Házená - MOL liga ženy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Hodonín - 28. dubna 2018   18:00

Poruba
Poruba
1' Sekulová  • 2'   • 5'   • 10' Desortová  • 12' Maiwaelderová  • 13' Svobodová  • 18'   • 20' Desortová  • 24' Desortová  • 25' Desortová  • 30' Desortová  • 33' Sekulová  • 34' Sekulová  • 38' Maiwaelderová  • 43' Andrýsková  • 47' Desortová  • 53' Maiwaelderová  • 55' Desortová  • 56' Sekulová  • 57' Maiwaelderová  • 58' Desortová  • 60'
24:21
(12:13)
Hodonín
Hodonín
2' Patrnčiaková   • 3' Tóthová   • 4' Gätnerová   • 7' Patrnčiaková   • 8' Patrnčiaková   • 13' Nováková   • 17' Patrnčiaková   • 19' Tóthová   • 20' Tóthová   • 23' Smetková   • 30' Tóthová   • 31'    • 32' Pospíšilová   • 43' Kalinová   • 50' Kalinová   • 54' Tóthová   • 55' Smetková   • 58' Krejčíková   • 60' Patrnčiaková
Poruba
Roháčková, Mácalová, Mučková – Noworytová, Desortová, Konečná, Maiwaelderová, Sekulová, Andrýsková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Revajová, Varmužová, Svobodová, Miháčová.
Baader, Novotný
Hodonín
Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Vavroušková.

Je dobojováno! Domácí tým potvrdil roli favorita, ovšem výhra se nerodila vůbec snadno. Hodonín po velkou část dnešního zápasu vedl, koncovka však patřila Porubě. Na obou stranách jsme viděli osmibrankové střelkyně. Za domácí to byla Eliška Desortová, za hosty pak Annamaria Patrnčiaková. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
60'
Definitivní pojistka přišla pár vteřin před koncem z levého křídla, víc už se nejspíše nestane!
60'
Hodonín získal míč, poté se do samostatného úniku dostala Patrnčiaková, která snížila!
59'
Na druhé straně přišel výborný zákrok od Mučkové, která s rozehrávkou příliš nepospíchá.
59'
Prostor si dělala Maiwaelderová. Ta poté z obtížné pozice už nedokázala skórovat.
58'
Krejčíková proletěla brankovištěm, poté se prosadila pod nohy domácí gólmanky a snížila!
58'
Rychlá kombinace domácích, vzápětí úspěšná střela od Desortové! Vypadá to, že je rozhodnuto.
57'
Tato přesilová hra nejspíše rozhodla! Hodonín totiž znovu přichází o míč, za malou chvíli se rozeběhnou závěrečné tři minuty.
57'
Úplně volná zůstala na brankovišti Maiwaelderová, která poté přehodila hostující brankářku!
56'
Sekulová střílela přímo do šibenice, Poruba už zase vede o dvě branky!
55'
V oslabení se prosazuje Smetková, máme zaděláno na pořádné drama!
55'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Hedvika Nováková).
55'
Desortová teď s faulem navyšuje domácí náskok, Poruba vede dvoubrankovým rozdílem!
54'
Hodonín mohl srovnat, Kalinové však byly odpískány kroky!
54'
Hostující hráčky ještě rozhodně nic nevzdávají, Tóthová snižuje na rozdíl jediné branky!
53'
Z pravého křídla se trefuje Maiwaelderová, domácí tým odskakuje do dvoubrankového vedení!
52'
Nakonec to byla pasivní hra domácích hráček, které se musí rychle vracet zpět na vlastní polovinu.
52'
To je hodně dlouhý útok od Poruby, v tuto chvíli přišel faul na Poláškovou, devítka.
51'
Velmi špatná přihrávka na hostující straně. Domácí celek zklidňuje hru, s následnou rozehrávkou nepospíchá.
51'
Desortová střílela vysoko nad branku. Vzápětí přichází oddechový čas pro hostující lavičku.
50'
Kalinová střílela do šibenice, domácí gólmanka neměla v tuto chvíli žádný nárok na úspěch!
50'
Další sedmička pro Hodonín! Do branky míří pochopitelně Mučková!
49'
Domácí obrana teď působí velmi jistým dojmem a Hodonín se nemůže dostat do zakončení!
49'
Desortová nejprve získala balón, o malou chvíli později ho zase ztratila.
48'
Neskutečné, Mučková chytá i tento sedmimetrový hod soupeře!
47'
Další sedmička pro Hodonín. Uspěje Patrnčiaková proti brankářce Mučkové?
47'
V časové tísni střílela Desortová, která zamířila přesně do šibenice!
46'
O to se nakonec postarala Tóthová, její střela na vzdálenější tyč však skončila pouze na brankové konstrukci!
46'
Velmi dlouhý útok pro Hodonín. Ten už bude muset co nejdříve zakončovat!
