Arizona - Islanders | ONLINE | 17.2.2020 22:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Islanders - 17. února 2020   22:00

Ukončeno
Arizona
Arizona
04:58' Keller (Kessel) • 43:43' Garland (Dvorak, Hall)
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
Islanders
Islanders
46:42' Beauvillier  (A. Greene, B. Nelson)
Arizona
Sestavy:
Raanta (Hill) – Goligoski, Chychrun, Hjalmarsson, Ekman-Larsson, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Hinostroza, Stepan, Crouse – Kessel, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg.
Rozhodčí
Dwyer, Chmielewski – Murphy, Devorski
Gila River Arena, Glendale
13 956 diváků
Islanders
Sestavy:
Varlamov (Greiss) – Pulock, D. Toews, Boychuk, Leddy, Mayfield, A. Greene – Eberle, Barzal, Lee – Jo. Bailey, B. Nelson, Beauvillier – M. Martin, Komarov, Johnston – Kühnhackl, Brassard, Dal Colle.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 13 956 diváků.
Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl nikdo z českých a slovenských hráčů.
Tři hvězdy utkání:
1. Antti Raanta (ARI) 25 zákroků, 1 gól, 96%
2. Conor Garland (ARI) 1+0
3. Christian Dvorak (ARI) 0+1
Střely na branku: 32 – 26
Domácí celek nakonec udržel své vedení a slaví vítězství 2:1! Ve třetí třetině totiž domácí Arizona dokázala odskočit na rozdíl dvou branek, když se díky důrazu na brankovišti dokázal prosadit Garland! Islanders však dokázali prolomit své střelecké trápení a po osmi třetinách se dočkali branky. O snížení se postaral Anthony Beauvillier! V závěru ještě hosté zkusili hru bez brankáře, ale nikdo v bílém neprocedil kotouč do sítě!
Konec zápasu.
59:25'
Mathew Barzal si dojel do útočného pásma pro přihrávku z pravé strany, skvěle si kotouč zpracoval, ale následnou pobídkou před branku nenašel nikoho v bílém.
59:00'
Varlamov je na střídačce a hosté se ženou za vyrovnáním v šesti bruslařích na ledě!
58:35'
Nick Leddy se v obranném pásmu dostal k puku a bekhendem jej nahodil do středního pásma. Hostující celek se ale ne a ne dostat do útoku.
58:10'
Derick Brassard spěchal před branku domácího celku, jenže po přihrávce z levé strany se natahoval marně. Arizona pokračuje ve vynikající obraně.
57:30'
Andy Greene skvěle zabral směrem dozadu, přebruslil Taylera Halla, ale následnou rozehrávkou na útočnou modrou neoslovil spoluhráče.
57:10'
Nick Leddy poslal přihrávku na modrou čáru, odkud následně střílel Josh Bailey, ale ani jeho pokus nenašel cestičku mezi tři tyče.
56:35'
Jordan Eberle se prodral mezi kruhy, kde dokonce dvakrát zakončil, ale jeho pokus skončil vedle branky domácí Arizony. Domácí brání ze všech sil!
56:10'
Oliver Ekman-Larsson dostal skvělou přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, ale trefil hned prvního soupeře v červeném.
55:26'
Varlamov stále drží akcie Islanders nad vodou! Do obrovské šance se dostal Dvorak, ale hostující brankář se roztáhl a skvěle vyrazil puk!
55:00'
Jordan Oesterle dojel za branku domácího celku, kde si dal pozor na odražený kotouč a následně dokázal rozehrát pobídkou na levé křídlo.
54:28'
Ilja Ljubuškin obdržel krásnou pobídku na modrou čáru, ale místo zakončení ještě přihrál na levou stranu, kde nebyl nikdo v červeném dresu.
54:00'
Arizona se znovu vydala do útočného pásma, jenže přihrávka na levou stranu byla moc prudká a skončila u dobře postaveného Anderse Lee.
