Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Strakonice - 4. března 2018   10:30

Hranice
Hranice
1' Indrák  • 2' Bechný  • 4' Indrák  • 5' Tůma  • 6' Hub  • 7' Bechný  • 7' Hub  • 12' Bechný  • 13' Hub  • 14' Tůma  • 15' Indrák  • 17' Tůma  • 21' Magrla  • 22' Bechný  • 25' Magrla  • 26' Hub  • 28' Bechný  • 29' Magrla  • 32' Kozlovský  • 34' Bechný  • 38' Magrla  • 39' Bechný  • 40' Kozlovský  • 43' Kozlovský  • 44' Magrla  • 46' Bechný  • 47' Bechný  • 48' Kozlovský  • 50' Magrla  • 54' Indrák  • 54' Indrák  • 56' Indrák  • 57' Salvet  • 60' Pernička
40:28
(21:12)
Strakonice
Strakonice
7' T. Nejdl   • 11' Mošovský   • 20' Matoušík   • 30' Mošovský   • 35' Pek   • 37' T. Nejdl   • 49' Wildt   • 53' Matoušík   • 56' Matoušík
Hranice
D. Krupa, Bavlnka, Kučerka – Magrla, Stržínek, Zemánek, Jan Šmíd, Salvet, Bechný, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Kozlovský, Pernička.
Bubeníček, Petruška
Strakonice
Jareš, Mráz – Schwarz, A. Nejdl, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Krejčí, Wildt.

Strakonice prohrály v Hranicích rozdíl, který čekal (asi) málokdo. Hosté v úvodu pomohli domácím několika ztrátami. Cement předčil svého soupeře úplně ve všem. Paradoxní je, že se několikrát prosadil dorážkou z šesti metrů.

Měl zejména v prvním poločase daleko lepší souhru s pivotem. Strakonice odehrály velice špatný zápas a sebevědomí extraligového nováčka tak klesne. Nicméně, příští víkend hrají Jihočeši velice důležitý zápas doma proti Novému Veselí v souboji s posledním týmem ligy. Je jisté, že Strakonice a Nové Veselí bude od sebe dělit jeden bod.
60'
Levačka Perničky na spojce střelou z více než devíti metrů znamená, že domácí fanoušci se dočkají čtyřiceti branek svého týmu.
60'
Hosté zase trefili prázdnou branku protivníka.
60'
Salvetovi nebylo umožněno zakončovat z pivota.
60'
Při hře soupeře bez brankáře trefil hostující celek prázdnou branku.
59'
Domácí zkusí postupný útok proti obraně 1:5 na hrotu s Marienkou.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Pouze pár sekund trval hostující krátký útok.
59'
Domácí nahazovačka z pravého křídla neskončila brankou.
58'
V době, kdy si domácí fanoušci žádají čtyřicátý gól Hranic je sníženo po rychlém brejku, který začal Adam Nejdl.
58'
Po chybě domácích při souhře spojky s pivotem vychytal domácí brankář rozběhnutého Adama Nejdla.
57'
Pernička začal souhru, která skončila trefou Salveta z pravé části brankoviště do předního dolního rohu branky.
56'
Tentokráte už Matoušík z pravé spojky dává gól.
56'
Matoušíkova střela ze středu neskončila v síti.
56'
Indrák se rozběhl na pravé spojce a po nahrávce jiné spojky zakončil z šestky do delšího dolního rohu branky.
55'
Adam Nejdl pálil z pravé spojky do brankáře, ale domácí vzápětí nezareagovali přesně rychlým kontrem.
54'
V době, kdy hrál na pivotu Salvet jsme viděli domácí branku z pravé spojky v podání Indráka.
54'
Indrák dostal míč do sítě z šestky na středu kolem hlavy brankáře.
53'
Matoušíkova tvrdá střela ze střední spojky skončila pod horní tyči, brankář měl minimální šanci na zásah.
53'
Dvě branky v krátkém sledu na obou stranách, za domácí se zapsal mezi střelce Petr Magrla.
52'
Hosté získali balon a postupují na branku soupeře po pravé straně při rychlém brejku, který vede zřejmě Eduard Wildt.
51'
Nakonec špatná souhra spojky s pivotem Tocksteinem a domácí tak vyhodili míč do sítě, načež se snadno prosadili z trháku.
51'
Podstřel Peka ze střední spojky šel do nohy bránícího hráče.
50'
Matoušík se ze spojky neprosadil, domácí však budou nadále v obraně.
50'
Petr Magrla si seběhl z pravého křídla na falešného pivota a levačkou využil nahrávky spojky.
49'
Wildt vyskočil na pravém křídle a snížil.
