Já vám přeji krásný zbytek pátečního večera, mějte se fanfárově.
Již zítra tedy mohou Brňané postoupit do finále extraligy. Není však potřeba předbíhat, hokej je hra plná překvapení a Plzeň jistě nedá kůži lacino.
Přestože Indiáni přestříleli Kometu v poměru 17:32, z třetího vítězství v sérii se radují domácí borci. O jedinou branku zápasu se postaral Jakub Svoboda, jehož lajna s Divíškem a Tomášem Svobodou byla opět hodně vidět. Plzeňští sice drželi puk častěji na holích, nedokázali však využít své šance. Perfektním výkonem se opět prezentoval Jiří Tvraj.
Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni oba brankáři Marek Mazanec a Jiří Trvaj.
Zásahy brankářů ve třetí třetině: Mazanec 2 - Trvaj 8.
60:00
59:53
Puk ve středním pásmu.
59:38
Postavení útočícího hráče Plzně v brankovišti.
59:34
Z otočky vypálil k levé tyči Dvořák, Trvaj stihnul puk vykopnout.
59:29
Plzeňská branka zůstává opuštěna. Bude se hrát šest na pět.
59:29
Hostující trenér Marian Jelínek si vybírá oddechový čas.
59:29
Další šarvátka před Trvajem. Od domácího kotle si své vyslechnul především Radek Duda. Ten bude také vyloučen, z Brněnských bude za hrubost poslán za katr Leoš Čermák.
59:29
Straka trefil z pravého křídla pouze Dlouhého brusli, od ní puk odrazil do ochranné sítě.
59:26
59:18
Mazanec opouští bránu!
59:03
Fanoušci jsou na nohách, je to infarktové.
58:53
Nyní se to daří Žižkovi.
58:29
Za mohutného ryku vyhazuje Milan Hruška.
58:12
Plzeň musí začít od Mazance.
57:55
Andašovský dostal puk do trmy vrmy před Trvajem, ten si se situací poradil.
57:34
Hanzlíkovu ránu ukryl Trvaj s přehledem do lapačky.
57:28
Mazanec zůstává v brance.
57:26
Jan Kovář se dokázal protáhnou skrz několik domácích hráčů, až jej musel zastavit podražením Jiří Vašíček. Faul to byl jasný, Vašíček obdrží dvě minuty.
56:56
Hosté to opět přehnali s pohybem v Trvajově brankovišti a jsou vyhnáni sudími do středního pásma.
56:13
Kometa se nyní v útočné třetině soustředila především na šetření času.
55:34
Plzeň je sice aktivnější, ale do šancí se příliš nedostává.
55:00
Po zakázaném uvolnění Komety byl potvrzen údaj o tom, že dnes utkání přihlíží 7200 diváků. Je tedy vyprodáno.
54:36
Jaroslav Svoboda mohl jet sám na branku Plzně, dobře mu však vypíchnul kotouč v pádu Hanzlík.
54:16
Vlasákovo nahození srazil domácí brankář do rohu.
54:00
Kotouč se opět dostal mimo vymezené území, vhazuje se ve středním pásmu.
53:28
Po Divíškově přiťuknutí se řítil zprava sám na Mazance. Dostal se však příliš blízko a už nenašel skulinu v postoji brankáře Indiánů.
52:59
Jaroslav Svoboda položil do Modrého střely od modré.
52:37
Zohornův bekhendový pokus srazil Mazanec do ochranné sítě.
52:22
Mlýnice před Trvajem nekončí přímým ohrožením jeho branky.
52:09
Puk se dotknul ochranné sítě, bude se vhazovat po levici Jiřího Trvaje.
51:42
Hosté svírali Kometu v obranném pásmu jako při přesilovce, k šanci se však nedostali.
51:28
Modrého nahození mířilo hodně vysoko.
50:31
Dlouhý nahazoval před branku, kde byl Čermák, nedokázal však trefit kotouč.
50:25
Zašlápnutý touš v obranném pásmu Indiánů, tam se také bude vhazovat.
49:33
Zdá se, že Brno už bude především bránit těsný náskok.
49:10
Heřman to přeháněl s důrazem před Trvajem, bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.
48:27
Petrovický ve středním pásmu elegantně uvolnil Zohornu, který jel sám na Mazance. Zakončení však domácímu mladíkovi nevyšlo.
