Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Ml. Boleslav - 23. června 2018   12:00

Bratislava
Bratislava
44' Šporar  • 90+2' Saláta
2:2
(1:0)

5:6 (PEN)

Ml. Boleslav
54' Novák   • 87' Komličenko

Střílení penalt začíná.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Slovan z poslední akce zápasu vyrovnává na 2:2! KORNEL SALÁTA vyskočil v pokutovém území nejvýše a dokázal míč uklidit do branky!
90+1'
Roh pro Slovan!
90'
Rharsallovi utekl míč a následuje odkop od branky Mladé Boleslavi.
89'
Slovan kombinuje před brankou a pokouší se o vyrovnání.
89'
Boleslav hodně zalezla a pokouší se ubránit svoje vedení.
88'
Slovan je rázem pod tlakem a potřebuje nutně dorovnat stav zápasu.
87'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je NIKOLAJ KOMLIČENKO, který svůj střelecký pokus umístil k levé tyči.
86'
Penalta pro Boleslav!
86'
Boleslav je na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet.
85'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrič, přichází David Hrnčár.
84'
Po delší době se míč ocitl u branky Šulla, ale ten zasahovat nemusel a Slovan jde opět dopředu.
83'
Křapka zastavil útok Slovanu a odkopnul míč daleko od branky.
82'
Saláta se dostal ke střele ve vápně, ale minul branku.
81'
Slovan je v posledních minutách jasně lepší a Boleslav se pouze brání.
79'
Apau chtěl projít mezi dvěma hráči, ale to se mu nepovedlo. Nicméně Apau vybojoval volný přímý kop, ale z toho nic nebylo.
78'
Jeden z boleslavských hráčů se ocitl v ofsajdu.
77'
Dohnalík se hned po střídaní tlačil dopředu, ale ztratil míč.
76'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jaroslav Dviiš, přichází Michal Dohnalík.
75'
Z rohu se k hlavičce dostal Šporar, ale Šeda v klidu zasahuje.
75'
Další střela Holmana byla sražena za branku. Roh pro Slovan.
74'
Slovan obléhá Boleslav, ale do žádné šance se delší dobu nedostal.
71'
Z pravé strany šel míč do vápna na Cmiljaniče, ale těsně před ním se položil boleslavský obránce a poslal míč do bezpečí.
70'
Slovan má většinu druhého poločasu míč na svých kopačkách a je mírně lepší, ale na stavu se to zatím nijak neprojevilo.
69'
Malou domů v klidu chytil Šeda a Boleslav může založit útok.
68'
Matějovský chtěl vyslat do brejku Provazníka, ale obránce Slovanu jeho přihrávku zachytil.
67'
Žlutou kartu dostává Antonio Villar (ŠK Slovan Bratislava).
66'
Následný roh odvrátila obrana Mladé Boleslavi.
65'
Čavrič se dostal ke střele z malého vápna, ale Šeda skvěle zasahuje!
65'
Slovan se se svou kombinací dostal až ke své brance.
64'
Fanoušci Mladé Boleslavi právě odpálili pyrotechniku a u branky Šully je menší oblak kouře.
62'
Cmiljanič se dostal k hlavičce ve vápně, ale Šeda byl pozorný a jeho ránu pokryl. Na hřišti poté zůstal ležet Takács, který si žádá ošetření.
60'
Hraje se především ve středu hřiště a tempo hry výrazně opadlo.
59'
Slovan od inkasované branky stále kombinuje a pokouší si vzít ztracené vedení zpět.
57'
Velká šance Slovanu skončila na rukavicích Šedy, který nyní podržel svůj tým!
54'
Boleslav z čista jasna vyrovnává! Ve vápně Slovanu byli hned dva hráči Boleslavi, kteří akci vykombinovali až do kuchyně a DANIEL NOVÁK si připisuje branku.
53'
Slovan předvedl další rychlou útočnou akci, ale nepovedená rozehrávka skončila až u Šedy.
52'
Rharsalla nasadil housle Kerestešovi a poté došel až do vápna, ale ke střele se už nepropracoval.
51'
Holmanův další pokus skončil na bránícím hráči.
50'
Cmiljanič vystřelil z vápna a jeho střela byla tečována mimo branku.
49'
Matějovský od rohového praporku nahrál do vápna a Dviiš vystřelil. Jeho střelecký pokus skončil hodně vedle.
48'
Bozhikov si zahrával s ohněm, protože jako poslední hráč dělal kličku proti útočníkovi a podklouzl. Nicméně vše zvládl a dokázal posunout míč na druhou stranu.
46'
Útočná akce po pravé straně ze strany Boleslavi skončila neúspěchem, protože Bratislava získala aut.
46'
45'
44'
Máme tu první branku utkání! Slovan se prosazuje z rychlého brejku, který byl nejdříve dva na jednoho a poté tři na dva. Čavrič poslal střelu na branku, ale míč by pravděpodobně nedošel do branky, a tak ho v pádu o břevno dostal do branky ANDRAŽ ŠPORAR.
43'
Šulla musel opět zasahovat, protože jeden z hráčů Mladé Boleslavi se pokoušel přelobovat domácího brankáře, který byl hodně venku z branky.
42'
David Holman se nyní ujal exekuce přímého kopu, ale jeho střela opět minula branku. Holman dnes pálí co to jde, ale mezi tři tyče se netrefil ještě ani jednou.
41'
Král velmi nebezpečně ztratil míč a vypadalo to, že Slovan půjde do brejku dva na jednoho, ale rychlou akci slovenského celku zastavil poslední obránce Mladé Boleslavi dobrým skluzem.
40'
Slovan kombinuje na své polovině a Mladá Boleslav aktivně napadá.
39'