49'
Po chybě na spojce v podání hostů prohrál domácí hráč souboj jeden na jednoho, jinak by šel sám na brankáře.
49'
Technická chyba na straně domácích, takže Mráz ani nezasahoval.
48'
Marienka nemohl zakončovat z levého křídla, ale útok hostů trvá dál.
48'
Kozlovský zakončoval z pravé spojky do předního dolního rohu branky.
47'
Mošovský i tak přesný pravačkou ze sedmičky do pravého dolního rohu branky.
47'
Hosté na levé straně vybojovali faulem na Tomáše Nejdla sedmičku.
47'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Zemánek).
47'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný).
46'
Wildt nebyl z pravého křídla přesný a na tahu je tak domácí celek.
46'
Kozlovský ubránil Tomáše Nejdla na postu spojky, ale hosté ještě útočí.
46'
Úplně zbytečná hostující ztráta na polovině hřiště a Bechný snadno z šestky z brejku dává branku.
45'
Hostující střídačka s tímto výrokem nesouhlasila a dostala žlutou kartu.
45'
Mošovský dostane dvě minuty za faul na Bechného na levé spojce.
45'
Cement odpověděl gólem ze spojky.
44'
Po dlouhé nahrávce si poradil s trhákem levačkou Petr Magrla.
44'
Tomáš Nejdl šel k zemi na střední spojce, Zemánek mu ihned vysvětlil svůj pohled na věc.
44'
Pek byl taktický faulovaný na pravé spojce Kozlovským.
43'
Kozlovský se prosadil střelou z pravé spojky dolů i přes tlak bránícího soupeře.
43'
Kozlovský odstartoval útok, nakonec byl faulovaný jeden z domácích hráčů na levé straně.
42'
Pek z pravé spojky minul tři tyče a útočit budou od Bavlnky domácí hráči.
42'
Kozlovský vypálil z pravé spojky do předního dolního rohu branky a jeho spoluhráč dorážel z šesti metrů.
41'
Nejprve hostům nevyšla dohrávka do pravého křídla na Wildta proti Kozlovskému, ale i tak z druhého křídla přišlo snížení.
41'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Hub).
41'
Kozlovský si nezpracoval na spojce balon a musí spěchat do obrany proti Mošovskému a Tomáši Nejdlovi.
40'
Kozlovský kontroval ze spojky do dolního rohu branky.
40'
Rychlý hostující kontr byl ukončen z levého křídla lobem do zadního dolního rohu branky.
40'
Po útočném faulu soupeře na levé straně mají míč hosté.
39'
Tvrdá hostující střela do levého horního rohu branky ze střední spojky, Cement vede o devět gólů.
39'
Mošovský chtěl nahrávat ze spojky na pivota Samkovi, ten byl faulovaný Zemánkem.
39'
38'
Indrákovi se povedla dohrávka z pravé spojky do pravého křídla, odkud zakončoval Petr Magrla do dolního rohu branky.
37'
Tomáš Nejdl povolil ruku na střední spojce a snížil.
37'
Odpískáno prorážení Tomáše Nejdla na pravé spojce proti Kozlovskému.
36'
Ve složité pozici se nepodařilo Indrákovi dohrát akci z pravé spojky do pravého křídla a hosté se tak ubránili.
36'
Krejčí bude vyloučen za faul na Kozlovského na postu levé spojky.
36'
Což se jim také krátce po rozehrání volného hodu ze spojky daří.
35'
Domácí udělali kroky a hosté mají velkou šanci na snížení.
35'
Pek zakončoval ze středu podstřelem do levého dolního rohu branky.
35'
Kozlovský zastavil faulem pravou spojku, takže devítka.
34'
Několikátá dorážka Bechného z šestky je tady, tentokráte po střele z pravé spojky.
33'
Nejprve si zahráli Indrák a Kozlovský, nakonec po nahrávce Tůmy byl na pivotu faulovaný Bechný.
33'
Po hostující chybě na pravé straně končí útok Strakonic a domácí se s Kozlovským a Indrákem nikam neženou.
32'
Pekův dres byl vysvlečen z postu pravé spojky faulujícím Kozlovským.
32'
Kozlovský umístil míč z levé spojky do zadního dolního rohu branky.
32'
Po faulu na levou spojku Kozlovského zůstanou domácí v útoku.
31'
Mošovský začal dohrávku do pravého křídla, odkud vypálil Krejčí směrem do delšího dolního rohu branky, míč skončil ovšem mimo tři tyče.
31'
Šmíd fauloval protihráče na pravé straně a dostane dvě minuty.
31'
Hostující celek bude jako první útočit ve druhém poločase s Tomášem Nejdlem na spojce.