47:57
Vašíček napálil puk zpoza vlastní branky po mantinelu až za Mazance, je z toho zakázané uvolnění.
47:34
Čermák se dostal do dobré pozici na pravém kruhu a zápěstím vypálil. Jeho ránu však nadzvedl Jeřábek do ochranné sítě, čímž si vysloužil pochvalu od Mazance.
47:05
V utkání pravděpodobně nepokračuje Roman Erat. S Petrovickým a Koreisem je na ledě Zohorna.
46:34
Kometa drží Plzeň daleko od Trvaje, to jí nyní stačí.
45:56
Mazanec si podobně jako ve druhém zápase zahrával s ohněm. Puk po jeho vyhození opustil hřiště, tentokrát však po teči o plexisklo.
45:34
Krátký tlak Brna končí icingem Indiánů, což zvedá domácí fans ze sedaček.
45:14
Kováčikova skákavá střela nedoputovala k Mazancovi, ten se zatím ve třetí třetině nepředře.
44:27
Tři na jednoho jeli hosté. Akci zakončoval sám před Trvajem Vykoukal, beton domácího gólmana byl ale znovu rychlý a přesný.
43:43
Frolova rozehrávka končí icingem hostujícího týmu.
43:03
Veterán Petrovický skočil do Kratěnovy střely od modré čáry.
42:41
Trvaj dojel ke střídačce, hodil pravačku na hrazení a puk hledá kustod. Stalo se, můžeme pokračovat.
42:41
Podruhé v utkání hledá Trvaj dlouze puk ve své výstroji, zatím to však není tak strhující show jako poprvé.
42:41
Pletkova slabá střela nemohla Trvajovi nadělat vrásky na čele.
42:35
Andrašovský strčil do Vašíčka, který tak smetl Trvaje. Hosté zřejmě chtějí rozhodit brněnského gólmana.
42:15
Další zakázané uvolnění domácí družiny.
42:04
Marušákovu ránu vyrazil Trvaj levým loktem do ochranné sítě.
41:05
Zakázané uvolnění domácích.
40:21
Po Žižkově střetu s Pletkou je vychýlena domácí brána, navíc Trvajovi spadla maska. Sudí nebudou vylučovat a vhazovat se bude po pravidi domácího gólmana.
40:01
Přestože hosté opět přestříleli domácí Kometu, do vedení šel právě tým z Brna. Přesilovku využil v nepřehledné situaci Jakub Svoboda. Nadále jsou často k vidění všelijaké rozmíšky, sudí jsou často v permanenci. Nedá se očekávat, že by se ve třetí třetině mel obraz hry změnit.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: Mazanec 8 - Trvaj 14.
Další třetina začne přibližně v 20:13.
40:00
39:54
Čermák těsně u pravé tyče neuspěl a minul branku.
39:26
Dlouhý hledal před brankou Čermáka, který mu předtím nepřesně nahrál. Stejně to provedl i Dlouhý.
38:43
Duda pálil po buly poměrně dost mimo tři tyče.
38:41
Andrašovského ránu z mezikruží kryje Trvaj efektně do lapačky.
38:11
Nenápadná střela Tomáše Svobody ze středního pásma vypadla Mazancovi z lapačky a skončila jen těsně vedle jeho pravé tyče.
37:54
Puk nepřešel brankovou čáru, skóre zůstává nezměněno.
37:54
Sudí volají videorozhodčímu po akci Plzně. Od modré čáry trefil tyč jeden z plzeňských hráčů a puk se vrátil pod Trvaje. Otázkou je, kam přesně.
37:22
Kometa právě vstřelila branku! Domácí brzy využívají přesilovku a jdou do vedení. Po Divíškově nahození před branku zpoza svatyně Mazance vznikla před Mazancem velmi nepřehledná situace. Tomáš Svoboda v ní přiťuknul puk JAKUBU SVOBODOVI, který s dávkou štěstí propasíroval puk za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Svoboda, Tomáš Divíšek.
37:10
Koreis mohl jet do šance, byl však zastaven Vykoukalem. Ten dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
37:00
Plzeň drží útočné pásmo.
36:30
Dvořák se následně lehce nepohodl s Hruškou, vylučovat se ale nemusí.
36:30
Modrého nahození ze středního pásma zapadlo přímo do náručí domácího brankáře.
