Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Královo Pole - 17. listopadu 2018   18:00

Lovosice
Lovosice
1' Klimt  • 3' Klimt  • 7' Klimt  • 8' Klimt  • 11' Bouček  • 12' Malý  • 13' J. Motl  • 14' Malý  • 16' Bouček  • 19' Jonáš  • 20' J. Motl  • 20' Malý  • 24' Jonáš  • 27' Bouček  • 28' Malý  • 29' J. Motl  • 30' Klimt  • 31' Klimt  • 33' Klimt  • 35' Malý  • 36' Malý  • 40' Bouček  • 41' Malý  • 43' J. Motl  • 44' Jonáš  • 45' Malý  • 46' J. Motl  • 47' Malý  • 50' Malý  • 50' Malý  • 52' Sýkora  • 53' Sýkora  • 54'   • 56' J. Motl  • 57' Rangl  • 58' Sýkora  • 59' J. Motl  • 90' Klimt
39:34
(17:16)
Královo Pole
3' Havlát   • 3' Hlípala   • 4' Václav   • 5' Dostalík   • 7' Hlípala   • 8' Petrović   • 10' Hlípala   • 12' Petrović   • 18' Dostalík   • 20' Petrović   • 21' Havlát   • 23' Vaněk   • 26' T. Mičola   • 30' Vaněk   • 32' Kučera   • 33' Vaněk   • 34' Václav   • 36' Vaněk   • 40' Koubek   • 42' Václav   • 42' Havlát   • 45' Petrović   • 46' Kučera   • 48' Vaněk   • 49' Vaněk   • 52' Burget   • 52' Koubek   • 54' Koubek   • 59' Koubek   • 59' Havlát
Lovosice
Králíček, Letev.Delegát: Kastner
SH Chemik

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
V 10. kole měli diváci v Lovosicích možnost vidět celkem 73 branek. Většinu z nich nasázely do branky soupeře Lovosice, které tak drží i po desátém kole domácí neporazitelnost, zatímco na hřištích soupeřů nevyhrály ani jednou. Houževnaté Brno dnes srdnatě bojovalo, k bodům mu to ale nepomohlo. V dresu Lovosic se blýskl jedenácti zásahy Lukáš Malý, který navíc před zápasem požádal svoji přítelkyni před všemi v hale o ruku.
90'
V poslední sekundě zápasu se povedlo skórovat ještě Václavu Klimtovi, který tak pečetí dnešní výhru Lovosic.
60'
Sýkora byl soupeřem hodně nepěkně trefen a padá hrůzostrašně na ruku. Ze země se mu vůbec nechtělo a z plochy odcházel hodně otřesen, hlavně si držel svoji odhazovou pravou ruku a nevypadalo to pro něj dobře. Rozhodčí se rozhodli nevylučovat a sklízí za to velmi hlasitý pískot od diváků.
59'
Za špatné střídání je vyloučen Josef Jonáš.
59'
Za hosty se dvě sekundy před poslední minutou trefuje také Havlát, který dokázal napasírovat míč mezi levou tyč a tělo Rangla.
59'
Motl zakončoval dvojitou nahazovačku, což se muselo líbit zejména divákům v hale.
59'
Koubek ještě snižuje na straně Brna na rozdíl čtyř branek.
58'
Hlípalova střela orazítkovala pouze tyč. Míč se dostal do rukou Sýkory, který po otočení se kolem své osy uviděl prázdnou bránu soupeře, kam také velmi prudkou střelou zakončuje přes celé hřiště.
57'
Rangl si po úspěšném zákroku všiml odkryté brány Brna a poslal míč přes celou délku hrací plochy míč do sítě soupeře.
56'
Ačkoli domácím nevyšla první souhra. Druhá, jako přes kopírák, už vyšla. Na konci této úspěšné akce stál Jiří Motl.
56'
Podruhé v utkání je vyloučen Lukáš Václav (BNO), který nedokázal v rukou udržet Motla a poslal ho k zemi.
55'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
55'
Také trenér Milan Berka využívá třetí, poslední, oddechový čas.
