MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Maďarsko - 11. ledna 2019   18:00

Argentina
Argentina
12' Moscariello  • 13' Moscariello  • 15' Moscariello  • 16' S. Simonet  • 19' Crivelli  • 19' Baronetto  • 20' Baronetto  • 22' P. Simonet  • 28' Crivelli  • 30' P. Simonet  • 31' S. Simonet  • 32' Fernández  • 36' Moscariello  • 37' Fernández  • 37' Fernández  • 41' Pablo Fernández  • 44' Crivelli  • 46' Vieyra  • 47' P. Simonet  • 48' P. Simonet  • 52' Crivelli  • 53' P. Simonet  • 55' Martínez  • 59' P. Simonet
25:25
(10:13)
Maďarsko
Maďarsko
4' Lékai   • 10' Balogh   • 11' Lékai   • 14' Balogh   • 16' Lékai   • 18' Balogh   • 21' Jamali   • 23' Jamali   • 29' Bodó   • 37' L. Nagy   • 40' Bánhidi   • 43' Balogh   • 44' Lékai   • 46' Bánhidi   • 48' Lékai   • 50' Balogh   • 51' Bánhidi   • 54' Balogh   • 58' Bánhidi   • 60' Lékai
Argentina
Maďarsko

Argentina – Maďarsko 25:25 (10:13)
Nejvíce branek: Simonet 6, Fernández 4/1, Crivelli 4 – Balogh 11/5, Lékai 6, Bánhidi 4. Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/5. Vyloučení: 2:1.
To je z mé strany už všechno a budu se těšit u dalších přenosů.
Nádherný zápas nám tedy končí remízou 25:25. Ve druhém poločase byli blíže vítězství hráči Argentiny. Maďaři ale nakonec v poslední minutě dokázali srovnat. Nejlepším hráčem zápasu byl zvolen P. Simonet, který si připsal 6 gólů.
60'
Útok ale nevyužili!
60'
Po oddechovém čase bude u míče Maďarsko, které bude mít přibližně 15 sekund na útok.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
30 sekund do konce a je srovnáno.
59'
Minuta do konce a Argentina vede o gól po gólu Sioneta.
58'
Je srovnáno 2 minuty před koncem.
55'
Gól vstřelil tým Argentina (Ramiro Martínez).
55'
Skvělý zákrok Schulze proti sedmičce Balogha!
54'
Balogh srovnává a čeká nás velmi napínavý závěr zápasu.
53'
Nádhernou akci předvedl Simonet, když zakončil za zády!
53'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Dobrá střela Crivelliho končí gólem.
52'
Faul hostů.
51'
A Maďaři už jsou zase ve vedení.
50'
Výborný zákrok Miklera!
50'
Balogh srovnává na 21:21.
49'
49'
Skvělý zákrok Schulze po střele Maďarů.
49'
Vyloučení v týmu Argentina (Ignacio Pizarro).
48'
Gól vstřelil tým Argentina (Pablo Simonet).
48'
Je srovnáno po střele zpoza hráče, kterou vyslal Lékai.
47'
Únik Simoneta končí gólem.
46'
A je srovnáno.
46'
Dobrý průnik a následná střela dostává Maďary do vedení.
44'
Tečovaná střela nakonec končí za zády Schulze.
44'
Crivelli nedal brankáři šanci, když střelu schoval a vystřelil kolem protihráče.
43'
Balogh srovnává střelou do šibenice.
Zákrok Miklera a Maďaři v postupném útoku.
42'
Maďaři roztrhli Fernandézovi dres.
41'
Faul Argentiny.
41'
Gól vstřelil tým Argentina (Juan Pablo Fernández).
40'
A je srovnáno po gólu Bánhidího.
39'
Proměnená sedmička Argentiny a Jihoameričané jsou ve vedení!
38'
Zblokovaná střela Simoneta.
37'
A tentokrát přes celé hřiště. Maďarům taktika hry bez brankáře příliš nevyšla.
37'
Z půlky hřiště trefuje prázdnou branku Fernández.
37'
Gól vstřelil tým Maďarsko (László Nagy).
36'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Gábor Ancsin).
36'
Moscariello snižuje na nejnižší rozdíl.
34'
Balogh proměňuje další sedmičku.
32'
Výborný blok domácích hráčů. U míče Argentina.
32'
Gól vstřelil tým Argentina (Federico Fernández).
31'
Simonet vstřelil gól, ale u toho se zranil.
31'
Argentina u míče na začátku druhého poločasu.
31'
Nejlepším střelcem zápasu je zatím Balogh, který má 7 gólů. Na straně Argentiny to je Simonet P a Moscariello, kteří mají 3 góly.
Zatím vidíme poměrně vyrovnané utkání, kde největší rozdíl je v proměňování šancí. Zatímco Maďarsko využila 57 % útoků, Argentina jen 45 %.
30'
30'
Další proměněná sedmička maďarského kanonýra.
30'
Domácí již v plném počtu snižují po střele Simoneta.
29'
29'
Bodó si naskočil nad obránce Argentiny a mířil do šibenice.
28'
Gól vstřelil tým Argentina (Manuel Crivelli).
28'
Schulz si se střelou, kterou vyslal Lekai poradil.
27'
Argentina bude hrát 2 minuty v oslabení.
27'
Rozhodčí situaci ještě kontroluje na videu.
27'
Vyloučení v týmu Argentina (Sebastián Simonet).
27'
Žlutá karta pro tým Argentina (Sebastián Simonet).
27'
A Balogh si se sedmičkou poradil náramně.
26'
Faul na straně Argentiny.
25'
Argentina trefuje tyč!
25'
Schulz zastavuje střelu, kterou vyslal Jamali.
23'
Jamali se opět z poslední pozice rozhodl vystřelit a střela končí gólem.
22'
Argentina snižuje na nejtěsnější rozdíl.
22'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Gábor Ancsin).
21'
Jamali se nebál střely z dálky a to se mu vyplatilo.
20'
A další gól si připisuje Baronetto opět po rychlém brejku.
19'
Protiútok Arentina využívá!
Schulz vyrazil střelu, kterou vyprodukovali Maďaři.
19'
Crivelli se skvěle uvolnil mezi dvěma Maďary a uklidil míč do sítě.
18'
Balogh je dnes zatím k nezastavení a opět překonává brankáře Argentiny.
17'
Výborný zákrok maďarského brankáře.
16'
Se střelou na zadní tyč si Schulz neporadil.
16'
Dobré uvolnění a střela zpoza protihráče nedala brankáři šanci.
15'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Richárd Bodó).
15'
Opět stejný hráč od země překonává brankáře.
14'
Umístěná střela se odrazila ještě od země a brankář neměl šanci.
13'
Žlutá karta pro tým Argentina (Federico Matías Vieyra).
13'
A další gól pro Argentinu, opět skóroval Moscariello.
12'
Argentina konečně vstřelila první gól, když se dobře uvolnil Moscariello a zakončil přesně.
11'
11'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Máté Lékai).
10'
Další gól si připisuje Balogh po tvrdé střele do šibenice.
9'
Žlutá karta pro tým Argentina (Lucas Moscariello).
9'
Protiútok Argentiny končí dobrým zákrokem Miklera.
8'
Balogh proměňuje i svoji druhou sedmičku.
7'
Argentina se v zakončení zatím trápí. U míče Maďaři.
6'
Oba brankáři zatím většinu šancí soupeře chytají.
4'
Lékai tvrdou ranou překonává brankáře
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Maďarsko (Zsolt Balogh).
2'
Maďaři ustáli úvodní útok Argentiny.
1'