36:14
Zakázané uvolnění domácího týmu.
36:02
Dlouhý se vrací z trestné lavice, Kometa v pěti.
35:52
Duda projel brněnskou obranou a bekhendem trefil jen boční síť.
35:19
Kratěna přihrával zpoza branky na Vlasáka, který z první trefil Trvaje do hrudi.
33:53
33:52
Dlouhý vypálil z pravého křídle pouze do připraveného Mazance.
33:32
Další akci domácího týmu zastavuje offside.
33:22
Kovář vyhazuje přes všechny čáry.
32:58
Bičánkovu ránu nadzvedl někdo z jeho spoluhráčů těsně mimo.
32:30
Kratěna jel sám na Vašíčka, vypálil z uctivé vzdálenosti a Trvaj vyráží.
32:08
Puk za Trvajovou brankou.
31:58
Vašíček trefil od modré pouze Dvořáka.
31:53
Další šarvátka po Mazancově zákroku. Frolo se vrhl po Hynku Zohornovi a bude vyloučen za nedovolené bránění.
31:44
Hosté raději vyhazují na zakázané uvolnění.
31:38
Čermák mohl dorážet Kováčikovu střelu do odkryté branky, netrefil však skákající kotouč.
31:24
Kratěnova slabá střela nemohla Trvaje zaskočit.
30:53
Čermák vypálil z plné rychlosti přes Hanzlíka, Mazanec zasáhl dobře vyrážečkou.
30:40
Stránský se obtočil kolem branky a snažil se překvapit Trvaje, ten si ale prostor u tyče pohlídal.
30:19
Opět duní mantinely, v rukavičkách se dnes tedy rozhodně nehraje.
29:34
Tomáš Svoboda našel zpoza branky volného Divíška, který mířil mezi betony Mazance. Skulinka tam ale žádná nebyla.
29:01
Dlouhý se snažil na útočné modré získat puk do Vykoukala, ten si se situací poradil.
28:27
Jaroslav Svoboda pozlobil obranu hostí, ke střele se však nedostal.
28:07
Domácí diváci se zlobí po sporně neodpískaném icingu Plzně, vhazovat se bude před Trvajem, který ukryl puk pod lapačku.
27:43
Dnes je to opravdová bitva.
26:53
Pitule hledal před brankou Dvořáka, pas však byl moc prudký. Dvořák tak aspoň srazil Trvaje.
26:43
26:23
Pletka chtěl z voleje napálit Kovářův pas, puk však trefil špatně. Následně se domácí osvobozují.
26:07
Po Vykoukalově ráně od modré vyhazuje Kováčik do středního pásma.
25:41
Strakova rána od modré končí v ochranné síti. Vhazuje se mezi modrými čarami.
25:22
Po Hanzlíkově střele do pravého betonu vyhazuje Jaroslav Svoboda.
25:11
Plzeň kombinuje po rozích útočného pásma.
24:51
Čermák se lehce nepohodl s Kratěnou a oba si odsedí dvě minuty za hrubost.
24:51
Vlasákovu ránu od levého mantinelu Trvaj asi moc neviděl, puk však kryje.
24:43
Z brněnského týmu jsou potrestání Jakub Svoboda a Radim Bičánek. Na druhé straně je vyloučen pouze Radek Duda. Všichni za hrubost. Hosté tak budou hrát přesilovku pěti proti čtyřem.
24:43
Na druhé straně si Trvaj poradil právě s Andrašovského střelou a následuje mlýnice, po které se bude vylučovat.
24:22
Tomáš Svoboda zachytil rozehrávku Plzně, následnou ránu mu ale zblokoval Andrašovský.
24:05
Puk mezi střídačkami, vhazovaní ve středním pásmu.
23:59
Duda pálil z pravého kruhu do Trvajovi vyrážečky.
23:50
Zakázané uvolnění domácího mužstva.
23:28
I druhá třetina se zatím nese v opatrnějším duchu. K vidění je také plno osobních soubojů.
22:59
Brněnský tlak končí icingem hostujícího týmu.
22:40
Kometa svírá hosty, Koreisův pas před bránu však zastavil Vykoukal.
21:36
Druhý brněnský útok jel tři na jednoho, pas Jakuba Svobody však neprošel přes beka.
21:14
Duda hledal Andrašovskému, tomu nesedla rána.
