Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Lovosice - 24. února 2019   16:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
7' Petrovský  • 8' Petrovský  • 12' Strack  • 13' Strack  • 14' Petrovský  • 15' Kocich  • 16' Kocich  • 18' Žvak  • 21' Mazur  • 26' Musálek  • 27' Kocich  • 28' Musálek  • 28' Kocich  • 30' Musálek  • 33' Petrovský  • 34' Bosák  • 35' Gřešek  • 36' Kocich  • 37' Petrovský  • 40' Petrovský  • 42' Horáček  • 43' Petrovský  • 44' Musálek  • 46'   • 48' Horáček  • 50' Žvak  • 56' Gřešek  • 58' Gřešek  • 59' Petrovský  • 60' Bosák
36:34
(17:16)
Lovosice
Lovosice
2' J. Motl   • 4' Malý   • 4' Malý   • 6' Klimt   • 8' Kupa   • 10' Klimt   • 11' Malý   • 13' Holubec   • 16' J. Motl   • 17' Kupa   • 20' Malý   • 22' Kupa   • 24' Malý   • 25' Holubec   • 26' Jonáš   • 31' J. Motl   • 33' J. Motl   • 34' Kupa   • 37' Bouček   • 38' Franc   • 39' Malý   • 40' Kupa   • 41' Bouček   • 44'    • 48' Malý   • 49' J. Motl   • 54' J. Motl   • 57' Klimt   • 57' J. Motl   • 59' Kupa   • 59' Malý   • 60' J. Motl
Frýdek-M.
Pyško, Štolcar, Cáb – Šimek, Petrovský, Gřešek, Kocich, Strack, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Bosák.
Pavlát, Točík
311 diváků
Lovosice
J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Jonáš, Karlovec, Malý, Franc, Landa.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice 36:34 (17:16)
Nejvíce branek: Kocich 11/6, Petrovský 8, Musálek 4 – Malý 8, Motl 8, Kupa 6. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 6/6 – 4/2. Vyloučení: 2:2. Diváci: 311.
Je dobojováno! Lovci dnes zkusili variantu s hrajícím trenérem Janem Landou, ovšem ani ta nevyšla. Hostující kouč si navíc během zápasu vyslechl několik ostřejších nadávek. Co se týče samotného utkání, tak hosté do něj nevstoupili vůbec špatně, ještě dvacet minut před koncem vedli o dva góly. Klíčový byl fakt, že se v závěru do branky vrátil Vít Pyško. Lovci ani na desátý pokus venku neuspěli a opět odjíždí bez bodového zisku!
60'
V úplném závěru přichází kosmetická úprava ve skóre, z levé strany se prosazuje Motl!
60'
Z pravého křídla se prosazuje Bosák, je rozhodnuto, za třicet vteřin už hosté tři branky nedají!
60'
Domácí lavička si vyžádala čas na poradu! Diváci ve Frýdku neustále pokřikují na Jana Landu, do konce zbývá necelá minuta.
59'
Balón putoval do pravého křídla, odkud se trefil Malý. Hostům už mnoho času nezbývá!
59'
Už je to zase o tři góly, k obrovské radosti domácích příznivců se trefil Petrovský!
59'
Další chyba domácích, kteří si proti vysunuté obraně neví rady. Kupa v samostatném úniku snížil!
58'
Bouček nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat Pyška, za malou chvíli se rozeběhnou poslední dvě minuty.
58'
Hosté už musí riskovat. Z pozice pivota se podruhé v řadě prosazuje Gřešek!
57'
Frýdek chyboval v rozehrávce, Motl následně trefil z poloviny hřiště prázdnou branku!
57'
Krátce po oddechovém čase se prosazuje nejlepší střelec české házenkářské soutěže, Klimt snižuje!
56'
Domácí příznivci dnes hlasitě pokřikují na hostujícího Jana Landu, který dnes plní roli hrajícího trenéra!
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Lovci svou obranu vysunuli hodně vysoko, Gřešek vrací domácím čtyřbrankové vedení!
55'
Další neproměněná sedmička! Kupa opět nepřekonal Pyška, který si užívá zasloužené ovace!
55'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
54'
Pokus Horáčka o technické zakončení, balón nakonec doskákal vedle branky, Hrdlička rozehrává.
