Premier League - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Nottingham Forest - 15. října 2022   16:00

Wolves
56' Neves
1:0
(0:0)
Wolves
Sá – Castro, Kilman, T. Gomes, Aït-Nouri (90+2. Bueno) – Moutinho (82. Bo. Traoré), Neves – Ad. Traoré (85. Semedo), Nunes (90+2. Hodge), Podence – D. Costa (82. Hwang Hi-čchan).
Šarkić – Campbell, Guedes, Mosquera.
Nottingham Forest
D. Henderson – N. Williams, S. Cook, McKenna, Toffolo (89. Surridge) – Yates, Freuler (84. Awoniyi), Kouyaté (70. Mangala) – Br. Johnson, E. Dennis (70. Lingard), Gibbs-White.
Hennessey – Badé, Biancone, Boly, Worrall.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:13.
Je konec! Wolverhampton zvládl nesmírně důležité utkání a poráží Nottingham těsně 1:0. Nebezpčnější byl domácí Wolverhampton, ale Neves v první šanci ve skluzu netrefil branku. Následně měl možnost Nunes, ale hlavou trefil tyč. Deset minut po změně stran dostali domácí k dispozici penaltu, kterou proměnil Rúben Neves. Na opačné straně mohl deset minut před koncem rovněž z penalty vyrovnat Johnson, ale gólman José Sá zachránil Wolverhamptonu vítězství.
90+10'
90+9'
Hraje se už přes nastavený čas. Lingard po levém křídle prošel na hranici vápna, ale ve skluzu nevymyslel dobrý centr.
90+7'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Joe Hodge).
90+7'
Také stopeři Nottinghamu už se vysunuli na polovině Wolverhamptonu, ale jejich akce je zatím hodně statická. Domácí drží kompaktní blok.
90+6'
Střídající Bueno bez větších problémů odhlavičkoval do bezpečí vysoký nákop na pravou stranu. Domácí jsou nyní v defenzivě precizní.
90+5'
Domácí podrželi míč u rohového praporku a nasbírali cenné sekundy k dobru. Nottinghamu už moc času na vyrovnání nezbývá.
90+4'
José Sá tentokrát rozehrál výhozem na pravou stranu hřiště. Domácí se poté dostali vpřed, ale Hodge míč dlouho neudržel.
90+3'
José Sá nakopl míč na levou stranu, nicméně jeho pobídku obrana Nottinghamu bez větších problémů odvrátila.
90+2'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Hugo Bueno.
90+2'
ze hřiště odchází Matheus Nunes, přichází Joe Hodge.
90+2'
Ryan Yates se po standardní situaci Nottinghamu zavěsil na malém vápně do vzduchu, ale z dobré pozice hlavičkoval nad břevno!
90'
Jesse Lingard chtěl procedit přihrávku za obranu Wolverhamptonu, ale Jonny Castro mu zavřel mezírku. Hosté se poté dopustili faulu.
89'
Střídání v týmu Nottingham Forest FC:
ze hřiště odchází Harry Toffolo, přichází Sam Surridge.
88'
Daniel Podence na pravém křídle neudržel míč pro domácí celek. Nottingham se ihned snažil otočit směr hry, ale daleko se nedostal.
87'
José Sá nyní dlouho pozdržel rozehrávku od domácí branky. Následný nákop navíc bez větších problémů odvrátil do bezpečí Steve Cook.
86'
Nélson Semedo napadal rozehrávku Nottinghamu na jeho polovině. Zadáci hostujícího celku míč dokázali odehrát do bezpečí.
85'
ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Nélson Semedo.
84'
ze hřiště odchází Remo Freuler, přichází Taiwo Awoniyi.
84'
Morgan Gibbs-White zahrával další rohový kop Nottinghamu. Po jeho centr vyběhl ven z branky José Sá, který míč vyboxoval.
83'
Lingard z levé strany odcentroval, jenže na jeho vysoký centr ve vápně nikdo v červeném dresu Nottinghamu nedosáhl.
82'
ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Boubacar Traoré,
ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Hwang Hi-čchan.
81'
Domácí se dostali na polovinu Nottinghamu, kde vybojovali vhazování. Rúben Neves s uvedením míče do hry rozhodně nespěchal.
80'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Daniel Podence).
79'
Hosté zahodili obrovskou šanci! Penalty se chopil Brennan Johnson, ale José Sá jeho ránu skvělým zákrokem vyrazil!
78'
Ano! Sudí nakonec místo ruky odhalil ve vápně faul Matheuse Nunese a nařídil penaltu pro Nottingham!
