Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : SHC Maloměřice - 19. září 2021   10:30

Plzeň
Plzeň
2' T. Nejdl  • 3' Linhart  • 4' Douda  • 5' Vinkelhöfer  • 6' Šindelář  • 7' T. Nejdl  • 8' Linhart  • 9' Šindelář  • 9' Linhart  • 10' Douda  • 11' Šindelář  • 12' Šindelář  • 13' Šindelář  • 18' T. Nejdl  • 19' Linhart  • 22' Douda  • 23' Kaplan  • 26' Šafránek  • 27' Douda  • 28' Korbel  • 29' Sedlák  • 30' Šafránek  • 33' M. Tonar  • 33' Stehlík  • 34' Stehlík  • 36' Korbel  • 37' Korbel  • 39' Korbel  • 39' Korbel  • 40' Šindelář  • 41' Šafránek  • 42' Kaplan  • 43' Šindelář  • 45' Šindelář  • 46' Šafránek  • 48' Korbel  • 49' T. Nejdl  • 50' T. Nejdl  • 54' T. Nejdl  • 55' Korbel  • 55' Šindelář  • 56' Sedlák  • 57' Linhart  • 58' Šindelář  • 59' Korbel
48:18
(25:5)
SHC Maloměřice
2' Dostalík   • 15' Drásal   • 20' Kučera   • 24' Dostalík   • 28' Drásal   • 35' Dostalík   • 38' Žďánský   • 39' Havlát   • 43' Dostalík   • 44' Žďánský   • 46' Hastík   • 47' Dostalík   • 48' Havlát   • 52' Havlát   • 53' Žďánský   • 58' Zaplatílek   • 60' Dostalík
Plzeň

Talent tým Plzeňského kraje – SHC Maloměřice – Brno 48:18 (25:5)
Nejvíce branek: Šindelář 10, Korbel 8, Douda 6/2 – Dostalík 6, Žďánský 3, Havlát 3. Sedmimetrové hody: 2/2 – 0. Vyloučení: 0:0.
Je konec! Domácí Plzeň si dnes proti Maloměřicím s chutí zastřílela. Domácí hned v úvodních minutách utekli díky povedeným brejkům a od té doby už své vedení pouze navyšovali. Nakonec dnešní duel ovládli o třicet branek.
60'
V samotném závěru se ještě trefil Dostalík.
59'
Marek Korbel se poněkolikáté v utkání dostal do úniku a opět se nemýlil.
58'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Karel Zaplatílek).
58'
Jakub Šindelář navíc přidává další přesný zásah.
57'
Petr Linhart dostal přihrávku na střed a navýšil vedení Plzně na třicet branek.
56'
Další parádní branka! Lobem z levého křídla se trefil Petr Sedlák.
55'
Domácí Plzeň ještě bude zkoušet útok na padesát branek. Opět se prosadil Jakub Šindelář.
55'
Marek Korbel se znovu dostal do úniku a s přehledem prostřelil brankáře.
54'
Tomáš Nejdl se uvolnil naznačením na levé straně a poslal míč do horního rohu.
53'
Robert Ždánský dostal přihrávku do brejku, který zakončil dělovkou na přední tyč.
52'
Jiří Havlát se po postupném útoku zapsal mezi střelce.
50'
Nejdl znovu dostal trestuhodně mnoho prostoru a s přehledem jej využil.
49'
Čtyřicátou branku domácích v dnešním souboji přidává Tomáš Nejdl.
48'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát).
48'
Marek Korbel na opačné straně poslal míč do dolního rohu.
47'
Michal Dostalík je dnes prakticky jediným hráčem host, který se dokáže prosadit.
46'
Viktor Hastík dostal přihrávku zadovkou a napálil míč do horního rohu.
46'
Další povedený útok domácího celku zakončil opět Šafránek.
45'
Jakub Šindelář si naběhl mezi obránce, kam dostal dobrou přihrávku a prosadil se.
44'
Po dalším úniku snížil Robert Ždánský.
43'
Jakub Šindelář si naběhl na další přihrávku na levou stranu a trefil se mezi nohy brankáře.
43'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Michal Dostalík).
42'
Leonard Kaplan z výskoku vymetl horní roh.
41'
Domácí už zkouší i efektní zakončení. Jedním takovým se blýskl Ondřej Šafránek.
40'
Jakub Šindelář si naskočil proti obraně a dělovkou poslal míč do dolního rohu.
39'
Opět byl hlavní postavou Marek Korbel, který se trefil pod břevno.
39'
39'
Marek Korbel se rozehrál k fantastickému výkonu a přidává jednu branku za druhou.
38'
Robert Žďánský si naběhl na prudkou přihrávku a po dobrém převzetí zakončil přesně.
37'
Fantastický výkon Plzně nadále pokračuje. Marek Korbel zakončil k zadní tyči.
36'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Marek Korbel).
35'
Michal Dostalík po rychlém přechodu do útoku přidal svou druhou branku v utkání.
34'
Jan Stehlík si znovu naběhl do prostoru za obranou a přidává další zásah.
33'
Plzeň pokračuje v ofenzivní jízdě. O další zásah se postaral Jan Stehlík.
33'
Michal Tonar si našel přihrávku na střed a prudkou střelou vymetl horní roh.
31'
První poločas končí! V první půli jsme sledovali opravdu zajímavou podívanou. Plzeň zcela ovládla dění na hřišti. Od úvodních minut se domácí dostávali do jasných situací, které proměňovali. V závěru první půle navýšili svůj náskok na dvacet branek.
30'
30'
V samotném závěru první půle se ještě prosadil Ondřej Šafránek.
29'
Plzeň nedává nohu z plynu! Po další rychlé akci se z pravé strany trefil Petr Sedlák.
28'
Na opačné straně bleskově odpovídá Marek Korbel.
28'
Drásal dostal prudkou přihrávku mezi obránce a trefil se k tyči.
27'
Jakub Douda dnes hraje ve velké pohodě a gólově táhne Plzeň.
26'
Ondřej Šafránek navíc s velkým přehledem přetavil další únik domácích v branku.
25'
Plzeň přidává svou dvacátou branku v první půli. Sedmičku proměnil Jakub Douda.
24'
23'
Plzni funguje opravdu všechno! Leonard Kaplan v pádu zakroutil svou střelu do horního rohu.
22'
Jakub Douda si dobrým pohybem znovu našel prostor a prosadil se.
21'
Další útok hostujících Maloměřic však vyústil v nedovolený zákrok na polovině Plzně.
20'
Také hosté předvedli rychlý přechod do útoku, na jehož konci stál Patrik Černý.
19'
Další únik domácího celku zakončil brankou Petr Linhart.
18'
Hosté se hnali do protiútoku, ale jeden z domácích hráčů se skvěle vrátil a přihrávku stáhl ze vzduchu.
18'
Tomáš Nejdl dostal přihrávku na levé křídlo, naskočil do brankoviště a vymetl zadní roh.
17'
Právě Jakub Douda vyzkoušel další zakončení ze střední vzdálenosti, ale brankář si s jeho pokusem poradil.
16'
Sedmimetrový hod proměnil na domácí straně Jakub Douda.
15'
Hosté se nakonec dočkali branky, když se do dolního rohu trefil Jan Drásal.
14'
Maloměřice se opět dostaly do zakončení, ale tentokrát rána zasáhla jen jednoho z plzeňských házenkářů.
13'
Hosté zkusili hru bez brankáře, ale odkrytou branku trefil přes celé hřiště Jakub Šindelář.
13'
Hostující celek se opět usadil na polovině domácí Plzně, ale hráči Maloměřic se jen těžko dostávají do zakončení.
12'
O osudu utkání už je prakticky rozhodnuto. Z otočky se opět trefil Jakub Šindelář.
11'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
10'
Stále stejná písnička! Z levé strany vymetl horní roh branky Jakub Douda.
9'
Maloměřice brzdí neskutečné ztráty. Petr Linhart proměnil další únik.
9'
Přihrávku na střed brankoviště dostal Jakub Šindelář, který se otočil kolem obránce a napálil míč pod břevno.
8'
Exhibice domácího celku pokračuje. Petr Linhart se trefil z pravého křídla.
7'
Další brejk už ale Plzni vyšel. Podruhé v utkání se prosadil Tomáš Nejdl.
7'
Domácí se hnali do dalšího rychlého protiútoku, ale přihrávka na levou stranu byla tentokrát příliš dlouhá.
6'
Plzeň hraje opravdu skvěle. Jakub Šindelář prostřelil brankáře střelou do dolního rohu.
5'
Po dalším skvěle sehraném brejku přidal čtvrtou branku Plzně Vinkelhofer.
4'
Trestuhodně příliš prostoru na středu dostal Jakub Douda, který švihem prostřelil brankáře.
3'
Do úniku se dostal Petr Linhart, který napálil míč pod břevno.
2'
Tomáš Nejdl se z následné protiakce postaral o bleskové vyrovnání.
2'
Michal Dostalík v úvodu druhé minuty technickou střelou ošálil brankáře.
1'
Domácí obstarali výhoz do dnešního souboje a hned v úvodu se tlačí do útoku.
1'

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, Kaplan, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Sedlák, Korbel, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Šindelář.

SHC Maloměřice – Brno: Zaplatílek, Mazač – M. Jirák, Žďánský, Havlát, T. Musil, Koubek, Kučera, Drásal, Hastík, R. Číž, Dostalík, F. Zeman, Jung..
Talent tým Plzeňského kraje

Domácí Plzeň je na tom se vstupem do letošního ročníku nejvyšší soutěže házenkářů podobně. Ve dvou duelech zatím Plzeň získala dva body. Na úvod totiž prohrála 30:32 proti Novému Veselí Následně ale zvítězila ve Frýdku – Místku.
SHC Maloměřice-Brno

Hostující Maloměřice prožily takový průměrný vstup do nového ročníku nejvyšší házenkářské soutěže. V úvodním duelu doma přehrály Hranice vysoko 30:19, zatímco ve druhém klání prohrály na svém hřišti o deset branek proti Lovosicím.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Extraligy mužů mezi Talent tým Plzeňského kraje a SHC Maloměřice-Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.