31'
První poločas končí jasnou výhrou domácích 21:12, což by nezaujatý pozorovatel asi nečekal. Pravda je ta, že Strakonice vyprodukovaly obrovské množství ztrát. Zatím Hranicím daleko více funguje souhra s pivotem, což je asi jejich hlavní zbraň. V závěru přidal favorit zápasu ještě góly z rychlých kontru a má našlápnuto ke dvěma bodům. Strakonice předvádí oproti domácím duelům podstatně horší výkon.
30'
30'
V době, kdy byl u míče Tůma na spojce je pískáno proti domácím.
30'
Tůmova nahrávka z levé spojky na pravou spojku do druhé vlny nebyla přesná vinou teče soupeře.
30'
Mošovskému nejprve nefungovala souhra s pivotem, ale stejně zakončil z levé spojky z šestky do sítě po šťastném odrazu.
29'
Další hranický trhák a branka zprava levačkou v podání Petra Magrly.
28'
Při rychlém kontru trefil domácí celek zprava levačkou brankovou konstrukci, Bechný však dorážel z šestky.
27'
Tůma s Tomáš Nejdl spolupracovali na spojce, posléze byl jeden z hostů faulovaný.
27'
Po nahrávce ze středu udeřil domácí celek z levé spojky z druhé vlny.
26'
Stržínek nahrával z pravé spojky dlouhým křížem a z levého křídla dostal míč do sítě Hub.
26'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Eduard Wildt).
26'
Stržínek chtěl dohrávat z levé spojky do levého křídla, to se mu ovšem nepovedlo.
25'
Petr Magrla dává branku zprava díky své rychlosti.
25'
25'
Strakonice se prezentují obranou 1:5 například proti Tůmovi na spojce.
24'
Pernička udělal velkou chybu, hosté šli ve třech do rychlého kontru a byla z toho tvrdá střela z pravé spojky z šestky do dolního rohu branky.
24'
Po nahrávce Wildta snížil hostující celek z výskoku na levé spojce, brankář soupeře pouze máchl rukama.
23'
Bechný je přesný pravačkou do levého dolního rohu branky ze sedmičky.
23'
Bechný byl při snaze o dorážku z šestky faulovaný, sedmička.
23'
Hostům nebyla umožněna pro faul souhra Tomáše Nejdla s Mošovským.
22'
Po nahrávce Perničky z pravé spojky se Bechný na pivotu zbavil soupeře a domácí tak vedou o šest branek.
22'
Bavlnka zůstal nepřekonaný po střele ze střední vzdálenosti. A míč bude mít domácí celek.
21'
Jeden z domácích hráčů přihrával ze středu a Petr Magrla umístil míč do sítě střelu z výskoku z pravé části brankoviště svojí levou rukou.
21'
Následoval taktický faul na spojku domácích.
21'
Bechný svedl souboj na šestce, byl faulovaný Mošovským, který vidí kartu.
20'
Matoušík využil nahrávky spoluhráče k trefě z pravé spojky dolů.
20'
Levé křídlo zakončovalo v domácím dresu mimo tři tyče a do útoku půjde hostující celek.
20'
Na druhé straně si hosté pomohli faulem na pravou spojku Šmída.
19'
Mošovský napálil míč pravačkou do pravé poloviny branky ze sedmičky proti Bavlnkovi.
19'
Pek šel na pravé spojce na šestce k zemi a vybojoval sedmičku. Hub navíc dostane dvojku.
19'
Byl odpískaný faul na Peka na střední spojce, devítka proti Cementu.
18'
Pek trefil podstřelem z pravé spojky Šmída, útok hostů ovšem bude pokračovat.
18'
Sledujeme útok domácích se Šmídem na spojce, hosté zkouší obranu 1:5 na hrotu s Marienkou.
17'
Tůma střílel ze střední spojky přes nedůrazný hostující blok do dolní části branky, brankář víceméně riskoval stranu.
17'
Hub pálil z pravé spojky vedle přední tyče. Ale byl zastaven nedovoleně.
16'
Hosté zapsali branku ze střední spojky z devítky.
16'
Pek faulovaný na pravé spojce a nařízena je devítka.
16'
Po dohrávce z levé spojky je tady trefa domácích z levého křídla.
15'
Hostující celek zase dohrávku z pravé spojky do pravého křídla a střelu lobem na vzdálenější tyč.
15'
Indrák vymyslel střelu z levé spojky do zadního dolního rohu branky.
15'
Hosté snižují po zakončení z pravé spojky do levé poloviny branky.
14'
Tůma kontruje gólem z pravé spojky do dolní části branky.
14'
Podstřel Tomáše Nejdla z levé spojky neskončil v síti.