77'
I v tomto případě se jde sudí podívat na video. Dočká se Nottingham penalty?
77'
Hosté reklamovali možnou Traorého ruku v pokutovém území. Sudí zatím čeká na pokyn kolegy u videa.
76'
Nottingham zahrával další rohový kop. Centrovaný míč domácí obrana opět dokázala z první odehrát mimo pokutové území.
75'
Morgan Gibbs-White pro změnu vymyslel centr na zadní tyč, ale domácí obraně vypomohl Rúben Neves, který míč odehrál mimo šestnáctku.
74'
Morgan Gibbs-White se opět chopil rozehrávky standardní situace. Jeho pobídka skončila na hlavě Rúbena Nevese.
73'
Neco Williams si pokryl míč tělem v blízkosti velkého vápna a vybojoval faul na svou osobu. Nottingham má k dobru přímý kop.
72'
Domácí defenziva si skvěle pohlídala centr z levé strany a pro míč si dokráčel brankář José Sá, který jej udržel v rukavicích.
71'
Costa se dostal do pokutového území, jenže přehození na pravou nohu už bylo zbytečné a stoper Nottinghamu míč vypíchl.
70'
ze hřiště odchází Emmanuel Dennis, přichází Jesse Lingard,
ze hřiště odchází Cheikhou Kouyaté, přichází Orel Mangala.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a domácí Wolverhampton stále drží těsné vedení. Domácí dnes nutně potřebují zvítězit.
69'
Wolverhampton zahrával další přímý kop v blízkosti velkého vápna. Centr do pokutového území poslal Daniel Podence, ale jeho pobídku usměrnil Costa jen nad břevno.
68'
Daniel Podence dostal přihrávku na levou stranu, procedil míč za obranu Nottinghamu, kam sprintoval Traoré, jenže ten byl faulován.
67'
Žlutá karta pro tým Nottingham Forest FC (Scott McKenna).
67'
Morgan Gibbs-White zahrával přímý kop na pravé straně. Jeho centr směřoval na zadní tyč, kde zasáhl Adama Traoré.
66'
Rayan Aït-Nouri dostal přihrávku na levou stranu, ale pod tlakem neprocedil pobídku za obranu soupeře. Domácí ale rychle získali míč zpět.
65'
Moutinho na polovině hřiště získal volný míč a dloubl jej na polovinu soupeře. Defenziva hostů míč odvrátila.
64'
Domácí kombinují na vlastní polovině a nedostávají se dopředu. Hráči Nottinghamu v posledních minutách rozehrávku soupeře skvěle atakují.
63'
Hosté po obdržení úvodní branky zvýšili aktivitu. Dennis kouzlil s míčem ve vápně, ale místo zakončení se utopil v moři vlastních kliček.
62'
Nottingham měl k dispozici přímý kop. Jeho rozehrávky se ujal Morgan Gibbs-White, ale těsně minul horní tyč domácí svatyně!
60'
Rúben Neves má zřejmě problémy s levou nohou a zatím to s ním nevypadá vůbec dobře.
59'
Hra je přerušena! Jeden z domácích obránců zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
58'
Na stadionu po úvodní brance Wolverhamptonu panuje vynikající atmosféra. Pro domácí jde o teprve čtvrtou vstřelenou branku v sezóně.
56'
Wolves právě vstřelili branku! Wolverhampton se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil RUBEN NEVES a prudkou dělovkou rozvlnil síť!
55'
Skutečně je z toho pokutový kop pro domácí Wolverhampton!
54'
Hlavní rozhodčí si jde inkriminovaný moment prohlédnout na video!
53'
Pozor! VAR zkoumá, zda Harry Toffolo nezahrál ve vápně rukou!
53'
Daniel Podence se na levé straně zbavil obránce, zasekl si míč a poslal jej do vápna. Jeho pobídku ale obrana Nottinghamu odvrátila.
52'
Morgan Gibbs-White poslal nákop na polovinu Wolverhamptonu, jenže tam neměl dostatečnou podporu spoluhráčů v červených dresech.
51'
Wolverhampton se snažil zaútočit po pravém křídle, ale Traoré nepovedeným centrem trefil jen rukavice Hendersona.
50'
Joao Moutinho zahrával přímý kop domácích. Jeho průnikovou přihrávku dohnal Podence, ale projektil z ostrého úhlu zastavil skluzem obránce.
49'
Wolverhampton se po pravé straně dostal vpřed, nicméně průniková pobídka neoslovila nikoho ve žlutém dresu.Nottingham brání dobře.
