Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Písek - 22. září 2018   14:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
3' Franzová  • 5' Šmrhová  • 7' Mudrová  • 11' Svobodová  • 13' Oravcová  • 18' Ferencová  • 19' Kepková  • 21' Formanová  • 30' Formanová  • 32' Oravcová  • 33' Franzová  • 34' Oravcová  • 41' Oravcová  • 42' Svobodová  • 42' Svobodová  • 43' Oravcová  • 47' Šmrhová  • 48' Oravcová  • 50' Holečková  • 50' L. Galušková  • 51' Svobodová  • 54' Mudrová  • 55' Oravcová  • 56' Oravcová  • 57' Franzová  • 59' Mudrová
31:28
(13:13)
Písek
Písek
2' K. Kubišová   • 9' Šetelíková   • 13' Pešková   • 14' Novotná   • 16' Talafousová   • 18' K. Kubišová   • 18' Talafousová   • 19' Šetelíková   • 20' Talafousová   • 21' Eresken Krouská   • 22' Talafousová   • 30' Eresken Krouská   • 32' Eresken Krouská   • 37' Šetelíková   • 39' Eresken Krouská   • 40' Hauserová   • 41' Eresken Krouská   • 43' Palasová   • 43' Šetelíková   • 48' Eresken Krouská   • 49' Šetelíková   • 52' Šetelíková   • 56' Eresken Krouská   • 57' Hauserová   • 59' Hauserová   • 60' Pešková
DHC Plzeň
Hájek, Macho
Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň
195 diváků
Písek

