Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Zlín - 3. listopadu 2018   17:30

Olomouc
Olomouc
1' Patrnčiaková  • 9' Salašová  • 12' Gajdošíková  • 18' Hurychová  • 20' Gajdošíková  • 22' Závišková  • 23' Chlandová  • 29' Patrnčiaková  • 31' Salčáková  • 46' Patrnčiaková  • 53' Hurychová  • 54' Severová  • 55' Patrnčiaková  • 57' Salčáková  • 57' Severová  • 59' Severová  • 60' Hurychová
25:28
(12:14)
Zlín
Zlín
2' Kříčková   • 3' Kříčková   • 5' Kříčková   • 9' Ševčíková   • 12' Hradilová   • 12' Kolářová   • 13' Kolářová   • 16' Kolářová   • 20' Nygrýnová   • 21' Kříčková   • 21' L. Sekulová   • 27' L. Sekulová   • 33' Ševčíková   • 36' Kolářová   • 37' Kolářová   • 46' Ševčíková   • 47' Ševčíková   • 53' Nygrýnová   • 54' Hradilová   • 54' Ševčíková   • 56' Kříčková   • 57' Nygrýnová   • 58' Kolářová   • 59' Hradilová
Olomouc
Šlezingr, Špunar
Zlín

To je ode mě k dnešnímu zápasu vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. A budu se těšit zase někdy příště, na viděnou.
Nejlepší hráčky utkání:
DHK Zora Olomouc – Annamária Patrnčiaková
HC Zlín – Michaela Kolářová
DHK Zora Olomouc – HC Zlín 25:28 (12:14)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 6/2, Gajdošíková 4/2, Sovová 4/4 – Ševčíková 8/3, Kolářová 6, Kříčková 5. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 10/8 – 5/4. Vyloučení: 3:5.
Také ve druhém poločase zlínské hráčky prokazovaly větší aktivitu a svůj náskok už nepustily. Z dnešního utkání si tak odnášejí dva body, zatímco domácí Zora odchází bez bodu a zůstane v tabulce pod svým soupeřem.
60'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Markéta Hurychová).
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Je tady poslední minuta zápasu.
59'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
59'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Lucie Severová).
58'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
57'
57'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
57'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
56'
Střelu Gajdošíkové Benedíková zastavila na čáře!
56'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
55'
Zlínská brankářka si ale zranila nohu. V brance ji proto vystřídá Benedíková.
55'
Patrnčiaková neprostřelila Rybníčkovou!
55'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
54'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
54'
54'
53'
53'
52'
Patrnčiaková nastřelila horní tyč.
51'
Hurychová minula branku.
50'
Gajdošíkovou vychytala Rybníčková.
49'
Rašková dobře zakročila proti střele z úhlu.
48'
Rychlý protiútok domácích končí prohřeškem Patrnčiakové, která si dvě minuty odpočine.
48'
Tatiana Gajdošíková mířila příliš vysoko.
47'
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
47'
Tentokrát Patrnčiaková brankářku neprostřelila.
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Kristýna Záhorová).
46'
46'
45'
Nygrýnová neprošla přes obranu soupeře.
44'
44'
Nygrýnová trefila další tyč.
43'
43'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
43'
Hradilovou fantasticky zastavila Rašková.
42'
Olomoucký útok zastavuje Rybníčková.
41'
Nygrýnová nastřelila tyčku.
40'
40'
Zlín se tlačí do útoku, ale marně hledá cestu přes soupeřovu obranu.
39'
Trumpešovou vychytala Rybníčková.
39'
Kolářová trefila jen soupeřku.
38'
Tatiana Gajdošíková trefila tyč.
37'
36'
Haládiková trefila jen Rybníčkovou.
36'
35'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
35'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
35'
Trumpešová neprostřelila Rybníčkovou, která se po sedmimetrovém hodu Olomouce vrátila do branky.
34'
Pokus Zlínských končí mimo branku.
34'
34'
Také na druhé straně se střídají brankářky a přichází Benedíková.
33'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková).
33'
Tentokrát Ševčíková minula. Má ale opět sedmimetrový hod.
32'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
31'
Ševčíkovou vychytala Rašková.
31'
31'
Do branky Olomouce nastoupí na druhý poločas Rašková.
Hráčky jsou opět na hřišti. Druhá část hry, kterou začnou domácí dvacetivteřinovou přesilovkou, co nevidět začne.
První část hry je minulostí a na jejím konci vede zaslouženě Zlín, který byl po většinu utkání aktivnější. Domácí hráčky se však stále ještě drží na dostřel, především díky výborné obraně a ještě lepší brankářce Haládikové, která zastavila řadu zlínských pokusů. Zora tak má stále ještě šanci ve zbylých třiceti minutách hry vyrovnat, potažmo překlopit vítězství na svou stranu.
30'
30'
Nygrýnová neprostřelila blok olomouckých hráček.
29'
29'
28'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Michaela Chlandová).
27'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lenka Sekulová).
27'
Gajdošíková trefila tyč.
26'
Kolářová neprostřelila blok soupeřek.
26'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
25'
23'
23'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
23'
23'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Michaela Chlandová).
22'
Domácí se pokusili vyslat do brejku Patrnčiakovou, ale přihrávka na ni byla nepřesná.
22'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
21'
21'
20'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
20'
18'
18'
Hradilová z úhlu nastřelila tyč.
18'
Střelu Hurychové zastavila Rybníčková rukou.
17'
Sekulová minula branku.
17'
17'
Salašová nastřelila jen Rybníčkovou.
16'
16'
Ševčíková neprošla olomouckou obranou.
15'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
15'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
15'
Hurychová se vytáhla proti střele Nygrýnové.
14'
Olomouc má zatím potíže dostat se přes tuhou obranu soupeře.
13'
13'
Patrnčiaková neprostřelila Rybníčkovou.
12'
12'
12'
11'
Zlín zatím drží míč.
10'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
10'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková).
10'
Kolářová minula branku.
9'
Hurychovou vychytala Rybníčková.
9'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová).
9'
8'
8'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Markéta Hurychová).
7'
Nygrýnová nastřelila tyč.
7'
Patrnčiaková dala gól, ale stála přitom v brankovišti.
6'
6'
Salašovou vychytala Rybníčková.
5'
5'
Kolářová trefila tyč.
4'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
4'
3'
3'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Monika Kříčková).
2'
1'
1'
Úvodní útok Zlínským nevyšel.
1'
Hráčky i rozhodčí právě nastoupili na plochu. Hlasatel začíná jednoho po druhém představovat.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Haládiková – Hurychová, Závišková, Trumpešová, Kapsová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Severová, Salašová, Gajdošíková, Řezníčková, Patrnčiaková, Chlandová.