Rohový kop chytil do rukavic Šulla, a tak jsme neviděli žádnou šanci.
38'
Keresteš to zkusil na hranici šestnáctky a jeho střela, která plavala pod břevno nadělala velké starosti brankáři Slovanu. Následuje roh.
37'
Apau nasadil housle Dviišovi a vysloužil si potlesk tribuny.
36'
Takács nakonec vypadá v pořádku a měl by pokračovat.
35'
Jeden z mladoboleslavských hráčů zůstává na zemi a žádá si ošetření.
34'
Holman předvedl další střelu, ale ani tentokrát se netrefil mezi tři tyče.
33'
Po rohu se ke střele dostal provazník, ale jeho pokus Šulla ukryl do rukavic.
33'
Z další akce Mladé Boleslavi je rohový kop!
33'
Matějovský poslal pěknou průnikovou přihrávku na Provazníka, ale bratislavský obránce dokázal míč srazit na aut.
31'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází De Kamps Joeri, přichází Cmiljanič Boris.
31'
Apau posílal centr do vápna, ale míč odvrací první boleslavský obránce.
30'
Na pravé straně hrací plochy se pokoušel jeden z útočníků slovenského celku obejít obránce, ale to se mu nepovedlo a o míč přišel.
29'
Slovan dokázal ubránit další útok Mladé Boleslavi a následuje odkop od branky.
26'
Rharsalla nahrál do skvělé šance Šporarovi, který byl sám na puntíku pro pokutový kop, ale jeho střela minula branku! Další velká šance, kterou tenhle hráč spálil.
25'
Bratislava srovnala hru a nyní ona kontroluje míč na soupeřově polovině.
23'
Slovan se po delší době usadil na útočné polovině, ale centr Apaua nedoletěl až do vápna.
22'
Novák se pokoušel poslat centr do vápna, ale míč byl sražen na aut.
20'
Čavrič chtěl proběhnout okolo bránícího hráče, ale ten ho poslal k zemi. Podle hlavního soudce však nedošlo k faulu a hraje se dál.
19'
Hubínek dokázal vystřelit z puntíku pro penaltu, ale branku stejně jako předtím jeho spoluhráči netrefil.
18'
Slovan se hnal do rychlého brejku, ale k zakončení nedošlo. Boleslav míč odvrátila a Slovan může kombinovat od svého brankáře.
16'
Dviiš dostal příliš dlouho nahrávku do brejku, a tak mohl míč v klidu sebrat Šulla.
15'
Boleslav stále kombinuje na polovině hřiště, ale nemůže se dostat hlouběji na soupeřovu polovinu.
14'
Slovan získal míč, ale nedostal se ani za polovinu hřiště.
13'
Boleslav je více na míči, ale zatím to k ničemu nevedlo. Slovan dobře brání.
12'
Provazník to zkusil zpoza vápna, ale jeho střela skončila hodně vedle. Následuje odkop od branky.
10'
Boleslav nyní drží míč na své polovině a pokouší se dostat na soupeřovu polovinu postupnou kombinací.
9'
Další akci českého celku zastavil Šulla. Bratislava hraje zatím dobře, ale to samé se dá říct i o Boleslavi. Zápas má rozhodně větší tempo než předešlé utkání.
8'
Čavrič prošel přes dva hráče a nahrál na střed, kde se ke střele dostal Holman, ale branku minul.
7'
Matějovský hledal spoluhráče ve vápně, ale jeho přihrávka byla sražena.
6'
Komličenko nedokázal projít před dva hráče a o míč přišel.
6'
Boleslav získala míč a kombinuje na své polovině.
5'
Novák si naskočil na centr z pravé strany, ale Apau ho dobře bránil a Novák nedokázal zakončit.
4'
Šporar z rohu hlavičkoval a Šeda musel předvést skvělý zákrok!
3'
Holman nacentroval do vápna z levé strany, ale hostující obrana opět míč odvrací. Roh pro Bratislavu.
2'
Čavrič běžel sám z levé strany na branku, ale ve vápně ho skluzem do velkého úhlu dohnal jeden z obránců Boleslavi. Čavrič tak pouze nahrál před branku, kde už obránci Boleslavi odkopli míč do bezpečí.
2'
Volného přímého kopu kousek za vápnem se ujal Matějovský a jen o kousek minul branku Šully.
1'
Bratislava se ujala úvodního výkopu a slovenský celek začíná kombinovat.
1'
Na hrací ploše je zatím pouze celek ze Slovenska, a tak se utkání opozdí. Mladá Boleslav ještě není připravena.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Apau, Rundič, De Kamps, Rharsalla, Šporar, Villar, Saláta, Holman, Bozhikov (C), Čavrič
Náhradníci: Cmiljanič, Kozlovský, Hrnčár, Strelec, Laczkó, Greif

FK Mladá Boleslav: Šeda – Dviiš, Matějovský, Komličenko, Hubínek, Pauschek, Takács, Kereteš, Král, Novák, Provazník
Náhradníci: Vejr, Dohnalík, Hůlka, Křapka, Mikulec

Rozhodčí: Vlasjuk Pavel – Melichar Vít, Krejsa Josef.
Hezké poledne všem fotbalovým příznivcům! Dnes se odehraje už pátý ročník turnaje O pohár starosty města Benátek nad Jizerou. Ve druhém semifinále se nám představí prvoligová Mladá Boleslav, která vyzve tým se zvučným jménem – ŠK Slovan Bratislava.

Mladé Boleslavi se letošní sezona příliš nepovedla a skončila na devátém místě. Bratislava se do Benátek podívá poprvé a máme se na co těšit. Slovenský celek skončil v loňské sezoně slovenské nejvyšší ligy na druhém místě za vítěznou Trnavou.

Druhé semifinále začíná ve 12:00 a textovým přenosem Vás provede Vojtěch Görög.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.