Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Frýdek-M. - 9. prosince 2017   16:00

Strakonice
Strakonice
6' Mošovský  • 6' Pek  • 8' Mošovský  • 15' Samek  • 16' Pek  • 17' Pek  • 18' Pek  • 22' Krejčí  • 23' Krejčí  • 26' Marienka ml.  • 28' Marienka ml.  • 30' Pek  • 31' Krejčí  • 33' Mošovský  • 35' Zbiral  • 36' Mošovský  • 39' Masák  • 40' Mošovský  • 48' Krejčí  • 51' Krejčí  • 52' Masák  • 54' Masák  • 55' Pek  • 58' Masák  • 60' Zbiral  • 60' Pek
29:23
(13:14)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Petrovský   • 4' Geist   • 7' Petrovský   • 9' Kichner   • 9' Geist   • 10' Strack   • 14' Kichner   • 15' Gřešek   • 17' Petrovský   • 24' Bosák   • 26' Geist   • 27' Strack   • 28' Kichner   • 30' Strack   • 35' Geist   • 41' Šimek   • 43' Gřešek   • 45' Geist   • 47' Kichner   • 49' Geist   • 59' Geist   • 60' Geist
Strakonice
Jareš, Mráz – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Pek, Landsinger, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Samek, Zbiral, Krejčí, Masák, Halgaš.
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, Kula, Stříž – L. Rajnoha, Meca, Horáček, Krahulík, Petrovský, Bosák, Šimek, Gřešek, Dyba, Vacula, J. Rajnoha, Hes, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Mazur, Musálek, Žvak, Verlík.