55'
Vít Kučera využívá sedmimetrového hodu ke snížení stavu skóre na 34:32 z pohledu Lovosic.
55'
Klimt i přes své horší fyzické parametry doslova sešrotoval Dostalíka na brankovišti a je nucen si jít po vyloučení odpočinout na 2 minuty.
54'
Lovosice se dostávají do vedení o tři branky.
54'
Koubek trefuje podstřelem pravý horní roh. Hrdlička byl bez šance.
53'
Podruhé v oslabení předvedl Sýkora, jak je na levém křídle pro svůj celek důležitým článkem kádru.
52'
Koubek se s míčem příliš nepáral a jen po dvou krocích ho poslal vstříc domácí bráně. Hrdlička zareagoval na toto zakončení pozdě.
52'
Sýkora z levého křídla dokázal dokončit rozjetou akci Lovosic.
52'
Hned na začátku přesilové hry Brna se hosté trefují a snižuji na rozdíl dvou branek, povedlo se tak Burgetovi.
51'
Ještě před začátkem oddechového času ale dochází k vyloučení Romana Jelínka.
51'
Tak není tomu tak. Andrej Titkov využívá poslední oddechový čas.
50'
Dostalík nastřeluje z brankoviště pouze brankoviště! I tak se ale domácí nedokázali dostat k míči, v útoku tak mohou pokračovat hosté.
50'
A Malý znovu úřaduje! Třetí brankou v řadě nedal šanci obraně Brna ani Koňaříkovi v bráně.
50'
Premiérovou desátou trefu v dresu Lovosic zaznamenal Malý. Ten je dnes střelecky nadmíru při chuti. Že by k tomu pomohla předzápasová žádost o ruku?
49'
Dnešní utkání by mohlo psát scénář "Jak je důležité míti Malého či Vaňka". Právě druhý jmenovaný rozvlnil síť za zády Hrdličky.
49'
Petrović si na brankovišti počínal nad rámec pravidel a je za to na dvě minuty vykázán ze hry.
48'
Vaněk využil svého prostoru a střelou z deseti metrů poslal míč do levého horního rohu brány.
47'
Hosté byli nahněváni na rozhodčího, což jim při vrácení do obrany příliš nepomohlo. Na pravé straně zůstal zcela osamocený Malý, kterému byl také míč co nevidět adresován. Domácí hráč s lehkostí zakončil.
47'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Brna.
47'
Andrej Titkov využívá druhého možného oddechového času po polovině druhého poločase.
46'
Probudil se také Jiří Motl, který v posledních minutách svou aktivitou vytváří v obraně Brna velké prostory. Jeden takový dokázal využít ke svému zakončení.
46'
Kučera s využitím brankové konstrukce snižuje na rozdíl jedné branky.
45'
Jenže to by dnes nesměly míč Lovosice Lukáše Malého, ten se prosazuje už poosmé a dokazuje, v jaké pohodě do dnešního utkání nastoupil.
45'
Z prostoru brankoviště zakončoval Petrović, který poslal technickou střelu po zemi, zatímco Jan Hrdlička vykrýval vrchní prostor.
44'
Míč z Jonášovi levačky, z devíti metrů, doputoval až do sítě. Brnu nepomohl ani třetí brankář Drápela, který se mezitím postavil do brány.
43'
Domácí se snažili o dohrávku na pivota, což se jim skoro povedlo. Jenže k odraženému míči měl přeci jen blíže Motl, který neváhal a s míčem naskočil do brankoviště a udělal s ním krátký proces. Míč končí v síti.
43'
Motl běžel s míčem do volného prostoru, kde se najednou objevil Lukáš Václav, který ho poslal k zemi. Rozhodčí neváhají a odměňují ho dvouminutovým trestem.
42'
Další technickou chybou se domácí připravují o dobrou výchozí pozici co se skóre týče. Havlát vyrovnává na 24:24.
42'
Hosté v obraně vypíchli míč, poslali ho do rukou Václava a ten už si po sprintu přes celou délku hrací plochy dokázal poradit s Ranglem.
