Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Bánovce - 3. listopadu 2018   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
2' Kučerová  • 4' Olšovská  • 4' Novotná  • 5' Kubáčková  • 6' Kubáčková  • 8' Boorová  • 10' Kubáčková  • 13' Divilková  • 14' Kubáčková  • 15' Novotná  • 18' Žitňanová  • 20' Lukšíková  • 21' Žitňanová  • 27' Kučerová  • 28' Olšovská  • 30' Kutálková  • 31' Novotná  • 32' Divilková  • 38' Novotná  • 40' Kubáčková  • 41' Valovičová  • 42' Novotná  • 43' Boorová  • 44' Divilková  • 44' Divilková  • 46' Divilková  • 51' Divilková  • 53' Zemčíková  • 54' Divilková  • 58' Olšovská  • 60' Žitňanová
36:26
(19:13)
Bánovce
Bánovce
2' K. Michnová   • 3' Bridová   • 5' Matušincová   • 6' Matušincová   • 7' Turková   • 11' K. Obstová   • 11' K. Obstová   • 13' Matušincová   • 17' K. Obstová   • 25' K. Obstová   • 29' A. Obstová   • 36' K. Michnová   • 38' A. Obstová   • 39' Matušincová   • 39' K. Obstová   • 43' A. Obstová   • 44' K. Obstová   • 47' K. Obstová   • 49' Matušincová   • 49' Sakalošová   • 51' K. Obstová   • 52' Matušincová   • 57' Matušincová   • 60' K. Michnová
Veselí n/M
Petr Kichner, Michal Vacula
Veselí nad Moravou
256 diváků
Bánovce

SHK Veselí n.M. – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 36:26 (19:13)
Nejvíce branek: Kubáčková 9/4, Divilková 7, Novotná 5 – Obstová 8, Matušincová 7, Michnová 5/2. Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 7/5 – 3/2. Vyloučení: 5:2.
Veselí porazilo poslední Bánovce nad Bebravou o deset branek 36:26. Polovinu prvního poločasu byl slovenský celek vyrovnaným soupeřem, ale poté se už začala postupně projevovat kvalita a zkušenost domácího celku, který poté začal navyšovat skóre, druhá polovina zápasu už byla zcela v režií Veselí, domácí trenér využil hráčky širšího kádru.
60'
Dvě sekundy před koncem dává branku Žitňanová.
60'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Klaudia Michnová).
59'
Michnová neproměnila sedmičku, když jí vystihla střelu Hřebejková.
58'
Olšovská proskočila hostující obranou a dává branku.
57'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
56'
Olšovská nedala šanci Sakalošové.
56'
Michnová faulovala Divílkovou na brankovišti a Veselí bude házet sedmičku.
54'
Tereza Divílková je k nezastavení, nyní se prosadila z brankoviště.
53'
Trenérka Hollá dostala žlutou kartu, když protestovala, že jejímu mužstvu neuznali sudí branku.
53'
Zemčíková se s tím nemazala, jak dostala míč tak hned vystřelila a zamířila přesně.
52'
Znovu se ze strany Bánovců prosadila Matušincová.
51'
Divílková se ve druhém poločase rozstřílela a dává svoji šestou branku.
51'
Obstová dává branku a Bánovce snižují na rozdíl sedmi branek.
49'
Brankářka Sakalošová přehodila celé hřiště a trefila se do opuštěné veselské branky.
49'
48'
Kubáčková faulovala při střele Matušincovou a jde si odpykat dvě minuty.
47'
Bridová byla zcela volná na brankovišti a orazítkovala břevno domácí branky.
47'
Kristína Obstová dává branku Bánovců.
46'
Divílková šla sama na Bežovou a proměnila.
46'
Michnová vystřelila z levé strany hřiště, Hřebejková její pokus vyrazila mimo tři tyče.
44'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Divilková).
44'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
44'
Divilková byla osamocena na brankovišti a vpádu prostřelila Bežovou.
43'
Obstová snižuje na rozdíl devíti branek.
43'
Hostující trenérka si vzala oddechový čas.
43'
Boorová šla sama na Bežovou a nedala ji šanci vyniknout.
42'
Dobrou souhru domácího celku zužitkovala Novotná.
41'
Valovičová obdržela míč od Kučerové prostřelila hostující gólmanku k tyči.
40'
Veselí hrálo bez brankářky a Tereza Kubáčková toho dokonale využila.
39'
Obstová dává branku
39'
Olšovská za faul na Kristínu Obstovou dostala dvě minuty.
39'
Matušincová se zapisuje po čtvrté mezi střelkyně.
38'
Kateřina Novotná z pravého křídla se nemýlila.
38'
Alžběta z křídla obhodila vysunutou Hřebejkovou a balon zapadl přesně k zadní tyči.
37'
Tereza Kubáčková neproměnila sedmičku, když orazítkovala pravou tyč.
37'
Stejná hráčka je nyní vyloučena na dvě minuty.
36'
Michnová se dokázala prosadit proti vysoké domácí obraně.
35'
Kubáčková prudkou ranou nedala hostující brankářce šanci ze sedmičky.
35'
Také Alžběta Obstová neuspěla proti domácí brankářce.
34'
Opět vychytala Hřebejková Bridovou na brankovišti.
33'
Nyní obě dvě družstva neproměnila své útoky.
33'
Kučerová vystřelila ze středu hřiště Sakalošová balon vyrazila na břevno.
32'
Na druhé straně se nemýlila Tereza Divílková.
32'
Michnová balon posunula na Bridovou, ta si vylámala zuby na Hřebejkové.
31'
Kubáčková viděla unikat Novotnou, která se na brankovišti vyklonila a prostřelila Sakalošovou.
31'
30'
30'
Kutálková dává poslední branku prvního poločasu.
29'
Michnová viděla volnou Alžbětu Obstovou na levé straně a ta střelou o zem snižuje na rozdíl pěti branek.
28'
Zemčíková objala Michnovou a upadla s ní, rozhodčí nekompromisně ukazují domácí hráčce dvě minuty.
28'
Olšovská měla přesnou ruku, Sakalošová se natahovala po míči marně.
27'
Kučerová přesně zamířila k pravé tyči ze středu hřiště.
25'
Obstová dává branku za přispění vzdálenější tyče.
25'
Tereza Divílková dostala dvě minuty.
24'
Také Kubáčková proměnila sedmičku a stále je to o pět branek.
23'
Michnová nasměřovala míč do šibenice ze sedmičky.
Stejná hráčka nastřelila z pravé strany přední tyčku brankářky Sakalošové.
21'
Žitňanová dává z rychlého kontru gól.
20'
Ani domácímu celku se nepodařilo vsítit branku, hostující trenérka Hollá si bere time-out.
20'
Útok Bánovcům se nevyvedl a Veselí může přidat patnáctou branku.
20'
Dagmar Lukšíková z rychlé akce dává branku.
19'
Kubáčková poslal brankářku na druhou stranu a domácí tým začíná pomalu naplňovat roli favorita.
18'
Kubáčková byla nedovoleně bráněna při střelbě a Veselí bude házet sedmičku.
18'
Kubáčková posunula míč na Žitňanovou do kraje, domácí křídlo bylo volné a prostřelilo Sakalošovou.
17'
Obstová byla zcela volná na pravé straně a dokázala toho využít.
17'
Tereza Kubáčková prostřelila Sakalošovou ze sedmičky mezi nohy.
16'
Žáčiková vyloučena na dvě minuty za faul na Boorovou.
16'
Michnová bez problému sedmičku proměnila.
15'
Novotná bránila při střelbě a dostala dvě minuty.
15'
Kateřina Novotná přidává gól do sítě Bánovců a domácí mužstvo vede o dvě branky.
15'
Střela Michnové byla zblokována a Veselí jde do útoku.
14'
Tereza Kubáčková tvrdou ranou pod břevno vrací zpět vedení na stranu Veselí.
13'
Domácí kouč si vzal oddechový čas.
13'
Matušincová vyrovnává stav zápasu na 8:8, Bánovce se překvapivě na půdě favorita drží.
13'
Tereza Divílková dává branku z brankoviště.
Sakalošová předvedla dva výborné zákroky, nejprve chytla sedmičku Olšovské a poté i její dorážku.
12'
Eva Turková dostala žlutou kartu.
11'
Na konci jedenácté minuty opět Obstová měla dostatek prostoru a dává branku.
11'
Obstová se dokázala prosadit z osy brankoviště.
11'
Tereza Divílková je další potrestanou hráčkou Veselí.
10'
Kubáčková si dnes připisuje na své konto třetí branku.
9'
Michnová vystřelila z hodně velké dálky, Hřebejková balon vyrazila do kraje hřiště.
9'
Kateřina Novotná po faulu na Michnovou viděla žlutou kartu.
8'
Boorová nedala šanci slovenské brankářce.
7'
Hřebejková vychytala Obstovou, když vyrazila míč pravou rukou.
7'
Turková podstřelem nedala šanci Hřebejkové.
6'
Po velmi dobré souhře prostřelila Sakalošovou Kubáčková.
6'
Matušincová obešla Boorovou a zavěsila k zadní tyči.
5'
Kubáčková vpádu prostřelila brankářku Bánovců.
5'
4'
Veselí jde do vedení díky proměněnému kontru Novotné.
4'
Odpověď na vedení hostujícího celku přišla rychle z ruky Olšovské.
3'
Michnová velmi dobře tvoří hru Bánovců, přihrála Bridové na brankoviště a ta prostřelila domácí brankářku.
2'
Kučerová z dalšího útoku srovnává stav na 1:1.
2'
Michková při avizované pasivitě prostřelila domácí obranu, Hřebejková na přesnou střelu nedosáhla.
1'
Kučerová přihrávala na brankoviště Divílkové, ale ta míč nechytla, útočit budou Bánovce.
1'
Veselí jako první uvede míč od pohybu.
1'
-7'
Dvojice rozhodčích přivádí hráčky do středu hrací plochy a hlasatel bude představovat divákům hráčky.
-29'
Obě mužstva jsou na palubovce a postupně se rozcvičují.
-29'
Kouč Hudák dnes nebude moci využít služeb Kristíny Pastorkové, která je zraněná.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Kučerová, Olšovská, Zemčíková, Novotná, Větříšková, Lukšíková, Valovičová, Divilková, Kutálková, Žitňanová, Boorová, Kubáčková.

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Bežová – Sakalošová, K. Michnová, Bencová, Bridová, Žáčiková, Ráciková, Turková, Paulová, A. Obstová, Matušincová, K. Obstová.

Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula.
Panenky se představí domácím divákům počtvrté za sebou a naposledy v v tomto roce, protože poslední utkání roku 2018 odehrají v Plzni. Domácí hráčky určitě vstupují do utkání jako favoritky, jelikož slovenský mančaft je v tabulce poslední a nezískal ani jeden bod, naopak Veselí se drží na třetí pozici a na vedoucí Michalovce ztrácí čtyři body.
Příjemný sobotní podvečer z Veselí nad Moravou. Vítám Vás u sledování 8. kola MOL ligy, ve kterém Veselí nad Moravou přivítá Bánovce nad Bebravou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.