Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Frýdek-M. - 19. května 2018   15:00

Kopřivnice
Kopřivnice
6' Mynář  • 8' Mynář  • 11' Jan Gřes  • 12' Bukovský  • 13' Mynář  • 16' Jan Gřes  • 17' Mynář  • 20' Unger  • 21' Jan Gřes  • 22' Mynář  • 26' Rachač  • 29' Hanus  • 30' Hanus  • 32' Švébiš  • 33' Jan Gřes  • 37' Mynář  • 40' Petřík  • 41' Jan Gřes  • 42' Střelec  • 43' Jan Gřes  • 45' Mynář  • 45' Hanus  • 46' Hanus  • 48' Mynář  • 49' Unger  • 51' Mička  • 54' Mička  • 54' Mynář  • 56' Mynář  • 56' Bukovský  • 59' Jan Gřes  • 60' Mička
34:30
(14:14)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Petrovský   • 7' Geist   • 7' Geist   • 9' Kocich   • 13' Krahulík   • 14' Geist   • 17' Gřešek   • 24' Kocich   • 27' Petrovský   • 27' Klaban   • 29' Klaban   • 30' Petrovský   • 31' Geist   • 32' Petrovský   • 34'    • 35' Geist   • 41' Musálek   • 43' Dyba   • 44' Petrovský   • 46' Kichner   • 48' Dyba   • 52' Kichner   • 55' Dyba   • 57' Žvak   • 58' Bosák   • 59' Kichner   • 60' Bosák
Kopřivnice
Chalupa, Žingor, Kuba – Jan Gřes, Hanus, Holbein, Jonák, Krpelík, Mička, Mynář, Očkovič, Petřík, Rachač, Střelec, Švébiš, Unger, D. Zima, Bukovský.
Fukala, Mohyla
Frýdek-M.
Coch, Marenčák, Pyško – Bosák, Bureš, Geist, Gřešek, Kichner, Klaban, Kocich, Krahulík, Mazur, Musálek, Petrovský, Šimek, Žvak, Dyba.

