MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Chile : Saúdská Arábie - 17. ledna 2019   15:00

Chile
Chile
2' Salinas Muñoz  • 6' Emil Feuchtmann  • 7' Emil Feuchtmann  • 9' Ceballos  • 10' Salinas  • 11' Emil Feuchtmann  • 13' Erwin Feuchtmann  • 14' Ceballos  • 15' Salinas  • 16' Ceballos  • 18' Salinas  • 19' Emil Feuchtmann  • 24' Salinas  • 24' Erwin Feuchtmann  • 26' Erwin Feuchtmann  • 28' Salinas  • 30' Frelijj  • 31' Salinas  • 32' Salinas  • 35' Emil Feuchtmann  • 36' Ceballos  • 37' Salinas Muñoz  • 47' Ceballos  • 48' Erwin Feuchtmann  • 56' Erwin Feuchtmann  • 58' Ceballos  • 60' Erwin Feuchtmann
32:27
(21:13)
Saúdská Arábie
2' Mudžtába Al-Sálim   • 5' Chajrí   • 8' Mahdí Al-Sálim   • 10' Mudžtába Al-Sálim   • 12' Mahdí Al-Sálim   • 16' Chajrí   • 17' Al-Džanábí   • 23' Mahdí Al-Sálim   • 25' Mahdí Al-Sálim   • 27' Mudžtába Al-Sálim   • 29' Mudžtába Al-Sálim   • 30' Mudžtába Al-Sálim   • 37' A. Al-Abbás   • 38' Mudžtába Al-Sálim   • 40' Mahdí Al-Sálim   • 41' Al-Hamád   • 44' Al-Abdulálí   • 45' A. Al-Abbás   • 46' Mudžtába Al-Sálim   • 47' Mahdí Al-Sálim   • 50' Mudžtába Al-Sálim   • 58' Mahdí Al-Sálim
Chile
Barrientos, F. Garcia – Ceballos, Erwin Feuchtmann, Oyarzún, Reyes, Frelijj, Emil Feuchtmann, Salinas, Salinas Muñoz, Baumann, Páez, Oneto, Ayala, Codina, Donoso.
Gubica, Milošević (oba CRO)
Jyske Bank Boxen, Herning (Dánsko)
Muhammad, Muhammad Al-Sálim – A. Al-Abbás, Al-Džanábí, Al-Mutajrí, Al-Ibrahím, Saíd, Al-Abdulálí, Al-Farhán, M. Al-Abbás, Mahdí Al-Sálim, Mudžtába Al-Sálim, Chajrí, Al-Hamád, Al-Safár, Abú Al-Rahí.

Děkujeme za pozornost, přejeme hezký zbytek dne.
Chile – Saúdská Arábie 32:27 (21:13)
Nejvíce branek: Feuchtmann 11/5, Salinas 7, Ceballos 6 – Al-Sálim 8, Al-Abbás 7/5, Al-Sálim 7. Rozhodčí: Gubica, Milošević (oba CRO). Sedmimetrové hody: 6/5 – 5/5. Vyloučení: 5:6. ČK: Al-Sálim, Al-Sálim (SAU).
Chile přidává v základní skupině světového šampionátu důležitou druhou výhru, když Saúdskou Arábii porazilo o pět gólů 32:27. Během zápasu vedli Jihoameričané i o 12 branek, ale nakonec se Saúdská Arábie postarala o drama, když gólovou sérií ve druhém poločase postupně manko snižovala.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Saúdská Arábie (Abdulláh Al-Abbás).
60'
Sedmička pro Saúdskou Arábii.
60'
Al-Sálim Mahdí dostává červenou kartu.
60'
Erwin Feuchtmann dává gól a navíc byl faulován.
59'
Al-Abbás sedmičku proměňuje přehozem přes brankáře.
59'
Esteban Salinas v obraně fauluje pronikajícího Mahdího a je vyloučen. Navíc je z toho sedmička.
59'
Začaly poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Al-Sálim Mahdí snižuje po útoku středem a ráně k levé tyči.
58'
Gól ale dává po rychlém brejku Ceballos.
57'
Končí 57. minuta a míč drží Saudská Arábie.
56'
Až nyní se Erwin Feuchtmann prosazuje a navyšuje vedení Chile.
55'
Erwin Feuchtmann ale sedmičku neproměňuje. Brankář nohou dokázal balon vyrazit.
55'
Salinas Muňoz vybojoval sedmičku pro Chile. Navíc je vyloučen Al-Sálim Mudžtába.
55'
Al-Sálim Mahdí trefuje jen horní tyč!
55'
Saúdská Arábie stále hraje na polovině soupeře, ale bez střeleckých pokusů.
54'
Vyloučení v týmu Chile (Javier Frelijj).
54'
Míč drží Saudská Arábie a hledá skulinky ke střelbě.
53'
Sledujeme pasáž bez gólu. Oba týmy měly již dva útoku, ale ani jednou míč v brance neskončil.
52'
Saúdská Arábie se ubránila proti dalšímu útoku a spěchá dopředu.
52'
Al-Hamád míjí z pravé strany. To je pro Chile velké štěstí. Mohlo to být již jen o čtyři branky.
51'
Chile se ubránilo a jde pomalu do útoku.
50'
Al-Sálim Mudžtába se až nyní prosadil středem.
49'
Saúdská Arábie se zatím nemůže prosadit proti pozorné obraně Chile.