To je ode mě pro dnešek z Plzně vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. Hezký zbytek dne.
Duel je u konce, DHC Plzeň má zatím v MOL lize padesátiprocentní bilanci! Po čtyřech kolech má na kontě čtyři body, což je velmi slušný výsledek. Proti Písku Západočešky předvedly velmi kvalitní výkon zejména v útoku. Ve druhém poločase se skóre měnilo velmi často, stejně jako vedoucí tým zápasu. Rozhodující náskok si Plzeň vypracovala v 50. a 55. minutě, na ztrátu čtyř branek už Písek nedokázal zareagovat, na kontě má tak stále pouhé dva body.
DHC Plzeň – Sokol Písek 31:28 (13:13)
Nejvíce branek: Oravcová 10/2, Mudrová 5/2, Svobodová 4 – Eresken Krouská 9/2, Šetelíková 6, Talafousová 4. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 8/5 – 3/2. Vyloučení: 3:1. Diváci: 195.
60'
Pešková ještě snižuje, z levého křídla obstřelila technicky Mácalovou.
60'
Kepková svým průnikem po levé straně neuspěla.
60'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Michaela Hauserová snižuje povedenou ranou ze spojky k pravé tyči.
59'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Hana Formanová).
59'
Veronika Mudrová až příliš jednoduše pronikla defenzivou Sokolu Písek a následně vypálila do horního rohu.
58'
Kateřina Talafousová trefila z levého křídla pouze břevno a je definitivně rozhodnuto!
57'
Písek hodně vysunul obranu, ale nevyplatilo se mu to! Franzová jednoduše proskočila a dává třicátou branku Plzně!
57'
Michaela Hauserová se štěstím prostřelila Mácalovou z pravé spojky mezi nohy.
56'
Věra Oravcová v rychlosti pronikla obranou a z pravé strany vypálila do bližšího horního rohu.
56'
Marta Eresken Krouská se protlačila přes obranu a v pádu zamířila pod horní tyč.
56'
Talafousovou z křídla Mácalová vychytala, Písek však pokračuje v útoku.
55'
Oddechový čas pro Písek.
55'
Věra Oravcová navíc proskočila obranou a tvrdou ranou zakončila k pravé tyči, Plzeň vede už o čtyři góly, tohle budou mít hostující hráčky velmi těžké!
55'
Signalizovaná pasivita Sokolu, při které pálila Marta Eresken Krouská pouze vedle pravé tyče!
54'
Veronika Mudrová uspěla střelou po průniku a je to opět o tři branky!
54'
Novotná uvolnila na pravém křídle Peškovou, ta však trefila pouze bližší tyč!
53'
Franzové znovu vypadl míč z rukou a Sokol může snížit na rozdíl jediné branky.
53'
Franzová sice přišla o míč, ale Michková při rychlé protiakce prorážela proti Oravcové, škoda pro Písek.
52'
Tak nejspíše ještě ne, Alena Šetelíková totiž vystihla domácí pas a z úniku snižuje.
51'
Písek rychle zakončoval ze spojky, ale branku minul! Možná rozhodující momenty zápasu...
51'
Další rychlý brejk Plzně, znovu využitý! Svobodová přelobovala Neubergovou.
50'
Dnešní utkání sleduje 195 diváků.
50'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Linda Galušková dává první branku v zápase v pravou chvíli! Marta Eresken Krouská totiž nepropálila ze spojky Mácalovou, následoval rychlý brejk Plzně, který Galušková proměnila střelou pod břevno. Po dlouhé době vede některý z celků o více než jeden gól!
50'
Tereza Holečková ovšem odpovídá bleskurychle rovněž z pozice pivotky.
49'
Palasová šikovně prostrčila míč na pivota na Šetelíkovou, ta se nemýlila a je znovu srovnáno.
48'
Věra Oravcová proskočila obranou a z levé strany prostřelila Neubergovou.
48'
A Marta Eresken Krouská bez problémů srovnává z rychlého brejku.
48'
Pas Šetelíkové na Peškovou seběhlou na pivotu nevyšel, DHC však rychle přišlo o míč.
47'
Mudrová uvolnila na pravém křídle Šmrhovou, a ta zakončila přesně k bližší tyči do malinké mezery!
46'
Kubišová zablokována a dopředu mohou Západočešky.
45'
Oravcová při signalizované pasivitě přestřelila, domácí už alespoň v plném počtu.
45'
Šmrhová z křídla Neubergovou nepropálila, míč se však odrazil zpět k plzeňským hráčkám.
44'
Svobodová neměla dostatečně připravenou pozici a tentokrát z křídla neuspěla, hostujícím hráčkám však při kombinace vypadl míč a musejí se znovu bránit.
43'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Holečková).
43'
Šetelíková srovnává u pivota, navíc byla faulována a Písek si zahraje přesilovku.
43'
Jedna branka za druhou, tentokrát vypálila přesně ze spojky Věra Oravcová!
