MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Tunisko : Egypt - 23. ledna 2019   15:30

Tunisko
Tunisko
1' Sanaí  • 3' Sanaí  • 14' Sanaí  • 15' Muhammad Súsí  • 19' Muhammad Súsí  • 20' Sanaí  • 26' Džazírí  • 28' Šujrif  • 32' Bin-Abdalláh  • 39' Sanaí  • 43' Šujrif  • 43' Bughanmí  • 45' Džazírí  • 49' Husní  • 52' Šujrif  • 54' Džaballáh  • 57' Bughanmí  • 59' Bin-Abdalláh  • 59' Bughanmí
23:30
(10:15)
Egypt
Egypt
6' Šebíb   • 8' Chajrí   • 9' Al-Dirá   • 18' Al-Áhmar   • 19' Al-Áhmar   • 20' Sanad   • 22' Abdalráhím   • 24' Al-Áhmar   • 24' Abdalráhím   • 26' Šebíb   • 27' Sanad   • 28' Hasan   • 30' Zejnelbédín   • 30' Umar   • 33' Umar   • 34' Umar   • 37' Umar   • 42' Chajrí   • 44' Umar   • 51' Al-Áhmar   • 52' Zejnelbédín   • 53' Al-Áhmar   • 53' Umar   • 54' Šebíb   • 55' Al-Áhmar   • 56' Umar   • 58' Šebíb   • 90' Zejnelbédín
Tunisko
Gjorgji Nachevski a Slave Nikolov (oba MKD)
Jyske Bank Boxen, Herning (DEN)
Egypt

Tunisko – Egypt 23:30 (10:15)

Nejvíce branek: Bughanmí 6/3, Sanaí 5, Šujrif 3 – Umar 7, Al-Áhmar 6, Šebíb 4. Rozhodčí: Gjorgji Nachevski a Slave Nikolov (oba MKD). Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/2. Vyloučení: 3:3.
Nejlepší hráč zápasu:

