Je dobojováno! Jablonec si z dnešního přípravného utkání odnáší vítězství 4:2, kdyš se za něj postupně trefili Stanislav Tecl, dvakrát Tomáš Wágner a David Breda. Vlašim sice vedla rychlou brankou Matějky, ale to bylo v prvním poločase z její strany vše. Ve druhém už se jí povedlo jen snížit na konečný stav 4:2 pro Jablonec.
90
74
Vlašim právě vstřelila branku!
Autorem branky je MARTIN HAŠEK,který využil zmatků v obraně Jablonce a po Nečasově přihrávce snížil.
60
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Jícha, přichází Nečas.
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Matějka, přichází Hejný.
60
50
Dnešní utkání sleduje 100 diváků.
46
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Janda, přichází Petrů.
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Vebr, přichází Reiter.
46
46
Sestava Jablonce ve druhém poločase: Valeš – Rys, Pernica, Beneš, Hanousek – Rossi, Greguš – Karavaev, Mihálik, Mingazov – Doležal.
46
V prvním poločase padlo celkem pět branek. Zpočátku překvapili fotbalisté Graffinu hosty z Jablonce vedoucí brankou, ale s prvoligovými fotbalisty to nezamávalo a vývoj utkání obrátili ve svůj prospěch.
45
35
Jablonec právě vstřelil branku! Autorem branky je DAVID BREDA, který šikovně přeloboval vybíhajícího brankáře domácích Vorla a posílá Jablonec už do třígólového vedení. Dobře celou situaci vyhodnotil už před ním Trávník, který Bredovi poslal povedenou kolmici.
23
Jablonec právě vstřelil branku! Autorem branky je dnes velice aktivní TOMÁŠ WÁGNER, který se prosadil v tomto utkání po druhé, tentokrát se dokázal přesně trefit ve skluzu po nahrávce od Trávníka.
21
Jablonec právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je TOMÁŠ WÁGNER, který potrestal Štochlův faul na Stanislava Tecla ve vápně.
15
Jablonec právě vstřelil branku! Tomáš Wágner utekl s míčem po kolmici od Pospíšila a zakombinoval se STANISLAVEM TECLEM, který akci proměňuje a střílí vyrovnávací gól.
8
Vlašim právě vstřelila branku! Ondřej Průcha nahrál z leva TOMÁŠI MATĚJKOVI, který překvapivě posílá Vlašim do vedení.
1

FK Jablonec: Valeš – Kysela, Lischka, Hübschman, Breda, Trávník, Pospíšil, Kubista, Masopust, Tecl, Wágner
Náhradníci: Pernica, Rossi Silva, Mingazov, Doležal, Mihálik, Karavaev, Greguš, Bárta, Beneš, Hanousek, Rys.

FC Graffin Vlašim: Vorel – Kulhánek, Vebr, Pimpara, Průcha, Matějka, Jícha, Štochl, Hašek, Janda, Nový.
Náhradníci: Petrů, Nečas, Vondra, Reiter, Jíra, Toml, Hejný, Budinský.

Rozhodčí: Nenadál – Arnošt, Vodrážka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.