Házená - Extraliga muži - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Litovel - 23. března 2019   18:00

Zubří
Zubří
1' Válek  • 2' Korbel  • 4' Janíček  • 7' Korbel  • 9' Korbel  • 13' Přikryl  • 14' Přikryl  • 15' Přikryl  • 17' Dořičák  • 18' Přikryl  • 21' Válek  • 23' Válek  • 27' Dořičák  • 30' Válek  • 31' Vlk  • 33' Janíček  • 34' Šustáček  • 37' Dokoupil  • 41' Šustáček  • 48' Dořičák  • 49' M. Hrstka  • 52' Janíček  • 54' Dokoupil  • 56' Šustáček  • 57' Janíček  • 60' Přikryl
29:19
(15:9)
Litovel
Litovel
5' Páleš   • 9' Geist   • 14' Tkadleček   • 16' Tkadleček   • 21' Páleš   • 23' Páleš   • 26' Páleš   • 28' Pohlmann   • 36' Jan Šmíd   • 37' Páleš   • 39' Štencl   • 40' Jan Šmíd   • 42' Štencl   • 44' Páleš   • 51' Páleš   • 53' Štencl   • 56' Páleš
Zubří
Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.
Kichner, Vacula
Litovel
Navrátil, Juráš, Fabián – Kuchař, Protivánek, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Štencl, Pohlmann, Prošvic, Páleš, Macek, Geist, Piwko, Kawulok.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HC ROBE Zubří – Tatran Litovel 29:19 (15:9)
Nejvíce branek: Přikryl 5, Válek 4, Hrstka 4/4 – Páleš 10/2, Štencl 3, Tkadleček 2. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/2. Vyloučení: 3:6.
Je dobojováno! Zubří potvrdilo roli favorita a do nadstavbové části "slabších" týmů vstoupilo lépe. Domácí celek měl od první minuty navrch a jeho náskok narůstal, nakonec se zastavil na desetibrankovém rozdílu! V domácí brance se vystřídali Malina s Krůpou, za hosty se představili Fabíán s Jurášem.
60'
Krůpa teď parádní přihrávkou ke skórování vybídl Přikryla, ten se v samostatném úniku nemýlil!
60'
Rozběhla se poslední minuta tohoto duelu, hosté už budou muset zakončovat.
59'
Výborný obranný zákrok předvedl Janíček, domácí hráč poté nestihl míč před postranní lajnou.
59'
Technické chyby na obou stranách palubovky, Juráš rozjíždí další útočnou akci Tatranu.
58'
Kawulok prolétl mezi obranou soupeře, vzápětí zakončoval o palubovku. Míč skončil vysoko nad brankou!
58'
Nepřesné zakončení z hostující strany, rozhodčí však ještě předtím pískal faul.
57'
Sám na hostující branku běžel Janíček. Snadná trefa pro domácí celek!
56'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, postaral se o ni Šustáček!
56'
K odraženému balónu se dostal Páleš, ten ze šesti metrů snížil na rozdíl sedmi branek!
55'
Další úspěšný zákrok domácího gólmana, hosté zůstanou u balónu, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka tohoto utkání.
54'
Další sedmička Páleše už gólem nekončí, Krůpa vytáhl bravurní zákrok pravou nohou!
54'
Rozhodčí pískal bránění v brankovišti, nařídil sedmimetrový hod pro Litovel!
54'
Přihrávku dostal na pozici pivota Dokoupil, ten se s míčem otočil, vzápětí překonal Juráše!
53'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Jan Šmíd).
53'
Pěkná akce Tatranu, z pravého křídla se prosazuje Štencl!
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Nechytatelná rána Janíčka z devíti metrů skončila v síti!
51'
Přihrávku na brankoviště dostal Páleš, ten volil technické zakončení pod nohy domácího gólmana!
51'
Hosté jsou kompletní, rozeběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto duelu.
50'
Těžká přihrávka Janíčka zády k brance skončila v zámezí, rozehrává Juráš.
50'
Prošvic se na pravé straně prodral do zakončení, z těžkého úhlu ale trefil pravou nohu brankáře Krůpy!
49'
Následná sedmička domácího týmu končí další přesnou trefou Hrstky!
49'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Josef Pohlmann).
48'
48'
Domácí se dostali do přečíslení, balón putoval do levé strany, Dořičák zakončoval na bližší tyčku!
47'
Hrstka dnes i napotřetí úspěšný na čáře sedmimetrového hodu!
47'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Zdeněk Kuchař).