Jahíja Umar (EGY) 7 gólů, 10 střel, 61%
Tunisko sice vykročilo do zápasu dobře, jenže v závěru prvního poločasu totálně odpadlo a Egypt se dostal do pětibrankového vedení, které po přestávce zásluhou silné obranné hry úspěšně hájil a ani jednou neztratil. Konečný výsledek střetnutí. Tunisko 23 Egypt 30.
90'
Alí Zejnelbédín se na ose hřiště prosadil prudkou střelou pod horní tyč a zřejmě udělal tečku za výhrou Egyptu.
59'
Usáma Bughanmí udeřil na levém křídle po rychlém protiútoku poté, co Egypt z dálky orazítkoval pravou tyč.
59'
Anvár Bin-Abdalláh se na pravém křídle prosadil střelou z ostrého úhlu, když zamířil nad hlavu brankáře.
58'
Muhammad Šebíb si naběhl do brankoviště na přihrávku z levého křídla a vpádu bez problému dokázal skórovat.
57'
Usáma Bughanmí na levém křídle utekl úplně všem a poté se zavěsil do vzduchu, aby skóroval k pravé tyči.
56'
Tunisko sice do zápasu vykročilo dobře, jenže v závěru zápasu předvádí naprosto tragický výkon, který ani není hodný mistrovství světa. Egyptu se naopak velmi daří.
56'
Jahíja Umar skóroval po další dlouhé kolmé přihrávce a nad hlavou brankáře Tuniska poslal míč pod břevno.
55'
Vzápětí ho bleskově napodobil Ahmad Al-Áhmar, který na přední tyči dostal míč do sítě.
54'
Muhammad Šebíb na pravém křídle skóroval z ostrého úhlu.
54'
Gól vstřelil tým Tunisko, vstřelil ho Džihid Džaballáh.
53'
Tunisko opět odpadá a Jahíja Umar skóruje do prázdné brány.
53'
Ahmad Al-Áhmar sice prudkou ránou orazítkoval tyč, vzápětí se ale na pravém křídle dostal k dorážce a byl úspěšný! Tunisko si okamžitě vzalo oddechový čas.
52'
Alí Zejnelbédín na pravém křídle skóroval střelou z velké dálky, když míč napálil přesně pod horní tyč brány.
52'
Marván Šujrif se ocitl uprostřed brankoviště sám a poté toho dokázal skvěle využít. Míč zamířil k levé tyči.
51'
Ahmad Al-Áhmar si na pravém křídle naběhl na dlouhou diagonální přihrávku a z ostrého úhlu skóroval.
50'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Egypt, jmenovitě Alí Zejnelbédín, který skóroval mezi levou rukou a nohou tuniského brankáře. Rozdíl branek činí tři góly.
50'
Vyloučení v týmu Tunisko. Dvě minuty dostal Usáma Džazírí.
50'
Egypt tahá většinu svých akcí po pravém křídle, jenže obranná řada Tuniska už je na to dobře připravena.
49'
Usáma Husní si na ose hřiště krásně naskočil do vzduchu a parádní ranou vymetl levý horní roh brány. Egypt přišel o slibný náskok a vzal si oddechový čas.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tunisko, když Rafik Baša napálil míč k levé tyči a vstřelil svůj první gól.
48'
Tunisko se nedokázalo prosadit na pravém ani levém křídle, vybojovalo ovšem sedmimetrový hod.
48'
Hra už je v plném proudu a Tunisané se snaží snížit rozdíl branek na tři góly. Podaří se mu to?
48'
Tunisko se neprosadilo na ose hřiště táhlou střelou zpoza brankoviště a okamžitě si vzalo oddechový čas.
47'
Žlutá karta pro realizační tým Tuniska, který se marně dožadoval odpískání pasivní hry soupeře.
46'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Egypt. Muhammad Sanad prudkou střelou pravačkou orazítkoval břevno!
46'
Vyloučení v týmu Tunisko. Muhammad Súsí za držení.
45'
Usáma Džazírí se na pravém křídle krásně pověsil do vzduchu a překonal egyptského brankáře mezi nohama.
44'
Jahíja Umar na pravém křídle skóroval přes dvojnásobnou clonu Tuniska a vstřelil pátý gól v dnešním zápase.
43'
Usáma Bughanmí se na levém křídle dostal k volnému míči a skóroval střelou přes celé hřiště do prázdné brány.
43'
Marván Šujrif se dokázal prosadit po rychlém protiútoku a využil oslabení egyptského týmu.
42'
Vyloučení v týmu Egypt. Dvě minuty dostal Ahmad Chajrí.
42'
Ahmad Chajrí se na pravém křídle prosadil ve výskoku mezi dvojicí protihráčů a Egypt vede rozdílem šesti branek.