45'
Kalinová byla faulována, hostující hráčky tak zůstanou i nadále u balónu.
45'
Skóre se nemění ani po dalším útoku domácích házenkářek. Dobrá příležitost pro Hodonín na srovnání.
44'
Ztráty míče na obou stranách palubovky. Domácí celek zklidňuje hru a směřuje do postupného útoku.
43'
Výborná individuální akce od Kalinové, hostující hráčka skórovala na zadní tyčku!
43'
Tentokráte se prosadila Andrýsková. Bylo to navíc s faulem, domácí hráčka zůstává ležet na palubovce.
42'
Polášková se ze sedmičky nemýlila, domácí celek jde po hodně dlouhé době zase do vedení!
42'
Faulována byla právě Andrýsková! Je tu další sedmička pro Porubu.
41'
Neuspěla Andrýsková ani Konečná, domácí celek však nakonec zůstane u balónu.
40'
Hostujícím házenkářkám se tato přesilová hra vůbec nedaří, Hodonín znovu přichází o balón.
40'
Spoustu prostoru na levém křídle, následná střela však skončila vysoko nad brankou, míč pro Hodonín.
39'
Brankářku Roháčkovou nyní zachránila branková konstrukce, Poruba může jít do vedení!
39'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
38'
O malou chvíli později už máme srovnáno, postarala se o to Maiwaelderová!
38'
Desortová ale neuspěla, přišel totiž výborný zákrok od brankářky Zichové!
37'
Pro balón si běží Desortová, domácí budou mít k dispozici sedmimetrový hod!
37'
Rozhodčí nakonec odpískal průraz. Je tu další příležitost pro Porubu na srovnání skóre!
36'
Hra se teď přelévá ze strany na stranu. U míče hodonínské házenkářky, které budou muset zakončovat co nejdříve.
35'
Dva výborné zákroky od Roháčkové během krátké chvíle! Neuspěla ani Patrnčiaková!
35'
Tu ale nevyužil, domácí hráčky se musí rychle vracet, Kalinová zklidňuje hru.
34'
Kalinová teď na útočné polovině přišla o balón, domácí tým má dobrou příležitost na srovnání!
34'
A zase Sekulová! Ta dostala výbornou přihrávku a postupovala do samostatného úniku, který proměnila v branku!
33'
Z nějakých devíti metrů napřáhla Sekulová, která se štěstím snižuje na dva góly!
32'
Dva nepřesné útoky na obou stranách. U míče už Poruba, domácí příznivci nyní ožili a tleskají.
32'
Vstup do druhé půle vychází jednoznačně Hodonínu, Pospíšilová se prosadila z šesti metrů!
31'
Hostující tým se prosazuje hned v úvodu druhého poločasu a odskakuje na dvoubrankový rozdíl!
31'
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Domácí tým překvapivě prohrává rozdílem jediné branky. Za zmínku stojí především výkon Mučkové, která naskočila na tři sedmičky. Domácí brankářka dokázala všechny chytit!
30'
30'
V posledních vteřinách první půle se prosazuje s obrovskou dávkou štěstí Tóthová!
30'
Hodonínské házenkářky nedokázaly odskočit, místo toho přichází srovnání od Desortové!
29'
Do branky šla na sedmičku Mučková! Ta i potřetí připisuje úspěšný zákrok, tentokráte proti Tóthové!
29'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
29'
Tóthové byl odpískán útočný faul. Čtyři minuty teď čekáme na další vstřelenou branku.
28'
Výborné zákroky brankářek na obou stranách palubovky! Hodonín už zase míří směrem dopředu.
27'
Svobodová si v souboji s Patrnčiakovou pomohla faulem, což neuniklo oběma rozhodčím.
26'
Několik nepřesností na obou stranách palubovky, hostující brankářka zklidňuje hru, Hodonín postupuje do útoku.
26'
Dlouhá rozehrávka na Tóthovou. Ta ke smůle hodonínských házenkářek na balón nedosáhla.
25'
Hodonín zakončoval pouze vedle branky, Roháčková běžela pro balón, vzápětí rychle rozehrála.
25'
Desortová se po chybě hostujících hráček dostala do samostatného úniku, který proměnila v kontaktní branku!
24'
Velmi rychle využitá přesilová hra! Postarala se o to před malou chvílí Desortová!
23'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
23'
Smetková přidává dvanáctý přesný zásah svého celku, překonala brankářku Roháčkovou!
22'
Nepřesnosti také na druhé straně palubovky. Do výborné střelecké pozice se dostala Konečná, která ztroskotala na hostující brankářce!
22'
Rozhodčí signalizovali pasivitu, Andrýsková nedokázala zakončit, místo toho nakonec pouze faulovala.
21'
Rozhodčí odpískal přešlap brankoviště. Poruba rychle rozehrává a spěchá na polovinu svých soupeřek.
20'
Těžká střela pro Desortovou! Domácí hráčka dokázala se štěstím skórovat a snížit!
