Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Olomouc - 28. října 2018   18:00

Olomouc

O svém vítězství dnes Pražanky jednoznačně rozhodly na konci první půle, kdy utekly do náskoku o sedm branek a ve druhé půli se pak žádné drama nekonalo. Díky za pozornost a mějte se fajn!
60'
V poslední vteřině se ještě trefila Chlupová a uzavřela gólový účet zápasu na 28:21.
60'
Z křídla se nyní trefila Krajčovičová.
60'
Probíhá poslední minuta hry a s míčem se mazlí Slávistky.
59'
Na druhé straně čaruje Serafimová, která senzačně zastavila dorážku Chlandové.
59'
S pokusem Chovancové si poradila Halabalíková.
59'
Serafimová ve velké příležitosti perfektně vychytala Závišková, zápas dohrávají domácí hráčky.
58'
Z křídla se netrefila Vagaská, ale přesný nebyl ani protiútok Olomouce.
58'
Slabá zkusila na pivotu uvolnit Míšovou, ale trefila jen nohu Severové.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
57'
Sedmička pro Olomouc.
57'
Pokorná vnikla na brankoviště a trefila přesně.
57'
Faulovaná před brankovištěm byla Chovancová, postupná akce Slavie pokračuje.
56'
Pěkný gól ze spojky vstřelila Závišková.
56'
Při průniku na brankoviště nedovoleně zastavena Trumpešová.
55'
Technická chyba v podání Salašové znamená rychlý brejk Borges Limové a další gól domácích.
55'
Perfektní kombinaci zakončila Chlupová a uklidňuje Slavii v koncovce zápasu.
54'
Hráčky z Olomouce se nyní chytly, rychlý brejk zakončila Chlandová. Do konce přesně šest minut.
54'
Rozhodčí mají ruku nahoře a Olomouc nakonec dokázala útok ubránit.
54'
Vagaská faulovaná, volný hod pro Slavii.
53'
Rychlý gól Olomouce trefuje z brankoviště Salašová.
53'
Halabalíková uspěla i proti další ráně Pokorné ze spojky.
53'
O vítězkách zápasu je osm minut před koncem hotovo, přesto chtějí ještě domácí hráčky potěšit početnou návštěvu.
52'
Na druhé straně trefila tyč Závišková.
52'
Prudká rána Galuškové skončila vedle branky.
51'
Nakonec se z křídla pěkným obloučkem prosadila Patrnčiaková.
51'
Závišková při individuální akci faulována, u míče stále hráčky hostů.
51'
Štěstí nakonec zkusila Chlupová, ale Halabalíková byla opět úspěšná.
51'
Sledujeme dlouhý útok Pražanek, který ještě prodlouží oddechový čas domácí lavičky.
50'
Halabalíková ve velké šanci skvěle vychytala Míšovou.
50'
Při zakončení faulovaná Vagaská, devítka pro Slavii.
49'
Na balonu byly Pražanky, ovšem další pokus od Galuškové skončil na tyči. Na druhé straně neuspěla ani Salčáková.
49'
Galušková se trefila na druhé straně.
48'
Patrnčiaková se však i za pomoci tyče prosadila.
48'
Při signalizované pasivitě to perfektně udělala Borges Limová, která přesnou střelou k tyči dostává Slavii na rozdíl devíti branek.
47'
Tereza Fryčáková faulovaná, pokračuje postupná akce Slavie.
47'
Na druhé straně pak z rychlé protiakce skórovala Salčáková.
47'
Z křídla podstřelem neuspěla Tereza Fryčáková.
46'
Krásná střela od Záviškové zaplula přesně k tyči.
46'
Rána Galuškové z těžké pozice skončila vysoko nad břevnem.
45'
Signalizovaná pasivita i na druhé straně, tentokrát dobře brání i Olomouc.
45'
Po nedovoleném zákroku na Borges Limovou volný hod pro Slavii.
45'
Rána Hurychové prolétla nad břevnem, hrají Pražanky.
44'
Opět obrana Slavie pracuje na jedničku a je signalizovaná pasivní hra.
44'
Gajdošíková před brankovištěm faulovaná.
44'
Slavia je kompletní, ale Olomouc má k dispozici volný hod.
43'
Postupný útok v oslabení navíc zakončila přesnou ranou Galušková.
43'
Nakonec přišla technická chyba a míč má Slavia.
42'
V oslabení se však zatím Slávistky brání dobře a házenkářky Olomouce marně hledají cestu ke střelbě.
42'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
41'
Pokorná však tentokrát neuspěla a navíc dostala první dvojku zápasu.
41'
Borges Limová šla odvážně na brankoviště a vybojovala sedmičku.
41'
Nepřesná rozehrávka od Záviškové vrací míč Slavii.
40'
Střela Salčákové prolétla nad břevnem a je tu oddechový čas pro Olomouc.
40'
Rána Venduly Fryčákové pak letěla vysoko nad branku a hrají hráčky Olomouce.
39'
Závišková pak dokázala rychlý protiútok okamžitě zakončit.
