Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Zubří - 28. února 2019   18:10

Lovosice
Lovosice
2' Malý  • 8' Malý  • 11' J. Motl  • 14' J. Motl  • 15' J. Motl  • 16' Trkovský  • 17' Kupa  • 24' Klimt  • 27' Franc  • 28' J. Motl  • 29' Holubec  • 30' Klimt  • 31' J. Motl  • 34' J. Motl  • 35' Jonáš  • 36' Jonáš  • 37' Klimt  • 40' J. Motl  • 41' Klimt  • 43' Klimt  • 50' Klimt  • 53' Trkovský  • 59' Klimt
26:22
(13:10)
Zubří
Zubří
6' Š. Zeman   • 9' Korbel   • 11' M. Hrstka   • 12' M. Hrstka   • 16' Dokoupil   • 18' Přikryl   • 22' Korbel   • 22' Janíček   • 26' Korbel   • 29' Dořičák   • 32' M. Hrstka   • 39' Přikryl   • 39' Korbel   • 41' M. Hrstka   • 44' Dokoupil   • 48' Korbel   • 51' Š. Zeman   • 52' Š. Zeman   • 55' Šustáček   • 57' M. Hrstka   • 59' Šustáček
Lovosice
Opava, Válek.Delegát: Dolejš
SH Chemik
581 diváků
Zubří

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký večer.
HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 26:22 (13:10)
Nejvíce branek: Motl 9/2, Klimt 8/1, Malý 2 – Hrstka 6/1, Korbel 5, Zeman 3. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/1. Vyloučení: 2:4.
Souboj o čtvrtfinále vypadá následovně. Lovosice se o bod dostaly na osmou příčku před Zubří a když vyhrají příští týden v Brně, bude jim stačit v posledním utkání bod. Do Lovosic ale přijede vedoucí celek tabulky Karviná, a tak to budou mít Lovci ještě těžké.

Zubří k postupu potřebuje dvě výhry a zaváhání soupeře. Nejprve zavítá na palubovku Jičína, základní část uzavře na půdě Hranic.
Lovosice slaví velmi cennou výhru v boji o postup, porážejí Zubří 26:22! Kromě dvou bodů si vybojovaly i lepší vzájemné zápasy, které mohou také rozhodnout.

