NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Toronto - 25. října 2022   04:00

Vegas
Vegas
03:51' N. Roy (Re. Smith, Kessel) • 40:43' Stephenson (McNabb, Theodore) • 48:12' Amadio (Hague)
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
Toronto
Toronto
31:43' Nylander  (Tavares, N. Robertson)
Vegas
Lo. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, Re. Smith (A) – Amadio, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
StLaurent, Dunning – Cherrey, Gawryletz
T-Mobile Arena, Las Vegas
17 989 diváků
Toronto
Samsonov (Källgren) – Rielly (A), Brodie, Sandin, Holl, Giordano, Mete – Bunting, Matthews (A), Marner – N. Robertson, Tavares (C), Nylander – Engvall, Kerfoot, Järnkrok – Clifford, Kämpf, Simmonds.

3. Nicolas Roy (VGK) – 1+0
Hokejisté z města neonů vyhrávají tento zápas 3:1. Ve třetí třetině rozhodli o dvě výhře, dokázali se dvakrát prosadit. Toronto zkoušelo hru bez brankáře a v šesti, ale neuspělo. Body bere Vegas.
59:22'
Logan Thompson kryje kotouč, fanoušci vstávají a aplaudují svému týmu. Vegas komplikovanou sitauci zvládlo.
59:10'
William Nylander neuspěl, Marner také ne.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:40'
Puk je znovu ve středním pásmu.
58:23'
Vegas vyhazuje, a může se pokusit vystřídat. To se podařilo částečně.
57:41'
Alec Martinez zblokvoal střelecký pokus soupeře, William Nylander minul branku následně.
57:17'
Buly před brankou Vegas vyhrál tým domácích.
57:17'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Brayden McNabb – 2 min., vysoká hůl.
56:15'
Hosté hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.
55:57'
Zakázané uvolnění proti Vegas, hosté získali možnost vhazování v útočném pásmu.
55:32'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Vegas se ovšem osvobodilo.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:17'
John Tavares se vrací do hry, zdá se, že jeho zranění není vážné.
54:14'
Komerční přestávka.
54:02'
Zakázané uvolnění proti Vegas, hosté vybojovali buly v útočném pásmu.
53:30'
53:29'
Ilja Samsonov kryje další pokus domácích od modré čáry. Bude se vhazovat.
53:10'
Vegas se vyhodilo z úzočného pásma, Alex Pietrangelo krouží za svou brankou a čeká na dostřídání spoluhráčů.
52:48'
Chandler Stephenson byl volný před brankou, ale puk netečoval přesně do branky.
52:37'
Alex Pietrangelo zakončoval střelou zápěstím, jeho pokus kryje brankář Toronta. Bude se vhazovat.
52:29'
Mark Stone minul branku po šikovní Eichelově přihrávce.
51:40'
Alex Pietrangelo rozehrává do své branky, Vegas se pokouší dostat do střelecké pozice.
51:29'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Alexander Kerfoot – 2 min., podrážení.
51:29'
51:03'
Reilly Smith si vybruslil před branku, ale poskakující kotouč nedokázal trefit podle představ.
50:32'
TJ Brodie se položil do střely soupeře, a tak dokázal akci Vegas zblokovat. Následně se píská zakázané uvolnění Toronta. Vhazovat se bude před brankou hostů.
50:01'
Jack Eichel hledal spoluhráče před brankou, ale Chandler Stephenson na kotouč nedosáhl.
49:37'
Vegas vyhazuje tak, aby z toho nebyl icing.
49:07'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanynky a fanoušky bavit. Více ze hry mají domácí.
48:12'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Las Vegas navyšuje své vedení, po šikovné akci Haguea se prosazuje osamocený MICHAEL AMADIO. Dostal puk mezi kruhy a trefil se vedle rukavice brankáře. Asistence: Nicolas Hague.
47:56'
Mark Giordano se dostal do problémů za svou brankou, ale domácí nedokázali zaváhání využít.
47:27'
Kotouč vypadl z hrací plochy, Toronto je nyní lepším týmem, snadněji se dostává do zakončení a domácí se musí bránit tlaku soupeře.
46:58'
John Tavares inkasoval tvrdý projektil od spoluhráče. Hostující hráč je otřesený.
46:25'
46:12'
Nicholas Robertson vybojoval kotouč v útočném pásmu, William Nylander a John Tavares pokračovali v akci. Následně puk kryje brankář Vegas.
45:50'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
45:00'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu. Následně se do šance dostali hosté, ale Logan Thompson si poradil.
44:04'
25:17, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí mají převahu a vypracovali si náskok.
43:37'
Domácí se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, ale nesmí zapomínat na obranu.
42:06'
Alexander Kerfoot postupoval do útočného pásma, ale obrana Vegas si s jeho akcí dokázala poradit.
41:37'
Michael Amadio minul branku, jeho ráně chyběla přesnost i důraz.
