Chomutov - K. Vary | ONLINE | 3.3.2019 15:30 | Tipsport Extraliga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 50. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : K. Vary - 3. března 2019   15:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
43:30' Blaha (V. Růžička, Sklenář)
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
K. Vary
28:16' Gríger  (O. Beránek, T. Rachůnek) • 60:51' Gríger  (T. Rachůnek, Eminger)
Chomutov
Sestavy:
Peters (Stezka) – Jank, Trefný, L. Kovář, Knot, Dietz, Blaha, Valach – Sklenář, V. Růžička, T. Svoboda – Tomica, Klhůfek, J. Stránský – Koblasa, Vantuch, Duda – Marjamäki, Gut, Raška I.
Rozhodčí
Mrkva, Kubičík – Ondráček, Špůr
ROCKNET ARÉNA
4 431 diváků
K. Vary
Sestavy:
Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Plutnar, Kozák, Eminger, M. Rohan, Sičák, Šafář – O. Beránek, Gríger, T. Rachůnek – T. Mikúš, R. Vlach, J. Černý – Gorčík, Skuhravý, Balán – Kohout, Kverka, Stloukal.

SESTŘIH: Chomutov - Karlovy Vary 1:2pp. Piráty srazil dvěma góly Gríger

Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u Tipsport extraligy na počtěnou.
Utkání o důležité body je u konce a nakonec je získávají hosté! Ti se radují po zodpovědném výkonu a hlavně díky skvělému Janu Bednářovi. Obě branky hostujícího celku vstřelil Dávid Gríger, za domácí se trefil Lukáš Blaha.

Střely na branku: 23:24
Nejlepší hráči: Lukáš Blaha (1+0) – Jan Bednář (22 zák.)
Diváci: 4431
Konec zápasu.
60:51'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Jan Stránský zpoza branky nepřihrál přesně na hůl Bohumila Janka a hosté se dostali do přečíslení. To zakončoval z levého kruhu DÁVID GRÍGER, kterému se po ledě povedlo překonat Peterse pod betonem! Asistence: Tomáš Rachůnek a Vladimír Eminger.
60:27'
Nejdříve zakončovali hosté od modré, ale střela šla vysoko a Peters hned rozehrál. Na druhé straně zavezl kotouč do útoku Sklenář a Bednář přerušuje hru.
60:01'
Začalo prodloužení.
Třetí třetina nabídla vyrovnávací trefu Lukáš Blahy. Poté se oba celky pokoušely něco vymyslet, ale ani jeden z brankářů již neinkasoval. Jde se tedy do prodloužení, kde bude rozhodovat každý bod.