48'
Wolverhampton se dral vpřed, nicméně nákop za obranu Nottinghamu si pohlídal gólman Henderson, který bleskově rozehrál.
47'
Rayan Aït-Nouri uspěl v hlavičkovém souboji s Dennisem a bez probolémů míč odhlavičkoval do bezpečí. Nottingham chce hrát aktivněji.
46'
Nottingham obstaral výkop do druhého poločasu. Hosté se drali vpřed, ale nákop skončil v moci zadáků Wolverhamptonu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. Nebezpčnější byl domácí Wolverhampton, ale Neves v první šanci ve skluzu netrefil branku. Následně měl možnost Nunes, ale hlavou trefil tyč. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45'
Daniel Podence z pravé strany centroval do pokutového území, ale obránce Cook míč před Costou odkopl do autu.
44'
Henderson si dal pozor na vysoký centr z kopačky Traorého, ale bez problémů udržel míč v rukavicích.
43'
Stopeři Wolverhamptonu vybojovali míč pro domácí celek a ihned se vydali vpřed. Přenesení na levou stranu si zpracoval Podence, ale neodcentroval nebezpečně.
42'
Hostující brankář Henderson dlouho váhal s odkopem od branky a domácí fanoušci jej odměnili pískotem.
40'
Další obrovská šance Wolverhamptonu! Matheus Nunes si naskočil na Traorého centr, ale krásnou hlavičkou nasměřoval do tyče!
39'
Traoré si posunul míč kolem soupeře, který jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Wolverhampton bude rozehrávat.
38'
Rayan Aït-Nouri po pěkné kombinaci poslal střílený centr na malé vápno, ale Rúben Neves ve skluzu usměrnil míč mimo branku!
37'
Rayan Aït-Nouri se po svižném protiútoku domácího celku dostal do zakončení z hranice vápna, ale levačkou poslal míč mimo tři tyče.
36'
Nottingham nyní hraje hodně aktivně a v posledních minutách se častěji dostává do ofenzivy.
35'
Dennis se zbavil Moutinha na polovině hřiště a portugalský záložník domácího celku svou chybu musel napravit faulem.
34'
Jonny Castro si v souboji s Yatesem pomohl nedovoleným zákrokem přímo před očima hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Nottingham.
33'
Neves dostal přihrávku na pravou stranu, ale nedokázal obejít důrazného obránce v červeném dresu.
32'
Jeden z hráčů Nottinghamu zůstává po souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
31'
Cheikhou Kouyaté si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a Rúben Neves jej zastavil faulem.
30'
Rayan Aït-Nouri z levé strany odcentroval do pokutového území, ale Rúben Neves se kvůli zákroku obránce k zakončení nedostal.
29'
Nottingham se hnal vpřed po levé straně, nicméně akce hostujícího celku neměla dlouhého trvání.
28'
Ani další rohový kop nepřinesl pro domácí svatyni nebezpečí. Morgan Gibbs-White sice poslal dobrý míč na malé vápno, ale tam kraloval Rayan Aït-Nouri.
27'
Dennis poslal do pokutového území zpětný centr. Do míče se opřel Johnson, ale jeho ránu srazil obránce ve žlutém na roh.
26'
Rúben Neves odvedl skvělou práci v souboji na polovině hřiště, ve kterém odstavil jednoho ze soupeřů. Domácí budou hrát ze zadních řad.
25'
Traoré operoval na pravé straně, jenže měl proti sobě hned dvojici hráčů v červeném, která jej nenechala procedit míč na malé vápno.
24'
Wolverhampton získal míč na vlastní polovině a o míč se ihned přihlásil Rayan Aït-Nouri. Domácí stopeři však zvolili pomalou rozehrávku.
23'
Hosté se snaží držet míč na kopačkách a trpělivou hrou si otevřít skulinku v domácí defenzivě. Zatím sledujeme opatrný duel.
22'
Hostující brankář Henderson nakopl míč na levou stranu, jenže tam neoslovil nikoho ze spoluhráčů v červeném dresu.
21'
Max Kilman rozběhl na pravé straně Traorého, který zkoušel tvrdou ránu, jenže míč se mu svezl po nártu a skončil vysoko nad břevnem.
20'
Rayan Aït-Nouri si z druhé vlny naskočil na centr z pravé strany, ale nepřesnou hlavičkou poslal míč vedle zadní tyče.
19'
Domácí uklidňují hru kombinací v zadních řadách. Defenziva Nottinghamu ale brání v kompaktním bloku.
18'
Moutinho poslal přihrávku na pravou stranu, kam si pro míč došel Traoré, ale následně mu míč pod kopačkou uskočil do zámezí.