46'
Rozhodčí mají zdviženou ruku, Litovel bude muset zakončovat. Malinu nahradil v zuberské brance Krůpa.
45'
Výborně to udělal Janíček, který oklamal hostující obranu, jenže ze šesti metrů poté nepřekonal Juráše!
45'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
44'
Malinovi teď pomohla branková konstrukce, hostující zakončení z levého křídla totiž zastavilo břevno.
44'
Do střelecké listiny se opět prosazuje Páleš, ten je k nezastavení!
43'
Zuberským házenkářům se skórovat nepodařilo a musí se rychle vracet do obrany.
42'
Bleskově využitá přesilovka hostujícího týmu, postaral se o to Štencl.
42'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
41'
Míč se odrazil k Dokoupilovi. Jeho následná branka ale neplatí, domácí hráč totiž přešlápl na brankovišti.
41'
Výborná individuální práce Šustáčka, ten přidal jednadvacátou branku svého celku!
40'
Hlasatel oznámil, že hosté hrají v plném počtu. Krátce na to skóroval Šmíd!
40'
Hrstka byl i v tomto případě úspěšný, domácí házenkář bez větších potíží překonal Juráše!
39'
Bránění v brankovišti, následovat bude sedmička pro Zubří!
39'
Proti Štenclovi na pravém křídle teď ven z branky vyběhl Malina. I přesto domácí gólman obdržel branku!
39'
Tatran střídal brankáře, Juráš nahradil Fabiána.
38'
Oddechový čas pro domácí.
38'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Michal Havlíček).
37'
37'
Páleš se rozehrál k výbornému výkonu a opět dokázal skórovat. Bylo to s faulem za dvě minuty!
37'
Skóre se zásluhou Dokoupila mění také na druhé straně palubovky!
36'
Tatran je kompletní, Šmíd zakončoval z nějakých devíti metrů, Malina toho moc neviděl!
35'
Pěkně sehraná akce domácích do pravého křídla, hostující brankář však dokázal zakročit!
35'
Vlk mohl běžet úplně sám na branku, rozhodčí však před malou chvílí pískal faul.
34'
Spoustu prostoru dostal na středu Šustáček. Ten to vzal na sebe, což se prokázalo jako správné řešení!
34'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Marek Páleš).
33'
Po zákroku Maliny se balón odrazil zpět k hostujícím házenkářům.
33'
Výborně se uvolnil Janíček, který následně skóroval z šesti metrů!
32'
Rozhodčí napomínají hráče na brankovišti, u balónu jsou domácí.
32'
Hostující Páleš proměnil i svůj druhý sedmimetrový hod v zápase a snížil!
31'
Malina si připsal úspěšný zákrok, poté do brejku poslal Vlka. Snadná branka pro domácího hráče!
31'
Úvodní útočná akce druhé půle bude patřit hostujícím házenkářům.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:45.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Zubří do ní vstoupilo daleko lépe po patnácti minutách mělo šestibrankový náskok. Ten platí i před odchodem obou celků do kabin.
30'
30'
Podstřelem to zkusil Válek. Jeho zakončení mířilo přesně k tyči, víc už se nejspíše nestane!
30'
Tentokráte si vzal balón na starost Páleš. Byl úspěšný, Malina neměl šanci!
29'
Rozhodčí pískal faul, navíc nařídil sedmimetrový hod pro hosty!
29'
Boj o balón na brankovišti, rozehrávat bude Tatran.
28'
Korbel šel rychle dopředu a zakončoval přes bránícího hráče. Fabián si připsal výborný zákrok!
28'
Zakončení Pohlmanna z delší vzdálenosti o palubovku. Balón nakonec se štěstím skončil v síti!
27'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Dořičák přidává čtrnáctou branku Zubří!
26'
Skóre se naopak mění na hostující straně, postaral se o to Páleš!
26'
Stoprocentní šance pro Malinu, ten ale tváří v tvář Fabiánovi neuspěl!
25'
Malina poslal dlouhou přihrávku na Dořičáka. Ten byl v těžkém úhlu a volil technické zakončení, balón minul pravou tyč!
24'
Rozhodčí přerušuje domácí akci, pískal kroky, hosté jdou do postupného útoku.
24'
Dlouhý útok Tatranu, poté úspěšný zákrok Maliny, hosté budou pokračovat v akci.
23'
Jedna úspěšná akce střídá tu druhou, za domácí celek se trefuje Válek!
23'
Pěkná akce hostujícího týmu, na jejím konci byl znovu Páleš, rozdíl ve skóre je šestibrankový!