41'
Malý dostal na pravé straně dostatek prostoru pro náběh k brankovišti, což dnes moc často pro soupeře není dobrým signálem. Zúročil již svůj sedmý pokus.
40'
Hosté sehráli nádhernou akci do levého křídla, odkud už se k bližší tyči, střelou o zem, prezentoval úspěšně Koubek.
40'
Bouček si za pomoci obou tyčí dokázal poradit s brankářem, kterému bude v uších zřejmě zvonit ještě hodně dlouho.
39'
Také domácím je signalizována pasivita, ale zatím se ke střele nedostali.
38'
Při signalizované pasivitě byli hosté nuceni zakončit, k čemuž také došlo. Bohužel pro hosty šla střela příliš vysoko.
37'
Tentokrát už je ale Václav Klimt neúspěšný. Dobrý zákrok proti jeho zakončení předvedl Bohumil Pšenica.
37'
Lovosice se po dalším dobrém pohybu dostali k zahrání dalšího sedmimetrového hodu.
37'
Klimt proměnil sedmimetrový hod a Lovosice tak znovu vedou o jednu branku. Navíc vypršelo Brnu první vyloučení.
36'
Havlát je rozhodčími vyloučen na dvě minuty. Lovosice budou mít velmi krátkou chvíli přesilovou hru o dva hráče.
36'
Vaněk sice naskakoval do brankoviště z nulového úhlu, přesto dokázal nalézt místečko mezi tělem a vzdálenější tyčí domácí svatyně.
36'
A znovu v akci Malý, ten vstřelil už jednadvacátou branku domácích.
35'
Brňané se i přes oslabení dostali k exekuci sedmimetrového hodu. Vaněk technickým zakončením zakončil se štěstím s odrazem od horní tyče.
35'
Společně se vstřelením branky je vyloučen Koubek na dvě minuty.
35'
Nyní už byl ale Malý úspěšný a míč končí po jeho nízké střele v bráně.
34'
Mičola ale podstřelem v běhu orazítkoval také konstrukci brány.
34'
Malý byl na pravém křídle dnes vůbec poprvé nepřesný a trefuje konstrukci brány. Hosté se mohou vydat do rychlého protiútoku.
34'
Václav ukázal svým spoluhráčům, jak by se správně měla využívat rozhozená obrana domácích. Se svým zakončením pod horní tyč neměl sebemenší problém.
33'
Klimt tentokrát technicky zakončoval kolem brankáře. Jeho technické zakončení ale bylo provedeno správně, neboť končí mít v bráně.
33'
Vaňkovo zakončení z rychlého kontru nedokázal zachytit žádný z obránců, stejně jako Rangl.
32'
Celou akci dohráli hosté až na levou spojku, kde už se nacházel Kučera, který po otočce poslal míč podél nohy Rangla do sítě.
31'
Klimt předvedl, že má v pravé ruce opravdové dělo, se kterým si není radno zahrávat. Pocítil to i Pšenica, kterého domácí hráč dalekonosnou střelou překonal.
31'
Výhodu úvodního výhozu druhého poločasu mají hráči Brna.
31'
Od čtvrté minuty na tom byli lépe hráči Brna, kteří drželi otěže poločasu ve svých rukou. Jenže Lovosicím se povedli vyrovnat ve 21. minutě a postupně si vytvářet dostatek šancí, aby nakonec zakončili poločas vedením o jednu branku.
30'
30'
V posledních sekundách zápasu zaznamenal svůj dnešní pátý zásah Václav Klimt, který tak znovu převažuje misky vah na stranu domácích.
30'
Brňané ale zůstali u míče a podařilo se jim ještě vyrovnat z ruky Vaňka.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Dostalík frustrován předchozím úspěšným obranným zákrokem France orazítkoval lýtko France.
29'
Brno načítá další technickou chybu, kterou zákonitě trestá Jiří Motl, čímž dostává Lovosice do vedení.
28'
Vše už je ale o dvacet sekund jinak. Malý dokázal využít minimum prostoru pro náběh z pravého křídla. Jeho zakončení z levé ruky si našlo cestu k levé tyči.
