Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Litovel - 15. září 2018   15:00

Královo Pole
8' Václav  • 10' Kučera  • 12' Václav  • 15' Hlípala  • 17' Hlípala  • 17' Hlípala  • 18' Stein  • 21' Havlát  • 26' T. Mičola  • 30' Václav  • 33' Hlípala  • 35' Kučera  • 36' Kučera  • 41' Petrović  • 46' Václav  • 48' Koubek  • 51' Stein  • 56' Burget  • 56' Burget  • 59' Václav  • 60' Stein
22:20
(11:10)
Litovel
Litovel
2' Jan Šmíd   • 5' Geist   • 7' Geist   • 11' Hanák   • 15' Kršek   • 16' Jan Šmíd   • 19' Jan Šmíd   • 21' Havlíček   • 32' Piwko   • 45' Piwko   • 47' Hrachový   • 48' Štencl   • 50' Tkadleček   • 52' Geist   • 60' Štencl   • 60' Piwko
Novotný, Horáček
SH Maloměřice
Litovel

Je konec! Domácí dokázali obrátit skóre v první části a druhou část jej dokázali udržet. I přes mírný výpadek se jim podařilo vedení uhájit a připsat si dva body za výhru.
SKKP Handball Brno – Tatran Litovel 22:20 (11:10)
Nejvíce branek: Václav 5, Hlípala 4, Kučera 3 – Piwko 7/4, Šmíd 3, Geist 3. Rozhodčí: Novotný, Horáček. Sedmimetrové hody: 4/1 – 4/4. Vyloučení: 4:4. ČK: Číhal (LIT).
60'
Poslední změna skóre. Piwko se prosazuje přesnou ranou.
60'
Stein dostal mnoho prostoru a využil toho.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Štencl se prosazuje v závěru a vykřesává tak naději pro hosty.
60'
Začala poslední minuta utkání. Domácí mají otěže duelu jasne ve svých rukou.
59'
Lukáš Václav se dostal do šance, poradil si s obráncem a následně i propálil gólmana Litovle.
58'
Domácí pod tlakem hostujícího týmu.
56'
Burgetovi to opět vyšlo po křídle a Brno vede o dvě branky!
56'
Geistův pokus zastavila tyč!
56'
Teď už to Burgetovi vyšlo a svou akci z křídla proměnil.
55'
Brno zlačí na svého soupeře a hledá možnost k zakončení.
55'
55'
Piwko se opět postavil k sedmičce svého týmu a proměnil.
55'
Sedmička pro hosty.
53'
Petrović byl lehce potlačen při zakončení a minul. Rozhodčí však zůstává klidný.
53'
Burget vyběhl z pravého křídla, ale Fabiána svou střelou nepřekonal.
52'
Geist využil zakrytého výhledu brankáře Brna a propálil jej.
51'
Adam Stein se doslova probil k zakončení a proměnil. Brno navíc v plném počtu.
51'
Stein faulován na brankovišti. Míč pro Brno.
50'
Tkadleček se utrhl z obranného bloku hostí a svůj brejk zakončil přesnou ranou do sítě Pšenici.
50'
Pšenica opět vypomohl svému týmu a domácí mohou ušetřit cenné vteřinky.
49'
BUrget fauloval a toto budou krušené minuty pro domácí.
49'
Pšenica výborným zákrokem podržel svůj tým, když se roztáhl na brankové čáře a vykopl míč od pravé tyče!
48'
Kiuebk vrací domácím vedení o dvě branky.
48'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jiří Štencl).
47'
Kukla mohl využít sedmičky k navýšení vedení, ale proměnit nedokázal.
47'
Hrachový využil skutečnosti že nebyl dostatečně bráněn a snižuje.
46'
Lukáš se dokázal vyhnout bránícím hráčům, dostat se až do brankoviště a překonat Fabiána. Brno vede o tři branky.
45'
Piwko využil dostatku prostoru a snížil na rozdíl dvou branek.
44'
Vaněk se dostal míč do velké šance na pravém křídle, ale propálit Fabiána nezvládl.
43'
Havlát prchal zcela osamocen na Fabiána, ale v dobré pozici poslal míč nad branku.
42'
Krásná akce domácích, na jejímž konci stál Tomáš Koubek bohužel nekončí gólem. Domácí hráč nedokázal propáli Fabiána.
41'
Petrović dostal míč na vrchol brankoviště a věděl si rady.
41'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Litovel (Luděk Piwko).
40'
Domácí to přehnali s bráněním na vlastní polovině a je z toho sedmimetrový hod pro hosty.
38'
Havlát po vyběhnutí z levého křídla mířil do bližší šibenice, ale brankář Fabián si poradil a jeho střelu vyrazil.
37'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Tomáš Hanák).
37'
Vincour získal míč do samostatného úniku, ale nedokázal překonat brankáře Pšenicu.
37'
Oddechový čas pro hosty.
36'
A opět Kučera! Tentokrát pláchl po levém křídle a střelou do spodních pater branky nedal Fabiánovi šanci.
35'
Střelu Vaňka sice zastavila tyč, míč se ale odrazil k Vítu Kučerovi, jenž poslal míč do prázdné branky.
34'
Jan Šmíd opouští hřiště pro zranění v obličeji. Hra může pokračovat.
34'
Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet u branky Brna. Hra přerušena.
33'
Za faul na jednoho z unikajících hráčů dostává Jan Číhal červenou kartu. Brno tak zároveň hraje dvouminurovou přesilovku.
33'
První ránu ještě obrana hostí zastavila, ale na druhý projektil vypálený Lubošem Hlípalou byl krátký i gólman Fabián.
32'
Brno se aktivně tlačí k brance Litvole a vytváří si tlak.
32'
Piwko dostal až moc prostoru na středu pole a našel prostor v postoji Pšenici.
31'
Litovel se ujal míče a má šanci srovnat tak stav duelu.
31'
Brno dokázalo obrátit vývoj poločasu a po první části hry vede 11:10. Domácí již prohrávali o čtyři branky, ale po timeoutu kouče Titkova se vzepjali a dokázali se dostat do vedení.