53:22'
Derek Stepan se dostal k pobídce do útočného pásma, ale rozhodčí zastavil rodící se akci Arizony kvůli přihrávce rukou.
53:10'
Pulock se v rohu útočného pásma otočil kolem obránce a poslal přihrávku na modrou čáru. K jeho pobídce se ale nedostal nikdo v bílém.
52:28'
Carl Söderberg si na levé straně zpracoval odražený kotouč a obloučkem jej nahodil do útočného pásma. Nikdo ze spoluhráčů za pukem nespěchal.
52:02'
Vinnie Hinostroza projel s pukem na útočnou modrou čáru, poslal přihrávku na levé křídlo, jenže tam neoslovil nikoho v červeném dresu Coyotes.
51:23'
Derek Stepan dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud zakončil forhendem, ale rána mu vůbec nesedla a domácí hráč při ní zlomil hokejku.
51:05'
Hall se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, jenže jeden z hráčů v bílém dresu jej zastavil čistým hitem.
50:26'
Nick Leddy se prodral do útočného pásma, nicméně domácí brankář zůstal pevný na brankovišti a nepustil kotouč za svá záda. Islanders ale tlačí.
50:05'
Taylor Hall dostal dobrou přihrávku do jízdy, prosmýkl se přes modrou čáru do útočného pásma, jenže jeho bekhendový pokus skončil v lapačce brankáře.
49:28'
Fischer se pokusil rozehrávkou překvapit obranu soupeře, nicméně jeho pobídka byla moc dlouhá a skončila až na zakázaném uvolnění.
49:05'
Barzal si sjel na přihrávku na modrou čáru, kde se rychlou brzdou zbavil svého strážce, ale jeho následné zakončení prolétlo kolem branky.
48:34'
Brock Nelson se dostal do útočného pásma, jenže jeho projektil prolétl kolem vzdálenější tyčky branky domácí Arizony. Hosté ale pokračují v tlaku.
48:05'
Johnny Boychuk dostal prostor na levé straně hrací plochy, odkud přihrál do středního pásma, jenže domácí zadáci odvrátili také jeho rozehrávku.
47:35'
Greene protečoval kotouč do útočného pásma, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu hostujících Islanders. Domácí celek teď skvěle brání.
47:16'
Na opačné straně zakončoval z pravé strany útočného pásma Vinnie Hinostroza, jehož ránu hostující brankář dobře viděl a udržel puk mezi betony.
46:42'
Islanders právě vstřelili branku!
Hostující celek se po sto šedesáti minutách dočkal branky a ještě dramatizuje vývoj dnešního utkání! Andy Greene nahodil puk na branku domácího celku a ANTHONY BAUVILLIER jeho pobídku tečoval do sítě! Asistence: Andy Greene, Brock Nelson.
46:02'
Nelson se hnal sám na domácího brankáře, jenže ve velké rychlosti trefil v samostatném úniku jen beton připraveného brankáře!
44:33'
Dvorak se dostal do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho zakončení zápěstím zastavil hrudníkem dobře postavený Nelson.
44:10'
Lee bojoval o kotouč za brankou soupeře, jenže jeho bekhendová pobídka skončila jen u pozorného hráče v červeném dresu domácí Arizony.
43:43'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství! Ke kotouči se před brankou soupeře dostal Christian Dvorak, jehož zadovku si na brankovišti našel CONOR GARLAND, který doklepl puk do sítě! Asistence: Christian Dvorak, Taylor Hall.
43:40'
Až nyní se poprvé ve třetí části přerušuje hra. Komarov chtěl překvapit domácí obranu prudkou rozehrávkou, ale jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
43:30'
Raanta vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a stejným směrem také rozehrál na svého spoluhráče.
43:05'
Derek Stepan poslal prudké nahození do útočného pásma, ale jeho pobídka skončila u dobře postaveného obránce v bílém dresu Arizony.
42:35'
Nick Schmaltz se dostal k volnému puku na pravé straně hrací plochy, ale ani jeho nahození nebylo pro hostujícího gólmana nebezpečné.