39'
Nakonec si úspěšný zákrok připsala Halabalíková.
39'
Stále pokračuje postupný útok Slavie.
39'
Pokorná zastavena nedovoleně, volný hod pro Pražanky.
38'
Vzápětí ránu stejné hráčky vytlačila nad břevno Serafimová.
38'
Hurychová pronikala na brankoviště, ale vybojovala jen devítku.
37'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
37'
Odpískána sedmička pro Slavii, bude ho rozehrávat opět Pokorná.
36'
Po hodně dlouhé době gól Olomouce, který zaznamenala právě Salašová.
36'
Serafimová se vytáhla i proti obrovské šanci Salašové. Pak ale její spoluhráčky přišly o míč.
35'
Salčáková si na druhé straně neporozuměla při kombinaci, ale sudí pískají Slávistkám postavení v brankovišti.
35'
Serafimová zlikvidovala pokus Gajdošíkové, na druhé straně dává z brejku Míšová.
35'
Krásný gól z křídla o břevno zaznamenala Tereza Fryčáková a náskok Slavie výrazně roste.
34'
Ani další střela Severové ovšem prostor mezi třemi tyčemi nenalezla.
34'
Na druhé straně nezpracovala přihrávku Tereza Pokorná, míč pro Olomouc.
33'
Serafimová ovšem dokázala vzápětí akci soupeřek zlikvidovat.
33'
Už to vypadalo na další brejkovou situaci Slavie, ale byla odpískána devítka.
32'
Vendula Fryčáková nyní společně s Míšovou vykombinovala obranu soupeřek a prudkou ranou nedala šanci Halabalíkové.
32'
V útoku si ovšem neporadily ani Pražanky.
31'
Gajdošíková vypálila po průniku na brankoviště těsně vedle.
31'
Oba týmy vyměnily své brankářky.
31'
Hráčky už jsou na palubovce, druhá půle bude co nevidět odstartována.
Sledovali jsme svižný první poločas, který Slavia zvládla především v koncovce, kdy soupeřkám utekla už na rozdíl sedmi branek a diktuje tempo hry. Těžko říci, co nás čeká ve druhém poločase hry. Ten začne v 18:42.
30'
30'
Gajdošíková ovšem trefila jen zeď.
30'
Poslední devítka pro Olomouc v době, kdy už čas vypršel.
30'
Pokorná dvacet vteřin před koncem ještě zvyšuje náskok Slavie.
30'
Rána v podání Gajdošíkové letěla vysoko nad branku.
30'
Salašová faulovaná, devítka pro Olomouc.
29'
Krásná rána Galuškové ze spojky zvyšuje náskok Pražanek opět na rozdíl šesti branek.
29'
Na druhé straně však přišla blesková odpověď od Řezníčkové.
29'
Jačková perfektně na pivotu uvolnila Chovancovou a ta pokračuje ve velké slávistické šňůře.
28'
Už poněkolikáté pískány kroky, tentokrát se provinila Gajdošíková.
28'
Postupný útok Olomouce zatím lehce pozdržen faulem.
27'
Nejprve olomoucká tyč, pak unikla Chlupová a prakticky zopakovala situaci zpřed několika okamžiků.
26'
Jačková si však spravila chuť vzápětí, když po ztrátě hostujících hráček přesnou ranou proměnila rychlý úprk vpřed.
26'
Po něm letěla střela Jačkové vedle brány.
26'
Postupný útok se zatím Slávistkám moc nedaří, mají ale volný hod.
25'
Obrovskou šanci Patrnčiakové z křídla zlikvidovala výborným zákrokem Hillebrandová.
25'
I navzdory faulu se domácí hráčka Galušková probila k zakončení a prudkou ranou nechala Raškovou bez šance zasáhnout.
24'
Ani napodruhé se Kapsová neprosadila přes obranu Olomouce a pak už jsou pískány kroky.
24'
Obranu na brankovišti nyní přitvrdily i Pražanky.
23'
Rána Svobodové ovšem letěla vysoko nad břevno.
23'
Signalizovaná je pasivita, přesto mají Pražanky i nadále míč.
22'
Riskantní dohrávka na pivota Slávistkám nevyšla, ale po faulu na Tulipánovou je tu devítka.
22'
Rychlá odpověď Slavie ovšem na sebe nenechala dlouho čekat.
22'
Zcela volná byla rázem na brankovišti Kapsová a trefila přesně.
21'
21'
Střeleckou krizi Slavie může ukončit až sedmičkový faul na Borges Limovou.
21'
Rána v podání Kapsové prolétla ze spojky vedle pravé tyče domácí branky.
20'
Dobrá obrana od Venduly Fryčákové byla zbytečná, Slávistky nepřesným výhozem vrátily míč soupeřkám.
20'
Další rána prosvištěla opět jen vedle branky Raškové.
19'
Tentokrát opět pozorná obrana Olomouce, která nepustila Pražanky k zakončení.
