Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Michalovce - 23. října 2021   15:00

Písek
Písek
5' T. Pokorná  • 5' Chlupová  • 7' Bicanová  • 7' E. Svobodová  • 10' E. Svobodová  • 16' T. Pokorná  • 17' T. Pokorná  • 19' K. Kubišová  • 22' E. Svobodová  • 30' Bicanová  • 36' Stellnerová  • 37' T. Pokorná  • 38' Pešková  • 39' Součková  • 44' Chlupová  • 45' Pešková  • 48' Chlupová  • 52' Chlupová  • 56' N. Nosková
22:36
(12:18)
Michalovce
Michalovce
4' Holejová   • 6' Dvorščáková   • 9' Trúnková   • 12' Trifunovičová   • 14' Bajčiová   • 18' Popovcová   • 18' Trúnková   • 20' Godećová   • 20' Trúnková   • 21' Trifunovičová   • 23' Trifunovičová   • 26' Popovcová   • 27' Godećová   • 28' Godećová   • 30' Wollingerová   • 33' Bajčiová   • 34' Trúnková   • 35' Popovcová   • 36' Popovcová   • 37' Trúnková   • 39' Holejová   • 40' Trifunovičová   • 44' Popovcová   • 45' Wollingerová   • 47' Trúnková   • 49' Klučková   • 51' Godećová   • 53' Kohuchová   • 55' Bajčiová   • 57' Štefaníková
Písek
Hájek, Kozler.
Michalovce

Je konec. Házenkářky Michalovců potvrdily papírové předpoklady a jednoznačně zvítězily o 14 branek. Písečanky držely krok do dvacáté minuty, kdy byl vyrovnaný stav 10:10. Poté se začala projevovat kvalita slovenského mužstva, kdy konečné skóre po šedesáti minutách narostlo až na stav 22:36. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký podvečer.
Sokol Písek – Iuventa Michalovce 22:36 (12:18)
Nejvíce branek: T. Pokorná 5/1, Chlupová 4, E. Svobodová 3 – Trúnková 7, Bajčiová 6/4, Popovcová 5. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/4. Vyloučení: 4:2.
60'
Wollingerová chtěla přelobovat Preslovou, ale ta její záměr vystihla.
59'
Godečová vybojovala sedmimetrový hod.
57'
Štefaníková zamířila přesně k bližší tyči a našla mezeru mezi tyčí a tělem Preslové.
56'
Nosková snižuje.
55'
Bajčiová překonala domácí brankářku přízemní střelou.
53'
Kohuchová se postarala o odpověď při protiútoku Iuventy.
52'
Chlupová prostřelila hostující brankářku mezi nohama.
51'
Godečová zavěsila balón přesně do levé šibenice.
49'
Kubišová na sedmičce zamířila k levé tyči.
49'
Nekompromisní střela Klučkové končí v domácí síti.
48'
Chlupová snižuje brankové manko.
47'
Iuventa se rychle prosadila dvakrát v krátkém čase.
46'
Bajčiová bezpečně proměnila sedmičku.
45'
Pešková se ještě dokázala prosadit při početní výhodě.
45'
Wollingerová se prosazuje při vlastním oslabení.
44'
Chlupová využila dostatečného prostoru, aby přesně zamířila.
44'
Popovcová se prosadila z dorážky.
43'
Chlupová na sedmičce nechala vyniknout Almeidu.
43'
Také Holejová usedá k dvouminutovému trestu.
42'
Nosková je vyloučena na dvě minuty.
41'
Bajčiová proměnila sedmimetrový hod.
41'
Pokorná usedá k dvouminutovému trestu.
40'
Trifunovičová si sběhla z pravé strany na střed a následně prostřelila Kržovou.
39'
Holejová prokázala při útoku velký důraz a byla za to odměněna gólem.
39'
Součková zamířila přesně k levé tyči.
38'
Pešková snižuje brankové manko.
37'
Okamžitá odpověď v podobě gólu Trúnkové.
37'
Pokorná vyslala nechytatelnou střelu.
36'
Stellnerová se na pivotu zbavila bránící hráčky a poté zamířila pod horní tyč.
36'
Popovcová inkasovala dlouhou přihrávku, po které byla osamocena před domácí brankářkou. Trenérka Písku si žádá oddechový čas.
35'
Popovcová se prosadila z levého křídla.
34'
Kržová neměla na tvrdou střelu Trúnkové nárok.
33'
Bajčiová zakončila rychlý protiútok Michalovců.
32'
Písek hraje v plném počtu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:50.
30'
30'
Bicanová je vyloučena na dvě minuty.
30'
Před Wollingerovou se otevřel velký prostor, čehož dokázala hostující hráčka využít.
30'
Bicanová se prosadila střelou v pádu.
30'
Rozběhla se poslední minuta prvního poločasu.
28'
Godečová unikla domácím hráčkám a vedení slovenského celku začíná nebezpečně narůstat...
27'
Godečová měla na pivotu dostatek času i prostoru, aby přehodila domácí gólmanku.
26'
Popovcová zakončila přečíslení dvě na jednu.
25'
Bezpalcová si připisuje dobrý zákrok.
23'
Pohledná kombinace Michalovců, na jejímž konci stála úspěšná Trifunovičová.
22'
Svobodová se zbavila bránící hráčky a následně přesně zamířila.
21'
Trifunovičová se trefila přesně k vzdálenější tyči. Tato přesilovka Michalovcům vyšla dokonale. Písek reaguje oddechovým časem.
20'
Trúnková zakončila přečíslení hostujících hráček.
20'
Přesný zásah Godečové vrací Michalovcům vedení.
19'
Chlupová si při obranné činnosti počínala příliš aktivně a je vyloučena na dvě minuty.
19'
Kubišová zamířila přesně k pravé tyči. Almeida se po balónu natahovala marně.
18'
Trúnková se prosadila z pivota.
18'
Popovcová z protiútoku vyrovnává skóre.
17'
Pokorná opět vrací Písku jednobrankový náskok.
16'
Na gól Pokorné okamžitě odpověděla Trúnková.
15'
Bajčiová oslabí Michalovce na dvě minuty. Písek bude mít první možnost přesilové hry.
14'
Bajčiová přesně zamířila ze značky sedmimetrového hodu.
14'
Bicanová dostává žlutou kartu.
13'
Pokornou sice na sedmičce vychytala Almeida, ale míč se odrazil zpět k domácí hráčce a její dorážka již byla úspěšná.
13'
Holejová vidí žlutou kartu.
12'
Nejprve Svobodová zamířila do břevna. Z následného brejku se prosadila Trifunovičová.
10'
Svobodová se prosadila z levé strany, když zamířila k vzdálenější tyči. Hosté si berou první možnost oddechového času.
9'
Trúnková stála na konci rychlé kombinace Iuventy.
8'
Pešková nastřelila horní tyč.
7'
Svobodová chytře přelobovala hostující brankářku. Písek jde do dvoubrankového vedení.
7'
Bicanová se prosadila z pivota.
6'
Dvorščáková zamířila přesně k pravé tyči a je opět vyrovnáno.
5'
Chlupová překvapila svou trefou brankářku Almeidu.
5'
... které však netrvalo dlouho, Pokorná zamířila přesně.
4'
Holejová vrací Iuventě vedení.
4'
Pokorná vzápětí dostává žluté napomenutí.
4'
Také Pokorná na druhé straně s přehledem proměnila sedmimetrový hod.
3'
Štefaníková dostává napomenutí v podobě žluté karty.
2'
Bajčiová první sedmičku s přehledem proměnila.
1'
Trúnková vybojovala první sedmimetrový hod pro Michalovce.
1'
Do začátku utkání zbývá už jen krátká chvíle. Hráčky Michalovců budou hrát v modrých dresech. Domácí hráčky se dnes oblékly do černorůžové kombinace dresů.

Sokol Písek: Kržová, Preslová, Bezpalcová – K. Kubišová, N. Nosková, Brousilová, T. Pokorná, A. Velková, E. Svobodová, Bicanová, Stellnerová, Chlupová, Součková, Housková, Pešková.

Iuventa Michalovce: Mendes de Almeida, Bobal-Jablonská – Dvorščáková, Štefaníková, Popovcová, Rebičová, Trifunovičová, Trúnková, Kohuchová, Holejová, Wollingerová, Bajčiová, Godećová, Klučková.

Rozhodčí: Hájek, Kozler.
Písecké házenkářky v letošní sezoně předvádějí výborné výkony. Za svou snahu byly Písečanky odměněny již čtyřmi výhrami. V sobotu ovšem přijede do Obloukové haly nejtěžší soupeř v celé lize – Iuventa Michalovce. Slovenky jsou v letošní sezoně naprosto suverénní a doposud neztratily ani jeden bod. Ani nejlepší český tým – Most, nenašel na Iuventu recept. Sobotní duel odstartuje v tradičních 15. hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.