HBC Strakonice 1921 – Pepino SKP Frýdek-Místek 29:23 (13:14)
Nejvíce branek: Pek 7, Mošovský 6/1, Krejčí 5 – Geist 8, Kichner 4, Petrovský 4/1. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 5:5.
Hráči Strakonic za nepříznivého vývoje šlapali Frýdku na paty. Do druhé poloviny nastoupil domácí tým mnohem aktivněji, což je nakonec také důvod, proč se příznivci Strakonic mohou radovat z výhry nad celkem z Frýdku-Místku.
60'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
60'
Toto je pro Strakonice důležitý zápas. Více jak dvacet osm branek ještě toto družstvo nedalo.
60'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
59'
František Geist ještě upravuje stav utkání na rozdíl pěti branek.
59'
Po rychlém přenesení hry skončil míč na boční síti domácí branky.
58'
Petr Masák však dokázal projít přes hostující obranu a upevňuje vedení Strakonic!
58'
Frýdečtí nepřesnou přihrávkou ztrácejí míč a také čas na zdramatizování zápasu.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Michal Krejčí).
57'
Necelé čtyři minuty před koncem kontrolují domácí míč na útočné polovině.
56'
Zachycenou přihrávkou vystartoval do protiútoku jeden hráč Strakonic, který bez přípravy nedokázal Marenčáka překonat.
56'
Domácí povzbuzováni domácími fanoušky odráží jeden nebezpečný útok Frýdku za druhým.
55'
55'
Pek to zkusil individuálně, ale nepodařilo se mu projít přes řadu soupeřů.
54'
Do čtyřbrankového vedení posílá Strakonice Petr Masák.
54'
Petrovský našel skulinku v domácí brance, která byla hned na to pokrytá brankářem Strakonic.
53'
Hosté pokračují v plném počtu hráčů.
52'
52'
Petr Masák v brejku potrestal zaváhání soupeře a z vysokého výskoku rozvlnil síť frýdecké branky.
52'
Po řadě přihrávek míč neprošel přes obranu Strakonic.
51'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Michal Krejčí).
51'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Miloslav Krahulík).
51'
Marenčák zablokoval hod z ostrého úhlu. Mezitím jsou domácí v plném počtu.
50'
Při snaze o rychlé zakončení Frýdečtí přestřelili branku.
50'
Zbíral neprošel přes těsnou obranu a chvíli na to Strakonice přišli o míč.
49'
František Geist opět snižuje dvoubrankové vedení.
48'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Miroslav Masák).
48'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
48'
48'
V hale začíná převažovat bouřlivá atmosféra. Příznivcům Strakonic se nelíbí některé zákroky na jejich svěřence.
47'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
46'
Vacula podporuje útok Frýdku, který zatím pokračuje v kombinaci na polovině soupeře.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Michal Zbiral).
46'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
45'
Nepovedený protiútok potrestal přesným hodem František Geist, jenž snižuje na rozdíl jedině branky.
45'
Frýdečtí z ostrého úhlu nastřelili pouze vzdálenější tyč strakonické branky.
44'
43'
Strack skvělou přihrávkou našel Gřeška, který v pádu dokázal zakončit k pravé tyči.
43'
Domácí odráží jeden útok za druhým.
41'
Z protiútoku se prosadil přesným zakončením mezi nohy brankáře Šimek.
41'
Nepřesnou přihrávku zachytila obrana Frýdku a může do rychlého protiútoku.
41'
Další uspěchaný útok Frýdku. Domácí mohou dopředu.
40'
Martin Mošovský navyšuje vedení Strakonic, které do druhé poloviny vlítli jako uragán.
39'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Miroslav Masák).
38'
Protiútok skvěle přečetl Krejčí, který běžel sám na brankáře hostí. Ještě před zakončením mu ale sebral míč vracející se hráč.
38'
Nepřesnou střelou dávají hráči Frýdku příležitost skórovat domácím Strakonicím.
37'
Aby toho nebylo málo tak se na druhé straně při zakončení ostře střetl s domácí obranou Meca. Ten za doprovodu lékaře odchází na střídačku.
36'
Při navracení do obrany dostal Bosák křeč a rozhodčí na okamžik přerušuje hru.
36'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
35'
František Geist přesnou střelou pod horní tyč srovnává stav utkání.
35'
V rychlé akci zakončil přesně Michal Zbíral.
34'
Hod se sedmičky proměňuje Vojtěch Petrovský střelou k pravé tyči.
34'
Pohotovým zablokováním Vacula nenašel místo, kam by uklidil míč.
33'
Martin Mošovský posílá svůj tým poprvé do vedení, když se po rychlé kombinaci prosadil z levého křídla.
33'
Ani těm se nepodařilo projít přes těsnou obranu Strakonic. Domácí hledají kombinaci na polovině soupeře.
32'
Nepřesná střela proletěla kolem pravé tyče a dopředu jdou za vyrovnaného stavu Frýdečtí.
31'
Hosté v protiútoku nastřelili pouze boční tyč a hráči Strakonic mohou jít poprvé v zápase do vedení.
31'
Vysokou přihrávku zachytil Michal Krejčí, který se dokázal prosadit z pravé strany.
31'
30'
30'
Dvacet sekund před koncem upravuje skóre Tomáš Pek, který se důrazným pohybem dostal do zakončení.
30'
Po rychlém přenesení skóruje v poslední minutě Strack.
29'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
29'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
28'
Petr Kichner však velmi rychle od obdrženou branku odpovídá.
28'
Domácí dlouhými přihrávkami rozložili obranu soupeře a Roman Marienka zakončil přesně z pravého křídla.
27'
Oddechový čas pro domácí.
27'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
26'
Po rychlé akci se Romanu Marienkovi daří snížit na rozdíl jediné branky.
26'
Kichner po naznačené střele pobídl k zakončení Františka Geista, které zakončit přesně k pravé tyči.
25'
Oslabené Strakonice nedokázali najít odpověď a do útoku jdou opět hosté.
24'
První branku si připisuje Jakub Bosák.
24'
24'
Na hrací ploše zůstal po střetu s Masákem ležet jeden hráč z Frýdku. Na nohy mu pomáhá lékař.
24'
Další senzační reakce domácího brankáře! Ten se nenechal zaskočit a prudký hod Kichnera vykopl nad branku.
23'
Hráč Frýdku ztratili čtyřbrankové vedení, na což reaguje jejich trenér oddechovým časem.
23'
22'
Pek skvěle stáhl hru na sebe, čímž udělal prostor na pravém křídle pro svého kolegu.(Michal Krejčí).
21'
Domácí brankář pohotovým zákrokem zastavil střelu ke vzdálenější tyči.
20'
Dobývání frýdecké branky stále neúspěšně pokračuje.
20'
Pokus o rychlý protiútok hostům nevyšel. Na míči jsou opět hráči Strakonic.
19'
Samek přihrávkou vyzval Mošovského ke střele, kterou Frýdečtí stihli včas zablokovat.
18'
18'
Brankář hostí pouští do hry dalšího hráče.
18'
17'
17'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
17'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
16'
16'
Domácí se rychlými přihrávkami snaží rozpohybovat soupeře a najít prostor ke střele.
15'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
15'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Samek).
14'
13'
12'
Marienka neprošel přes zdvojenou obranu na levém křídle. Míč je stále v moci Strakonic.
11'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Michal Zbiral).
11'
Pek se snažil ze středu hřiště rozpohybovat s obranou Frýdku. Ta si ovšem s náporem domácích poradila.
10'
10'
Pyško vytáhl skvělý zákrok, když na poslední chvíli vykopl střelu k bližší tyči.
9'
Po nevydařeném rychlém útoku Strakonice opět ztrácejí dvě branky.
9'
9'
8'
8'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
8'
Přihrávka na Peka a hosté vyrazili do protiútoku. Ten však na polovině hřiště skončil.
7'
Domácí uklidňují hru a přihrávkami se snaží něco vymyslet na obranu Frýdku.
7'
6'
6'
5'
Po nepřesné přihrávce to Kichner zkusil individuálně, ale hodem k levé tyči neuspěl.
4'
2'
Domácí zatím v poklidu kombinují na polovině soupeře.
2'
1'
První útok se hráčům Frýdku nepodařil. Domácí mohou do protiútoku.
1'
Zdravím všechny příznivce házené. Dnes máme na programu 12. kolo extraligy můžu.

HBC Strakonice 1921 jsou po jedenácti na posledním dvanáctém místě. Pět bodů hráči Strakonic vybojovali za dvě výhry a jednu remízu. Celkový stav skóre činí (266:335). Dokáže se celek ze Strakonic po dnešním utkání odlepit od dna tabulky?

Pepino SKP Frýdek-Místek je na tom o něco lépe a s devíti body je usazen na desátém místě. Z jedenácti zápasů Frýdečtí vybojovali čtyři výhry a jednu remízu s vyrovnanou bilancí (286:293).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.