí střelou Holaně z dobrých pětadvaceti metrů. Kolenko v pohodě ukryl míč do náruče a vykopává.
45'
Sudí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
44'
Sanneh našel v pokutovém úzení Petra Jaroně, jeho střelu sráží Hasala na roh.
43'
Baník se hrnul do rychlého protiútoku, ten ale skvěle a čistě zastavil Dominik Smékal.
42'
Baník skvěle presuje, tentokrát to ale Marek Jaroň přehnal s důrazem, domácímu hráči je pískán faul.
41'
Praus se v šestnáctce Baníku skácel k zemi, sudí ale nechal souboj bez povšimnutí.
40'
Z rohu ale domácí nevytěžili vůbec nic. Pokus o protiútok Hlučínských ale končí už v jeho zárodku.
40'
Provazníkův průnik zastavil Buchvaldek, Ostrava bude zahrávat rohový kop.
39'
Baník obléhá hlučínskou šestnáctku a marně hledá cestu do zakončení.
38'
Kolenka dohrával Sanneh, sudí odpískal domácímu hráči faul.
37'
Pěkná přihrávka na Prause, kterého ale zradilo zpracování a míč má v náručí Hrubý.
36'
Tlak Baníku už není tak silný, Hlučín se dostává pomaličku více do hry. Dlouhý nákop hostů ale končí jen u Hrubého.
35'
Zajíček se dostal za ostravskou obranu, jeho nepovedený pokus o lob si ale Hrubý v pohodě pohlídal.
34'
Nákop na Kolasku pohlídal Petr Jaroň, Baník bude vhazovat.
33'
Míč mají na kopačkách hosté, kteří se snaží trochu uklidnit hru dlouhou kombinací před vlastní šestnáctkou.
32'
Hlučín se snaží překonat obranu Ostravy dlouhý nákopem, ten ale sbírá obrana Baníku.
31'
Petr Jaroň to zkusil přímo, trefil ale pouze spoluhráče Stokláska.
30'
Faul Hlučína, Baník bude rozehrávat ze zhruba třiceti metrů od branky hostů.
29'
První tutovka Baníku. Provazník nejprve neprostřelil Kolenka, následně Tomšů odkopával míč z brankové čáry!
28'
Provazníkův centr ale proletěl pokutovým územím až do autu. Kolenko bude odkopávat od své branky.
27'
Na hranici vápna byl faulován Petr Jaroň, Baník bude zahrávat standardku ze zajímavé pozice.
27'
Stokláskek hledal centrem Sanneha, ale míč byl příliš dlouhý. Vhazovat na své polovině bude Hlučín.
26'
Stejným přestupkem se na druhé straně provinili i hosté.
25'
Průniková přihrávka hledala Provazníka, ale toho zastavuje ofsajd.
25'
Ostrava kombinuje ve středu hřiště a hledá cestu ke Kolenkovi.
24'
Moučkův přetažený centr našel na zadní tyči Prause, ale ten v těžké pozici netrefil branku.
23'
Hlučín se po delším čase dostal k domácí brance, nic z toho ale nevytěžil.
22'
Zálešák hledal zpětnou přihrávkou některého ze spoluhráčů, Hasala uklidil míč do bezpečí.
21'
Kolenkův odkop končí v autu, víč vhodí zpět do hry Sanneh.
20'
Kolenko sebral míč ze vzduchu, navíc byl při zákroku faulován. Hlučín bude rozehrávat.
19'
Centr na přední tyči odvrací Smékal, roh se bude opakovat.
19'
Říha vyslal do útoku Petra Jaroně, který vybojoval další kop od rohového praporku.
18'
Po hlavičkovém souboji zůstal na trávníku Sanneh, sudí raději přerušuje hru.
17'
Petr Jaroň obehrál dva protihráče a vybojoval roh pro domácí tým.
16'
Provazník chtěl uvolnit Sanneha, přihrávku do autu srazil jeden z bránících hráčů.
14'
Praus na polovině hřiště tvrdě dojel Říhu, hra je přerušena.
13'
Po nepřesné přihrávce následuje další odkop od Kolenkovy branky.
12'
Kolenkův dlouhá nákop hledal Smékala, míč ale uzmul Stoklásek a Baník se zase snaží dobýt hlučínskou obranu.
12'
Domácí jsou jasně lepší, zatím se jim ale nedaří vytvořit si gólovou příležitost.
11'
Stohláskovu průnikovou přihrávku jeho spoluhráč nečekal, míč je v zámezí a od vlastní branky jej bude odkopávat Kolenko.
10'
Praus obešel čtyři protihráče, na pátém už ale ztroskotal.
9'
Hlučín se pěknou kombinací dostal z těžké pozice u vlastního rohového praporku, ale dlouhý nákop končí v moci Baníku.
9'
Centr Petra Jaroně odhlavičkoval jeden z hostujících hráčů, Baník bude vhazovat.
8'
Baník vybojoval první rohový kop zápasu.
7'
Hosté poprvé trochu zahrozili, jejich akci ale končí útočním faulem.
6'
Stoklásek to zkusil přímo, ale míč mířil vedle branky.
6'
Sudí dal po faulu na Sanneha výhodu, nakonec se ale píská a Baník bude zahrávat standardku, ke které se staví Stoklásek.
5'
Dlouhý nákop domácích z vlastní poloviny končí jen u Kolenka.
4'
Jaroň natáhl z dobrých pětadvaceti metrů ke střele, ta ale nemohla Kolenka ohrozit.
4'
Baník kombinuje na své polovině a láká soupeře z obranné ulity.
3'
Těžká přihrávka na Zálešáka končí v autu, hosté budou vhazovat.
1'
Zákrok na Sanneha nechal sudí bez povšimnutí, míč bude od své brány rozehrávat Kolenko.
1'

