ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Německo - 9. prosince 2018   15:00

Maďarsko
Maďarsko
2' Lukácsová  • 4' Lukácsová  • 11' Lukácsová  • 16' Szabóvá  • 16' Schatzlová  • 26' Háfraová  • 27' Kovácsová  • 28' Planétaová  • 29' Szabóvá  • 31' Kovacsicsová  • 33' Háfraová  • 35' Kovácsová  • 36' Kovacsicsová  • 40' Lukácsová  • 43' Szabóvá  • 44' Lukácsová  • 47' Schatzlová  • 51' Lukácsová  • 53' Kovacsicsová  • 54' Lukácsová  • 58' Háfraová  • 59' Schatzlová  • 60' Háfraová
26:25
(12:10)
Německo
Německo
4' Smitsová   • 12' Behnkeová   • 14' Stolleová   • 15' Stolleová   • 18' Smitsová   • 19' Stolleová   • 20' Schmelzerová   • 22' Grijseelsová   • 25' Stolleová   • 27' Smitsová   • 32' Stolleová   • 34' Schulzeová   • 36' Smitsová   • 38' Stolleová   • 43' Stolleová   • 43' Stolleová   • 45' Behnkeová   • 48' Behnkeová   • 50' Behnkeová   • 52' Stolleová   • 55' Smitsová   • 59' Smitsová
Maďarsko
Německo