13'
Strakonice opět pomohly soupeři chybou na spojce a Hub reagoval přesným výskokem na šestce sám před brankářem.
13'
Mošovský podklouzl na spojce, ale je v pořádku. Hrací plocha se však musí uklidit.
12'
Při rychlém kontru posunul Hub míč zleva na střed a Bechný zakončoval k tyči z šestky.
12'
Indrák a Pernička přihrávali na pravé křídlo, to ovšem z výskoku nebylo přesné.
11'
Hosté skórují po rychlém kontru a zakončení z levé spojky z šestky do delšího dolního rohu branky.
11'
Ale Mošovský si došel pro dorážku z šestky po odrazu od břevna.
11'
Mošovský loboval pravačkou do břevna ze sedmičky proti Bavlnkovi.
10'
Mošovský dostal míč na pivota, ten byl stržený Zemánkem. Domácí hráč dostane kartu a bude se házet sedmička.
10'
Krejčí nemohl z pravého křídla zakončovat z velkého úhlu, byl takticky faulovaný.
10'
Mošovský z pravé spojky minul přední tyč, ale hosté zůstanou na míči.
9'
Kroky Cementu znamenají, že Hranice se budou muset bránit.
9'
Domácí volí postupný útok s Tůmou a Indrákem proti obraně 0:6.
8'
Několikátá ztráta hostů na spojce, Bavlnka se míče ani nedotkl, domácí neinkasovali.
8'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Martin Stržínek).
7'
Po útočném faulu hostů jsme viděli zakončení Huba zleva, který byl sám před Mrázem po dlouhé nahrávce spoluhráče.
7'
Po souhře spojky s pivotem Bechným přidal domácí celek další trefu.
7'
Zřejmě Pek nahrával na levou spojku Tomáše Nejdla a ten zakončoval z šestky lobem na zadní tyč.
6'
Při brejku překonal Hub brankáře, když si zleva seběhl na střed a díky rychlosti zakončoval po zbavení se bránícího hráče.
5'
Zase chyba hostů na spojce, již několikátá v úvodu zápasu.
5'
Tůmova střela z pravé spojky zapadla do delšího dolního rohu branky.
5'
Po nahrávce Perničky byl na levé spojce faulovaný Indrák.
4'
Byl to zřejmě Matoušík na spojce, kdo odevzdal míč domácím. Hranice mají posléze postupný útok s Tůmou či Indrákem.
4'
Mošovský nahrával z levé spojky na pivota, ten byl faulovaný, sedmička to nebude.
4'
Indrák se protáhl na levou spojku na šest metrů a i přes faul dává gól.
3'
Hosté mají v brance Mráze a postavili obranu 0:6 s Mošovským.
3'
Mošovský vychytán pod tlakem z levé spojky na zadní tyč.
2'
Tůma našel z levé spojky na pivotu Bechného, který se z šestky trefil.
2'
Střela letící se spojky do pravého dolního rohu branky znamená srovnání.
1'
Už to vypadalo na ztrátu Mošovského při snaze o nahrávku na Tomáše Nejda, posléze byl na šestce faulovaný Krejčí na levé spojce.
1'
Po nahrávce Perničky se prosadil Indrák z výskoku na pravé spojce do dolní části branky.
1'
Domácí měli výhoz a mají také výhodu prvního útoku s Tůmou či Hubem.
1'
Strakonice disponují kádrem, který má na své soupisce kanonýra Mošovského. To bude asi největší hrozba pro Hranice v tomto střetnutí. Dobře se zatím prezentuje Eduard Wildt. To je pravé křídlo, které bylo na jih Čech uvolněno na hostování do konce sezony z Plzně. Tam měla Wildt na svém postu konkurenci Poloze či Chmelíka a situace byla pro něj velice složitá. Tohle hostování mu může jen prospět. Spolu s ním zamířil do Strakonic také Matoušík z plzeňské Košutky.
Házenkáři Hranic jsou favoritem v tomto střetnutí. Avšak naposledy předvedli velice špatný výkon v Zubří, které hrálo bez Matěje Šustáčka. S tím rozhodně nemohl být trenér Libor Hrabal spokojený. Na spojce byl střelecky potentní Jiří Kozlovský. Na levém křídle nastupoval Hub.

Cement se může také spolehnout na Tomáše Perničku a jeho jmenovce Bechného, což je dvojice, která přišla před sezonou z Litovle, jež spadla z extraligy.

Body jsou dnes pro domácí víceméně povinností. Nad svým soupeřem vyhráli na jaře těsně baráž o extraligu.
STR – HRA 27:29
Hezké dopoledne, v rámci házenkářské extraligy se od 10:30 zaměříme textovou podobou na souboj Hranic a Strakonic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.