42:10'
Jordan Oesterle se dostal do útočného pásma, kde jej přenechal Schmaltzovi, jehož nahození forhendem skončilo na betonu brankáře.
41:39'
Jakob Chychrun dostal přihrávku do rohu útočného pásma, jenže už neměl moc sil a musel si pomoci zpětnou přihrávkou. Hráči Arizony o puk rychle přišli.
41:10'
Mathew Barzal projel do útočného pásma, kde si připravil kotouč pro forhendové zakončení, ale jeho rána prosvištěla kolem branky soupeře!
40:35'
Devon Toews si dal pozor na skákavý kotouč, který si zpracoval na modré čáře a následně rozehrál na levé křídlo. Hosté potřebují prolomit střelecké trápení.
40:10'
Domácí celek uspěl na úvodním vhazování dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na levou stranu byla moc dlouhá.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 26 – 18
Prostřední část končí! Ani ve druhé části dnešního souboje se hostující Islanders nedokázali prosadit. Pro Islanders už je to osmá třetina bez vstřelené branky v řadě! Hosté si sice během hry vypracovali krátký tlak, ale nedokázali během něj procedit kotouč do sítě! Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:0.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:28'
Jordan Eberle dostal skvělou přihrávku na pravou stranu ledové plochy, prosmýkl se podél mantinelu do útočného pásma, ale nahozením minul branku.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:38'
Carl Söderberg přitlačil soupeře k mantinelu za brankou. Domácí hokejista následně vybojoval puk, jenže přihrávkou na Kellera daroval puk Islanders.
38:05'
Hall dostal přihrávku do střelecké pozice, jenže jeho zakončení příklepem prosvištělo kolem branky soupeře. Arizona se nadále drží v útočném pásmu.
37:35'
Ljubuškin dostal přihrávku na modrou čáru, ale ihned proti němu vystartoval obránce, který jej skvělým vypíchnutím puku připravil o zakončení.
37:02'
Hostující celek má v koncovce opravdu smůlu! Nick Leddy zakončoval od modré čáry, ale jeho ránu zastavila branková konstrukce!
36:55'
Domácí v plném počtu.
36:10'
Barzal dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud nahodil puk před branku, jenže ani jeho nahození nedokázal nikdo v bílém dresu tečovat.
35:38'
Domácí hráči se dostali k odraženému kotouči a Niklas Hjalmarsson jej vyhozením podél mantinelu poslal přes všechny čáry za branku soupeře.
35:10'
Anders Lee dostal přihrávku do útočného pásma, kde se probil k odraženému kotouči, ale zadovkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.
34:55'
Clayton Keller dostává dvě minuty za podrážení a hosté si zahrají další přesilovku.
34:26'
Domácí brankář vyjel za svou klec, kde zastavil nahození po mantinelu a pomohl si rozehrávkou na dalšího hráče v červeném dresu Coyotes.
34:02'
Derek Stepan si sjel na přihrávku z levé strany před branku, jenže jeho teč prosvištěla kousek nad břevnem branky Islanders.
33:28'
Tom Kühnhackl dostal pobídku na modrou čáru, odkud mohl zakončit příklepem, ale jeho pokus opět nenašel cestičku mezi tři tyče.
33:05'
Brock Nelson projel do útočného pásma, kde si počkal na přihrávku z levé strany, ale jeho pokus forhendem skončil na betonu připraveného brankáře.
32:33'
Hosté v plném počtu.
32:02'
Johnny Boychuk poslal nahození po mantinelu do útočného pásma, nicméně jeho pobídka skončila u pozorného brankáře v červeném.
31:29'
Alex Goligoski se snažil projet s kotoučem do útočného pásma, jenže jeho nahození si opět pohlídala obrana Islanders, která puk vyhodila do bezpečí.
31:05'
Leo Komarov vybojoval kotouč za brankou domácí Arizony a odehrál puk do bezpečí. Islanders zahájili další oslabení opravdu skvěle.
