NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Arizona - 26. října 2021   01:00

Florida
Florida
19:41' J. Thornton (S. Reinhart, Montour) • 26:00' Vatrano (Montour, Hörnqvist) • 30:19' Ekblad (Huberdeau, S. Bennett) • 46:54' Huberdeau (S. Bennett, Tippett) • 59:21' Duclair (Weegar, Barkov)
5:3
(1:1, 2:0, 2:2)
Arizona
Arizona
17:43' Keller  (N. Schmaltz) • 51:57' L. O'Brien  (Ch. Fischer, Strälman) • 52:31' Kessel  (Ljubuškin, Johan Larsson)
Florida
Furlatt, L'Ecuyer – Marquis, Pancich
FLA Live Arena
13 943 diváků
Arizona
C. Hutton (21. K. Vejmelka) – Chychrun, Strälman, Gostisbehere, V. Söderström, Ljubuškin, Timmins – Crouse, Johan Larsson, Keller – Jaškin, N. Schmaltz, Kessel – Ladd, Beagle, Dzingel – L. O'Brien, Ch. Fischer, L. Eriksson.

Carter Hutton (ARI) – 10 zákroků, 1 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 20:00
Domácí hokejisté naprosto zaslouženě vyhrávají tento zápas. Florida se dostala ve třetí třetině do vedení 4:1, ale hosté se rychle dvakrát prosadili a zápas zdramatizovali. Do prázdné branky navýšil domácí vedení Anthony Duclair.
59:21'
Florida právě vstřelila branku!
Domácí tento zápas vyhrají, puk do prázdné branky dostal ANTHONY DUCLAIR. Asistence: MacKenzie Weegar a Aleksander Barkov.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:40'
Victor Söderström musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská. Christian Fischer pálil z dobré pozice, ale brankář si poradit.
58:20'
Hosté mají puk a zkouší to v šesti.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:33'
Karel Vejmelka vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrával, ale jeho spoluhráči se do útočného pásma stabilně nedostali.
57:02'
Domácí brankář si s ránou od modré čáry dokázal poradit. Vhazovat se bude před jeho brankou.
56:00'
Aleksander Barkov ani MacKenzie Weegar nedokázali své šance proměnit. Dobře si počínal Karel Vejmelka.
55:25'
Florida se pokouší poněkud uklidnit hru, slibně rozehraný zápas dokázali hosté pořádně zdramatizovat a domácí se musí výrazně snažit.
54:46'
Sam Reinhart dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, jeho ránu na vzdálenější tyč tak tak brankář vytáhl nad.
54:18'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
54:18'
Komerční přestávka. Následovat bude buly v útočném pásmu Coyotes.
53:52'
Dva rychlé góly výrazně změnily obrázek hry. Hosté jsou aktivnější a ztrácí už jen jeden zásah na soupeře.
52:31'
Oddechový čas pro domácí.
52:31'
Arizona právě vstřelila branku!
Rázem je sníženo na rozdíl jediné branky. Ilja Ljubuškin přenechal puk PHILU KESSELOVI,který velmi dobře provedl blafák a nedal brankáři Panthers šanci. Asistence: Ilja Ljubuškin a Johan Larsson.
51:57'
Po rychlé akci se prosazuje hostující celek. Fischer našel spoluhráče, jehož rána přesně zapadla do horní části branky, trefuje se LIAM O'BRIEN. Asistence: Christian Fischer a Anton Strälman.
51:33'
Patric Hörnqvist se z ničeho nic propracoval do střelecké pozice. S jeho pokusem bez přípravy si brankář Coyotes dokázal poradit.
50:50'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál. Spencer Knight si dokázal poradit se střelou od modré čáry.
50:42'
Komerční přestávka.
50:06'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hokejisté vedou o tři branky a míří za výhrou v tomto zápase.
49:50'
Hra je přerušená, vhazovat se bude v útočném pásmu Coyotes.
48:30'
Mason Marchment se dostal do zakončení, jeho rána byla obranou na poslední chvíli zblokovaná.
48:00'
O tři góly vede Florida a má tento zápas velmi dobře rozehraný.