Střely na branku: 23:23
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:48'
Hosté opět drželi kotouč u mantinelu a nedělo se tak vůbec nic. Dávid Gríger si nakonec najel mezi kruhy, ale jeho rána byla domácí obranou zablokována.
58:53'
Tomáš Svoboda nyní vybojoval kotouč a hnal se do útočné třetiny. Před pravým kruhem pak tvrdě střílel, ale Jan Bednář jeho ránu kryje.
58:30'
Karlovarští už poněkolikáté během poslední třetiny zašlapují kotouč u mantinel a drží zde drahocenné sekundy.
57:15'
Energie se brání a domácí se snaží hrát a získat výhru již ve třetí třetině. Hostující beci ovšem dobře brání a nepouští domácí celek vůbec do ničeho.
56:05'
Následně se Piráti pokoušeli po pravé straně dostat do útoku, ale je jim pískán ofsajd. Pokračovat se tak bude vhazováním ve střední třetině.
55:48'
Piráti dlouho kombinovali a Tomáš Svoboda nakonec přihrával na modrou čárou. Před Kovářem ovšem zasáhl hokejkou jeden z hostů a kotouč se dostal do střední třetiny.
54:37'
Jakub Sklenář se po levé straně dostal aktivně až před branku a jeho nahození Bednář raději skryl v rukavici. Po komerční pauze se bude vhazovat.
53:54'
Zpoza branky vyjel Pavel Klhůfek, který následně u levé tyčky zakončoval po otočce. Střílel po ledě k pravé tyčce, ale Bednář si betonem připisuje důležitý zákrok!
53:05'
Tomáš Rachůnek se dostal k volnému kotouči a pokoušel se dostat mezi dva obránce. Ti jej sice dále nepustili, ale kotouč je v útočné třetině hostující Energie.
52:16'
Domácí v plném počtu.
51:50'
Piráti nadále skvěle brání a drží hostující celek daleko od branky. Karlovy Vary se hodně dlouho nedostaly do pásma a tuto přesilovku nevyužijí.
50:50'
Po následném vhazování se ke kotouči dostal Ronald Knot, jenž měl volný prostor a kotouč poslal až na branku Jana Bednáře. Energie se tak musí vrátit.
50:28'
Nebezpečně střílel od modré čáry Michal Plutnar. Jeho rána šla do horní části branky, ale vyjetý Justin Peters jeho zakončení vyrážečkou vyrazil do rohu.
50:15'
Do útočné třetiny si najel Jan Stránský, který proskočil mezi obránci a je vyloučen! Tak to je velice přísný trest, domácí útočník dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
49:45'
Jakub Černý si najel od pravého mantinelu až před branku, ale zblízka střílel jen do betonů připraveného Peterse! Kotouč skončil za brankou a domácí vyhodili na icing.
49:00'
Radek Duda připravoval kotouč pro Pavla Klhůfka, který mezi kruhy zakončoval bekhendem do bránícího hráče. Domácímu útočníkovi nevyšla ani dorážka.
48:10'
Energie je za svou brankou a čeká. Piráti zatím nenapadají, ale jsou to právě oni, kteří tříbodovou výhru potřebují mnohem více.
47:17'
Domácí v plném počtu.
46:49'
Nyní to Václav Skuhravý zkoušel od levého mantinelu. Hostující veterán zakončoval z otočky, ale svou trefou trefil jen beton připraveného Peterse.
46:03'
Následně přejel do pásma Václav Skuhravý. Ten si ale špatně šlápl a píská se ofsajd. Hra tak bude pokračovat dalším vhazováním, nyní ve střední třetině.
45:42'
Michal Plutnar poté v dobré šanci! Karlovarský bek dostal přihrávku mezi kruhy a mířil k levé tyčce. Justin Peters jeho šanci ale skvěle zneškodnil!
45:30'
Piráti začali dobře a Vladimír Růžička vyhodil kotouč až za branku Jana Bednáře. Energie tak musí do akce zpoza branky.
45:16'
Stanislav Dietz poté na modré čáře podrazil jednoho z hostů a Energie si může vzít ztracené vedení v přesilové hře.
45:10'
Michal Gut se hnal do útočné třetiny, ale na modré čáře udělal kličku a vjel do ofsajdové pozice. Hra tak bude pokračovat ve střední třetině vhazováním.
44'
Lukáš Blaha vyrovnal na 1:1
44:29'
Domácí celek je rázem aktivní a chomutovské publikum si žádá ještě jednu branku. Tomáš Svoboda se dostával mezi kruhy ke střele, ale nyní úspěšný nebyl.
43:30'
Piráti právě vstřelili branku!
Piráti po aktivní kombinaci srovnávají a to byla naprosto ukázková akce LUKÁŠE BLAHY. Chomutovský bek dostal přihrávku na pravý kruh, ale ke střele se nedostal. Zvolil parádní kličku a Jan Bednář inkasuje. Nádherná branka. Asistence: Vladimír Růžička a Jakub Sklenář.
42:24'
U pravého mantinelu se po kličce dostal ke střeleckému pokusu Sebastián Gorčík. Nebezpečná rána to ovšem nebyla, Justin Peters pohotově vyráží.
41:37'
Vladimír Eminger se dostával do pásma a před levým kruhem zakončoval. Lukáš Blaha jeho pokus ovšem zablokoval a kotouč skončil za brankou Peterse.
41:00'
Energie se dostala ke kotouči za brankou, ale podél levého mantinelu se jim povedlo vyhodit pouze na icing. Pokračuje se tedy vhazováním před Janem Bednářem.
40:38'
Tomáš Svoboda následně tečoval střelu od modré čáry vedle branky. Jakub Sklenář šel pro puk, ale najel do rýhy a povalil branku. Hra se přesouvá do střední třetiny.
40:17'
První akci třetí třetiny vedl Tomáš Svoboda, který zakončoval z levé strany bekhendem. Puk šel na první tyčku, ale Jan Bednář pohotově kryje a hned rozehrává.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina je u konce a jednou se změnilo skóre. Sledovali jsme vyrovnaný boj, nakonec jsou spokojenější hosté. Jediným střelcem je zatím Dávid Gríger, který se prosadil před brankou. Jinak se ale hraje opravdu urputně a bojovně.

