Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Hranice - 6. prosince 2020   10:30

Karviná
Karviná
2' Solák  • 3' Solák  • 5' Solák  • 5' Nedoma  • 10' Solák  • 11' Jan Užek  • 13' Skalický  • 18' S. Mlotek  • 21' V. Patzel  • 26' Nedoma  • 27' V. Patzel  • 28' Solák  • 30' Růža  • 30' Růža  • 33' V. Patzel  • 35' Solák  • 39' Solák  • 43' Solák  • 46' V. Patzel  • 47' V. Patzel  • 49' Růža  • 53' V. Patzel  • 54' Gromyko  • 55' J. Flajsar  • 56' Mokroš  • 58' V. Patzel  • 59' J. Flajsar  • 59' Mokroš  • 60' V. Patzel
31:20
(14:11)
Hranice
Hranice
4' Indrák   • 7' Padalík   • 10' Zbránek   • 14' Magrla   • 16' Magrla   • 18' Indrák   • 22' Rumian   • 23' Indrák   • 27' Andrš   • 29' Rumian   • 30' Magrla   • 36' Mucha   • 38' Mucha   • 44' Fulneček   • 45' Mucha   • 50' Rumian   • 52' Mrnuštík   • 57' Igenyes   • 58' Fulneček
Karviná
Pavel Blanar a Jiří Opava
Hala STaRS Karviná
Hranice

To je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek dne!
HCB Karviná – TJ Cement Hranice 31:20 (14:11)
Nejvíce branek: Patzel 9/4, Solák 9/1, Růža 3 – Magrla 4/1, Rumian 3, Indrák 3. Rozhodčí: Pavel Blanar a Jiří Opava. Sedmimetrové hody: 5/5 – 1/1. Vyloučení: 5:3.
Skončil nám šlágr 13. kola STRABAG RAIL Extraliga mužů, ve kterém domácí hráči Karviné dokázali porazit Cement Hranice vysoko 31:20. Výsledek sice vypadá hrozivě, ale dlouho to bylo hodně vyrovnané. Domácí o vítězstvím rozhodli až v závěru utkání, kdy hosté už hrali o vše a začali dělat chyby. Mužem utkání byl jistě Dominik Solák, který devíti góly byl strůjcem domácího vítězství. Jeho góly v úvodu utkání hodně domácím pomohli. Mezi devítigolové střelce se hlavně díky golům v závěru dostal i domácí Vojtěch Patzel. Za zmínku ještě musíme zmínit i dva góly karvinského gólmana Mokroše přes celé hřiště do prázdné brány.
60'
60'
Patzel nejspíš uzavřel skore dnešního utkání.
59'
Mokroš a opět střela přes celé do prázdné! Druhý gól karvinského gólmana
59'
Flajsar dalším úspěšným střelcem Karviné.
58'
Fulneček se stal dvacátým úspěšným střelcem svého týmu.
58'
Na druhé straně dokázal odpovědět po rychlé kombinaci Patzel.
57'
Daniel Igenyes přesnou střelou dokázal překonat Mokroše v domácí bráně.
56'
Mezi střelce se zapisuje i Mokroš, který přes celé hřiště trefuje prázdnou hostující branku!
55'
Flajsar z pravého křídla zakončuje přesně!
55'
Oba gólmani teď výbornými zákroky drží své týmy!
54'
Brůna teď uklidňuje hru a bere si oddechový čas.
54'
Jurij Gromyko přidává další branku a je hotovo!
53'
Navíc hosté v útoku nejsou úspěšní!
53'
Patzel ale nenechává věci náhodě a vrací Karvinou na rozdíl šesti gólů. Nejspíš už je definitivně hotovo.
52'
Pavel Mrnuštík na druhé straně úspěšný byl. Rozdíl pěti branek.
51'
Nedoma zazvonil pouze na hostující tyč!