46:54'
V pohodě hrající domácí přidávají další branku. Arizona ztratila puk ve středním pásmu, Bennet a JONATHAN HUBERDEAU postupovali dva na brankáře. Vyměnili si puk, a pak Huberdea v pohodě zakončovat. Krásná branka. Asistence: Sam Bennett a Owen Tippett.
46:34'
46:20'
Rychlou akci nedokázala Florida zakončit. Finální přihrávka byla nepřesná.
45:41'
Brandon Montour se vrací za svou branku, odkud rychle rozehrává. Sledujeme plynulou hru, zbytečně se hra nekouskuje.
45:14'
Aaron Ekblad marně čekal v útočném pásmu na modré čáře na přihrávku, obrana si s domácí akci poradila.
44:33'
Mnoho velkých šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, Florida kontroluje hru.
44:00'
Nyní už sledujeme hru pět na pět, oba vyloučení hráči se vrátili do hry. Střelecky vedou domácí 31:12.
43:47'
Dmitrij Jaškin se dostal z kruhu ke střele, jeho zakončení na poslední chvíli zblokoval jeden z obránců.
42:46'
Domácí hokejisté se pokouší hrát dál aktivně, tlačí se do zakončení. Ale musí myslet také na obranu.
41:47'
Sledujeme nyní hru čtyři na čtyři. Coyotes rozehrávají od své branky.
41:47'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Victor Söderström – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Mason Marchment – 2 min., hákování).
41:28'
Brandon Montour to zkoušel od modré čáry, jeho rána končí nad brankou.
41:11'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Coyotes. Karel Vejmelka musí být pozorný spolu se svými spoluhráči.
40:41'
Aleksander Barkov se po pěkné individuální akci dostal do zakončení, ale v rozhodující chvíli mu puk sjel z hokejky.
40:23'
Coyotes vrátili hru do svého obranného pásma, a pak následně nahodili puk na braku Floridy.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou a buly získávají hráči Floridy.
40:01'
Domácí celek se ve druhé třetině dokázal prosadit dvakrát. Frank Vatrano a Aaron Ekblad poslali Floridu do vedení 3:1. Domácí vedou střelecky 30:8.
40:00'
39:08'
Ofsajd Coyotes, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
38:30'
Joe Thornton se dostal ke střele, jeho rána z otočky končí vedle.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Domácí pokračují v aktivní hře a mají tento mač dobře rozehraný.
37:16'
Hra je přerušena, puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Coyotes.
36:33'
Aaron Ekblad se dostal ke střele od modré čáry, ale s jeho pokusem si v pohodě porazil brankář Vejmelka.
35:14'
Arizona Coyotes nyní dokázala vyhodit přes všechny čáry, domácí tedy rozehrávají od vlastní branky. Aaron Ekblad hledal spoluhráče dlouhou přihrávkou.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí celek hraje přesilovku a kombinuje v útočném pásmu.
34:40'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., podrážení).
34:26'
34:26'
Karel Vejmelka na poslední chvíli zastavil střelu Barkova. Komerční přestávka.
34:03'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Anthony Duclair pálil a jeho pokus vyrazil Karel Vejmelka.
33:27'
Sledujeme rychlý hokej, který musí bavit zejména domácí hráče a fanoušky. Florida vede o dvě branky a střelecky 23:8.
32:55'
31:10'
Přesilovku hraje nyní hostující celek, ale domácí obrana v pohodě dokázala dostat hru až do svého útočného pásma.
30:55'
30:55'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Gustav Forsling – 2 min., podrážení).
30:19'
Domácí celek pokračuje v dominantní hře a proměnili přesilovku. Tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje AARON EKBLAD, jehož střelu si do své branky srazil jeden z hráčů Coyotes. Asistence: Jonathan Huberdeau A Sam Bennett,
29:48'
Nyní hraje přesilovku domácí celek, který může navýšit své vedení.
29:12'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Radko Gudas – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ryan Dzingel – 5 min., bitka + 2 min., vyprovokování bitky).
28:59'
Patric Hörnqvist nabral rychlost ve středním pásmu, rychle se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář Coyotes.
28:24'
Karel Vejmelka musel za svou branku, odkud rozehrál na spoluhráče. Jeho tým následně o puk přišel, hrát tak mohou domácí.