FC Baník Ostrava B: Hrubý – Sanneh, Zálešák, Svozil, Provazník, P. Jaroň, Holaň, M. Jaroň, Stoklásek, Říha (C), Dan. Smékal.
Náhradníci: Kubný – Temel, Měkota, Chukwudi, Drozd, Elekana, Látal.
Trenér: Milan Chalupa

FC Hlučín: Kolenko – Hasala, Plesník (C), Tomšů, Praus, Mládek, Zajíček, Moučka, Kolaska, Buchvaldek, Dom. Smékal.
Náhradníci: Fojtíček – Kovala, Wala, Holzer, Šindler, Ptáček, Kocur.
Trenér: Filip Smékal

Rozhodčí: Lukašík – Macrineanu, Silný.
1. vzájemný zápas

08.09.2022
Hlučín – Baník B 3:2
Branky:
38. Zajíček, 85. Lehnert, 90+3. Zajíček – 34. Drozd, 81. Barkov.
FC Hlučín

Hlučín má na Bazalech o motivaci postaráno. Díky pátečnímu klopýtnutí Kroměříže na hřišti posledních Vítkovic se dnes může přiblížit prvnímu místu na rozdíl dvou bodů. Po opožděném vstupu do jara se Slezanům výsledkově daří. Formu potvrdili i ve středeční dohrávce ve Frýdku-Místku, kde si připsali výhru 2:0. O post nejlepšího střelce mužstva se přetahují osmigóloví Adam Zajíček, Dominik Smékal a Ondřej Moučka.
FC Baník Ostrava B

Baníkovské rezervě se vzdaluje vidina postupu do druhé nejvyšší soutěže. Na začátku jara podlehla vedoucí Kroměříži a další ztrátu utrpěla minulý víkend ve Zlíně, kde ji béčko Trinity v čele s třígólovým Janem Silným porazilo 4:3. V tabulce MSFL jsou Ostravané třetí. Se zápasem k dobru jim na čelo chybí devět bodů. Jasným střeleckým lídrem je se čtrnácti góly Daniel Smékal.
Všem fotbalovým příznivcům přejeme příjemné chvíle u sledování textového přenosu ze zápasu třiadvacátého kola MSFL. Od deseti hodin a patnácti minut se můžeme těšit na prestižní duel mezi béčkem Baníku Ostrava a Hlučínem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.