48'
Erwin Feuchtmann po připraveném útoku skóruje ranou pod horní tyč.
47'
Al-Sálim Mahdí se ale trefuje zleva a rychle snižuje.
47'
Až nyní dokázal po delší době skórovat Ceballos. Chile prohrávalo ve druhé půli již o tři banky.
46'
Gól vstřelil tým Saúdská Arábie (Mudžtába Al-Sálim).
45'
Druhý poločas zatím vede Saudská Arábie 8:6.
45'
Al-Abbás dává další gól po rychlém protiútoku. Saudská Arábie je nyní lepší než Chile.
44'
Oddechový čas pro Chile. Trenér musí zareagovat, protože jeho tým již ztratil v posledních minutách rozdíl pěti gólů.
44'
Al-Abdulálí snižuje po rychlém protiútoku z pravé strany na sedm branek.
43'
42'
Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Mahdí Al-Sálim).
41'
Abdulláh Al-Hamád propálil středem obranu i brankáře.
40'
Erwin Feuchtmann pohotově proměňuje sedmičku.
40'
Gól vstřelil tým Saúdská Arábie (Mahdí Al-Sálim).
39'
Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Mudžtába Al-Sálim).
38'
Saudská Arábie snižuje na rozdíl 10 gólů. Středem se trefil Al-Sálim Mudžtába.
37'
Al-Abbás snižuje z levého křídla.
37'
Salinas Muñoz šel sám na brankáře a měl dost času zamířit.
36'
Ceballos využívá další rychlý protiútok.
35'
Emil Feuchtmann využil dobrého zákroku Barrientose a z protiútoku skóruje.
35'
Hraje se pět na pět.
34'
Al-Sálim Mudžtába tvrdě fauloval Erwina Feuchtmanna a je vyloučen.
33'
33'
Vyloučení v týmu Chile (Marko Oneto).
32'
Salinas dává další gól a navyšuje vedení Chile.
31'
Salinas se dokázal prosadit přes dva protihráče.
31'
Hráči se vrací z kabin. Za chvíli budeme pokračovat.
První poločas je u konce a roli papírového favorita v pohodě plní reprezentace Chile. Saudská Arábie si nechala soupeře hodně brzo odskočit a zatím nemůže ztrátu dohnat.
30'
30'
V samém závěru ještě po rychlém protiútoku skóruje Frelijj.
30'
30'
Erwin Feuchtmann pohotově pálí ze sedmičky o zem.
30'
30'
Začala poslední minuta prvního poločasu. Míč má Chile.
29'
28'
Gól vstřelil tým Chile (Esteban Salinas).
27'
Vyloučení v týmu Chile (Erwin Feuchtmann).
27'
26'
Gól vstřelil tým Chile (Erwin Feuchtmann).
26'
Míč má po oddechovém času tým Chile a přihrává si trpělivě kolem branky soupeře.
25'
Oddechový čas pro domácí.
25'
24'
Al-Abbás se neprosadil a Chile šlo do protiútoku 4 na 1. Gól ale dal až z dorážky Erwin Feuchtmann.
24'
23'
Al-Sálim Mahdí se trefuje křížnou střelou do dolního rohu z pravé strany.
22'
Muhammad opět úspěšný a do útoku jde jeho tým. Sledujeme delší pasáž hry bez gólů.
21'
I Barrientos si ale nyní připisuje výborný zákrok.
20'
Brankář Muhammad si připisuje parádní zákrok proti Ceballosovi, který to zkoušel zleva k tyči.
19'
Gól vstřelil tým Chile (Emil Feuchtmann).
19'
Další útok Arábie končí nepovedenou střelou mimo.
18'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Chile (Erwin Feuchtmann).
18'
Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Abdulazíz Chajrí).
18'
Salinas ale rychle reaguje z protiútoku.
17'
Al-Džanábí využívá přesilovku po útoku středem hřiště.
17'
16'
Gól vstřelil tým Chile (Sebastián Ceballos).
16'
Obléhání branky Chile nese své ovoce. Středem se prosadil Chajrí.
15'
Oddechový čas pro hosty.
15'
Po další chybě v rozehře je tu protiútok a gól Salinase.
15'
Saudská Arábie se znovu v útoku neprosadila a míč má soupeř.
14'
Gól vstřelil tým Chile (Sebastián Ceballos). Trefil ze po útoku z levé strany.
13'
Žlutá karta pro tým Chile (Javier Frelijj).
13'
12'
11'
10'
10'
Žlutá karta pro tým Saúdská Arábie (Mudžtába Al-Sálim).
10'
Gól vstřelil tým Chile (E. Salinas).
9'
8'
7'
6'
5'
5'
Gól vstřelil tým Saúdská Arábie (Abdulazíz Chajrí).
4'
4'
Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Hasan Al-Džanábí).
3'
2'
Gól vstřelil tým Chile (Rodrigo Salinas Muñoz).
2'
1'
První velkou šanci mělo Chile. Ceballos ale nedal.
1'
Mistrovství světa v házené má na programu 5. kolo základních skupin a čeká nás souboj zatím dvou nejhorších celků skupiny C. Po čtyřech zápasech nedokázala Saudská Arábie uhrát ani bod, tým Chile má dva za výhru nad Radkouskem. Chile může ještě teoreticky pomýšlet na postup, ale potřebuje dnes vyhrát.
Rozhodčími dnešního utkání je chorvatská dvojice Matija Gubica a Boris Milošević.