28:03'
Spencer Knight kryje střelu soupeře, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Sledujeme aktivní hru Coyotes, ale domácí obrana je ve druhé třetině zatím pozorná.
27:51'
27:43'
Florida rozehrává od své branky, následně hostující brankář přerušuje hru.
26:00'
Poprvé v zápase se domácí hokejisté dostávají do vedení. Po rychlé akci Floridy se puk od brankáře Vejmelky odrazil před branku, kde sil volného puku všiml FRANK VATRANO. Pro domácího hráče nebyl problém zakončit. Asistence: Brandon Montour a Patric Hörnqvist.
25:34'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Coyotes.
24:24'
Carter Hutton podle dostupných informací v první třetině utrpěl zranění v dolní části těla, a tak musel do branky jeho náhradník Karel Vejmelka.
24:19'
Špatně rozehráli domácí hokejisté, a tak se píská zakázané uvolnění. Obrana Floridy musí být nyní pozorná.
23:51'
Puk vypadl z hrací plochy, hra je přerušená a vhazovat se bude před brankou Karla Vejmelky.
23:30'
Coyotes se nyní sice dostali do útočného pásma, ale střela na branku z této akce nebyla.
22:22'
Sledujeme klidnější pasáž hry, po rychlé akci měl puk Patric Hörnqvist, Jeho zakončení nebylo přesné.
21:28'
Jonathan Huberdeau se výborně dokázal vrátit a zastavil zajímavě vypadající akci soupeře.
21:06'
Brandon Montour se jako obránce dostal hodně hluboko do útočného pásma, ale jeho rána byla nepřesná.
20:33'
Coyotes se dostali do střelecké pozice, ale rána z mezikruží byla zblokovaná domácí obranou.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou, jejíž úvodní buly vyhrávají hokejisté Floridy.
20:01'
Střídání v týmu Arizona Coyotes: ze hřiště odchází Carter Hutton, přichází Karel Vejmelka.
20:01'
Clayton Keller poslal hosty do vedení z jejich první střely v zápase. V závěru třetiny svou první brankou v dresu Floridy vyrovnal Joe Thornton.
20:00'
19:41'
Domácí proměnili přesilovku a vyrovnávají stav zápasu. JOE THORNTON byl před brankou a využil příhodně odražený kotouč. Byl ve správný čas na správném místě a v pohodě zakončoval. Asistence: Sam Reinhart a Brandon Montour.
19:35'
Obrana Coyotes dokázala zblokovat další střelu. Buly před domácí brankou.
19:12'
Spencer Knight má kotouč za svou brankou, odkud rozehrává obrana domácích.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.
18:51'
Jonathan Huberdeau dostal puk do útočného pásma, následovala rána Ekblada od modré čáry. Obrana puk odrazila do ochranné sítě nad brankou.
18:22'
V závěru první třetiny si domácí celek zahraje přesilovku, během které má možnost vyrovnat skóre.
18:22'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., nedovolené bránění).
17:43'
Coyotes jdou do vedení a dávají gól z první střely na branku, kterou v tomto zápase mají. Do brejku se dostal CLAYTON KELLER. Jeho střelu mezi betony nedokázal brankář zastavit. Asistence: Nick Schmaltz.
17:13'
Dmitrij Jaškin se sice dostal do útočného pásma, ale ve spolupráci se Schmaltzem nedokázali hosté ohrozit branku.
16:28'
Špatná hostující rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude v útočném pásmu Arizony.
15:52'
Kevin Connauton dostal puk na modrou čáru, tvrdě vypálil a s jeho pokusem si celkem snadno dokázal poradit brankář Carter Hutton.
15:05'
Další domácí zakončení přišlo od modré čáry, ale puk byl před brankou tečovaný, takže brankář zasahovat vůbec nemusel.
14:39'
Florida vybojovala buly v útočném pásmu. MacKenzie Weegar pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky.
14:35'
Anthony Duclair se po rychlé kombinaci spoluhráčů dostal do zakončení, ale brankář ho vychytal. Následuje komerční přestávka, poslední v první třetině.
14:00'
Domácí hokejisté jsou jednoznačně aktivnější, na střely na branku vedou 8:0, mají převahu, ale stále platí bezbrankový stav v tomto zápase.