30'
30'
Václav dostal míč na levé křídlo a současně s poločasovým hvizdem vrací Brnu vedení.
30'
18 vteřin před koncem domácí přicházejí o vedení. Piwko proměňuje sedmimetrový hod.
30'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein).
29'
První proměněná sedmička Brna v zápase a Brno jde také poprvé v zápase do vedení.
29'
Přesilovka a sedmička pro Brno.
29'
A opět branková konstrukce, tentokárt pomohla domácím po střele Geista.
28'
Šance střídá šanci, domácí dvakrát zachránila tyč, na druhé straně Stein nastřelil jen bránícího hráče.
26'
Mičola se dostal ke střele na pravé straně a krásnou střelou srovnal stav utkání na 9:9.
26'
Macák chtěl zaskořil Pšenicu skrytou střelou, ale ten si s jeho ránou poradil a míč vytěsnil do bezpečí.
24'
Kučera mohl srovnat ze sedmičku, ale Fabián zlikvidoval jak jeho první pokus, tak i dorážku.
23'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
22'
Hosté mohli opět vést o dvě branky, ale jejich pokus zastavila branková konstrukce.
21'
Jiří Havlát sebral vyražený míč po střele svého spoluhráče a přesnou ranou snížil na rozdál jedné jediné branky.
21'
Havlíček dostal přihrávku na levé křídlo. Protáhl se až před brankáře a přesnou ranou navýšil vedení svého týmu.
20'
20'
Havlát mohl srovnat ze sedmimetrového hodu, ale nechal vyniknout Fabiána.
19'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jan Šmíd).
18'
Brno srovnává. Adam Stein získal míč na brankovišti a poslal jej do sítě.
17'
Krásná akce domácích uvolnila prostor pro Luboše Hlípalu, jenž využil své možnosti a propálil gólmana hostí.
17'
Hlípala využil nabídnutý prostor u branky hostí a snižuje stav utkání.
16'
Jan Šmíd vypustil chirurgicky přesný pokus a trefil levou šibenici domácí branky.
15'
Hlípala se štěstím propálil strážce hostující branky a snižuje opět na rozdíl dvou branek.
15'
Kršek využil svůj prostor a dává šestý gól Litovle.
12'
Václav opět prokázal své kvality a dává tří branku svého týmu.
11'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Tomáš Mičola).
11'
Hanák se probil domácí obranou a dává pátý gól svého týmu.
11'
Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Tomáš Kršek).
10'
Kučera se protáhl podél brankoviště a přesnou střelou snížil na dvoubrankový rozdíl.
10'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (Jan Šmíd).
9'
Hanák se dostal do dobré pozice, ale Pšenica si poradil a míč vyrazil do bezpečí.
8'
Petrović to s bráněním před vlastní brankou lehce přehnal a dostává dvouminutový trest.
8'
Po timeoutu se domácí hráči lépe pohybují a aktivně se před vlastní brankou brání.
8'
Domácí se končeně prosazují. Lukáš Václav si na pravém křídle pohrál s obráncem a přesnou střelou snižuje na rozdíl tří branek.
7'
7'
Chybu v útočné rozehrávce využil Geist a svou akci zakončil další brankou v brance Brna.
7'
Hlípala si vytvořil prostor na levém křídle, ale brankáře soupeře překonat nedokázal.
6'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
6'
Litovel drží míč na útočné polovině a šetří čas.
5'
Geist ve vlastním oslabení prchl defenzívě Králova Pole a dává třetí gól svého týmu.
4'
Číhal fauloval před vlastní brankou a dává Brno možnost přesilovky.
4'
Piwko si věděl rady a dává svému týmu dvoubrankový náskok.
4'
Šmíd byl při svém průniku faulován a je z toho sedmička pro hosty.
3'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
3'
Koubkův pokus měl gólové parametry, ale brněnský hráč nepřekonal gólmana hostí.
2'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (Jiří Číhal).
2'
Šmíd dostal dostatek prostoru a dokázal propálil Pšenicu v brance Brna.
1'
První útočná akce končí tyčkou hostující branky. Domácí se musejí vracet k vlastní brance.
1'
Hlípala faulován v pokusu o průnik, u míče zůstává Brno.
1'
V úvodu se míče ujal domácí tým a míří vpřed k rance Litovle.
1'
Oba celky již vstupují na hrací plochu, utkání začne během několika málo okamžiků.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Kukla, R. Číž, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Drápela, Burget, Kučera, Popelka, Vaněk, Stein.

Tatran Litovel: Juráš, Fabián – Kuchař, Číhal, Hanák, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Štencl, Kršek, Hrachový, Prošvic, Vincour, Macek, Geist, Piwko.

Rozhodčí: Novotný, Horáček.
Tatran Litovel Tatran, podobně jako Brno na první body v letošní sezóně stále čeká. Jeho prvním soupeřem bylo Zubří. Ambiciózní valašský tým nedal Litovli žádnou šanci a po výhře 22:27 si domů odvezl oba body. Podaří se Litovli bodovat v Brně?
SKKP Brno
Brněnští házenkáři zažili v letní pauze mnoho změn. Patrně největší bylo angažování staronového trenéra Andreje Titkova. Brněnští házenkáři v prvním kole soutěže narazili na Hranice, kterým podlehli. Tým kouče Titkova tak bude určitě chtít v zápase s Litovlí zvítězit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.