Skvělé druhé půli vládl v úvodu Jiří Motl, kterého i nadále podporoval Klimt a skvělými zákroky také Rangl. ROBE už se v útoku nedařilo. Zubří sice stahovalo osmibrankové manko, ale do kontaktu už se nedostalo.
60'
Oddechový čas pro domácí, kteří vybojovali míč. Pouze pět sekund do konce.
60'
Ani z levého křídla domácí neuspěli.
60'
Malý z křídla neuspěl, odražený míč ale doskočil Motl.
60'
Poslední minuta utkání, Lovosice v útoku.
59'
Šustáček zamířil ze spojky přesně do levého horního rohu.
59'
Parádní individuální akce Václava Klimta, který z výskoku zamířil přesně k pravé tyči.
58'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Milan Malina). Hostující gólman dostává trest za protesty proti posouzení poslední akce, kdy zákrok na Šustáčka nebyl posouzen jako faul.
58'
Lovosice sice přišly o míč, ale Šustáček v proskoku neuspěl. Dožadoval se sedmičky, ale sudí zůstávají v klidu.
57'
Hrstka ranou z kroku vymetl levou šibenici! Parádní rána.
57'
Motl poprvé na sedmičku neuspěl, Malina nohou vyráží!
56'
Bouček bráněn v brankovišti, sedmička pro Lovce!
56'
Jiří Motl se stáhl na levé křídlo a s míčem musel hráč Trkovský, o balon přišel. Avšak Zubří také chybovalo a v útoku dlouho nezůstalo.
56'
Motl bráněn osobně Janíčkem, Lovosice musí kombinovat bez něj.
55'
Šustáček tentokrát v proskoku uspěl a Zubří snižuje na rozdíl pěti branek.
55'
Výborná dohrávka domácích na pivota, odkud ale Holubec přestřelil.
55'
Zeman srazil Motla, zatím se to obejde bez třetího vyloučení a červené karty.
54'
Šustáček se šikovně uvolnil a už před ním zůstával pouze Rangl, ten ovšem předvedl další ze svých parádních zákroků a vyráží!
53'
Jonáš proskočil na pravé straně, ale z těžkého úhlu gól nedává, Krůpa vyráží.
53'
Trkovský měl dost prostoru na levém křídle a střelou o zem prostřelil Krůpu, Zubří navíc hned vzápětí přišlo o balon!
52'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Hrstka opět našel na pivotu Zemana, jenž se znovu nemýlil a v pádu obstřelil Rangla.
52'
Václav Klimt v tísni nepřihrál přesně do levého křídla.
51'
Štěpán Zeman opět volný na pivotu a tentokrát zakončil přesně k pravé tyči.
50'
Václav Klimt při končící přesilovce proskočil středem, Lovosice vedou opět o sedm branek. To už bude mít ROBE hodně těžké.
50'
Šustáček prostrčil balon na Zemana, ale hostujícího pivota parádně nohou vychytal Rangl!
49'
Krůpa vychytal střelu z pravého křídla i následnou dorážku Trkovského z levého křídla! Že by ještě hostující gólman držel Zubří ve hře?
49'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil), za faul na střílejícího Malého.
48'
Malý dostal příliš prostoru na pravé straně, ovšem Krůpa předvedl parádní zákrok! Lovosice však pokračují u balonu.
48'
Lovosice v útoku a v plném počtu.
48'
Marek Korbel šikovně proskočil obranou na pravé straně a zakončil ke vzdálenější tyči.
47'
Bouček nezpracoval pas na pivota, kam si zaběhl. Zubří u balonu.
46'
Martin Hrstka uspěl ze sedmičky střelou k pravé tyči.
46'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
46'
Korbelův podstřel zastavil Václav Klimt jen za cenu sedmičky a vyloučení.
46'
Václav Klimt tentokrát ze spojky neuspěl, zamířil jen do tyče.
45'
Korbel z levé strany opět neuspěl, Rangl si poradil se střelou o zem.
45'
Na rychlou ránu Jiřího Motla neměl Krůpa nárok.
45'
Holubec faulován na pivotu, sedmička pro domácí!
44'
Domácí tentokrát nezakončili a Jiří Dokoupil proměňuje ranou pod břevno rychlý brejk.
44'
Rangl chytá Korbelovu střelu přes blok z levé spojky. Lovosice jsou ve druhé půli jasně lepší a pomalu, ale jistě, rozhodují utkání.
43'
Václav Klimt se prohnal po levé straně a z velkého úhlu technicky obstřelil Krůpu, parádní rotace!
42'
Válkovu střelu vyráží Rangl, odražený míč získali domácí, kteří mohou dále navyšovat náskok!
42'
Jiří Motl proměňuje střelou o zem mezi Krůpovy nohy.
41'
Kůpa proskočil obranou a byl faulován, sedmička pro Lovosice!
41'
Martin Hrstka vypálil z kroku přes Klimta k tyči.
41'
Václav Klimt volný na levé straně a sám proti Krůpovi nezaváhal. Dvacátý gól Lovců je na světě, sedmibrankový náskok pro domácí!
40'
Janíček fauloval Boučka a Zubří zbytečně přichází o míč.
40'
Jiří Motl z levého křídla suverénně přeloboval Krůpu.
39'
Krůpa vychytal Jonášovu střelu a Marek Korbel trefuje odkrytou branku.
39'