41'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Tunisko. Usáma Bughanmí mířil k pravé tyči, jenže brankář míč konečky prstů levé ruky vytáhl!
40'
Tunisko během posledních okamžiků zlepšilo obranu a Egypt je nyní týmem, který se marně snaží prosadit.
39'
Musbah Sanaí se na ose hřiště parádně pověsil do vzduchu a nádhernou ránou poslal míč pod horní tyč.
39'
Tunisko by mohlo skórovat v přesilové hře, kdyby nepředvedlo tragickou diagonální přihrávku do levého křídla.
38'
37'
Jahíja Umar na pravém křídle napřáhl k parádní prudké střele, kterou vymetl bližší pravý horní roh brány.
37'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Egypt. Muhammad Sanad tuniského brankáře mezi nohama nenachytal!
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tunisko, jmenovitě Usáma Bughanmí, který o zem zamířil k pravé tyči.
35'
Al-Dirá se na levém křídle parádně pověsil do vzduchu, Tunisko ale tentokrát zachránil fantastický brankář!
35'
Tunisko prohrává již o šest bodů a po přestávce se mu vůbec nedaří. Tunisané začínají hodně odpadat.
34'
Jahíja Umar parádní střelou z dálky pověsil míč pod břevno.
33'
Jahíja Umar se pověsil do vzduchu a parádní střelou přes clonu zamířil přesně pod horní tyč tuniské brány.
32'
Anvár Bin-Abdalláh napřáhl přes clonu k nádherné prudké střele, která metr nad zemí zamířila k levé tyči.
31'
Tuniský brankář šel rychle k zemi, aby prudkou přízemní střelu Egypta z levého křídla zastavil nohama.
31'
Egypt zahajuje druhý poločas na míči a snaží se navýšit velké pětibrankové vedení proti Tunisku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:18.
Tunisané vykročili do zápasu dobře, jenže v závěru prvního poločasu předvedli katastrofální výkon, jehož zásluhou nejenže přišli o své vedení, ale Egypt si navíc vytvořil pětibrankové vedení, které už se jim bude dotahovat horko těžko. Už víme, proč Tunisko nemá bod. Skóre po prvním poločase. Tunisko 10 Egypt 15.
30'
30'
Jahíja Umar na pravém křídle v poslední sekundě prvního poločasu skóroval z ostrého úhlu, když míč poslal přesně do vzdálenějšího levého horního rohu brány.
30'
Alí Zejnelbédín udeřil a střílí svůj první gól v dnešním zápase.
29'
Tunisko má v závěru poločasu smůlu, protože mohlo skórovat, jenže jeho další střela skončila na horní tyči brány.
28'
Islám Hasan bleskově skóruje po rychlém protiútoku a Egypt vede nad Tuniskem opět tříbrankovým rozdílem.
28'
Marván Šujrif se krásně obtočil kolem svého strážce a na ose brankoviště skóroval k přední levé tyči brány.
27'
Muhammad Sanad na pravém křídle skóroval z ostrého úhlu, když využil bleskurychlého výpadu Egypta.
26'
Muhammad Šebíb trestá tuniskou nepřesnost v rozehrávce.
26'
Gól vstřelil tým Tunisko, jmenovitě hráč Usáma Džazírí.
25'
Tunisko začíná mít obrovské problémy, které se nyní potvrdily, střela od břevna se ale odrazila zpět na jeho ruce.
24'
Karím Abdalráhím na levém křídle předvedl parádní sprint a přízemní střelou zamířil ke vzdálenější pravé tyči.
24'
Ahmad Al-Áhmar si spravil chuť po předchozím neproměněném sedmimetrovém hodu, když se po dlouhé kolmé přihrávce řítil sám na bránu a skóroval k levé tyči.
23'
Ani jeden z týmů nyní nezakončil útok úspěšně. Tunisko orazítkovalo z dálky břevno, zatímco Egypt zachránil brankář.
22'
GKarím Abdalráhím se prosadil na levém křídle z dorážky a Egypťané opět vyrovnávají skóre zápasu.
21'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Egypt. Ahmad Al-Áhmar neprostřelil brankáře po zemi mezi nohama.
20'
Na opačné straně bleskově odpověděl Muhammad Sanad.
20'
Musbah Sanaí si parádně naskočil do vzduchu a přesnou střelou vymetl pravý horní roh egyptské brány.
19'