21:03
Jeřábek zblokoval Čermákovu ránu z plné rychlosti a nadělal tím Mazancovy problémy.
20:37
Duda z nulového úhlu nemohl překvapit jistého Trvaje.
20:30
20:01
Druhá perioda začne půlminutovou přesilovkou Indiánů.
První třetina přinesla velký boj, ve kterém si dokázali více šancí připravit hosté. Na obou stranách zvonily tyče. Za Trvajem břevno po Dudově ráně, Mazancovi pomohla konstrukce brány půl minuty před koncem třetiny, kdy ji trefil Divíšek. K vidění byla také poměrně solidní boxerská vložka mezi Malcem a Dvořákem. Komickou vložku potom nabídl Jiří Trvaj, když hledal puk zalezlý ve své výstroji.
Zásahy brankářů v první třetině: Mazanec 6 - Trvaj 10.
Další třetina začne přibližně v 19:13.
20:00
19:58
Valná hromada na Trvajovi po Strakově ráně, puk zůstal v moci domácího gólmana.
19:30
Tentýž hráč podržel puk v útočném pásmu a předložil jej Divíškovi, který sjel z druhé vlny. Robustní centr trefil tyč!
19:17
Jaroslav Svoboda vyhazuje.
19:00
Tak přeci! Z nohavice vypadnul Trvajovi puk na led. Bude se pokračovat.
19:00
Kotouč se po všelijakých eskapádách a veselicích najít nepodařilo, sudí si vezmou a budou doufat, že už z Trvaje nevypadne.
19:00
Trvaj si lehl na led a třepal betony, stejně z něj nic nevypadlo. Stále se pátrá po té černé mršce. Toto jsem ještě neviděl. Hráči Komety nyní hledají puk v oblasti hýždí svého brankáře. Problém by byl, kdyby puk během hry vypadl Trvajovi třeba do branky.
19:00
Jiří trvaj stále hledá puk ve výstroji. Kdo ví, kde skončil. Asi se ztratil, zmizel, vysublimoval.
19:00
Který přerušil Trvaj, když ukryl do výstroje Andrašovského nahození.
18:52
Hosté roztáčejí kolotoč.
18:39
Vašíček padl do křižného pasu Indiánů a puk zůstal v jeho výstroji.
18:30
V hledišti panují emoce. Za podražení je vyloučen Radek Dlouhý, předtím nebyl odpískán sporný zákrok na Čermáka.
18:04
Duda se octil sám před brankou avšak zády k Trvajovi. Ten stačil útočníka hostí vybruslit a nedat mu místo ke střele.
17:55
Pitule pálil přímo z buly, Trvaj se zaskočit nenechal.
17:53
17:42
Straka motal hlavu brněnským hráčům, k šanci se však nepropracoval.
17:29
Oba týmy v pěti.
17:07
Jakub Svoboda zblokoval holí ránu Jana Kováře.
16:38
Kováčik vypálil z plné rychlosti přes Vykoukala, puk zastavila přesná Mazancova lapačka.
16:02
Kovář se snažil přihrát před bránu Dudovi, poslal však nepřesný pas.
15:46
Hraje se ve čtyřech bruslařích na obou stranách.
15:29
Následně se Pletka chytnul s Milanem Hruškou a oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
15:29
Plzeň je nebezpečná. Pletka nabil Strakovi před bránu, proti jeho střele z voleje se však Trvaj bravurně přemístil.
15:08
Malec namazal Kratěnovi, ten zavřel oči a napálil puk ostře pouze doprostřed branky.
14:56
Tomáš Svoboda se zprava dral před Mazance, správně mu však byl odpískán offside. Kotouč zpracoval domácí útočník až v útočném pásmu.
14:01
Do pokusu Vašíčka od levého hrazení obětavě skočil Růžička.
13:42
Radek Duda si sjel mezi kruhy a přes Kováčika vypálil zápěstím to břevna brněnské svatyně.
13:29
Kovář hledal před brankou Dudu, puk se k němu ale vůbec nedostal.
12:57
Utkání je zatím především o bojovnosti, příliš hezkých akcí k vidění není.
12:28
Obránce Žižka se zapomněl v offsidové pozici.
12:21
Zmatky v plzeňské obraně řeší Vykoukal vyhozením na zakázané uvolnění. Díky komerční přestávce si mohou hosté i oddechnout.