22'
Další skvělý zákrok Fabiána, ten vystavil stopku Korbelovi, skóre se nemění!
21'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
21'
Rychlá odpověď hostujícího týmu, postaral se o ni Páleš!
21'
Na začátku jednadvacáté minuty se prosazuje Válek, domácí vedou osmibrankovým rozdílem!
20'
20'
Úplně sám na Fabiána teď běžel Hrstka. Hostující gólman vytáhl bravurní zákrok pravou rukou, balón se poté odrazil do autu, rozehrávat bude Zubří.
19'
Fabián si připisuje úspěšný zákrok proti střele z nějakých devíti metrů!
19'
Tatranu se opět nepodařilo skórovat, hosté přišli o balón a musí se vracet.
18'
Náskok zuberských házenkářů narůstá, z rychlého brejku se o to postaral znovu Přikryl!
17'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (Zdeněk Kuchař).
17'
Úplně volný zůstal na pivotu Dořičák. Ten skóroval z bezprostřední blízkosti!
16'
Brankář Fabián si připsal úspěšný zákrok, Tatran se tak opět může přiblížit svému soupeři ve skóre.
16'
O bleskovou odpověď se z levé straně postaral Tkadleček!
15'
Hodně prostoru dostal na pravé straně Přikryl, který se štěstím dokázal skórovat!
15'
Rozhodčí přerušil hru a pískal útočný faul hostujícího týmu, Zubří ihned rozehrává.
14'
Technické zakončení Přikryla z pravého křídla, Fabián byl bez šance!
14'
Do samostatného úniku se dostal Tkadleček, který i v pádu dokázal skórovat!
13'
13'
Po pravé straně utekl Přikryl, který zakončoval mezi nohy hostujícího gólmana!
12'
Šmída v tomto případě vychytal Malina. Domácí gólman poté nepřesně přihrával do rychlého brejku.
12'
Korbelovi odpískány kroky, Tatran teď nikam nespěchá, hosté zklidňují hru.
11'
Nepřesnosti na obou stranách, Šmíd poté zakončoval vysoko nad branku!
11'
Z hostující akce byla nakonec nepřesná střela, Malina rozehrává další domácí útok.
10'
Hodně aktivní obrana domácích, hosté budou muset rychle zakončovat.
10'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
9'
Zubří šlo rychle dopředu, Korbel se opět zapisuje do střelecké listiny!
9'
Z pravého křídla se prosazuje Geist, to nebyl vůbec snadný úhel!
8'
I podruhé šel za hosty na sedmičku Piwko. Ten ale ani v tomto případě nenašel recept na zatím skvěle chytajícího Malinu!
8'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
7'
Pohlmann zakončoval vysoko nad branku, Korbel byl na druhé straně přesnější, domácí už zase vedou o čtyři góly!
6'
Na poslední chvíli byl odpískaný faul Zemana, hosté zůstanou u balónu.
6'
Střela Korbela byla nepřesná, brankář Fabián zasahovat nemusel!
5'
Poprvé se prosazuje také Tatran, z pozice pivota skóroval Páleš, ten volil chytrou střelu o palubovku!
4'
Přihrávku na levé spojce dostal Janíček, který zakončoval do horní části branky!
4'
Malinovi pomohla branková konstrukce, domácí už zase spěchají dopředu.
3'
Sedmička pro Zubří, Hrstka se štěstím dokázal skórovat!
3'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (František Geist).
2'
Dva parádní zákroky Maliny během krátké chvíle, ten i nadále drží čisté konto!
2'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (Jiří Protivánek).
2'
Domácí šli po zisku míče rychle dopředu, Korbel navyšuje jejich náskok!
2'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Tatran Litovel (Luděk Piwko).
1'
Rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod pro hosty!
1'
Válek dostal hodně prostoru na středu, následně střelou k tyči otevřel skóre!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácím házenkářům.
1'
Domácí celek je jasným favoritem, v základní části zvítězil v obou případech. Kdo se bude radovat dnes?
Zubří před sezónou hodně omladilo, domácí házenkáři v posledním kole prohráli v Hranicích a účast mezi nejlepší osmičkou jim unikla. Svěřenci trenéra Poloze nasbírali devatenáct bodů, v základní fázi skončili na deváté příčce. Litovel byla nejhorším klubem, hosté skončili poslední, v dosavadním průběhu sezóny dokázali získat dvě vítězství.
Zdravím všechny příznivce házené. Extraliga má na programu nadstavbovou část, kromě play-off startují také boje o 9. až 12. místo, Zubří v jednom z nich narazí na Litovel.