28'
Rangl chytá v euforii! Vytěsnil další dvě střely soupeře a i díky němu prohrávají Lovci o jednu branku.
27'
Bouček střelou o zem vymazal Koňaříka v bráně Brna, zatímco domácí vstřelili čtrnáctou branku.
26'
První střelecký pokus ještě Rangl dokázal vytěsnit, po další akci už jde ale Brno do dvoubrankového trháku zásluhou Mičoly.
26'
Petrović nedokázal využít nabídnutou šanci z bodu pro sedmimetrový hod.
26'
Další oslabení přichází po faulu Josefa Jonáše na polovině hrací plochy. Lovosice tak pokračují pouze ve 4 hráčích v poli. Navíc má Brno k dispozici sedmimetrový hod.
25'
Rangl nebyl za pomoci konstrukce brány překonán. Do útoku se tak dostávají Lovosice.
24'
Ve zhluku těl šel k zemi Dostalík a rozhodčí za tento zákrok obvinili Václava Klimta. Ten už zpytuje svědomí na střídačce, byl totiž obdarován dvouminutovým trestem.
24'
Rychlá ruka Josefa Jonáše zařídila zmenšení ztráty domácích na svého dnešního soka na rozdíl jediné branky.
23'
Vaněk si nevšiml zcela odkryté brány Lovosic, přesto nakonec, i po návratu Rangla do brány, dokázal tohoto brankáře překonat.
Rangl i s velkou dávkou štěstí vytěsnil další střelecký pokud Havláta, který přitáhl svou střelu až příliš přesně k pravé tyči.
21'
Už za zmiňované stažení k zemi si jde Karel Holubec (LOV) odpočinout na dvě minuty.
21'
Havlát se kličkou napůl zbavil svého strážce v podání Karlovce, který ho evidentně stáhl k zemi. Přesto dokázal hostující hráč vstřelit třináctou branku svého celku.
21'
Na vývoj posledních minut reaguje Andrej Titkov oddechovým časem.
20'
Obrana Lovosic si pohlídala rozehrávku Brna na pravé straně a vypíchla míč. K němu se dostal nejrychleji Motl, který přihrál ještě do lepšího postavení Malému a ten už si poradil tváří v tvář Koňaříkovi.
20'
Už před náskokem do brankoviště bylo na Motlovi vidět, jak je hladový po gólu, kterého také dovršil.
20'
Petrovićovi se podařilo vypíchnout domácím při rozehrávce míč. Po brejku poslal míč nekompromisně pod horní tyč.
19'
Před Jonášem se na pravé straně otevřel prostor, kterého využil pro náskok do brankoviště a jeho typickým podstřelem zakončil kolem těla Koňaříka.
18'
Tentokrát už to ale hostujícímu pivotovi vyšlo.
17'
Jenže Klimt si tentokrát dobře pohlídal Dostalíka. Lovosice ale nedokázaly využít rychlého brejku. Motlovi vyklouzl míč z ruky.
17'
Klimt si nechal těsně před brankovištěm vypíchnout míč a hosté tak mohou pelášit do útoku.
16'
A Rangl potřetí v řadě. Tentokrát si na něm vylámala zuby hostující středí spojka.
16'
Za to Bouček hned na poprvé a z kroku dopravil míč za bezmocného Koňaříka.
15'
Rangl dokázal vytěsnit jak prvotní střelu Hlípaly, tak i dorážku Dostalíka.
15'
Kučera byl na sedmimetrovém bodu úspěšný. Brno tak vede o dvě branky.
15'
Hosté mají po faulu Jonáše na brankovišti k dispozici sedmimetrový hod.
14'
A půl minuty před koncem trestu hostujícího hráče snižují Lovosice na rozdíl jediné branky. Malého ještě v letu po podklouznutí podrazil Havlát, to ale domácímu křídelníkovi nezabránilo poslat kulatý nesmysl do sítě soupeře.
13'
Domácí uháněli 3 na brankáře. Míč se posunul z rukou Malého na Jiřího Motla, který střelou o zem nenechal Koňaříka zakročit.
12'
Zároveň s brankou je vyloučen hostující Petrović, který bude svému celku chybět 2 minuty.