43'
Zůstala volná na pivotu a rychle srovnává.
42'
A znovu Eva Svobodová! Udělala to úplně stejně a posílá DHC do těsného vedení!
42'
Talafousová naopak z křídla Mácalovou nepropálila.
42'
Eva Svobodová srovnává, když z levého křídla vypálila o zem k bližší tyči.
41'
Marta Eresken Krouská však znovu rychle odpovídá, když technickou střelou z pravé strany obstřelila Mácalovou.
41'
Tentokrát to Věra Oravcová udělala skvěle a z levé spojky propálila Neubergovou.
40'
Oravcová nepřihrála přesně, domácí se však dobře vrátili a zastavila brejk Sokolu.
40'
40'
Hauserová posílá Písek do vedení, když prošla obranou jako nůž máslem a vypálila k pravé tyčce!
40'
Oravcová ranou ze spojky opět minula branku.
39'
Marta Eresken Krouská však odpovídá povedeným průnikem.
39'
Neubergová si na míč sáhla, ale ten smolně zapadl do sítě! Mudrová se štěstím uspěla.
38'
Sedmička i pro Plzeň po faulu na střílející Mudrovou.
38'
Marta Eresken Krouská zamířila o zem k pravé tyči a je znovu srovnáno!
37'
Oravcové vypadl míč a Talafousová vybojovala z rychlého protiútoku sedmičku!
37'
Rozhozená obrana Plzně neohlídala na pivotu Šetelíkovou, která dává jednoduchou branku.
36'
Věra Oravcová tentokrát dalekonosnou ranou minula branku.
36'
Mácalovou zachránila při ráně Hauserové ze spojky levá tyčka.
35'
Martě Eresken Krouské se nepovedlo zakončit dostatečně razantně, Eva Svobodová však přešlápla při sólovém úniku!
34'
Oravcová opět využila prostoru ke střele z levé spojky a zakončila tvrdou ranou k zadní tyči.
34'
Pavlína Novotná napálila ze střední spojky pouze pravou tyč!
34'
Hauserová střelou o zem Mácalovou nepřekvapila, Plzni se však brejk nevydařil.
33'
Neubergová sice vychytala sedmičku, ale Franzová z dorážky už byla úspěšná.
33'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Plzeň (Denisa Franzová).
33'
Franzová faulována při průniku, sedmička pro DHC.
32'
Plzeň sice nedokázal dohrát útok na pivota, ale Sokolu se nevydařil rychlý brejk.
32'
Marta Eresken Krouská však odpovídá neméně povedeným zakončením.
32'
Věra Oravcová vykouzlila parádní ránu z levé spojky, vypálila k tyč mimo dosah Neubergové!
31'
Marta Eresken Krouská se dopustila kroků.
31'
Písek útočí, v brance zůstávají Mácalová a Neubergová.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 14:44.
Velmi zajímavou házenou nabídla první polovina. Téměř každý útok končí zakončením, výborně se však činí obě brankářky. V úvodu měly navrch domácí hráčky, ale ty prohospodařily slibný náskok a iniciativy se ujal Písek, který otočil skóre na 12:11, avšak závěr se více vydařil Plzni. Po první půli je stav vyrovnaný 13:13, o body se tak ještě svede jistě tuhá bitva.
30'
30'
Linda Galušková střelou z deseti metrů v poslední vteřině už Neubergovou nepřekvapila.
30'
Marta Eresken Krouská třináct sekund před koncem prostřelila Mácalovou podstřelem k tyči.
30'
Hana Formanová uspěla z levého křídla střelou k bližší tyči a vrací Plzni zpět vedení!
30'
Tentokrát se prorážení dopustila Novotná, začíná poslední minuta první půle.
29'
Kubišová se dopustila prorážení, Neubergová však předvedla další skvělý zákrok, když vychytala únik Pavlíny Kepkové!
28'
Franzová už při signalizované pasivitě uvolnila Formanovou, ta však z křídla Neubergovou neprostřelila!
27'
Přihrávka Kubišové na pivotku hostů nebyla přesná, u míče opět DHC, už hraje v plném počtu.
26'
Denisa Franzová proměnila svou první sedmičku střelou do levého horního rohu.
26'
Oravcová se šikovně prosmýkla obranou a vybojovala sedmičku!
26'
Signalizovaná pasivita domácích.
25'
Marta Eresken Krouská proměňuje, trefila Mácalovou do obličeje, ale míč přesto zapadl do brány. Gólmanka domácích je v pořádku.
25'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Veronika Mudrová).
25'
Neubergová vystihla ránu Oravcové z levé spojky, na druhé straně hosté vybojovali sedmičku a přesilovou hru.
24'
Písek se sice ubránil, ale Mácalová vytáhla další skvělý zákrok! Alena Šetelíková proskočila obranou, ale nedokázal přelobovat plzeňskou brankářku!
24'
Mácalová navíc hned vyráží pokus Kubišové nohou.
24'
Věra Oravcová proměnila i svou druhou sedmičku střelou k levé tyči.
23'
Formanová faulována na levém křídle, sedmička pro Západočešky.