12:08
Na konci přesilovky vznikla mlýnice před brankou hostí, nikdo z hráčů Komety však puk za Mazance neprošťoural.
12:00
11:20
Divíšek hledal pasem skrz brankoviště Tomáše Svobodu, ten před zcela prázdnou brankou netrefil puk.
10:55
Divíšek minul z pravého kruhu Mazancovu branku, následně vyhodil Kratěna.
10:40
Čermákovo nahození ukryl Mazanec do lapačky, bude před ním vhazovat.
10:26
I při druhé přesilovce zatím Kometa bojuje více sama se sebou.
10:06
Straka vyhazuje.
10:00
Znovu se bude vylučovat na straně Indiánů. Tomáš Frolo je vyloučen na dvě minuty za hákování.
09:56
Duda s Žižkou se natlačili před Trvaje a povalili jej. Hra však byla jinde a nebezpečí Brnu nehrozilo.
09:38
Obě družstva lehce bojují s přesnou rozehrávkou.
09:12
Další plzeňská přihrávka rukou.
09:04
Marušákovu ránu od modré Trvaj zlikvidoval ramenem.
08:57
Následuje brněnský icing.
08:49
Divíšek s Jakubem Svobodou jeli dva na samotného Hanzlíka. Divíšek však svému spoluhráči naservíroval puk hodně za paty.
08:32
Kotouč mimo hrací plochu, buly na středovém kruhu.
08:16
Mrňa obral o puk Čermáka a tlačil se před branku. Ocitl se však příliš blízko Trvaje.
08:08
07:46
Ne a ne. Tahle početní výhoda Kometě nevyjde. Plzeň se brání pozorně.
07:13
Kotouč opět za Trvajem.
07:05
Andrašovský zachytil další rozehrávku Brna. Nyní se bude vhazovat ve středním pásmu. Přesilovka zatím Kometě moc nevychází.
06:37
Kometa se musí znovu dostávat do útočné třetiny.
06:12
Vašíčkovu přízemní bombu od modré Mazanec vyrazil.
06:08
Následně podrazil Jakuba Svobodu Martin Straka. Po komerční pauze si Brno zahraje přesilovku.
06:01
Jakub Svoboda pálil ihned po buly těsně vedle.
05:56
Stránský přihrával svému spoluhráči rukou, bude se vhazovat před brankou hostí.
05:48
Zakázané uvolnění Plzně.
05:33
Čermák nahazoval před branku na teč Radku Dlouhému, puk skončil na puku mazance.
05:14
Pitule hledal z rohu kluziště Straku, ten promáchl.
04:52
Nyní si podobně platonický tlak vytvořila Plzeň.
03:28
Nadále mají více ze hry domácí, hosté je však drží na dostřel do Mazance.
03:54
Kometa na chvíli zatlačila Indiány, Mazanec však zasahovat nemusel.
03:18
Michal Dvořák i Tomáš Malec dostávají 2+2 minuty za hrubost. Na dvě minuty jsou vyloučeni také Kováčík a Mrňa. Hraje se v pěti na obou stranách.
03:18
Strhla se první větší bitka série. Tomáš Malec si to rozdal s Michalem Dvořákem. Slovenský bek ve službách Brna měl ze začátku převahu, nakonec však skončil na zemi. Asi remíza. Uvidíme, co na to sudí.
03:18
Střelu Tomáše Svobody se snažil dorážet Malec, Mazanec kryje.
03:00
Růžičkovu skákavou střelu z větší vzdálenosti vykopl Trvaj daleko od branky.
02:17
Střelu Leoše Čermáka zblokoval Pletka.
01:53
Na druhé straně se icing nepískal a Trvaj tak raději přikryl puk pod lapačku před dojíždějícím Stránským.
01:29
Hruškovo vyhození končí zakázaným uvolněním brněnské Komety.
01:13
Hra byla přerušena pro přihrávku rukou.
00:58
Duda s Kovářem jeli dva na jednoho, ke druhému jmenovanému se však dobře vrátil Vašíček.
00:24
První útoky obou týmů skončily nepřesnou přihrávkou.
00:01
Dozněly tóny české hymny a zaplněná KAJOT ARENA již bouří, začátek zápasu je na spadnutí.
Oba týmy nastupují na led, zazní státní hymna České republiky.