50'
Rumian překonal tvrdou střelou domácího brankáře. Snížil tak znovu na šest branek. Moc času už Hranicím ale nezbývá.
49'
Růža na druhé straně vrací přesnou střelou vrací domácím sedmibrankové vedení.
48'
Magrla ze sedmičky podél Nema pod horní tyč snižuje na rozdíl šesti branek.
47'
Chybu hostí teď po rychlé kombinaci potrestal přízemní střelou Patzel.
46'
Patzelova rána zapadla přesně k tyči.
45'
Mucha nachytal Nema na švestkách. Jeho přízemní pokus skončil v bráně.
44'
Fulneček našel mezeru mezi tyčí a domácím gólmanem.
43'
Dominik Solák se prosazuje z pozice pivota. Dnes už poosmé.
42'
Oddechový čas pro trenéra hostí Hudečka.
41'
Na hřišti se teď množí nepřesnosti na obou stranách.
40'
Za domácí se teď k sedmičce postavil Patzel a dokázal zakončit přesně.
39'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
39'
Solák je dnes klíčovou postavou Karviné. Přidává už sedmou branku dnešního utkání.
38'
Mucha přízemní střelou překonal domácího gólmana.
37'
Solák se tentokráte prosazuje i ze sedmičky.
36'
Mucha využívá dvojnásobnou přesilovou hru a snižuje.
35'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Vojtěch Patzel).
35'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
35'
Dominik Solák po rychlé kombinaci přidává další branku.
34'
Nepřesná kombinace Hranic, domácího mohou znovu do útoku.
33'
Vojtěch Patzel se stal prvním úspěšným střelcem druhého poločasu.
31'
Skončil nám první poločas, který byl hodně vyrovnaný. Karviná v něm byla po celou dobu ve vedení a místy si vytvořila až čtyřbrankový náskok. Nakonec z toho je ale rozdíl pouze o tři branky. Druhý poločas tak bude opět hodně zajímavý a určitě i vypjatý.
30'
30'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (David Růža).
30'
Magrla upravuje v samotném závěru skore prvního poločasu přesnou střelou podél golmana Nema.
30'
Na druhé straně Růža našel skulinu mezi brankářem Hranic a pravé tyče.
29'
Přízemní střela Rumiana končí v domácí bráně.
29'
28'
To se povedlo. Dominik Solák svým pátým gólem trestá chybu Hranic.
28'
Kombinace hostí neúspšná. Pokus o rychlou protiakci na druhé straně.
27'
Patzel teď prošel obranou hostí jak nůž máslem a z výskoku zakončil přesně k levé tyči.
27'
Hned vzápětí na druhé straně se prosazuje Andrš.
26'
Nedoma střelou pod horní tyč překonal hostujícho gólmana.
25'
Trenér Brůna si vzal svůj oddechový čas.
24'
Hranický gólman teď vytáhl nebezpečnou střelu a podržel tak své spoluhráče. Šance na vyrovnání.
23'
A to se Indrákovi povedlo. Zápas je stále otevřený.
23'
Domácím teď nevyšel pokus o rychlý brejk. Míč skončil mimo hřiště. Hranice tak budou mít šanci snížit na rozdíl jediného gólu.
22'
Rumian ale drží šance i Hranic, jeho pokus končí v bráně za zády Nema a opět to je tak pouze o dvě branky.
21'
Patzel protrhuje momentální střeleckou smůlu střelců a vrací po přesně střele domácímu týmu tříbrankové vedení.
20'
Magrla vyloučen na dvě minuty.
19'
Opět se nám na hřišti začali množit nepřesnosti na obou stranách.
18'
Sláva Mlotek zakončuje přesnou střelou k tyči. Domácí tak znovu v zápase vedou o dvě branky.
18'
A to se jim povedlo. Indrák technickou střelou podél Nema zakončuje na vzdálenější tyč.
17'
Domácí neuspěšli v útoku. Hosté tak budou mít šanci snížit na rozdíl jediné branky.
16'
Střela Magrly podél Nema skončila v domácí bráně.
15'
Patzel to přehnal v agresivitě a jde si odpočinout na dvě minuty.
14'
Střela Magrly zapadla přesně k tyči.
13'
Trenér Hudeček si vyžádal čas na poradu.
13'
Rychlá kombinace domácích přináší už sedmou branku Karviné. Postaral se oni Skalický.
12'
Zbránek byl napomínan žlutou kartou.
12'
Kombinace hostí opět nebyla úspěšná. Zbytečné ztráty by je mohli v dnešním utkání hodně mrzet.
11'
Honza Užek je dalším domácím hráčem který se zapsal do listiny střelců. Jeho pokus na bližší tyč byl úspěšný.
10'
Zbránek trestá z rychlého brejku. Ve výskoku překonal v brankovišti domácího gólmana.
10'
Dělovka Soláka propálila vše co mu stálo v cestě. Již čtvrtá branka domácího hráče v tomhle utkání.
9'
Vojta Patzel byl napomínán žlutou kartou.
9'
Ale aji oni nebyli úspěšní, i jeho pokus končí mimo.
8'
Domácím se teď kombinace nepovedla. Hosté tak budou mít možnost snížit na rozdíl jediné branky.
7'
Druhým kdo v dnešnímu utkání prostřelil karvinského gólmana se stal hostující Padalík. Na jeho střelu domácí brankář nedokázal zakončit.
7'
Signalizovaná pasivita hostujícho týmu.
6'
Fulneček prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání.
5'
Hraničtí nedokázali svou kombinaci zakončit a po rychlé kombinaci domácí přidávají další branku. Solák to tentokrát nebyl, prosadil se Nedoma přesnou střelou k tyči.
5'
Třetí branka domácího týmu a opět u toho byl kdo jiný než Dominik Solák. Už potřetí vyzrál na hranického gólmana.
4'
Prvním úspěšným hostujícím střelcem je Indrák, který se prosadil střelou podél gólmana.
4'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
3'
Střela Soláka opět končí v domácí bráně po střele k tyči. Karvinský hráč je tak jediným střelcem dnešního utkání.
2'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Václav Franc).
2'
Fantastický Nemo na druhé straně opět drží domácí tým výborným zákrokem!
2'
Dominik Solák na druhé straně úspěšný byl. Domácí tak vedou 1:0.
1'
Střela Muchy nebyla úspěšná. Nemo jeho pokus vystihl.
1'
První poločas rozehráli hráči Hranic.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Nantl, Gromyko, J. Flajsar, Růža, V. Patzel, S. Mlotek, Skalický, Široký, Noworyta, Franc, Jan Užek, Plaček, Nedoma, Solák.

TJ Cement Hranice: Klement, Kučerka – Padalík, Piwko, Mrnuštík, Andrš, Polášek, Magrla, Rumian, Igenyes, Zbránek, Pernička, Indrák, Mucha, Fulneček.

Rozhodčí: Pavel Blanar a Jiří Opava.
Utkání bude řídit Pavel Blanar a Jiří Opava.
Hranice to mají zatím letos hodně vyrovnané – osm zápasů – tři vítězství, dvě remízy a tři porážky. Osm bodů a osmá pozice tak patří Hranicím.
Karviná z odehraných devíti zápasů vyhrála zatím sedmkrát. Nestačila jen venku na Kopřivnici a Frýdek-Místek. Doma je tak zatím stoprocentní a patří ji po zásluze první pozice.
Zápas Karviné a Hranic bude mít speciální náboj, neboť v dresu Hranic se představí několik hráčů, kteří prošli Karvinou – Tůma a Zbránek a na lavičce pak trenér Hudeček.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z STRABAG RAIL Extraligy mužů. Dnes vám v našem online přenosu přiblízíme zápas 13. kola mezi hráči HCB Karviná a TJ Cement Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.