13:07'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, jeho rána ale končí vedle branky, Spencer Knight zasahovat nemusel.
12:52'
Carter Hutton přerušuje hru, Joe Thornton byl autorem poslední střely, s níž si brankář poradil.
12:25'
Panthers se usadili v útočném pásmu, Sam Reinhart pálil z bezprostřední blízkosti, jeho rána ale končí vedle.
11:50'
Jeden z domácích hráčů se dostal do dobré pozice, ale jeho střela na vzdálenější tyč končí vedle.
11:01'
10:23'
Carter Hutton si poradil s další střelou, Aleksander Barkov po pěkné kombinaci zakončoval bekhendem, ale brankáře nepřekonal.
09:54'
Coyotes se dostali do postavení mimo hru vhazovat se tak bude ve střední třetině. Pomalu se dostáváme do poloviny hry v úvodní třetině.
09:40'
Anthony Duclair mohl zakončovat z pravého kruhu, ale v rozhodující chvíli mu puk sjel z hokejky.
08:50'
Frank Vatrano se dostal do brejku, ale svou šanci nedokázal přesněji zakončit. Carter Hutton pokryl dolní prostor branky.
08:20'
3:0, tak zatím vypadá oficiální statistika střel na branku. Spencer Knight zatím nemá zákrok.
07:32'
Carter Hutton měl puk za svou brankou, odkud následně rozehrával. Jeho tým se do zakončení nedostal.
06:40'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál a domácí se znovu pustili do aktivní hry. Sam Reinhart se v útočném pásmu k puku nedostal, hrát tak mohou soupeři.
06:30'
Spencer Knight přerušuje hru, komerční přestávka.
05:45'
Domácí vyhráli buly v útočném pásmu, následná rána od modré čáry byla zblokovaná obráncem Arizony.
05:28'
Střelecky je aktivnější domácí celek, ale na nějakou výraznější šanci v tomto zápase čekáme. Následně se píská icing Coyotes.
04:29'
Hra je přerušena pro ofsajd Coyotes, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:43'
Sam Bennett málem vystihl akci soupeře a dokázal získat kotouč po rozehrávce brankáře.
02:56'
Carter Verhaeghe se po rychlé akci středem hrací plochy dostal do zakončení, jeho bekhendovou střelu vyrazil Carter Hutton. Následně obrana Coyotes di dokázala poradit.
02:34'
Florida rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
01:33'
Brandon Montour je autorem další střely, jeho pokus byl zblokovaný obráncem před brankou.
01:00'
Gustav Forsling rozehrál rychlou akci, jeho spoluhráč se dostal do zakončení, ale rána byla zblokovaná.
00:34'
Aktivněji do zápasu vstoupili domácí, vypracovali si úvodní šanci, ale rána končí vedle.
00:01'

Florida Panthers: S. Knight (Bobrovskij) – Weegar, Ekblad, Forsling, Gudas, Connauton, Montour – Verhaeghe, Barkov, Duclair – Huberdeau, S. Bennett, Tippett – Marchment, Luostarinen, S. Reinhart – Vatrano, J. Thornton, Hörnqvist.

Arizona Coyotes: C. Hutton (K. Vejmelka) – Chychrun, Strälman, Gostisbehere, V. Söderström, Ljubuškin, Timmins – Crouse, Johan Larsson, Keller – Jaškin, N. Schmaltz, Kessel – Ladd, Beagle, Dzingel – L. O'Brien, Ch. Fischer, L. Eriksson..
Zápas brzy začne.
Favoritem zápasu je domácí celek, naopak hosté jsou papírovým outsiderem.
Florida Panthers má skvělý vstup do soutěže. Z úvodních pěti zápasů vyhrála všechny. Pittsburgh porazila 5:4 v prodloužení, Islanders 5:1, Tampu Bay 4:1, Colorado Avalanche 4:1 a Philadelphii 4:2.
Arizona Coyotes odehrála 5 zápasů s bilancí 0-0-1-4 a získala jeden bod. Tým nestačil na Columbus 2:8, v nájezdech na Buffalo 1:2, St. Louis Blues 4:7, Edmonton 1:5 a New York Islanders 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Florida Patners a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.