30:33'
Také Arizona si nyní zahraje přesilovku. Devon Toews vyfasoval dvě minuty za hákování.
30:10'
Dvorak vyvezl puk po levém křídle do útočného pásma, kde si jej přehodil na forhend, nicméně jeho následné nahození skončilo u obránce.
29:35'
Matt Martin se vrátil do obranného pásma a odrazem o mantinel jej odehrál mimo nebezpečný prostor. Islanders stále čekají na vstřelenou branku.
29:05'
Christian Dvorak se dostal do útočného pásma, kde dlouho váhal s rozehrávkou, ale nakonec zadovkou našel jednoho ze spoluhráčů v červeném.
28:35'
Domácí v plném počtu.
28:12'
Barzal využil prostor na levé straně útočného pásma, odkud zakončil forhendem, jenže jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře.
27:30'
Hosté se až nyní usadili v útočném pásmu, kde předvedli krátkou kombinaci, jenže nikdo v bílém dresu nakonec nedokázal vypálit.
27:05'
Brad Richardson zavezl kotouč do útočného pásma, kde si jej prohodil mezi bruslemi obránce v bílém a dostal se až do zakončení. Brankář jeho pokus vyrazil.
26:35'
Islanders si zahrají přesilovou hru. Fischer dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
26:03'
Phil Kessel se před brankou Islanders dostal k odraženému kotouči, přehodil si jej na forhend, ale v poslední chvíli se mu puk svezl po čepeli!
25:31'
Ryan Pulock si dal pozor na vyhozený kotouč a dojel jej u mantinelu. Hokejisté domácí Arizony si následně vypomohli rozehrávkou.
25:10'
Jakob Chychrun dostal prostor na levé straně, projel s kotoučem do útočného pásma, nicméně jeho průnik neměl dlouhého trvání.
24:29'
Dvorak si sjel na přihrávku mezi kruhy, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře Islanders.
24:10'
Dvorak nechal projet kotouč až na modrou čáru, odkud zakončoval další z hráčů domácího celku. Hokejisté Arizony poté zakončili, ale kotouč skončil vedle branky.
23:38'
Nick Leddy dostal přihrávku do jízdy na pravou stranu, projel do útočného pásma, nicméně jeho nahození prolétlo vedle levé tyčky.
23:10'
Christian Dvorak dostal přihrávku do rohu útočného pásma, kde udržel obránce na svých zádech a pomohl si přihrávkou na modrou čáru.
22:15'
Anders Lee se snažil dorážet kotouč před brankou hostujícího celku, jenže měl hodně těžkou pozici a dobře postavený Raanta jeho pokus schoval pod betony!
22:05'
Hostující brankář si dal pozor na nahození ze středního pásma a schoval nástřel do lapačky. Brankář domácího celku puk rychle vyklepat a rozehrál.
21:25'
Phil Kessel dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma a nahodil puk po hrazení do pásma útočného. Hokejisté Arizony nadále pokračují v aktivitě.
21:10'
Jakob Chychrun poslal přihrávku do rohu útočného pásma, jenže tam nebyl nikdo v červeném dresu, kdo by se dostal do zakončení.
20:35'
Conor Garland dostal prostor na levé straně útočného pásma, odkud střílel forhendem, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře.
20:10'
Hostující celek uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Islanders se ihned vydali do útoku, ale Baileyho rána neskončila za zády brankáře.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 23:01.
Střely na branku: 11 – 10
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali spíše bojovný hokej! Domácí Arizona vlétla do zápasu jako velká voda a hned v úvodu se dočkala přesilové hry, ve které zakončoval Clayton Keller, jehož pokus skončil po teči obránce až v síti. Hostující celek se následně tlačil za vyrovnáním, ale nikdo v bílém nedokázal překonat domácí defenzivu. Do kabin se proto jde za stavu 1:0.
20:00'
První třetina skončila.