23'
Pavlína Kepková přešlápla při střele z křídla, Písku se však dohrávka do křídla také nepovedla.
22'
Přihrávka na Dominiku Galuškovou na pivota neprošla, Sokol se zmocnil míče a Kateřina Talafousová využívá rychlý brejk!
21'
Marta Eresken Krouská překvapila Mácalovou podstřelem ze střední spojky.
21'
Hana Formanová vrací vedení domácím, když využila prostoru na levém křídle a vypálila k bližší tyči.
20'
Kateřina Talafousová skóruje z levého křídla, trefila se pod břevno a je srovnáno!
20'
Mudrová ovšem Neubergovou neprostřelila, brankářka Písku vyráží nohou!
20'
Franzová uvolnila Mudrovou, ta byla při proskoku faulována, sedmička pro DHC.
19'
19'
Šetelíková jednoduše proskočila obranou a sama proti Mácalové uspěla, znovu je to jen o gól!
19'
Pavlína Kepková zaskočila Neubergovou střelou ze spojky, ačkoliv hraje na křídle, trefila se mezi nohy!
18'
Talafousová si seběhla na pozici pivotky a skóruje.
18'
Domácí hráčky však hned odpovídají zásluhou Ferencové, která se trefila z pivota.
18'
Písek už v plném počtu a je to jen o gól, Kubišová vypálila z pravé spojky k tyči.
17'
Plzeň se zatím nemůže dostat k zakončení, nakonec pálila při pasivitě ze spojky Mudrová, Neubergová kryje. Špatně sehraná přesilovková akce domácích.
16'
Talafousová z křídla z velkého úhlu nacpala míč k bližší tyči!
15'
Veronika Mudrová proměňuje sedmičku střelou k tyči.
15'
Sedmička pro Plzeň po faulu na Formanovou, navíc Novotná dostává dvě minuty!
15'
Plzeň vystihla pas hostů a může zaútočit.
15'
Naopak Ferencová z pozice pivotky nepropálila Neubergovou!
14'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Karolína Pejšková).
14'
Novotná z pivota snižuje, ačkoliv byla faulována.
14'
Neubergová skvělým zákrokem vychytala Šmrhovou na pravém křídle!
13'
Pešková však rychle odpovídá, tentokrát z křídla uspěla střelou na bližší tyč.
13'
Věra Oravcová pálila při signalizované pasivitě ze spojky přesně k levé tyči!
12'
Pokus Oravcové sražen, pokračuje kombinace DHC.
12'
Pešková z pravého křídla z velkého úhlu nedokázal propálit skvělou Mácalovou!
12'
Tečovaná střela Kubišové skončila mimo, Písek pokračuje v útoku.
11'
11'
Eva Svobodová měla hodně prostoru na levém křídle, seběhla si do dobrého úhlu a vymetla vzdálenější šibenici!
11'
Linda Galušková sice nepropálila ze spojky Neubergovou, Písku však rychlý brejk nevyšel, přihrávka na Šetelíkovou byla příliš dlouhá.
10'
Navíc DHC se hned zmocnilo míče a může navýšit vedení!
10'
Oravcová vypálil do protipohybu brankářky.
10'
Franzová po průniku sice napálila břevno, ale byla faulována a je tu sedmička pro domácí hráčky.
9'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Michková).
9'
Šetelíková zůstala osamocena na pivotu a skóruje k levé tyči.
8'
Palasová trefila pouze nohu Mácalové! Hosté alespoň zůstanou u míče.
8'
Faul na Peškovou na křídle, sedmička pro Písek.
7'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Veronika Mudrová).
7'
Veronika Mudrová tentokrát propálila blok a zamířila mezi nohy Neugbergové!
7'
Střela Mudrové sražena, DHC však pokračuje v útoku.
7'
Signalizovaná pasivita Plzně.
6'
Mácalová znovu vychytal Talafousovou, tentokrát při pokusu z levého křídla!
5'
Domácí sice uspěli v obraně, ale následně Mudrová ze střední spojky neuspěla.
5'
Šmrhová se prosazuje z křídla.
4'
Mudrová dalekonosnou střelou Neubergovou nepřekonala, na druhé straně však rychlý brejk Talafousové parádně nohou vychytala Mácalova!
4'
DHC vystihlo pas hostů a může útočit.
3'
Kubišová se tentokrát do proskoku nedostala, Písek však pokračuje v kombinaci.
3'
Franzová se šikovně prosmýkla obranou a poté vypálila k levé tyči.
2'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Pavlína Novotná).
2'
Kubišová povedenou střelou z běhu ze střední spojky otevírá skóre.
1'
Neubergová však vychytala Lindu Galuškovou, zasáhla rukou!
1'
Mudrová vybojovala v úvodu pro domácí sedmičku.
1'
První útok mají k dispozici Západočešky.
1'
V hostující brance začně Kristýna Neubergová, v domácí pak Markéta Mácalová.
Písek dnes bude hrát v modrožlutých dresech, Plzeň v černých.
Na palubovku už přiběhly hráčky Sokolu Písek, následovaly i domácí házenkářky.