40:43'
Las Vegas se díky skvělému střídání dostává do vedení v úvodu třetí třetiny, kotouč do branky dokázal dorazit z hranice předbrankového prostoru CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Brayden McNabb a Shea Theodore.
40:19'
Jack Eichel ani Mark Stone ani Chandler Stephenson nedokázali své šance proměnit.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, úvodní buly pro hosty.
40:01'
40:00'
39:27'
Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Vegas.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, Zach Whitecloud minul odkrytou část branky.
38:25'
William Carrier nedokázal výrazněji ohrozit branku soupeře. Snadná práce pro brankáře Toronta. Následně se domácí dostali do ofsajdu.
37:59'
Logan Thompson dokázal vytěsnit střelu soupeře do ochranné sítě nad bankou. Pierre Engvall pálil nepřesně.
37:16'
Torotnto se snadněji dostává do zakončení, domácí jsou poslední minuty horším týmem.
36:40'
William Karlsson měl obrovskou šancí, ale trefil jen obránce, který se do střely položil.
36:07'
Jack Eichel pálil z pravé strany, jeho rána však končí vedle.
35:38'
William Nylander pálil od modré čáry po rychlé akci spoluhráčů, ale jeho rána končí nad brankou.
35:21'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál druhou třetinou. Zatím je skóre vyrovnané.
35:21'
Komerční přestávka. Hosté jsou nyní lepším týmem.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, více ze hry mají hosté. William Nylander se dostal do šance, ale trefil jen brankáře.
34:08'
Auston Matthews dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, jeho rána ale končí těsně vedle branky. Hosté pokračují v nebezpečné hře.
33:00'
Sledujeme nyní aktivní hru Toronta, které se pokouší získat vedení na svou stranu.
31:43'
Toronto právě vstřelilo branku!
Po rychlé akci dokázalo Toronto vyrovnat. Vegas své šance neproměnilo, hosté se bleskově dostali do útočného pásma a skórovali. Prosazuje se rychlou střelou WILLIAM NYLANDER. Asistence: John Tavares a Nicholas Robertson.
31:17'
Nicolas Hague z ostré pozice dokázal zakončit, ale jeho pokus končí nad brankou, Ilja Samsonov ramenem vytěsnil jeho projektil.
30:39'
Phil Kessel ani William Karlsson nedokázali své dobré šance proměnit. Hosté nyní měli také trochu štěstí. Následně je hra přerušená. Komerční přestávka.
30:09'
Puk je znovu za domácí brankou, Shea Theodore rychle rozehrává.
29:54'
Tato přesilovka se domácím nedaří podle představ. Nemohou se dostat od pásma.
29:40'
Logan Thompson musel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče.
29:03'
Mark Stone tečokoval kotouč vedle branky, následně domácí přišli o útočné pásmo a Mitchell Marner narušuje rozehrávku Vegas.
28:32'
Mark Giordano – 2 min., sekání.
28:30'
Vegas bude hrát přesilovku.
27:11'
William Carrier zakončoval rychlou akci Vegas, jeho bekhendový pokus nedokázal zvednout nad brankáře. Ilja Samsonov své spoluhráče podržel.
27:04'
Logan Thompson kryje kotouč. Komerční přestávka.
26:45'
Mitchell Marner se dostal do brejku, už překonat brankáře Vegas, ale trefil jen brankovou konstrukci.
26:27'
Jack Eichel ani nadvakrát nedokázal proměnit velkou šanci, jeho rána končí vedle branky.
26:06'
Brayden McNabb se výborně položil do střely soupeře, obětavá hra domácího obránce.
25:44'
Brett Howden pálil z ostré pozice, jeho rána nebyla výraznějším ohrožením pro branku soupeře.
25:00'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, William Karlsson pálil, ale jeho rána byla před brankou obranou Toronta zblokovaná.
24:30'
Špatný přechod hostů do útočného pásma znamená zakázané uvolnění. Bude se vhazovat.
24:12'
Justin Holl rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů. Vegas však vybojovalo kotouč, ale Mark Stone zakončit nedokázal.
23:10'
William Carrier se po krásné individuální akci dostal před branku a jeho střelu po ledě tak tak zastavil brankář. Následně se strhla potyčka.
22:14'
Ilja Samsonov vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale podařilo se mu ho udržet před brankovou čárou.
21:54'
Nicolas Hague od modré čáry nedokázal trefit branku, jeho rána končí nad.
21:23'
Jonathan Marchessault nedokázal překonat brankáře soupeře, Ilja Samsonov proti jeho střele vytáhl beton.
20:52'
Hosté se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, obrana Vegas musí být pozorná.
20:10'
Chandler Stephenson se jako první hráč dostal do zakončení, ale brankáře sám nedokázal překonat.
20:01'
Po první třetině vede Vegas těsně o jednu branku. Značnou část třetiny byli domácí lepší, ale hosté si také vypracovali šance, především proti domácí čtvrté formaci. Jediným střelcem je Nicolas Roy.