20'
V hlavní roli znovu Tóthová! Hostující házenkářka proletěla domácí obranou, vzápětí skórovala!
19'
Zásluhou Tóthové teď hostující celek už zase odskakuje na rozdíl dvou branek!
18'
Ne sedmičku šla do branky zase Mučková, která v tuto chvíli vychytala Gätnerovou!
18'
18'
Střela pod horní tyčku! Hostující brankářka byla v tuto chvíli bez šance!
17'
Ta vzápětí přichází! Postarala se o ni znovu hostující Patrnčiaková!
17'
Odpískán byl útočný faul domácích házenkářek. Zhruba čtyři minuty už čekáme na další branku.
16'
Brankářka Roháčková se vrátila do branky, nyní míč dokázala vyrazit a rychle rozehrává.
16'
Oddechový čas pro hosty.
15'
Mučková dokázala Patrnčiakovou vychytat, skóre se nemění, Poruba zůstane u míče.
15'
Další sedmička pro Hodonín. Do domácí branky míří Mučková!
14'
Dva neúspěšné útoky na obou stranách palubovky, u míče momentálně hostující hráčky.
13'
Další rychlá akce domácích házenkářek, Svobodová šla do zakončení, což se nakonec prokázalo jako správné řešení!
13'
Vůbec poprvé se dnes do střelecké listiny zapisuje Nováková, která se prosazuje v oslabení!
12'
Domácí hráčky se dostaly do rychlého brejku, který zakončily brankou! Bylo to navíc s faulem za dvě minuty od Kalinové!
12'
Velmi rychle využitá přesilovka domácího týmu, Maiwaelderová dokázala snížit.
11'
11'
Nakonec z toho byl zblokovaný pokus od Kalinové, domácí házenkářky směřují na útočnou polovinu.
10'
Necelých deset minut hry za námi. To je hodně dlouhý útok hostujících hráček, které už budou muset zakončovat.
10'
Desortová si udělala prostor, poté se ocitla tváří v tvář brankářce Hodonína. Poruba snižuje!
9'
Z devíti metrů střílela Andrýsková, její střela skončila těsně vedle branky.
9'
Domácí házenkářky se na útočné polovině zatím trápí. Poruba v tuto chvíli přišla o balón a musí se vracet.
8'
Hodonín se může spolehnout na Patrnčiakovou! Ta se zase dostala do složitého úhlu, který vyřešila vstřelenou brankou!
7'
Patrnčiaková je zatím k nezastavení! V tuto chvíli skórovala znovu z pravého křídla!
7'
Maiwaelderová přešlápla, její branka tak nemůže platit. Do útoku už postupují hostující házenkářky.
6'
Oddechový čas pro domácí.
6'
Míč si vzala opět Patrnčiaková, která se prosadila střelou po pravé ruce domácí gólmanky!
5'
Rozhodčí pískají faul, domácí hráčky bránily v brankovišti, další sedmička pro Hodonín!
5'
Poruba rychle rozehrála a skórovala, vzápětí hostující házenkářky chybovaly, domácí celek má šanci na srovnání!
4'
Rychlý výhoz na Gätnerovou, která se proti domácí brankářce nemýlila!
4'
Patrnčiaková se trefila ze sedmičky, Hodonín vede rozdílem dvou branek!
3'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
3'
Hostující celek znovu srovnává, postarala se o to Tóthová!
2'
Sledujeme zatím velmi rychlou házenou, domácí celek jde zase do vedení!
2'
Sehrávka do pravého křídla, Patrnčiaková se prosazuje z velmi obtížného úhlu a srovnává!
1'
Sekulová proletěla hostující obranou, následně otevřela skóre dnešního utkání!
1'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
1'
Týmy na sebe v základní části narazily dvakrát. Poruba nejprve zvítězila na půdě soupeře (39:16). Na domácí palubovce poté připustila obrovské překvapení! Utkání skončilo remízou, kdy v zápase padlo pouhých šestatřicet branek (18:18). Kdo se bude radovat nyní? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte! Utkání bude řídit dvojice Adam Baader a Jiří Novotný. Delegátem bude Roman Bauer.
V zápasech play-out se utká čtveřice českých týmů systémem každý s každým doma a venku. Týmům zůstávají na kontě body ze základní části, domácí házenkářky jich mají osmadvacet. To je velmi komfortní náskok, když si vezmeme, že následuje Zlín se dvanácti body. Právě Zlín bude bojovat o udržení s Pískem a Hodonínem, oba celky mají shodně po deseti bodech, sestupuj jediný tým, do MOL ligy poté postupuje vítěz první ligy.
Přeji hezký sobotní podvečer, vítejte u zápasu československé MOL ligy v házené. Play-out začíná, na programu jsou zápasy prvního kola. V jednom z nich DHC Sokol Poruba na domácí palubovce přivítá HK Hodonín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.