54'
Hosté se dokázali prosadit i v početní nevýhodě, na pravé straně skóroval zkušený Motl!
53'
Kocich proměňuje i další sedmimetrový hod, rozdíl ve skóre je čtyřbrankový!
53'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
53'
Parádně se na pravé spojce uvolnil Bouček. Ten se ocitl tváří v tvář Pyškovi, domácí brankář v posledních minutách doslova čaruje!
52'
52'
Platí první varianta, Kocich nedal Hrdličkovi žádnou šanci na úspěch, zakončoval o zem!
52'
Sedmička pro Frýdek! Zůstane Kocich stoprocentní i nadále? Nebo si Hrdlička připíše úspěšný zákrok?
51'
Výborný zákrok brankáře Pyška, který je v tuto chvíli vyvoláván domácími bubenicemi!
50'
Třicátá branka Frýdku je na světě! Z pozice pivota se o ni postaral Žvak.
50'
Dlouhý útok domácích, ti už budou muset zakončovat.
49'
Zkušený hostující hráč Pyška nepřekonal. Po zákroku domácího brankáře se balón odrazil zpět k Motlovi, ten si napodruhé už věděl rady!
49'
Další sedmimetrový hod pro hostující tým, pro balón si běží Motl.
48'
Míč putoval do pravého křídla, Horáček následně dokázal skórovat z těžkého úhlu!
48'
Hodně krkolomná akce hostů, z pravé strany snižuje Malý, závěr nám slibuje pořádné drama!
47'
Míč si vzal na starost tradiční exekutor Klimt. Brankáře Pyška ale k radosti domácích příznivců nepřekonal!
47'
Hosté mohou snížit, rozhodčí totiž nařizuje sedmimetrový hod pro Lovosice!
46'
Lovci chybovali v rozehrávce a soupeř se dostal do trháku. Rozdíl ve skóre je v tuto chvíli dvoubrankový!
45'
Kocich je dnes na čáře sedmimetrového hodu stoprocentní, Frýdek už zase vede!
44'
Balón nakonec doskákal za lajnu. Pyško bouchl rukou o zem, moc dobře ví, že k úspěšném zákroku nebyl daleko!
44'
Po delší době mají navrch zase domácí hráči, z levého křídla skóroval Musálek!
43'
Hostům se nyní nedaří na útočné polovině, u balónu jsou už zase domácí házenkáři.
43'
Petrovský prokázal své zkušenosti, z těžkého úhlu na pravé straně dokázal srovnat!
42'
Pyško si připsal úspěšný zákrok, domácí už zase spěchají dopředu.
42'
Z levého křídla se do zakončení dostal Horáček. Jeho střela o palubovku byla úspěšná!
41'
Při signalizované pasivitě zakončoval Bouček. Balón nakonec skončil v síti, Lovci vedou už zase o dva góly!
40'
Chytrá změna pohybu Petrovského, domácí házenkář pak poslal Rangla na druhou stranu!
40'
Domácí chtěli rychle rozehrát, jenže přišli o balón. Kupa navyšuje hostující náskok na dva góly!
39'
Nedáš – dostaneš! Z pravé strany se trefuje Malý, do branky Frýdku se před malou chvílí vrátil Pyško!
39'
Dva parádní zákroky během krátké chvíle vytáhl Rangl! Gřešek poté ještě neúspěšně bojoval o balón na brankovišti.
38'
Hodně dlouhý útok hostujícího týmu. Franc se na pozici pivota otočil s míčem a srovnal!
37'
Frýdek šel do rychlého kontru, Petrovského střela mířila do šibenice, Rangl byl bez šance na úspěch!
37'
V závěru útočné akce hostů zakončoval Bouček. Míč skončil se štěstím za zády brankáře Cába!
36'
Obranou Lovosic prolétl Kocich, skóre je v úvodu druhé půle jako na houpačce!
35'
Balón putoval do pivota, Gřešek se prosazuje z bezprostřední blízkosti!
35'
Úspěšnější byl nakonec střelec. Klimt posílá hosty znovu do těsného náskoku!
35'
Domácí příznivci se zlobí, rozhodčí nařídil sedmičku pro Lovosice. Klimt nebo Pyško?