Střely na branku: 16:14
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:49'
Lukáš Vantuch vyhrál vhazování a Juraj Valach tvrdě zakončoval. Jan Bednář byl ovšem pozorný i nyní a pokus slovenského obránce pohotově chytil.
39:46'
Hostující celek se v závěru třetiny hnal po nepovedené akci Dudy do útoku. Energie ovšem najela do úmyslného ofsajdu, pokračuje se před brankou Jana Bednáře.
39:08'
Role se otočily. Nyní vyhodili na zakázané uvolnění také domácí Piráti a po čtrnácti sekundách se hra opět přerušuje. Nyní se bude hrát po pravici Peterse.
38:54'
Na konci předposlední minuty druhé třetiny vyhodily Karlovy Vary na icing a hra bude pokračovat po levici Jana Bednáře.
38:26'
Tomáš Svoboda následně objel branku a zakončoval. Pouze ovšem jen do betonů Bednáře, Michal Gut se k dorážce u levé tyčky nakonec nedostal.
37:50'
Lukáš Kovář si od levého mantinelu najel před branku a centroval do brankoviště. Tam si ale nikdo puk nezpracoval a byl hostujícímu hráčem sražen do rohu.
36:35'
Do útočné třetiny si nyní najel Radek Duda, který přenechával v dobré pozici kotouč Koblasovi. Ten si jej ovšem nezpracoval a do protiakce jde Energie.
35:36'
Pokračující snažení domácího celku bylo zakončeno z pravého kruhu. Ronald Knot se dostal ke kotouči, ale jeho svižné zakončení skončilo v rukavici Jana Bednáře.
35:20'
Domácí v plném počtu.
34:20'
V oslabení poté zahrozili také domácí! Lukáš Vantuch po pravé straně ujel obraně a přečíslení zakončoval sám, Jana Bednáře v brance ovšem nepřekonal ani nyní!
34:08'
Ondřej Beránek se dostal z obranné třetiny až do útoku a svou rychlou akci zakončoval individuálně. Z levého kruhu ale střílel jen do připraveného Justina Peterse!
33:35'
Piráti na startu oslabení vybojovali kotouč a o mantinel jej Vladimír Růžička poslal ven z obranné třetiny. Pokračuje se tak zpoza branky Jana Bednáře.
33:19'
Energie si zahraje přesilovku. Stanislav Dietz v souboji u mantinelu držel jednoho z hostů a ti se mohou dostat do důležitého dvoubrankového vedení.
32:31'
Poté si Peters připsal další zákrok a po komerční přestávce se bude vhazovat po levici kanadského brankáře. Energie je aktivnější a podobným tempem své vedení navýší.
32:11'
Hosté jsou po vstřelené brance aktivnější. Petr Šenkeřík střílel dvakrát od modré čáry. Zatímco první pokus skončil na Petersovi, tak druhá rána šla vedle branky.
31:25'
Dávid Gríger se po přihrávce zpoza branky dostával u levé tyčky do zakončení, ale nešlo o nebezpečný pokus. Peters puk srazil betony, hostující hráč kotouč netrefil ideálně.
31:03'
Následně se domácímu celku nepovedlo opět nic vymyslet a je z toho zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Justina Peterse.
30:20'
Po hře plné nepřesností si nakonec do zakončení najel Petr Koblasa. Ten udělal u levého mantinelu otočku a před levým kruhu zakončoval. Trefil ale jen bránícího hráče.
29'
Gríger dotlačil puk do branky a poslal hosty do jednobrankového vedení, 0:1
29:00'
Domácí se nemohli dostat do útoku, když byli ve své třetině. Nakonec puk poslal do útoku Ronald Knot, ale ten nenašel nikoho. Jakub Sklenář puk pouze prodloužil.
28:16'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energie tlačila domácí celek a dostává se do jednobrankového vedení! Justin Peters sice kotouč z mezikruží před sebe vyrazil, u levé tyčky ale dotlačil bekhendové zakončení do branky DÁVID GRÍGER! Asistence: Ondřej Beránek a Tomáš Rachůnek.
27:35'
Po vhazování přišla další šance, ale Tomáš Rachůnek to lehce zazdil. Byl sám u levého kruhu, ale jeho slabší rána nenadělala Petersovi moc problémů.
27:27'
Piráti lehce zachybovali a Tomáš Mikúš se mezi kruhy dostal ke kotouči. Hostující forvard hned zakončoval, ale jeho pokus byl nakonec tečován do ochranné sítě.
27:11'
S ledovým klidem chytající Jan Bednář poté zachytil střelu ze středního pásma a přerušuje hru. Po jeho pravici se bude pokračovat po komerční pauze.
26:56'
Hosté v plném počtu.
26:38'
Stanislav Dietz střílel od modré, ale kotouč skončil na zadním mantinelu. Jan Stránský se dostával k dorážce u levé tyčky, ale na první tyčku se neprosadil!
26:00'
Domácí celek se dlouho o něco pokoušel, ale střelecký pokus na Bednáře nepřišel. Piráti hrají stále s první lajnou, ale té se prosadit nedaří.
25:07'
Tomáš Svoboda našel z levého kruhu Vladimíra Růžičku, jenž stál na kruhu pravém. Domácí útočník svižně zakončoval, ale Jan Bednář lapačkou parádně zasáhl.
24:55'
Domácí budou hrát přesilovku. Na lavici hanby usedá za držení u branky Jana Bednáře obránce Lukáš Kozák. Druhá početní výhoda pro Chomutovské.
24:05'
Hraje se bez přerušení, ale ani jeden celek se do ničeho nedostává. Sledujeme urputnou bitvu, které dost možná může pomoci první gól.
22:44'
Vladimír Růžička nepřihrál přesně a Martin Kohout se dostal ke kotouči. S tím zajel za branku a následně jej dával do brankoviště. Tam se puk odrazil vedle branky.
22:09'
Domácí v plném počtu.
21:25'
Pokračující výhoda hostů se zatím moc nedaří. Piráti dvakrát vyhodili a kotouč drží daleko od své branky.
20:39'
Michal Plutnar se v přesilovce dostal ke střeleckému pokusu, ale jeho rána od modré čáry skončila na betonech pozorného Peterse. Energie pokračuje v kombinaci.
20:08'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Bohumil Jank – 2 min., hrubost).
20:01'
Začala druhá třetina.
První třetina utkání je u konce. Hraje se o důležité body a jde to podle toho vidět, ani jeden celek nechce riskovat. Oba brankáři měli nějaké zákroky, možná o něco více se zapotil hostující Jan Bednář. Do druhé dvacetiminutovky se každopádně jde za stavu 0:0.