Argentina: Maciel, Schulz – Martínez, Vieyra, Crivelli, Pablo Fernández, S. Simonet, Bonanno, Fischer, P. Simonet, Baronetto, Fernández, Pizarro, Carou, Moscariello, Mouriño.

Maďarsko: Mikler, Székely – Ancsin, Balogh, Bánhidi, Bodó, Bóka, Császár, Ilyés, Hornyak, Jamali, Lékai, Juhász, Ligetvári, L. Nagy, Sipos..
Jasným favoritem tohoto utkání je rozhodně evropský tým, ale člověk nikdy neví a můžeme se dočkat překvapení.
Maďarsko

Tento tým v posledních 4 zápasech 3x zvítězil a dvakrát v kvalifikaci na Mistrovství Evropy. Jedná se o výhry se Slovenskem a Itálií. V tomto roce odehráli už dva přátelské zápasy, kde jednou Dány porazili a jednou s nimi prohráli.
Argentina

Tento tým se může chlubit vítězstvím na letních Panamerických hrách, kde ve finále zdolal Brazílii. Od té doby odehráli ještě 2 přátelské zápasy, kde dostali nakládačku od Německa (13:28) a remizovali s Českou republikou (26:26)
V dnešním utkání se podíváme do skupiny D, kde se proti sobě utká Argentina a Maďarsko. Pro oba týmy to bude první utkání na turnaji.