Ahmad Al-Áhmar se pověsil na ose hřiště do vzduchu a parádní bombou nad hlavou brankáře skóroval.
19'
Muhammad Súsí obstaral bleskovou odpovědět Tuniska.
18'
Ahmad Al-Áhmar to nyní udělal velice chytře, když se proti silnému bloku skrčil a přízemní střelou zamířil k levé tyči.
18'
Žlutá karta pro tým Tunisko, jmenovitě Usáma Husní.
17'
Už to vypadalo, že se Tunisko úspěšně ubránilo, jenže tentokrát měl Egypt k dispozici volný hod.
16'
Ani jeden z týmů nyní neuspěl. Egypt nejprve předvedl špatnou kolmou přihrávku, zatímco Tunisko vychytal brankář.
15'
Muhammad Súsí předvedl po krásné akci na levém křídle parádní bombu, kterou na ose hřiště vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Lépe už to trefit nešlo.
14'
Musbah Sanaí krásnou přízemní střelou propálil egyptského brankáře mezi nohama a Tunisko opět vede. Musbah Sanaí vstřelil dnes svůj třetí gól z pěti pokusů.
13'
Egypt mohl bleskově odpovědět, jenže podruhé během necelých dvou minut orazítkoval prudkou střelou břevno!
12'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tunisko, konkrétně Usáma Bughanmí, který vymetl přesně levý horní roh.
12'
Žlutá karta pro tým Egypt. Viděl ji Abdalrahmán Abdú.
11'
Tunisko předvedlo hodně kostrbatou rozehrávku, rozhodčí ale pískal faul, takže následuje volný hod.
11'
Sanad se dobře pověsil do vzduchu na pravém křídle, z ostrého úhlu ale orazítkoval pouze horní tyč!
10'
Vyloučení v týmu Tunisko. Dvě minuty za faul na zakončující střeleckou ruku dostal Marván Šujrif.
9'
Další bleskurychlý protiútok Egypta, který na pravém křídle úspěšně zakončil ve výskoku na přední tyč Al-Dirá.
8'
Ahmad Chajrí nabral obrovskou rychlost, na pravém křídle se pověsil do vzduchu a skóroval k bližší tyči.
8'
Tunisko se může vrátit zpět do dvoubrankového vedení poté, co jeho brankář předvedl skvělý zákrok a nenechal se prostřelit mezi nohama.
7'
Tunisané napřáhli na pravém křídle k táhlé střele, která těsně nad zemí minula pravou tyč egyptské brány.
6'
Muhammad Šebíb si naběhl na parádní přihrávku o zem a v akrobatické pozici vymetl přesně levý horní roh brány.
5'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tunisko, jmenovitě Usáma Bughanmí, který zamířil k pravé tyči.
5'
Karím Abdalráhím byl vyloučen na dvě minuty poté, co ostře sestřelil jednoho z hráčů Tuniska.
4'
Marván Šujrif fauloval na pravé straně obranné poloviny svého týmu.
3'
Musbah Sanaí se na levém křídle parádně zavěsil do vzduchu a výstavní střelou o vzdálenější pravou tyč poslal míč do sítě.
2'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Egypt, jmenovitě Muhammad Sanad, který těsně nad zemí zamířil k levé tyči.
1'
Musbah Sanaí vyrazil na ose hřiště do rychlého protiútoku a nekompromisní bombou zavěsil. Tunisko jde do vedení.
1'

Tunisko: Bedví, Missáví – Alouini, Baša, Bughanmí, Husní, Šujrif, Džaballáh, Džazírí, Maaraf, Madždúb, Sanaí, Muhammad Súsí, Hadž-Júsúf, Jallouz, Bin-Abdalláh.

Egypt: Altajar, Handáví – Abdalráhím, Abdú, Al-Áhmar, Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hadžách, Hasan, Chajrí, Nawar, Umar, Sanad, Šebíb, Zejnelbédín.

Rozhodčí: Gjorgji Nachevski a Slave Nikolov (oba MKD).
Boje o postup mezi čtyři nejlepší týmy mistrovství světa v házené vrcholí a všechny týmy mají před sebou poslední zápas v základní skupině. Hala Jyske Bank Boxen v Herningu bude svědky střetnutí mezi Tuniskem a Egyptem. Tedy dvou celků, které se nachází na dně tabulky základní skupiny F a už nemají absolutně žádnou naději na postup ani šanci zahrát si o páté místo. Tunisko nezískalo během čtyř zápasů základní skupiny ani bod, zatímco Egypt má jeden a v případě dnešního vítězství a prohry Maďarska si může na jeho úkor zahrát o konečné sedmé místo na MS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.