Střely na branku: 10:4
Druhá třetina začne v 16:22.
20:00'
První třetina skončila.
19:58'
V posledních sekundách se Ondřej Beránek dostal ke kotouči u levého mantinelu a ten po ledě svižně zakončoval. Jeho pokus ale skončil na betonech Peterse.
19:04'
Stanislav Dietz v obraně neposlal ideální přihrávku a Lukáš Blaha kotouč nezachytil. Na levém kruhu se ke kotouči dostal Jakub Černý, ale jeho bomba se dostala do ochranné sítě.
18:05'
Poslední dvě minuty první třetiny. Ani jeden celek se nedostává do útoku a spíše se bojuje. Ani jedno mužstvo nechce chybovat, což jde na hře dosti vidět.
17:04'
U levého hrazení se poté uvolnil Petr Koblasa, jenž nabídl neposednou gumu na modrou čáru. Stanislav Dietz tvrdě zakončoval, ale Jan Bednář má další zákrok.
16:16'
Stanislav Dietz nahazoval na branku a Jan Bednář betonem kotouč vyrazil. Jen před Radka Dudu, který bekhendem chtěl přehodit mladého brankáře Energie, ten ale skvěle zasáhl!
15:25'
Masi Marjamäki si nyní najel do útočné třetiny, kde měl celkem dobrý prostor. Finský útočník si kotouč rovnal, ale ten mu nakonec z hokejky sjel.
15:01'
Hosté v plném počtu.
14:38'
Piráti se v přesilovce následně do ničeho nedostávají. Vladimír Růžička nedal přesnou přihrávku a Karlovy Vary se opět osvobodily.
13:50'
První střelecký posílal před levým kruhu před branku Vladimír Růžička. Chomutovský útočník zakončoval zápěstím, ale jeho svižné zakončení skončilo na zadním hrazení.
13:05'
Hned po vhazování se ke kotouči dostali hosté a ti poslali puk až za branku Justina Peterse. Piráti tak musejí začít zpoza své klece.
13:00'
Ronald Knot se dostával do rychlostního souboje, ale Stanislav Balán jej naprosto zbytečně fauloval. Hostující útočník dostává dvě minuty za držení.
12:07'
Jaromír Kverka zavezl puk do pásma a poslal jej k pravému mantinelu. Martin Kohout zakončoval z voleje, ale trefil jen bránícího hráče před sebou.
11:15'
Do útoku se dostával mladičký Michal Gut. Ten na pravém kruhu udělal kličku, ale ta mu moc nevyšla. Následně byl natlačen na mantinel a jeho akce byla ukončena.
10:42'
Domácí v plném počtu.
10:21'
Přerušuje se až nyní. Michal Plutnar opět střílel, ale nyní se kotouč do hokejky Jakuba Sklenáře dostal do ochranné sítě a hra se tak přerušuje.
10:12'
Piráti se dosud neosvobodili a Vary mají obrovský tlak! Michal Plutnar nahazoval do brankoviště, ale k teči nedošlo a Peters nemusel ani extra zasahovat.
09:32'
Dobrá přesilovka Varů. Tomáš Rachůnek v kombinační hře zakončoval z levého kruhu do bližší šibenice, ale Justin Peters skvěle zakročil ramenem!
08:51'
Tomáš Rachůnek se na levém kruhu dostal ke střeleckému pokusu, ale ten se nakonec od obránce odrazil. Na modré čáře s ním kombinuje Michal Plutnar.
08:41'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Lukáš Vantuch – 2 min., podrážení).
08:31'
Série útoků na obě strany. Celé snažení zakončoval až Tomáš Mikúš, jehož střela z pravého kruhu skončila na bránícím hráči Chomutova.
07:50'
Do zakončení šel chomutovský Petr Koblasa. Ten se prokličkoval středem hřiště a zakončoval. Puk ale neprošel mezi obránci ideálně a Jan Bednář chytá.
07:08'
Domácí se hned pokoušeli něco vymyslet, ale přihrávka do útoku nebyla přesná a píská se icing. Vhazovat se bude po pravici Justina Peterse.
06:41'
Očekávaně branka není uznána a pokračuje se za stavu 0:0!