Rangl šel za odraženým míčem, kterého se ale nakonec zmocnil na křídle Přikryl a z úhlu trefil odkrytou branku. Teprve druhý gól ROBE ve druhém poločasu!
38'
Krůpa si hned připisuje zákrok proti slabší střele z pravé strany.
38'
Lovosice v oslabení v útoku bez brankáře. V hostující brance naopak došlo ke střídání, Malinu nahradil Štěpán Krůpa.
37'
Hrstkovu ránu s pomocí břevna kryje Rangl!
37'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt), za faul na Janíčka.
37'
Václav Klimt vyslal dělovku z levé spojky přesně k tyči. V tomhle je nyní rozdíl mezi oběma týmy. Lovosicím padá do branky vše.
36'
Marek Korbel z levé spojky napálil jen bližší tyč.
36'
Oddechový čas pro hosty, kteří se potřebují uklidnit a zlepšit jak ofenzivu, tak defenzivu. Ztrácí v klíčovém zápase totiž už šest branek!
36'
Josef Jonáš opět zvládl proskočit na pravé straně a zakončil ke vzdálenější tyčce.
35'
Domácí navíc pozorní v obraně a jsou znovu u míče.
35'
Josef Jonáš prošel přes hostující obranu a další branka pro Lovce, kteří mají už pětibrankový náskok!
34'
Rangl navíc vyráží ránu ze spojky a Motl chytá odražený balon.
34'
Jiří Motl z levého křídla z velkého úhlu dokázal zakončit technicky pod břevno!
33'
Bouček faulován Janíčkem a utrpěl zřejmě i nějaké menší zranění. Devítka pro Lovce.
33'
Klimtovu střelu vyráží Malina, odražený míč pro Lovce.
33'
Klimt málem přišel o balon, ale nakonec ho udržel. Ovšem signalizované pasivita domácích.
32'
Motl sice zachytil pas na pivota, ale musel míč odhodit, jelikož mířil do brankoviště. Odražený míč získal Hrstka a poté už to měl sám proti Ranglovi jednoduché.
31'
31'
Povedenou přesilovkou kombinaci zakončil z levého křídla přesně Jiří Motl.
31'
Lovci v úvodu druhé půle u balonu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Velmi vyrovnanou první půli nabídlo utkání mezi Lovosicemi a Zubří, hosté dostali i do vedení 8:7, ale poté se iniciativy ujali domácí, kteří nakonec vybojovali tříbrankové vedení. Domácí ofenzivu táhne tradičně Jiří Motl, který se prosadil čtyřikrát, v brance navíc předvádí skvělý výkon Daniel Rangl. Malina ale také chytá parádně, nejlepším střelcem Zubří je zatím třígólový Marek Korbel. Důležitý pivot hostů Štěpán Zeman ale čelí hrozbě červené karty, jelikož byl už dvakrát vyloučen.
30'
30'
Václav Klimt předvedl parádní proskok obranou a v poslední sekundě vypálil k pravé tyči!
30'
Korbelovu dělovku vystihl Rangl. Lovosice u míče a mají ještě třicet sekund na zakončení!
30'
Signalizovaná pasivita ROBE.
29'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Marek Korbel).
Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří. V obou případech za protesty.
29'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
29'
Klimt nádhernou přihrávkou našel Holubce na pivota, který zakončil přesně. Navíc byl v souboji na brankovišti faulován Malý. Gól a přesilovka pro Lovce.
29'
Zubří ale zformovalo defenzivu, Dořičák vystihl přihrávku a z úniku technicky obstřelil Rangla.
28'
Korbel šel do dvou hráčů a dopustil se prorážení.
28'
Jiří Motl si seběhl na levou spojku a ranou přes blok propálil Malinu.
27'
Rangl předvedl další výborný zákrok, tentokrát si počíhal na Válkovu střelu z levé spojky!
27'
Václav Franc využil rozhozené obrany, dostal pas na pivota a uspěl.
27'
Zeman v těžké pozici z pivota netrefil branku.
26'
Prorážení Klimta. Zubří u balonu a už v plném počtu.
26'
Marek Korbel vypálil ostře levačkou z kroku při signalizované pasivitě přesně pod břevno.
25'
Malina vystihl Klimtovu střelu ze sedmičky! Důležitý zákrok zuberského gólmana.
25'
Dokoupil nezpracoval Janíčkův pas na pivota, na druhé straně proskočil domácí hráč a vybojoval sedmičku.
24'
24'
Václav Klimt pálil netradičně z pravé spojky, Malina na míč nedosáhl. Navíc byl faulován a Lovci si zahrají přesilovku.
24'
Rangl vystihl Korbelův podstřel při signalizované pasivitě a kryje.
23'
Václav Klimt srovnává ranou o zem.
23'
Bouček využil prostoru na levé straně a proskočil, hosté bránili v brankovišti, sedmička pro Lovce.
22'
Motl nyní poprvé míří na levé křídlo a poprvé na palubovce i s Klimtem, který má dnes zřejmě nějaký zdravotní problém a nenastupuje tolik.
22'
22'
První rychlý brejk v zápase, k dispozici ho mělo Zubří, které otáčí skóre! Martin Janíček sám proti Ranglovi uspěl střelou o zem.
22'