20:00'
19:11'
David Kämpf vedl zajímavou akci, kterou náslendě zakončil jeho spoluhráč. Bude se vhazovat před brankou Vegas.
19:00'
Oznámena byla poslendí minuta hry v první třetině.
18:42'
18:13'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
17:43'
John Tavares z dobré pozice minul branku, jeho střele nechybělo moc.
17:21'
Logan Thompson si poradil se střelou od modré čáry, akce hostů pokračuje dál. Následná rána míří nad.
17:00'
Přesilovou hru v závěru třetiny hraje hostující celek, který se snadno usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
16:40'
Reilly Smith – 2 min., podrážení.
16:24'
Zakázané uvolnění se nepíská, domácí mohou částečně vystřídat, následně se píská ofsajd.
15:38'
Vegas je pod obrovským tlakem. Hosté už zvedali ruce nad hlavu, ale sudí ukazují, aby se hrálo dál.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Las Vegas kontroluje hru, má převahu.
14:24'
Nicolas Hague hledal spoluhráče, Jack Eichel následně minul branku. Dobré šance pro domácí hokejisty.
13:41'
Zakázané uvolnění Toronta vrací hru do domácího útočného pásma.
13:09'
Brett Howden si vybruslil před branku soupeře, ale nedokázal kotouč přesněji poslat do sítě.
12:25'
Calle Järnkrok hlídkoval před brankou, dostal se do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
12:06'
Logan Thompson nechtěl rozehrávat, a tak raději přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
11:51'
Chandler Stephenson odehrál kotouč do bezpečí, a tak mohou jeho spoluhráči vystřídat.
11:15'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Vegas vede 8:1 na střely na branku. Nyní se musí bránit útočné akci soupeře. Obrana Vegas si dokázala poradit.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině. Vegas vede o jednu branku a nyní kontroluje hru.
09:21'
Wayne Simmonds postupoval do útočného pásma, ale minul branku. Na druhé straně Michael Amadio svou šanci neproměnil.
08:24'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostů.
07:50'
Toronto se nyní poměrně snadno dostalo do útočného pásma, kde se pokoušelo něco vymslet. Obrana Vegas byla ovšem pozorná.
07:20'
Rána od modré čáry, kterou vyslal Justin Holl, byla zblokovaná. Komerční přestávka.
06:11'
Nicolas Roy hledal dobrou přihrávkou spoluhráče, ale obrna Toronta byla pozorná.
05:52'
Vegas hraje aktivně, vede v tomto zápase 6:1 na střely a dokázalo se také prosadit jako první.
04:51'
Mark Stone měl velkou šanci, dostal skvělou přihrávku od spoluhráče, prostřelil brankáře, ale kotouč dokázal Rasmus Sandin odehrát z brankoviště dříve, než přejel čáru.
03:51'
Nyní už je všechno v pořádku a branka Vegas platí, po rychlé akci spoluhráčů se prosazuje dorážkou střely spoluhráče. Kessel má nyní asistenci. NICOLAS ROY. Využitá přesilovka. Asistence: Reilly Smith a Phil Kessel.
03:39'
Přesilovka pokračuje dál.
03:16'
Branka, kterou v přesilovce dal Phil Kessel, neplatí pro ofsajd. Opakované záběry ukázaly, že skutečně šlo o přestupek Vegas.
03:35'
Hosté si vyžádali trenérskou výzvu.
03:24'
Reilly Smith pokračoval v útočném pásmu, tak tak se dostal k puku,
02:48'
Vegas hraje přesilovku, usadilo se v útočném pásmu, ale nedaří se mu vypracovat si výraznější šanci.
01:52'
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pierre Engvall.
01:13'
Chandler Stephenson se po pěkné akci svého kapitána dostal do zakončení, ale nechal vyniknout brankáře. Následně měli domácí další velkou šanci, ale brankář byl úspěšnější.
00:38'
Brayden McNabb se dostal ke střele od modré čáry, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit. Následně minul branku.
00:06'
Phil Kessel na úvod naskočil na led, pak šel střídat. srovnání rekordá má.
00:01'
989. zápas v řadě dnes odehraje Phil Kessel, čímž srovná rekord NHL a zítra proti San Jose jej může překonat.

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone – Marchessault, W. Karlsson, Re. Smith – Amadio, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Källgren) – Rielly, Brodie, Sandin, Holl, Giordano, Mete – Bunting, Matthews, Marner – N. Robertson, Tavares, Nylander – Engvall, Kerfoot, Järnkrok – Clifford, Kämpf, Simmonds.
Nastupují proti sobě kluby, kterým se v úvodu nové sezony daří. Oba odehrály šest zápasů a mají osm bodů. Vegas má skóre 19:13 a Toronto 18:15. Toronto poslední dva zápasy vyhrálo, porazilo Dallas Stars 3:2 v prodloužení a Winnipeg Jets 4:1. Vegas v posledním zápase nestačilo na Colorado 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.