DHC Plzeň: Mácalová, Šibrová – Kepková, Oravcová, Nováková, Formanová, Mudrová, Franzová, Pejšková, L. Galušková, D. Galušková, Poslední, Svobodová, Ferencová, Holečková, Šmrhová.

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – K. Kubišová, Michková, Hauserová, Velková, Merglová, Novotná, Talafousová, Šetelíková, Palasová, Součková, Eresken Krouská, Benešová, Pešková.

Rozhodčí: Hájek, Macho.
V souboji podprůměrným českým celkem a nováčkem soutěže se těžko hledá favorit. Oba týmy zatím mají na kontě dva body. Vybojuje druhou výhru v MOL lize domácí Plzeň, nebo se bude radovat hostující Písek?
DHC Plzeň
DHC vybojovalo poprvé v historii postup do nejvyšší soutěže, sehnalo nemalé množství posil a pokusí se v soutěži minimálně udržet.
Že by to mohlo vyjít, naznačil už první duel proti Slavii. Západočešky se proti českému vicemistrovi drželi až do samotného závěru, dlouho prohrávaly jen o gól, ale nakonec padly o čtyři branky. Následně na domácí půdě v předehrávce 4. kola vybojovala Plzeň první body v MOL lize. Nepředvedla sice tak pohledný výkon jako proti Slavii, ale Prešov udolala 21:19. První venkovní duel však nováčkovi nevyšel. Zlín si na domácí palubovce vytvořil šestigólový náskok a ten držel až do konce zápasu. V dresu Západočešek se zatím nejvíce daří Veronice Mudrové, ta za tři duely nastřílela šestnáct gólů. Třináctkrát se trefila Věra Oravcová, o jednu branku méně vsítila Denisa Franzová.

1. kolo:
DHC Plzeň – DHC Slavia Praha 30:34 (17:19)
Nejvíce branek:
Mudrová 6/3, Franzová 6/4, Oravcová 4 – Chlupová 6, Borges Limaová 5, Pokorná 5/4. Rozhodčí: Opava, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 7/7 – 4/4. Vyloučení: 1:3.

Předehrávka 4. kola:
DHC Plzeň – Bemaco ŠŠK Prešov 21:19 (10:9)
Franzová 5/1, Svobodová 3, Mudrová 3/1 – Klučková 5/2, Demajová 3, Šutranová 3/1. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 9/6 – 4/3. Vyloučení: 2:2.

2. kolo:
HC Zlín – DHC Plzeň 27:21 (14:8)
Kříčková 6, Hradilová 6/5, Ševčíková 6 – Oravcová 7, Mudrová 7/2, Galušková 4/3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/5 – 6/5. Vyloučení: 2:4.
Sokol Písek
Jihočešky loni skončily v tabulce MOL ligy až desáté, jako předposlední z českých týmů. Do semifinále tak nepostoupily, avšak alespoň se vyhnuly sestupu.
Písek má za sebou dvě utkání. V prvním kole jasně nestačil na Veselí nad Moravou a prohrál o třináct branek. O týden později na domácí půdě už však uspěl, proti slovenskému týmu Bánovský HK Gabor Sokol zvítězil hned o devět gólů. Tahounkami Písku jsou zatím Šetelíková se dvanácti brankami, Kubišová jich vstřelila o jeden méně, desetkrát se zatím prosadila Talafousová.

1. kolo:
SHK Veselí n.M. – Sokol Písek 35:22 (19:10)
Veselková 9/3, Olšovská 7, Pastorková 6/1 – Kubišová 7, Talafousová 4, Novotná 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 5:5.

2. kolo:
Sokol Písek – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 35:26 (17:11)
Šetelíková 10, Talafousová 6, Kubišová 4 – Matušincová 8/3, Obstová 4, Obstová 3. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/5. Vyloučení: 7:3.
Delegace: Řídit dnešní utkání budou pánové Milan Hájek a Karel Macho, delegátem Českého svazu házené je pan Libor Skružný.
Přeji krásné sobotní odpoledne, vítejte u duelu 3. kola československé MOL ligy házené žen, ve kterém nováček DHC Plzeň vyzve Sokol Písek. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.