12'
Lukáš Malý dokázal využít svých možností na pravém křídle a velmi lehce překonává Jakuba Koňaříka.
12'
Za hosty ovšem bleskově odpovídá Petrović, který vrací Brnu zpět pohodlný náskok 4 branek.
11'
Bouček zakončoval nahazovačku do zcela odkryté brány Brna. Lovosice snižují na rozdíl tří branek.
11'
Oddechový čas je u konce. Hra pokračuje, u míče jsou hráči Lovosic.
11'
Milan Berka si na lavičce domácích vybírá první oddechový čas.
11'
Brno se dostává do čtyřbrankového vedení a pro Lovce to dnes nevypadá vůbec dobře.
10'
Bývalý brankář Lovosic, Jakub Koňařík, si připisuje důležitý zákrok proti Lovosickým.
10'
Hlípala až příliš okatě bránil France, který se nedokázal přes jeho zákrok k míči. Rozhodčí neváhají a tasí žlutou kartu.
9'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
8'
Klimt je hodně při chuti. Zatím zařídil všechny branky Lovosic.
8'
Jenže Petrovič využil zaváhání domácí obrany a posílá míč za záda Hrdličky.
7'
Václav Klimt, nejlepší střelec Lovosic, oplácel stejnou mincí z podobného prostoru.
7'
Hlípala z devíti metrů vyslal ze své ruky nechytatelnou ránu k levé tyči.
6'
Franc si nejprve pomohl nedovoleně na brankovišti soupeře a za následné nemístné poznámky vůči rozhodčímu obdržel žluté napomenutí.
5'
I když byl Dostalík bráněn hned dvojicí domácích obránců, dokázal se kolem nich obtočit a skórovat střelou mezi nohy domácího brankáře.
4'
Václav využil zblokovanou střelu Klimta k přesprintování haly a skórování.
4'
Oba celky se pouze zastřelovaly.
3'
Hlípala si po náskoku do brankoviště věděl rady s domácím Janem Hrdličkou. Stav zápasu je znovu vyrovnán.
3'
Klimt vyslal další nechytatelný projektil ze své ruky. A ani tentokrát nedokázal Koňařík na jeho střelu zaregovat včas.
3'
Havlát schovanou střelou po ruce vyrovnává na 1:1.
2'
Jonáš na brankovišti podržel nedovoleně Dostalíka a vidí za to žlutou kartu.
1'
Klimt se stal prvním střelcem dnešního utkání. Jeho dalekonosná střela se odrazila od rukou Koňaříka do brány.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Lovosic.
1'
Ještě před začátkem utkání požádal před zaplněnou halou Lukáš Malý svou dlouholetou přítelkyni Janu o ruku na hrací palubovce. Řekla ANO!
Hráči jsou jmenovitě představováni hlasatelkou zápasu. Za malou chvíli bude odpískán začátek utkání.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Konárik, Jonáš, Karlovec, Stach, Malý, Franc.

SKKP Handball Brno: Koňařík, Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Kukla, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Vaněk.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
Delegát: Kastner.
Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u dnešního textového online přenosu, tentokrát již ze sportovní haly Chemik. Na hrací ploše se nachází hráči obou celků, kteří podstupují předzápasovou rozcvičku.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice rozhodčích Jiří Králíček a Milan Letev. V roli delegáta ČSH je přítomný Miloš Kastner.
Vzájemné zápasy:

Od roku 2005 spolu tyto dva celky sehrály velký počet vzájemných zápasů v nejvyšší tuzemské házenkářské soutěži. Nejčastěji z utkání odcházeli jako vítězové hráči Lovosic. Jen v 1 případě se jednalo o remízu a sedmkrát se radovali hráči Brna, kteří všechny své vítězství zaznamenali v domácím prostředí.

Lovosice – Kopřivnice 31:29
Přeji příjemný podvečer všem nadšencům házené! Dnes je na programu 10. kolo STRABAG Rail extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku SKKP Handball Brno. Utkání se odehraje od 18:00 hod. ve sportovní hale Chemik.