19'
Ztráty na obou stranách, hrají Pražanky i díky dobrému zásahu v poli od V. Fryčákové.
19'
V. Fryčáková sice nenašla Tulipánovou na pivotu, ale Slavia pokračuje v útoku.
18'
Na bezradnost Slavie v útoku reaguje nyní oddechovým časem trenér Salač.
18'
Odpískány kroky Olomouce.
17'
Na druhé straně vytáhla ránu Borgesové pozorná Rašková.
17'
Tečovaná střela Gajdošíkové si přece jenom našla cestu do branky.
16'
Borges Limová trefila pouze tyč.
16'
Opět se prosazuje z brankoviště Markéta Hurychová a Olomouc se opět přibližuje.
16'
Po chybě v rozehrávce má míč Olomouc.
15'
Hurychová ale ihned po rozehrávce dokázala prostřelit Hillebrandovou.
15'
Pražankám nejprve pomohla tyč, poté se trefila z rychlého brejku Míšová.
15'
Se střelou Galuškové ze spojky si poradila Rašková.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
14'
Hráčky z Hané budou zahrávat sedmičku.
14'
Po nepřesné rozehrávce Borges Limové hraje Olomouc.
13'
Z druhého křídla pak vysoko nad zamířila Patrnčiaková.
13'
Salčáková napoprvé z křídla neuspěla, ale Olomouc má volný hod.
13'
Oddechový čas pro tým Olomouce.
13'
12'
Pro sedmičku si nyní došla Pokorná a Slavia se zase může vrátit do vedení o čtyři branky.
12'
Vzápětí prorážela Rašková a z rychlého brejku skórovala V. Fryčáková.
11'
Rozhodčí nyní možná trochu necitlivě zapískali a sebrali tak gól Gajdošíkové.
11'
Po další ztrátě Pražanek míč opět pro Olomouc.
11'
Salčáková se však z křídla přece jen prosadila.
11'
Slávistky zatím brání soupeřky pozorně a ty se nedostávají k zakončení.
10'
Po dobrém uvolnění neuspěla z brankoviště ani Borges Limová a hrát tak bude Olomouc.
9'
Obrovskou šanci na další snížení měla Salčáková, ale svůj rychlý brejk zakončila jen do břevna.
9'
Na druhé straně trefila V. Fryčáková tyč, ale Slavia má volný hod.
9'
Salčáková dostala na křídle spoustu prostoru a prostřelila Hillebrandovou.
8'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
8'
Akce Pražanek nyní byla trochu kostrbatá, přesto se prosadila levou rukou Míšová!
7'
Po další nepřesné přihrávce od Hurychové mohly útočit domácí hráčky, ale přišly o míč a z rychlé akce se trefila Patrnčiaková.
6'
Po pěkné dohrávce na pivota se s trochou štěstí prosadila i Míšová.
6'
Pískány kroky, takže gól Hurychové neplatí.
6'
Proti Salašové zasáhla nohou Hillebrandová, míč má ale pořád Zora.
5'
Pěkný průnik na brankoviště předvedla Pokorná a zvyšuje náskok Pražanek na rozdíl tří branek.
5'
A pak zase bylo Olomouci pískáno prorážení.
5'
Na druhé straně nebyl úspěšný ani útok Slávistek.
5'
Patrnčiaková trefila z křídla jen tyč domácí branky.
4'
Tereza Pokorná nedala Halabalíkové šanci a zvyšuje vedení Pražanek.
4'
Opět to ovšem byla Jačková, která na druhé straně vybojovala sedmičku.
4'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Lucie Severová).
3'
Nakonec ale hostující hráčky dohrály akci právě k Salašové, která prostřeluje Hillebrandovou.
3'
Salašová zastavena faulem, Olomouc má devítku.
2'
2'
Jačková vybojovala sedmičku pro Slavii.
2'
Špatná rozehra Záviškové dostává míč k Slávistkám.
1'
Borges Limová pronikla na brankoviště a prostřelila Raškovou.
1'

DHC Slavia Praha: Serafimová, Hillebrandová, Vagaská – Franková, Míšová, Jačková, Tulipánová, Pokorná, T. Fryčáková, V. Fryčáková, Svobodová, Chovancová, Galušková, Chlupová, Slabá, Borges Limaová.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Rašková – Závišková, Hurychová, Trumpešová, Kapsová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Severová, Salašová, Gajdošíková, Řezníčková, Patrnčiaková, Chlandová.

Rozhodčí: Frieser, Kavulič.
Slávistky po dvou pohárových zápasech v Rumunsku odehrály jedno soutěžní utkání na půdě slovenské Šaly, kde ovšem vysoko prohrály 25:31. V porovnání s většinou týmů tabulky ale mají zatím o jeden zápas méně.
Hráčky Slavie i Olomouce zatím okupují pozice v první osmičce tabulky MOL Ligy. Tým z Hané navíc třikrát po sobě dokázal zvítězit, a tak je jisté, že na Pražanky rozhodně nečeká v domácím prostředí jednoduchý zápas.