17'
Wolverhampton už hraje na polovině Nottinghamu, ale nikdo ve žlutém se nedostává do blízkosti pokutového území.
16'
Žlutá karta pro tým Nottingham Forest FC (Emmanuel Dennis).
16'
Toti Gomes poslal přihrávku na levou stranu, ale aktivní Neco Williams předskočil soupeře a následně vybojoval pro Nottingham rohový kop.
15'
Nottingham v posledních minutách srovnal obraz hry a častěji se dostává na polovinu Wolverhamptonu. Hodně aktivní je Gibbs-White.
14'
Stopeři Nottinghamu kombinují s míčem na vlastní polovině. Hráči v červeném se snaží hrát aktivně, ale Wolverhampton zatím rivala výborně napadá.
13'
Morgan Gibbs-White se skvěle uvolnil na polovině hřiště a jeden z domácích hráčů mu pomohl faulem k zemi.
12'
Rayan Aït-Nouri je v úvodu utkání hodně aktivní a snaží se podporovat ofenzivu Wolverhamptonu. U praporku už ale neudržel balón ve hře.
11'
Po následném centru se do zakončení hlavou v pokutovém území dostal Scott McKenna, ale jeho zakončení prolétlo kolem zadní tyče.
10'
Daniel Podence se vrátil na vlastní polovinu a včasným skluzem odehrál míč do zámezí. Vhazovat tak budou hráči v červených dresech.
9'
Jonny Castro vhazoval na pravé straně hřiště. Na jeho pobídku si naběhl Moutinho, ale pod tlakem se dokázal rychle otočit.
8'
Rayan Aït-Nouri se u zadní tyče natahoval po přetaženém centru, ale nakonec mu snad dva kroky chyběly. Nottingham bude rozehrávat od branky.
7'
Ani další rohový kop domácích nebezpečí pro branku Forest nepřinesl. Traoré se dral k míči u přední tyče, ale pod tlakem dvou strážců nezakončil.
6'
Traoré na pravé straně kouzlil s míčem u nohy, jenže jeho prudký přízemní centr odvrátil dobře postavený McKenna na rohový kop.
5'
Domácí celek zahrával rohový kop. João Moutinho vymyslel centr na přední tyč, kde ale zakročila obrana hostujícího Nottinghamu.
4'
Jonny Castro chtěl přihrávkou na pravou stranu rozběhnout Traorého, ale druhý jmenovaný dostal přihrávku na paty a už míč neudržel ve hře.
3'
Kliman na polovině hřiště vystoupil proti odraženému míči a před Kouyatém odehrál míč do bezpečí. Domácí celek může rozjet další akci.
2'
Rayan Aït-Nouri táhl akci domácího celku po levé straně, ale rychle si musel pomoci přihrávkou do zadních řad. Nottingham v úvodu soupeře nenapadá.
1'
Domácí Wolverhampton obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí chtějí v dnešním utkání prolomit střeleckou bezmoc.
1'

Wolverhampton Wanderers: Sá – Castro, Kilman, T. Gomes, Aït-Nouri – Moutinho, Neves – Ad. Traoré, Nunes, Podence – D. Costa.
Náhradníci: Šarkić – Bueno, Campbell, Hodge, Guedes, Mosquera, Hwang Hi-čchan, Semedo, Bo. Traoré.

Nottingham Forest FC: D. Henderson – N. Williams, S. Cook, McKenna, Toffolo – Yates, Freuler, Kouyaté – Br. Johnson, E. Dennis, Gibbs-White.
Náhradníci: Hennessey – Awoniyi, Badé, Biancone, Boly, Lingard, Mangala, Surridge, Worrall.
Wolverhampton Wanderers

Domácí Wolverhampton je zatím velkým zklamáním. Wolves po devíti duelech drží se šesti body osmnáctou pozici. To pro celek plný portugalských hráčů není zrovna lichotivý výsledek. Wolverhampton dosud soupeřům nasázel jen tři branky, což je nejhorší ofenziva v celé Premier League. Gól už navíc Wolves nevstřelili tři duely v řadě. Naposledy padli 0:3 na půdě Chelsea.

Hostující celek po postupu do Premier League neprožívá povedený úvod sezóny. V devíti kolech získal Nottingham jen pět bodů a drží předposlední devatenáctou pozici bod před Leicesterem. Nottingham se trápí v ofenzivě. Na hřištích soupeřů navíc vybojoval jen jeden bod. V posledním kole ale remízou 1:1 s Aston Villou přerušil sérii pěti porážek v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.