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Šafář – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Stránský – 2 min. + 2 min., hrubost).
06:41'
Ještě před vyloučením ale budou sudí ještě volat. Nelze říct, proč tomu tak je, Jan Stránský byl pouze držen v brankovišti a mohl to být maximálně tak faul. Ale sudí zkoumají gól.
06:41'
Pořádný závar před brankou Bednáře! Pavel Klhůfek nejdříve zblízka zakončoval a zkoušel to i Knot, ale hostující brankář skvěle zakročil. Následně byl puk v brankovišti, ale Jan Stránský jej do branky nedostal. Poté se strhla mela a bude se vylučovat.
06:19'
Před první komerční přestávkou se k technické střele dostal Jan Stránský. Ten střílel do pravé šibenice, ale Jan Bednář vytasil lapačku a skryl kotouč v ní.
05:45'
Aktivní byla nyní domácí čtvrtá lajna. Dietzovi ale střela sjela, Marjamäki na pravém kruhu střílel jen do připraveného beka karlovarská Energie.
04:49'
Na druhé straně se dostal k volnému kotouči Václav Skuhravý, který hned zakončoval. Hostující veterán střílel z pravého kruhu, ale puk skončil nad brankou Peterse.
04:32'
Ronald Knot si nyní najel až na pravý kruh a tvrdě zakončoval. Jan Bednář ale celou situaci viděl a střelecký pokus domácího obránce schoval ve výstroji.
04:15'
Na levý kruh si nyní najel Vladimír Růžička, který po otočce zakončoval na první tyčku. Jeho pokus ale nebezpečný nebyl a kotouč skončil na betonu brankáře Bednáře.
03:27'
Na konci přesilovky zakončoval obránce Petr Šenkeřík. Jeho tvrdý pokus z voleje šel k levé tyčce, ale do branky se nakonec nedostal. Piráti jsou kompletní.
02:41'
Energie se nadále do ničeho nemůže dostat. Piráti nyní mohli zaútočit a Masi Marjamäki dostával přihrávku do jízdy. Finský útočník ale kotouč nezpracoval!
02:00'
Hostům se v první půlminutě nedaří. Piráti nejdříve vyhodili a následné zpětné získání pásma bylo posouzeno jako ofsajd. Vhazuje se tak ve střední třetině.
01:33'
Následně se do útoku dostali i hosté a hned je z toho vyloučení. Lukáš Kovář inkasuje dvě minuty za podražení.
01:15'
Domácí se již dvakrát dostali do pásma, ale talentovaný Jan Bednář ještě zasahovat nemusel. Obrana Energie zatím akce Pirátů zvládla.
00:10'
Vladimír Růžička vyhrál úvodní vhazování a ke kotouči se dostal obránce Bohumil Jank. Ten se pokoušel rozjet akci, ale jeho přihrávku po mantinelu zachytil Ondřej Beránek.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou na ledové ploše a utkání o důležité body brzy začne! Chomutovská ROCKNET ARÉNA je slušně zaplněná a přijely i tak dvě stovky hostujících příznivců.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Trefný, L. Kovář, Knot, Dietz, Blaha, Valach – Sklenář, V. Růžička, T. Svoboda – Tomica, Klhůfek, J. Stránský – Koblasa, Vantuch, Duda – Marjamäki, Gut, Raška I.