HC Zlín: Rybníčková, Benedíková – Nygrýnová, Záhorová, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Matejíková.

Rozhodčí: Šlezingr, Špunar.
Který z týmů se bude radovat z vítězství tentokrát? To se dozvíme v 17:30.
Nejlepší střelci:
Annamaria Patrnčiaková (Zora Olomouc) – 31 branek
Monika Kříčková (HC Zlín) – 36 branek
Domácí hráčky figurují po třech odehraných zápasech na 5. místě tabulky s devíti body. Zlín je o příčku výše pouze díky lepšímu skóre, a stejný bodový zisk má také třetí Veselí nad Moravou.
HC Zlín
Zlín odstartoval sezónu utkáními s týmy z dolní poloviny tabulky a v prvních dvou zápasech potvrdil roli favorita. Poté ale přišlo zaváhání a remíza se Slávií, načež hosté dokonce vysoko podlehli Porubě. V dalších dvou zápasech Zlín opět uhájil vítězství proti týmům, které jsou aktuálně na devátém a jedenáctém místě, v tom posledním ale prohrál 21:25 s druhými Duslo Šaľa.
DHK Zora Olomouc
Olomoucké házenkářky začaly sezónu utkáním s Porubou, kde zvítězily 19:17, potom však přišla série utkání, ve kterých měly hrát spíše roli outsidera. To se ale potvrdilo jen v utkání s Mostem, neboť s Michalovcemi uhájily remízu a do té doby neporažené Veselí nad Moravou dokonce dokázaly porazit. Skvělý výsledek Zoru odrazil ke dvěma dalším vítězstvím, prohrála až poslední utkání na Slavii.
Příjemný sobotní podvečer, vítejte u textového online přenosu z utkání házenkářské MOL ligy žen mezi DHK Zora Olomouc a HC Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.