To je z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování a přeji příjemný zbytek soboty. Budu se těšit u dalších přenosů.
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 34:30 (14:14)
Nejvíce branek: Mynář 10, Gřes 6, Hanus 4 – Kichner 6/1, Petrovský 6, Geist 5. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 6/2 – 3/1. Vyloučení: 2:2. ČK: Petrovský (FRM).
Domácí Kopřivnice byla ve druhém poločase úspěšnějším týmem a díky dvěma vítězstvím si tak vybojovala celkové 7. místo extraligové tabulky. Naopak Frýdek-Místek tak končí na 8. pozici.
60'
Sekundu před koncem uzavírá skóre zápasu z pivota Mička.
60'
Kopie předešlé hostující akce a opět úspěšný Bosák.
59'
Kichner se dostal nad obranu domácích a uklízí míč do sítě.
59'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Gřes).
58'
Bosák dostal dlouhý pas a také on se v zakončení nemýlil.
57'
Žvak dostal přihrávku do pivota a prostřelil domácího brankáře.
56'
Hostům se útok nepovedl, domácí uklidňují hru a prostřídali několik hráčů.
56'
Oddechový čas pro domácí.
56'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
56'
Mynář je teď při chuti a chytrým přehozem dává další branku.
55'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jaroslav Dyba).
54'
Mynář následně chytře odebral míč rozehrávajícím hráčům hostů a zvyšuje na rozdíl 5 branek.
54'
Mička se prosadil po dobré spolupráci s Mynářem.
53'
Hosté mají problémy s dobrou obranou domácích.
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
52'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
51'
Mička dává branku z pozice pivota.
51'
Skvělý zákrok Žingora odstartoval posledních 10 minut zápasu.
49'
49'
Unger zakončuje rychlý brejk domácích.
48'
Mynář musel střílet při signalizaci pasivní hry a nemýlil se.
48'
Dyba úspěšně zakončil hezkou akci hostů.
47'
Oddechový čas pro hosty.
46'
Kichner teď vymetl šibenici domácí branky ranou z dobrých deseti metrů.
46'
Hanus podruhé v totožné situaci, tentokrát zakončoval na vzdálenější tyč a byl opět úspěšný.
45'
Při střelbě u toho byl faulován Petrovským, který za svůj zákrok vidí červenou kartu.
45'
Hanus proměňuje svůj rychlý trhák.
45'
Mynář prostřelil hostujícího brankáře.
44'
Vojtěch Petrovský se také prezentoval střelou z devíti metrů a stejně jako jeho spoluhráč před chvílí je úspěšný.
43'
43'
Dyba si našel místo na devíti metrech a povedenou střelou prostřelil Žingora.
42'
Rychlý brejk domácích zakončuje Střelec.
41'
Musálek razantní střelou z křídla dává další gól Frýdku-Místku.
41'
Gřes využívá hry hostů bez brankáře a dává gól do prázdné branky.
40'
Petřík a jeho úspěšné zakončení z pivota srovnává stav utkání.
39'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Miloslav Krahulík).
39'
A znovu skvělý Žingor proti Petrovskému.
38'
Žingor skvěle zasáhl, ale domácí obrana se dopustila faulu, v útoku zůstávají hosté.
37'
Šestá branka Mynáře v zápase, snižuje vedení hostů na jedinou branku.
36'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
36'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
35'
Dobře hrající Geist přidává další branku.
35'
Hostující brankář teď svůj tým dvakrát skvěle podržel.
34'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
33'
32'
Petrovský využil skulinku v obraně a střílí branku.
32'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Ondřej Švébiš).
31'
Geist z křídla otevírá skóre druhého poločasu, který domácí začínají v oslabení.
31'
Vyrovnaný první poločas nejlépe vystihuje skóre, které je 14:14. Sledujeme opravdu utkání, v němž se utkávají dvě rovnocenná mužstva. Bude zajímavé sledovat, který z týmů zvládne lépe druhý poločas zápasu a případnou koncovku zápasu. Dočkat se můžeme také prodloužení a to v případě vítězství Frýdku-Místku o jednu branku.
Druhý poločas začne přibližně v 15:52.
30'
30'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus).
30'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
30'
30'
Hanus z křídla posílá svůj tým do vedení.
29'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
29'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Hanus).
27'
Klaban se prosazuje střelou z křídla.
27'
26'
Krásná akce Bukovského s Rachačem, který přijal míč ve výskoku a úspěšně zakončuje.
26'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH Kopřivnice (Miroslav Rachač).
25'
25'
Neúspěšná zakončení na obou stranách.
24'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
24'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Miroslav Rachač).
24'
Kocich se prosazuje střelou z devíti metrů.
23'
Na druhé straně domácí trefují tyč.
23'
Skvělá obrana domácích teď nepouští hosty k zakončení.
22'
Mynář fantastickou střelou z dálky mezi brankářovy nohy zvyšuje vedení domácích na 3 branky.
21'
Gřes vypíchl hostující rozehrávku a z rychlého trháku posílá míč do sítě.
20'
Krásný seběh Ungera z křídla do pozice pivota a nekompromisní střela.
19'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
19'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH Kopřivnice (Petr Unger).
18'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
17'
Mynář se prosazuje opět střelou z dálky.
17'
Gřešek je úspěšný z pivota. Domácí brankář sice zasáhl, míč ale nezastavil v cestě do branky.
16'
15'
Opět Geist dostal příležitost na křídle, při pokusu o přehoz však trefil jen břevno domácí branky.
14'
Geist využívá přesilovku po dohrávce na křídlo.
14'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
13'
Dalekonosná střela Mynáře končí v brance.
13'
Krahulík z křídla trefil přesně.
12'
Po sérii technických chyb na obou stranách utekl obraně Bukovský a nedal brankáři žádnou šanci.
11'
Gřes srovnává na 4:4.
10'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
10'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
9'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
9'
Kocich a jeho úspěšná střela z dálky.
8'
Mynář se prosazuje ze samostatného úniku.
8'
Laciná technická chyba domácích.
7'
Hostující brankář dobře zasáhl a rozehrál na nabíhajícího Geista, který se podruhé nemýlí.
7'
Geist úspěšný z křídla.
6'
Mynář předvedl hezkou individuální akci a posílá svůj tým do vedení.
6'
Ani hosté však nejsou úspěšní a stále tak platí stav 1:1.
5'
Jan Gřes svojí první střelou přestřeluje branku.
4'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jan Gřes).
3'
Dobrý zákrok domácího Žingora!
3'
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
2'
Petrovský střelou pod nohu brankáře otevírá skóre.
1'
První zákrok utkání si připisuje hostující brankář.
1'

KH Kopřivnice: Chalupa, Žingor – Jan Gřes, Hanus, Holbein, Jonák, Krpelík, Mička, Mynář, Očkovič, Petřík, Rachač, Střelec, Švébiš, Unger, D. Zima.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Coch, Marenčák, Pyško – Bosák, Bureš, Geist, Gřešek, Kichner, Klaban, Kocich, Krahulík, Mazur, Musálek, Petrovský, Šimek, Žvak.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
Pepino SKP Frýdek-Místek

Frýdek-Místek v základní části soutěže jen o dva body unikl starostem ve skupině o udržení a skončil na 8. místě tabulky. Na svého dnešního soupeře však ztrácel pouhý bod. V play off narazili na vítěze základní části ze Zubří, čemuž odpovídal i poměrně snadný postup favorita díky vítězství 3:0 na zápasy. V pavouku o 5. – 8. místo sehrál Frýdek-Místek vyrovnanou partii s Duklou Praha. Po výsledcích 27:31 a 30:27 byli šťastnější hráči Dukly a postoupili díky rozdílu jediné branky.

Frýdek-Místek si z domácí palubovky přiváží manko v podobě jednoho gólu. Zajisté tak budeme svědky zajímavého a napínavého střetnutí o celkové 7. místo.
KH Kopřivnice

Kopřivnice se v základní části sezóny umístila na 6. místě s bilancí 8 výher, 4 remíz a 10 porážek. To jí zajistilo účast v play off, kde však podlehla 3:1 na zápasy Lovosicím. V pavouku o 5. – 8. místo se Kopřivnici také moc nedařilo, když prohrála oba zápasy s Jičínem. Kvůli tomu soupeří až o celkové 7. místo s Frýdkem Místkem.

V dvouzápasovém systému doma-venku si Kopřivnice z Frýdku-Místku přiváží jednobrankové vedení. Na půdě svého soupeře totiž zvítězila v poměru 27:28. Domácí tak budou do tohoto zápasu vstupovat s mírnou výhodou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.