Marek Korbel se protlačil ke střele z pravé strany, Rangl si na míč sáhl, ale balon nakonec zapadl do sítě.
21'
Malina se nenechal zahanbit a vyškrábl Kupovu ránu také bez výskoku.
20'
Motlova rána z kroku z levé spojky nebyla přesná, na druhé straně Rangl vystihl směr Korbelovy střely a kryje.
20'
Janíčkův podstřel ze střední spojky likviduje Rangl.
19'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Václav Franc).
19'
Hrstka obdržel nepříjemný zásah do obličeje, odpískán faul a Zubří zůstává u míče. Hrstka však odchází střídat a nechá se ošetřit.
19'
Rána domácích z pravé spojky končí pouze na břevně.
18'
Pavel Přikryl si zaběhl na pozici pivota a z levé strany propálil Rangla.
18'
Oddechový čas pro hosty.
17'
Jan Kupa proskočil obranou a vrací domácím dvoubrankové vedení.
17'
Dělovka z pravé strany končí na tyči, odražený míč pro Lovce.
16'
Válek viděl na pivotu volného Dokoupila, který se trefil v pádu k pravé tyči a snižuje.
16'
Klimt našel na levém křídle Trkovského, jenž nacpal balon k bližší tyči.
15'
Zubří selhalo na Ranglovi a Lovosice u balonu.
15'
Jiří Motl ukázal znovu světové kvality, sám si vytvořil prostor a střelou k levé tyčce nedal Malinovi šanci.
14'
Rangl vychytal rukou Mizeru z pravého křídla! Byl to však poněkud mizerný střelecký úhel.
14'
Jiří Motl měl spoustu prostoru ke střele a ze spojky zamířil k pravé tyči.
13'
Martin Hrstka do třetice a jeho rána z kroku, Rangl tentokrát natáhl výborně levou ruku a vyráží!
13'
Další šanci neproměnily Lovosice, Zubří tak u balonu a může odskočit.
13'
Motl uvolnil Holubce na pivotu, ale Malina předvedl výborný zákrok! Na druhé straně však Rangl vychytal osamoceného Zemana.
12'
Znovu Martin Hrstka, ze stejné pozice bez výskoku vyslal dělovku k levé tyči!
12'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
11'
Jiří Motl to vzal na sebe, udělal si prostor ke střele a z levé spojky vypálil k pravé tyči.
11'
Martin Hrstka ranou z kroku zamířil přesně k levé tyči, Rangl byl na balon krátký.
10'
Motl z úhlu už nemohl střílet, ještě přihrával přes brankoviště Malému, ten tvrdý pas nezpracoval.
10'
Kupa proskočil obranou a zakončil přesně, sudí však předtím odpískal faul. Devítka pro domácí.
9'
Marek Korbel předvedl parádní podstřel levačkou přesně mezi Ranglovy nohy.
9'
Klimtovu tečovanou střelu z levé spojky dokázal Malina vyrazit.
9'
8'
Jaroslav Trkovský z levého křídla trefil tyč, odražený balon pro Lovce.
8'
Zubří se dopustilo technické chyby a přišlo o míč.
8'
Lukáš Malý překvapivě vypálil ze spojky a vracím domácím vedení!
7'
Radomír Válek se prosmýkl po levé straně, ale výborně ho vychytal Malina!
7'
Nejlepší střelec extraligy a Lovosic Václav Klimt poprvé na palubovce, Lovci však v útoku neuspěli.
6'
Hrstka našel na pivotu Zemana, který se střelou mezi nohy Rangla nemýlí.
6'
Malina zatím také pozorný a vyráží ránu ze střední spojky.
5'
Martin Hrstka sedmičku nedává! Rangl vytáhl výborný zákrok a míč vytěsnil mimo.
5'
Štěpán Zeman faulován na pivotu, sedmička pro Zubří!
4'
Radomír Válek nevypálil mezi tři tyče, na druhé straně zakončoval Malý technicky z křídla, ale minul.
4'
Rangl si poradil se střelou ze střední spojky, na druhé straně však Malina úspěšný proti Boučkovi.
3'
Milan Malina si připisuje zákrok proti střele z levé spojky.
2'
Z velké dálky se nakonec o střelu pokusil Válek. Jeho zakončení směřovalo pouze do boční sítě
2'
Zubří kombinuje při signalizované pasivitě.
2'
Lukáš Malý neměl na pravém křídle příliš prostoru, přesto se vydal do brankoviště a svůj pokus přetavil v úvodní branku zápasu.
1'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman), za stažení Boučka k zemi.
1'

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Landa, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, Malý, Franc.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Hlinka, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.

Rozhodčí: Opava, Válek.
Delegát: Dolejš.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Jiří Opava a Pavel Válek. V roli delegáta ČSH je přítomný Ivan Dolejš.

Litovel – Lovosice 28:27
Přeji příjemný podvečer všem nadšencům házené! Dnes je na programu předehrávka 20. kola STRABAG RAIL Extraligy, ve kterém se utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku HC ROBE Zubří. Zápas se odehraje od 18:05 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.