19:39'
Oliver Ekman-Larsson dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, ale jeho projektil skončil vedle levé tyčky hostující branky.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:28'
Nick Schmaltz projel za prudkou přihrávkou na modrou čáru, kde si ale nepotykal se zpracováním a puk mu přeskočil přes hokejku a skončil u obránce.
18:05'
Phil Kessel dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud poslal přihrávku mezi kruhy, jenže nikdo v červeném dresu Arizony na jeho pobídku nedosáhl.
17:35'
Phil Kessel nahodil puk po mantinelu do útočného pásma, jenže své vlastní nahození nedojel. Islanders si pomohli jednoduchým vyhozením.
17:10'
Christian Fischer se vrátil pro puk do obranného pásma, kde se dobrou kličkou zbavil svého strážce, ale už nedokázal přesně rozehrát.
16:56'
Domácí v plném počtu.
16:20'
Barzal měl prostor na levé straně, odkud zakončil forhendem, ale jeho pokus skončil na betonu pozorného Raanty. Islanders pokračují v tlaku.
15:45'
Barzal projel do útočného pásma, kde našel Anderse Leeho, který si sjel na přihrávku, ale jeho zakončení nebylo pro domácí klec nebezpečné.
15:15'
Eberle dostal přihrávku na modrou čáru, jenže kotouč mu přeskočil přes čepel a skončil ve středním pásmu. Hráči Arizony si pomohli vyhozením.
14:56'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podrážení).
14:35'
Niklas Hjalmarsson si dal pozor na nahození z levé strany a pomohl domácímu brankáři zablokováním dělovky od modré čáry.
14:10'
Conor Garland vyhodil puk z obranného pásma, jenže puk se od mantinelu odrazil do prostoru, kde byli jen hráči v dresech Islanders.
13:39'
Hostující brankář si dal pozor na nahození od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
13:15'
Brock Nelson získal kotouč na levé straně útočného pásma, jenže jeho nahození minulo branku domácí Arizony a puk se následně odrazil na hůl domácích.
12:36'
Anders Lee se ve velké rychlosti dostal do zakončení, jenže střelou zápěstím trefil brankovou konstrukci! Arizona teď měla velké štěstí.
12:10'
Hokejisté Islanders se dostali ke kotouči v obranném pásmu a rozjeli další akci po pravé straně. Domácí Arizona si dokázala poradit ve středním pásmu.
11:38'
Nick Schmaltz skvěle napadal rozehrávku soupeře ve středním pásmu. Domácí hokejista se následně dostal až do útočného pásma, jenže nezakončil.
11:05'
Dvorak si sjel na Hallovu přihrávku mezi kruhy, odkud následně zakončil forhendem, ale jeho pokus dokázal připravený brankář Varlamov vykopnout.
10:36'
Ryan Pulock se ujal rozehrávky v obranném pásmu, odkud přihrál na modrou čáru, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
10:15'
Arizona se dostala do útočného pásma, jenže nikdo v červeném dresu se tentokrát nedostal do zakončení. Hokejisté Coyotes působí hodně aktivně.
09:31'
Anders Lee střílel od modré čáry, jenže jeho rána forhendem prolétla kolem zadní tyčky branky Coyotes. Zatím sledujeme hodně bojovné utkání.
09:15'
Phil Kessel si dal pozor na odražený kotouč a dostal se k němu ve středním pásmu. Hokejista Arizony následně přihrál na levou stranu, kde nebyl nikdo v červeném.
08:40'
Clayton Keller dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, projel do pásma útočného, kde si srovnal kotouč na forhend, ale jeho rána minula klec.
08:10'
Mathew Barzal se natlačil do útočného pásma, kde se tlačil před branku Arizony, jenže jeho bekhendové zakončení nenašlo cestičku do sítě.
07:35'
Devon Toews dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, jenže jeho střela skončila v lapačce domácího brankáře. Vhazuje se po jeho levici.