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je konec! Maďarsko prohrávalo ještě minutu a půl před koncem 24:25, ale dvěma proměněnými útoky a hlavně dobrou prací v obraně, vývoj zápasu otočilo! Díky tomu Maďarky vybojovaly druhé vítězství v hlavní části a pořádně dramatizují boj o postup do semifinále. Dotáhly se totiž k Rumunkám, Nizozemkám i Němkám, jež mají také dvě výhry.
60'
Hafraová proměnila maďarský útok a strhává vedení na stranu svého týmu! Do konce zápasu zbývá pár vteřin!
60'
Útok Bolkové byl zablokován, Maďarky si berou oddechový čas.
59'
Hafraová se sice neprosadila, ale míč se odrazil k Schatzlové, která srovnává minutu před koncem.
59'
Smitsová opět střílí a znovu dává gól. Německo vede 25:244.
59'
Oddechový čas Německa.
58'
Hafraová útokem z levé strany srovnává a Maďarky dál bojují o bod.
55'
Smitsová pronikla k brankovišti na pravé straně a střelou pod horní tyčku překonala Kissovou.
54'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Viktória Lukácsová).
53'
Němky střílely sedmimetrový hod, Grijseelsová se trefila.
53'
Na hranici devítky se z výskoku prosadila Kovacsicsová. Pomalu se blíží závěrečné minuty zápasu.
52'
Němky drží těsně vedení, Stolleová z pravého křídla opět vrací vedení na stranu svého týmu.
51'
50'
Němky se dostávají do vedení po dalším zásahu Behnkeové.
48'
Ze středu brankoviště dokázala zakončit Behnkeová.
47'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Nadine Schatzlová).
47'
Bolková z centru devítky srovnává.
45'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Německo (Angie Geschkeová).
45'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Aniko Kovacsicsová).
45'
Rychlý protiútok Behnkeové, jež opět střílí kontaktní gól.
44'
Na pravém křídle dokázala Lukacsová z výskoky vstřelit devatenáctý maďarský gól.
43'
Z pravé strany se opět střelecky prosadila Stolleová.
43'
Kovacsová našla na středu před brankovištěm Szabovou, která si seběhla doleva a prostřelila Eckerleovou.
43'
Za hranice devítky snižuje na rozdíl jediné branky.
42'
Po neúspěšné střele Lakatosové se dostávají k míči Němky a vybírají si oddechový čas.
41'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Angie Geschkeová).
40'
Maďarky udržují vedení, opět na tři branky zvýšila Lukacsová.
38'
Gól vstřelil tým Německo (Alicia Stolleová).
37'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
36'
Z levého křídla prostřelila Eckerleovou, zvyšuje na 16:13.
36'
Smitsová průnikem z levé strany koriguje skóre.
35'
Z hranice devítky Kovácsová zvyšuje na 15:12.
34'
Gól Schulzeové, jež snižuje po náskoku do brankoviště.
33'
Hafraová z hranice devítky vrací Maďarsku vedení o tři góly.
32'
Stolleová snižuje střelou z hranice devítky.
31'
Kovacsicsová otevřela druhý poločas úspěšnou střelou za záda Eckerleová.
31'
Úvodní část utkání mezi Maďarskem a Německem skončila lépe pro maďarský tým, který ji vyhrál 12:10. Němky se přitom po dvacáté minutě dokázaly dostat ze ztráty do vedení, ale závěr poločasu opět patřil jejim soupeřkám.
30'
30'
A nebo také ne, Tothová ztrácí míč.
30'
Schmelzerová ztratla míř po technické chybě. Poslední útok prvního poločasu budou mít maďarské hráčky.
29'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Laura Szabóvá).
29'
Grossmannová v útoku ztratila míč.
28'
Maďarky střílí další gól. Szabová našla na středu Planetaovou, jež vrací vedení na stranu svého týmu.
27'
Na pravé straně se prosadila Smitsová, jež srovnává i přes početní nevýhodu.
27'
Kovacsová z pravého křídla využívá přesilovku.
26'
Vyloučení v týmu Německo (Alina Grijseelsová).
26'
Hafraová pronikla k brankovišti z pravého křídla a srovnává.
25'
Stolleová obrala o míč Hafraovou a vyrazila sama do útoku. Její individuální protiútok skončil brankou v síti soupeřek.
25'
Schmelzerová se dostala ke dvěma střelám za sebou, ale neuspěla ani v jednom případě.
24'
Lakatosová ztrácí míč a Němky se řítí do útoku.
23'
Grijseelsová střílí z hranice devítky, ale maďarská brankářka chytá.
22'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Maďarsko (Szimonetta Planétaová).
22'
Němky se dostávají do vedení! Grijseelsová na levém křídle obešla obránkyni a prostřelila Birovou.
21'
Lakatosová sice pronikla skrz obranu, ale trefila tyč.
20'
Žlutá karta pro tým Německo (Marlene Zapfová).
20'
Schmelzerová se dostala k brankovišti a z náskoku srovnává na 7:7!
19'
Stolleová proměnila rychlý útok Německa po ztrátě Lukacsové.
18'
Dlouhý útok Němek nakonec využila Smitsová.
17'
Grijseelsová se pokusila o střelu, ale byla zablokována. Němky zůstávají u míče.
16'
Z levého křídla Schatzlová dokázala opět navýšit vedení Maďarska.
16'
Náskokem do brankoviště se úspěšně prosadila Szabová.
15'
Oddechový čas si vzaly Maďarky.
15'
Po ztrátě Maďarek se Němky už dotahují na rozdíl jediného gólu. Prúnikem na středu se opět prosadila Stolleová.
14'
Stolleová z pravé strany úspěšně prostřelila Birovou.
13'
Kovacsicsová z devítky trefila jen brankářku Německa.
12'
Behnkeová prošla skrz obranu až k brankovišti a z náskoku snižuje.
11'
Po ztrátě Bolkové se prosadila Lukacsová.
10'
Kovacsová byla zablokována Behnkeovou.
9'
Zapfová přichází o míč po technické chybě.
9'
Na jedné straně Bolková, na straně druhé Hafraová minuly branky soupeřek.
9'
Oba týmy si vyměnily další neúspěšné útoky. Němky mají oddechový čas.
8'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Noemi Háfraová).
8'
Maďarky dvakrát po sobě ztratily míč.
7'
Stolleová nastřelila zpoza obrany tyč!
6'
6'
Po faulu Němek budou střílet Maďarky sedmičku.
5'
Žlutá karta pro tým Německo (Julia Behnkeová).
4'
Gól z devítky střílí Smitsová, jež vsítila první německou branku.
4'
Rychlý protiútok Lukacsové, jež zvyšuje na 3:0.
3'
Po ztrátě Němek se ke střele dostala Hafraová a dala druhý gól Maďarska.
2'
Lukacsová z pravého křídla střílí úvodní branku, Eckerleová nedokázala zasáhnout.
1'
Bolková z hranice devítky nepřekonala brankářku Birová.
1'

Maďarsko: Bíróvá, É. Kissová – Tóviziová, Schatzlová, Kovacsicsová, Orbánová, Pálosová–Bognárová, Kovácsová, Mészárosová, Planétaová, Kazaiová, Háfraová, Lukácsová, Szabóvá, Tóthová, Lakatosová.

Německo: Eckerleová, Rochová – Zapfová, Bergerová, Grijseelsová, Schmelzerová, Smitsová, Behnkeová, Zschockeová, Bolková, Grossmannová, Weigelová, Geschkeová, F. Mullerová, Schulzeová, Stolleová..
Cílem obou týmů je umístit se do druhého místa, k čemuž mají aktuálně blíže třetí Němky. Ty si přenesly ze základní skupiny výhru nad Norskem a na úvod hlavní části porazily 29:23 Španělky. Nyní musí svou formu potvrdit v souboji s Maďarkami, které naopak v úvodním utkání hlavní části schytaly těžky debakl od Norska 25:38.
Nedělní program evropského šampionátu v házené, který se koná ve Francii, proti sobě svede v rámci II. skupiny Maďarky s Němkami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.