34'
Rychlá házená i nadále pokračuje, Bosák se prosadil z těžkého úhlu na pravém křídle!
34'
Mezi nohy Cába zakončoval Kupa. Brankář domácího celku si celou situaci hodně vyčítá!
33'
O bleskovou odpověď se na druhé straně postaral Petrovský, ten zakončoval z nějakých osmi metrů!
33'
Podstřel Motla, míč skončil v síti, Cáb toho asi moc neviděl!
32'
Žvak si v souboji na brankovišti pomohl faulem, což neuniklo rozhodčímu.
32'
Brankář Rangl si připisuje úspěšný zákrok, hosté jdou do útoku.
31'
Zblokovaný střelecký pokus Stracka, Frýdek bude rozehrávat.
31'
Domácí obrana zaspala! Využil toho po pěkné individuální akci Motl, v úvodu druhé půle máme opět srovnáno!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:44.
Úvodní třicetiminutovka je za námi. K vidění bylo nesmírně vyrovnané utkání, Lovci byli po celý poločas krůček napřed. Domácí celek se do vedení dostal až vteřinu před koncem! Frýdek-Místek tak jde do kabin s nejtěsnějším možným náskokem, druhá polovina slibuje pořádné drama!
30'
30'
Hosté přišli o balón, rozhodčí pískal hru nohou. Musálek poté v poslední vteřině dokázal skórovat!
29'
Cáb se dostal za záda obránců, jenže poté z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Rangla!
29'
Důrazná obrana domácích házenkářů, soupeř už bude muset zakončovat.
28'
Na jedné straně zasahoval Cáb, na té druhé se individuálně prosadil Kocich!
28'
Rychlá rozehrávka, Musálek se následně dostal do složitého střeleckého úhlu. Celou situaci ale zvládl!
27'
Petrovský posunul míč na Kocicha, ten zakončoval na bližší tyčku, hostující gólman nestihl zareagovat včas!
26'
Hosté vytvořili prostor pro Jonáše. Jeho tvrdá rána se zastavila až v síti!
26'
Domácí házenkáři teď celou akci sehráli do levého křídla, Musálek přehodil Rangla!
25'
Oddechový čas pro domácí.
25'
Bleskově sehraná akce Lovců, z pozice pivota se v pádu prosazuje Holubec!
24'
Z bezprostřední blízkosti se nedokázal prosadil Žvak. Toho na druhé straně v samostatném úniku potrestal Malý!
23'
K vidění bylo hodně branek, ovšem také skvělých zákroků brankářů. Rangl s Cábem teď byli zase úspěšní.
23'
22'
Domácím pomohla branková konstrukce, na druhé straně pak zasáhl Rangl! I nadále sledujeme hodně rychlou házenou!
22'
Parádní individuální akce Kupy, hostující hráč teď přelstil obranu soupeře, poté skóroval!
21'
Úspěšnější byl Kocich, domácí házenkář srovnává vývoj tohoto utkání!
21'
Sedmička pro Frýdek-Místek, na jedné straně Kocich, na té druhé Hrdlička.
21'
Výborně to udělal Mazur, který už byl za obráncem soupeře. Z bezprostřední blízkosti se nemýlil!
20'
Těžký úhel na pravém křídle, Malý našel skulinku mezi tyčkou a brankářem!
20'
Na středu se uvolnil Kupa, ten ale z šesti metrů nepřekonal Cába!
19'
Frýdek dokázal rozebrat obranu soupeře a zakončoval z levého křídla, skvělý zákrok vytáhl Rangl!
18'
Následnou sedmičku Lovosic zužitkoval Klimt, hosté už zase vedou!
18'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
18'
Parádně sehraná akce až do pivota, Žvak se z bezprostřední blízkosti nemýlil!
17'
Dlouho to vypadalo, že Kupa bude přihrávat. On ale napřáhl k nechytatelné střele!
16'
Jako přes kopírák! Ani Hrdlička nevěděl, kde je balón, ten doskákal za lajnu, autorem branky je Kocich!
16'
Přes obranu střílel Motl. Balón se se štěstím dostal za brankovou čáru!
15'
Kocich střílel z osmi metrů mezi nohy brankáře Hrdličky, na konci patnácté minuty máme srovnáno!