07:15'
Hostující celek se vydal do útoku z obranného pásma, jenže přihrávka do středního pásma byla nepřesná a skončila u hráče v červeném dresu.
06:35'
Stepan dostal přihrávku do rohu útočného pásma, odkud přihrál na modrou čáru, jenže zakončení od modré čáry následně prosvištělo kolem levé tyčky.
06:10'
Lawson Crouse dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud zakončoval forhendem, ale jeho pokus mířil přímo na pozorného brankáře.
05:35'
Arizona se znovu vydala do útoku, jenže domácí hokejisté se neprodrali až do zakončení. Hokejisté v červených dresech ale nadále hýří aktivitou.
04:58'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí celek se vydal do útočného pásma a dostává se do vedení! Přihrávku do skvělé pozice dostal CLAYTON KELLER, který zakončil zápěstím a od Nicka Leddyho se kotouč odrazil do sítě! Asistence: Phill Kessel.
04:20'
Christian Fischer se dostal do útočného pásma, kde si srovnal kotouč na forhendu, jenže jeho zakončení zápěstím si brankář v bílém dresu Islanders pohlídal.
03:38'
Ryan Pulock tečoval nahození od modré čáry, jenže od jeho hokejky se kotouč odrazil na beton domácího brankáře, který puk vyrazil k mantinelu.
03:05'
Jakob Chychrun střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka příklepem prosvištěla kolem levé tyčky branky New York Islanders.
02:29'
Leo Komarov se stáhl k mantinelu, kde vybojoval odražený kotouč, který dokázal protečovat přes modrou čáru do středního pásma.
02:05'
Phil Kessel zavezl puk do útočného pásma, kde si pomohl přirhávkou na levou stranu, jenže jeho pobídka skončila u prvního obránce v bílém dresu.
01:35'
Až nyní se hráčům Islanders podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry za branku Arizony. Hokejisté v bílém pokračují v aktivitě a nepouští Arizonu do pásma.
01:05'
Hostující celek vybojoval odražený kotouč v obranném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu jej nedokázal vyhodit přes celé kluziště za branku soupeře.
00:23'
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahrají domácí. Nelson dostává dvě minuty za hákování.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Hokejisté Arizony se vydali do útoku, ale nikdo v červeném dresu nedosáhl na přihrávku na levou stranu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Arizona bude hrát v červeném, zatímco hosté obléknou bílé dresy.
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.
Úvodní sestavy:

Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Goligoski, Chychrun, Hjalmarsson, Ekman-Larsson, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Hinostroza, Stepan, Crouse – Kessel, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, D. Toews, Boychuk, Leddy, Mayfield, A. Greene – Eberle, Barzal, Lee – Jo. Bailey, B. Nelson, Beauvillier – M. Martin, Komarov, Johnston – Kühnhackl, Brassard, Dal Colle..
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině října. Islanders doma brali výhru 4:2.
Arizona Coyotes

Domácí Arizona je na tom také nejistě. Coyotes sehráli šedesát jedna zápasů, ve kterých vybojovali šedesát šest bodů a zatím drží osmou pozici Západní konference. Na devátý Nashville mají k dobru jen dva body. Predátoři ale sehráli o čtyři zápasy méně. Doma však Arizona sbírá body pravidelně. V posledním utkání na svém ledě přehrála Washington 3:1.
New York Islanders

Hostující New York Islanders zatím prožívají vynikající sezónu. Ostrované sehráli padesát sedm zápasů a vybojovali v nich sedmdesát jedna bodů. Ve vyrovnané Východní konference jim tak patří pátá pozice. Na deváté Toronto ale disponují náskokem pouhých dvou bodů a stále budou muset bojovat o účast v bojích o Stanley Cup. Poslední dva duely se navíc Islanders nepovedly. V zápasech s Nashvillem a Vegas nedali ani branku a připsali si porážky 0:5 a 0:1.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Arizonou Coyotes a New York Islanders. Duel začíná ve 22 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud