Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Táborsko - 10. července 2018   10:30

Č. Budějovice
90' Pouček
1:3
(0:1)
Táborsko
Táborsko
44' Valenta   • 48' Zavadil   • 57' P. Pilík
Křížek – Řezáč (58. Fišl), Novák, Kladrubský, Helešic – Čavoš (58. Havelka), Javorek (58. Čermák) – Wermke (74. Šplíchal), Kovaľ (58. Gebert), Mrsić – Táborský (46. Pouček).
Makovička
Stará Hlína
100 diváků
Táborsko
Toma (46. Zadražil) – Šandera, Zavadil, Ngimbi (69. Zárybnický), Klusák (65. Hasil) – Kučera (58. Kopřiva) – Valenta (79. Ndiaye), P. Pilík (65. Ch. Frýdek), Berešík (46. Pfeifer), Vandas (52. Musiol) – Ndiaye (69. Vozihnoj).
Zadražil – Hasil, Zárybnický, Musiol, Vozihnoj, Pfeifer, Kopřiva, Ch. Frýdek.

Utkání je u konce. Dynamo hrálo 40 minut více méně na jednu branku, mělo několik šancí, ale nedalo žádnou. Pak dali na konci prvního dějství a na začátku druhého Táborsko dva góly a obraz hry se změnil. Ve druhém poločase už prostřídané sestavy nenabídly takovou podívanou. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne.
90'
90'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo v poslední vteřině snižuje. Mrsičův centr z přímého kopu vrátil do ohně Kladrubský a LUKÁŠ POUČEK jej kolenem doklepl do branky.
89'
Dnes Dynamu není přáno! Šplíchal dostal míč doprava, podobná akce jako při prvním gólu Táborska, ale sražený míč skončil na horní síti branky hostů!
88'
Ještě zřejmě poslední šanci měl Pouček, když obral soupeře o balon. Sám před Zadražilem ale jen trefil nohu brankáře Táborska.
87'
Rozběhly se poslední desítky vteřin, zápas už se zřejmě jen dohraje ve středu hřiště.
84'
Akci Šplíchala zastavil ofsajd. Alespoň počasí se umoudřilo a přestalo pršet, naopak se hlásí o slovo sluníčko.
82'
Zápas ztratil tempo a částečně i náboj. O vítězi je zřejmě rozhodnuto. Táborsko si hlídá náskok, Dynamo ani přes snahu nemůže zlomit trápení v ofenzivě.
79'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Valenta, přichází Ndiaye.
78'
Českobudějovičtí sice kombinují na polovině soupeře, ale nedaří se jim dostat do šestnáctky. Aktuální výsledek je zcela protikladný oproti dosavadním výsledkům obou týmů v přípravě. Zatímco Dynamu se daří, Táborsko se trápí.
75'
Čtvrthodiny do konce, na žádnou zásadní změnu skóre to nevypadá. Dynamu se nedaří, nevychází mu skoro nic. Táborsko je v pohodě a užívá si aktuální stav.
74'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Wermke, přichází Šplíchal.
71'
100 diváků přihlíží dnešnímu přátelskému utkání v malebném areálu ve Staré Hlíně.
69'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Ngimbi, přichází Zárybnický.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Ndiaye, přichází Vozihnoj.
67'
Po kombinaci s Gebertem pálil Mrsić, jeho střela šla do středu branky.
65'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází P. Pilík, přichází Ch. Frýdek.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Klusák, přichází Hasil.
62'
Krásný pokus Kladrubského z přímého kopu vytáhl Zadražil konečky prstů!
60'
Táborsko vládne na hřišti, naopak Dynamu se nedaří nic.
58'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Javorek, přichází Čermák.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Čavoš, přichází Havelka.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Fišl.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kovaľ, přichází Gebert.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kučera, přichází Kopřiva.
57'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Hostům tam padne všechno. Po rychlé akci střílel PAVEL PILÍK a jeho pokus si srazil do sítě Helešic.
55'
Rychlý ťukes hostů zakončený tvrdou ranou Pfeifera, proti které vytáhl Křížek skvělý zákrok.
52'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Vandas, přichází Musiol.
50'
A najendou je hráčů Táborska plné hřiště. Při tom čtyřicet minut vlastně nezahrozili.
48'
Rozpačitý vstup Dynama do druhé půle potrestán druhým gólem. Ostrý centr za obranu propadl k PAVLU ZAVADILOVI, který hlavou zblízka nezaváhal.
46'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Táborský, přichází Pouček.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Toma, přichází Zadražil.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Berešík, přichází Pfeifer.
46'
Táborsko vede po první půli 1:0, když využilo vlastně svoji jedinou velkou šanci. Dynamo je naopak pálí.
45'
44'
Dynamo je potrestáno za nevyužité šance. Na pravou stranu dostal míč TOMÁŠ VALENTA a tečovanou střelou prostřelil Křížka.
43'
V ofsajdové pozici se nacházel Táborský, a tak jeho zakončení bylo zbytečné.
42'
Už zase útočí Dynamo. Mrsićova šance zůstala nevyužita, následnou dělovku Řezáče vyrazil Toma.
40'
První šance Táborska! Po trestném kopu Pilíka hlavičkoval Zavadil těsně mimo!
38'
Po dlouhém pasu za obranu se prosadil Wermke, ale mává se ofsajd.
36'
Opět kombinace po ose Řezáč – Táborský, hlavička druhého jmenovaného protáhla Tomu.
34'
Ani Dynamo se po rohovém kopu nedostalo k zakončení.
32'
Ani tentokrát fotbalisté Táborska z rohového kopu nezahrozili, Kučerova rána letěla daleko mimo branku.
30'
Domácí pálí šance dál! Teď Táborský posunul míč do běhu Řezáčovi, který ale branku přestřelil.
28'
Mrsićův přímý kop nevypadal špatně, ale Javorek se k hlavičce nedostal. Odkopávat bude Toma.
26'
Druhý roh Táborska byl stejně nebezpečný jako ten první. Tedy prakticky vůbec.
24'
Dynamo mohlo jít znovu do vedení! Mrsić krásným pasem našel za obranou Kovaľa, jenž ale obloučkem přehodil brankáře i branku.
22'
I když jde jen o přátelské utkání, tak zápasu nechybí emoce a nasazení. Je to pořád jihočeské derby.
19'
První střelecký pokus na straně Táborska, z dálky pálil Valenta, brankář Křížek neměl problém.
17'
Obrovská šance Dynama! Kovaľ našel centrem z pravé strany Wermkeho, který zblízka hlavou minul o centimetry!
16'
Aktivita se přesunula na kopačky hráčů Dynama. Hosté se v posledních minutách jen brání.
14'
Přesný Řezáčův centr z pravé strany našel Táborského, jenž ale z dobré pozice hlavičkoval mimo branku.
12'
Novák krásným dlouhým pasem oslovil Wermkeho, který ale nezvládl první dotek. Z dobré možnosti tak nebylo nic.
10'
Deset minut hry za námi, sledujeme vyrovnanou podívanou a zatím marně čekáme na první větší šanci.
8'
Ze střední vzdálenosti vypálil nový muž v černobílém dresu Kovaľ, ale branku minul zhruba o metr.
6'
Po první vážnější akci centroval do šestnáctky Mrsič, ale jeho pas byl pro Wermkeho příliš dlouhý.
4'
Dynamo se zatím směrem dopředu nedostalo k ničemu. Od úvodu utkání silně prší.
2'
Hosté kopali první roh utkání, ale branku soupeře neohrozili.
1'

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč, Novák, Kladrubský, Helešic – Čavoš, Javorek – Wermke, Kovaľ, Mrsić – Táborský.
Náhradníci: Luksch – Kalousek, Kočí, Fišl, Čermák, Pouček, Havelka, Gebert, Švantner, Rychnovský, Šplíchal.

FC MAS Táborsko: Toma – Zavadil, Ngimbi, Kučera, Ndiaye, P. Pilík, Valenta, Vandas, Klusák, Berešík, Šandera.
Náhradníci: Zadražil – Hasil, Zárybnický, Musiol, Vozihnoj, Pfeifer, Kopřiva, Ch. Frýdek..
Českobudějovické Dynamo zatím v přípravě válí. Začalo výhrou proti Příbramí, poradilo si i s rakouským Vorwärts Steyer. Ještě před tím přišla těsná porážka s mistrovskou Plzní 3:4, ale v pátek Jihočeši dokázali dokonale zaskočit pražskou Spartu a vyhráli 2:1. Poslední střetnutí odehrálo Dynamo v sestavě plné mladíků v Linci a domácí tým potvrdil roli favorita. V průběhu letní přípravy se i značně obměnil kádr. Přišel zmiňovaný Mrsić, na testech uspěl Gebert. S týmem se připravují i Martin Rychnovský nebo Daniel Fišl, o místo v kádru bojuje čerstvě i Róbert Kovaľ. Naopak skončily testy Denise Laňky a Christiana Frýdka. Už na začátku přípravy odešel do libereckého Slovanu Elvis Mashike a stejným směrem se vydal i Jakub Pešek.
FC MAS Táborsko mělo v uplynulé sezoně co dělat, aby z druhé nejvyšší soutěže nesestoupilo. Nakonec se druhý jihočeský zástupce ve Fortuna Národní lize zachránil a skončil čtrnáctý. V letní přestávce přišla očekávaná změna, kdy u Táborska došlo k výměně trenérů. Roman Nádvorník odešel do prvoligové Karviné a jeho místa se chopil Kamil Tobiáš. Změny doznaly i hráčské řady. Do Liberce přestoupil záložník Aleš Nešický, v minulém týdnu se právě do Dynama přestěhoval křídelní záložník Matej Mrsić. Z hostování se vrátil i budějovický odchovanec Zdeněk Linhart. V přípravě se Táborsku výsledkově nijak extra nedaří. Porazit dokázalo tým složený z hráčů bez angažmá a Příbram, prohrálo s Teplicemi a na turnaji v Počátkách skončilo poslední, kdy nestačilo na Vlašim a Chrudim.
Vítejte při sledování online reportáže z přípravného utkání dvou jihočeských druholigových klubů – Dynamo se utká s Táborskem v úterý od 10:30 ve Staré Hlíně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.