14'
Pyškovi teď pomohla branková konstrukce, domácí spěchají rychle dopředu!
14'
To nebylo vůbec snadné zakončení. Petrovský zamířil přesně k tyči, Hrdlička neměl šanci!
13'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
13'
Na pozici pivota se s míčem otočil Holubec, ten byl faulovaný, ovšem i přesto dokázal skórovat!
13'
Totožná situace jako před malou chvílí, domácí házenkáři šli rychle dopředu, prosazuje se Strack!
12'
Strack se doslova probil obranou soupeře, následně snížil na rozdíl dvou branek!
12'
Dva tvrdé zákroky na Petrovského, domácí zůstanou u míče, budou rozehrávat.
11'
Hrdlička poslal do brejku Malého. Ten tváří v tvář Pyškovi dokázal skórovat!
10'
Střela Klimta o zem nakonec skončila v síti, Lovci už zase vedou o dva góly!
10'
Frýdek dostal k dispozici další sedmimetrový hod, Kocich zakončoval přesně k tyči!
9'
Po individuální akci Motla zasáhl Pyško, brankáři na obou stranách teď předvádí skvělé výkony!
9'
Bosák běžel přes celé hřiště sám na branku, následně ho vychytal parádním zákrokem Hrdlička!
8'
Kanonýr Petrovský to vzal na sebe, jeho zakončení ke vzdálenější tyčce bylo úspěšné!
8'
Podstřel z nějakých devíti metrů, Kupa dokázal skórovat a navýšit hostující náskok!
7'
Hosté hráli bez brankáře, Petrovský trefil před celé hřiště odkrytou branku soupeře!
6'
Frýdek celou akci sehrál do pravého křídla, jenže Hrdlička si poté připsal úspěšný zákrok!
6'
Poprvé o sobě dal vědět nejlepší střelec české ligy, Klimt poslal Pyška na druhou stranu!
5'
Petrovský nepřihrával přesně, Hrdlička teď zklidňuje hru.
5'
Tvrdý zákrok od hrajícího trenéra Landy! Ten si půjde sednout na dvě minuty, na zemi zůstává ležet domácí Kocich.
4'
Lovci získali balón a šli do přečíslení. Malý se znovu prosazuje z pravé strany!
4'
Hostující házenkáři teď celou akci sehráli do pravého křídla, Malý poté zakončoval na bližší tyčku!
3'
Kocich se ze sedmimetrového hodu nemýlil, máme srovnáno!
3'
Po faulu Boučka je nařízena sedmička pro domácí, tu rozehraje Kocich!
3'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Horáček).
2'
Na levé straně se skvěle uvolnil Motl, který poté střelou o zem otevřel skóre tohoto duelu!
2'
Přes obránce zakončoval Petrovský. Brankář Hrdlička si pohlídal tyčku a připsal si úspěšný zákrok!
1'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
1'
První vzájemnou bitvu v této sezoně ovládly Lovosice, které zvítězily 35:29. Následně se oba týmy potkaly v rámci poháru, Frýdek-Místek na domácí palubovce také uspěl – 36:31. I dnes se dá očekávat rychlá házená a velký počet branek!
Na druhé straně HK FCC Město Lovosice. U házenkářů hostujícího týmu skončil trenér Milan Berka, tým v současné době vede Jan Landa. Ten ve své premiéře v roli hlavního kouče obstál, Lovosice remizovaly s Plzní. Jinak je to boj o play-off, hosté jsou totiž až devátí a mají 16 bodů. Dva ze tří nejlepších střelců soutěže jsou právě z Lovosic – Václav Klimt (120) a Jiří Motl (99).
Pepino SKP Frýdek-Místek je mírným favoritem. A to i přesto, že domácí celek po zimní pauza trápí početná marodka, více šancí tak dostávají mladí hráči. Tým i nadále táhne kanonýr Vojtěch Petrovský, který v dosavadním průběhu sezony zaznamenal už 82 branek, stejně jako Martin Kocich. Frýdek má momentálně 18 bodů a je na sedmé příčce!
Zdravím všechny příznivce české házené! Extraliga má na programu devatenácté kolo, Pepino SKP Frýdek-Místek v něm v neděli před vlastními příznivci vyzve HK FCC Město Lovosice. Zápas začne už ve čtyři hodiny!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.