Asistent trenéra Komety Lubomír Oslizlo ještě předává Lachtanovi dres s číslem 36. Před tolika lety začal Lachtan fandit Kometě. Na stadion za Lužánky nosil tento věrný fanda transparent právě s jménem současného asistence brněnského trenéra Zdeňka Venery.
Před zápasem předává předseda představenstva Komety pan Egbert Zündorf doživotní permanentku na Kometu jednomu z nejvěrnějších fanoušku Komety, která má místo i v jejích chorálech - Lachtanovi! Ten v nedávné době také poobědval s Liborem Zábranským.
Utkání přihlíží přímo v KAJOT ARENĚ i reprezentační trenér Alois Hadamczik.
V sestavě Plzně chybí krom Johnsona ještě jméno Pavla Vostřáka. Bývalý kapitán Komety už v zápasech v Plzni nastupoval pouze do oslabení, pro Indiány by se tedy nemělo jednat o radikální oslabení.
Zmiňovaný Roman Erat se na brněnské soupisce nachází, nyní se zapojuje do předzápasového rozbruslení. S nejvyšší pravděpodobnosti tak naskočí do zápasu ve formaci s Petrovickým a Koreisem.
Úvodní sestavy: HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) - Žižka, Kováčik, Bičánek, Švrček, Hruška. Malec, Vašíček - Erat, Čermák, Zohorna, Jar. Svoboda, Polodna, Dlouhý, Koreis, T. Svoboda, Jak. Svoboda, Petrovický, Balej, Švaňhal, Divíšek. Trenéři: Zdeněk Venera, Lubomír Oslizlo. HC Plzeň 1929: Mazanec (Svoboda) - Jeřábek, Hanzlík, Frolo, Marušák, Vykoukal, Růžička - Mrňa, Kratěna, Vlasák, Straka, Kovář, Modrý, Pitule, Dvořák, Duda, Petruška, Pletka, Andrašovský, Stránský, Heřman. Trenéři: Marian Jelínek, Milan Razým, Michal Straka. Rozhodčí: Hribík, Hradil - Hlavatý, Tošenovjan.
Kometa už od série se Spartou nemůže počítat s Vojtěchem Němce a Miroslavem Holcem. Zdravotní problémy má i Roman Erat, který nenaskočil ani do jednoho ze zápasů v Plzni. Uvidíme, zda se dnes na soupisce domácího týmu již objeví, nebo do hry opět nezasáhne.
Krom dvou proher musí Plzeň také trápit zranění Nicka Johnsona. Americký řízný útočník podával ve vyřazovacích bojích výtečné výkony. Ve druhé třetině druhého klání si však při zcela běžném souboji s Leošem Čermákem natrhl slezinu a byl dokonce v ohrožení života! Díky dobré práci plzeňských lékařů se mu však již vede lépe a jeho kariéra snad není do budoucna ohrožena.
Do druhého zápasu plzeňský trenér Jelínek překvapivě nenasadil obvyklou brankářskou jedničku Adama Svobodu. Namísto něj dostal přednost Marek Mazanec a vedl si na jedničku. Stejně tak si ovšem počínal i mnohem zkušenější Trvaj na druhé straně kluziště. Jediná branka zápasu padla až ve třetí dvacetiminutovce a zapříčinila ji jediný větší Mazancova chyba v utkání. Mladý brankář totiž při oslabení svého týmu vyhodil puk mimo hrací plochu a domácí tak šli do tří. A právě dvojnásobnou přesilovku využil parádní střelou slovenský veterán Róbert Petrovický.
První dva zápasy na západě Čech přinesli pokaždé jiný průběh, vítěz byl však v obou případech stejný. Dva body si do série překvapivě připsala Kometa, která si tak již dnes může zajistit „mečbol.“ Do prvního zápasu přitom mnohem lépe vkročili Indiáni, kteří brzy vedli 2:0 a to ještě Kometa mohla děkovat výbornému brankáři Jiřímu Trvajovi. Od druhé periody však Brno hru srovnalo a následně přišlo srovnání i ve skóre. Rozhodující trefu na 3:4 z pohledu domácí Plzně zařídil mladý forvard Jakub Svoboda.
Dobrý podvečer vám přeji z brněnské KAJOT ARENY, která se dnes stane dějištěm třetího semifinálového zápasu extraligové play-off mezi Kometou Brno a Plzní 1929.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.