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Plutnar, Kozák, Eminger, M. Rohan, Sičák, Šafář – O. Beránek, Gríger, T. Rachůnek – T. Mikúš, R. Vlach, J. Černý – Gorčík, Skuhravý, Balán – Kohout, Kverka, Stloukal..
PIRÁTI CHOMUTOV (13.)

Severočeský celek se po opravdu bídném startu zvedá a relativně pokaženou sezónu může ještě zachránit. Piráti by se rádi dostali před Energii a vyhnuli se zdlouhavé baráži. Tým Vladimíra Růžičky ztrácí dva body, ale také nehraje ve vůbec povedené formě. V posledních deseti zápasech vyhráli pouze třikrát, naposledy doma přetlačili poslední Pardubice (3:0). Naposledy Chomutov prohrál těsně na ledě Zlína 1:2.

Nejproduktivnější hráči týmu
Vladimír Růžička – 47 zápasů, 34 bodů (13+21)
Radek Duda – 42 zápasů, 23 bodů (9+14)
Lukáš Vantuch – 45 zápasů, 20 bodů (5+15)
HC ENERGIE KARLOVY VARY (12.)

Karlovarská Energie má jako nováček hlavní cíl, a to je udržení a vyhnutí se baráže. Západočeské mužstvo je aktuálně na dvanáctém fleku a na svého dnešního soupeře má dvoubodový náskok. Tým Martina Pešouta hraje ve velice špatné formě, Energie prohrála již deset utkání v řadě a může být ráda za skvělé výsledky na startu sezóny. Staronový účastník Tipsport extraligy vyhrál naposledy 29.1 nad Olomoucí. Naposledy zelenočerní padli na Spartě.

Nejproduktivnější hráči týmu
Jakub Flek – 44 zápasů, 29 bodů (17+12)
Dávid Gríger – 44 zápasů, 28 bodů (15+13)
Tomáš Rachůnek – 49 zápasů, 23 bodů (5+18)
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje! Základní část vrcholí a týmy sbírají poslední bodíky. V důležitém střetnutí budeme v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ sledovat duel o cenné body. Piráti hrají od 15:30 s karlovarskou Energií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud