Tipsport Extraliga - Základní část - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Plzeň - 31. října 2023   17:30

Ukončeno
Č. Budějovice
28:06' Ordoš (Kondelík, Pýcha) • 37:52' Hovorka (M. Beránek, Doudera) • 43:15' Hanzl (D. Simon, Štencel) • 59:23' Kubík 
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
Plzeň
25:09' Šiler  (Indrák)
Č. Budějovice
Sestavy:
Strmeň (Hrachovina) – Štencel, Vráblík, Gulaši, Pýcha, Doudera (A), Hovorka, Štich – Ordoš, Kondelík, Kubík (A) – F. Přikryl, Harris, Gulaš (C) – D. Simon, Hanzl, M. Beránek – Vopelka, Toman, Chlubna.
Rozhodčí
Pražák, Šindler – Brejcha, Gerát
Budvar aréna, České Budějovice
5705 diváků
Plzeň
Sestavy:
Hlavaj (Pavlát) – Zámorský, Kvasnička, Jiříček, Laakso, Piskáček (A), Malák, Dujsík – Hrabík, Lev (A), Schleiss (C) – Holešinský, Indrák, Söderlund – Rekonen, Jansa, Pour – Šiler, Straka, Matýs.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Dnešní utkání sledovalo 5705 diváků.
Je konec! Jihočeši nakonec berou tři body za vítězství 4:1, dvakrát se prosadili ještě v poslední periodě. Již na jejím začátku se Motoru povedlo využít přesilovou hru zásluhou Martina Hanzla. České Budějovice dnes byly jasně lepším celkem, hosté toho směrem dopředu moc nepředvedli. Definitivní tečku na skóre dal nejproduktivnější hráč domácího celku – Adam Kubík, který vystihl špatnou rozehrávku a s pukem dojel do prázdné branky.
Konec zápasu.
59:23'
České Budějovice právě vstřelily branku! Je rozhodnuto, všechny body zůstanou v Budvar aréně! ADAM KUBÍK vystihl špatnou rozehrávku hostů za jejich brankou, sebral kotouč a pohodlně jej dostal do branky. Bez asistence.
59:00'
Minuta do konce základní hrací doby!
58:29'
Jenže mohlo přijít naopak rozhodnutí! Motor se dostal s pukem do středního pásma, kde se k němu dostal Adam Kubík. Jeho pokus do prázdné byl ale sražen bruslí jen do ochranné sítě!
58:02'
Samuel Hlavaj se musel na okamžik vrátit do branky, když jeho spoluhráči nemohli dostat puk pod kontrolu. Nyní už jsou ale hosté v pásmu s pukem na holi.
57:38'
Motor dostal kotouč do středního pásma a už to vypadalo, že by někdo mohl zkusit zacílit do prázdné. Plzeňští ovšem dostali kotouč na své hole včas.
57:11'
Asi je to očekávané, ale přesto... Plzeň to zkouší se šesti muži v poli!
56:55'
České Budějovice se dostaly k dalšímu střeleckému pokusu, ovšem Samuel Hlavaj puk vyráží.
56:05'
Hokejisté v modrém ale pevně kontrolují kotouč a svého soupeře nepouští k nějakému tlaku, natož do nějaké zajímavější šance. Výhra za tři body je blízko...
55:35'
Adrián Holešinský je na ledě!
55:06'
Jan Štencel hodně kombinoval s Dominikem Simonem i s Milanem Gulašem, pořádné střely jsme se ale nedočkali. Když už nějaká přišla, hosté touš vyhodili.
54:41'
Jeden z domácích hráčů o vzal na sebe a dostal puk do útočného pásma, tam nyní Motor kombinuje.
54:01'
A přesilová hra Jihočech začíná hodně podobně jako ty předchozí... Hosté vyhazují kotouč a celá čtyřka si může oddychnout před dalším nájezdem soupeře.
53:35'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Adrián Holešinský – 2 min., podrážení.
53:14'
Třetí třetina se pomalu ale jistě začíná blížit ke svému konci. Plzeň nadále prohrává o dvě branky a nemůže se dostat do nějakého tlaku v útočné třetině.
52:48'
Komerční přestávka.
52:27'
Jihočeši se hnali do dalšího přečíslení dva na jednoho! Roman Vráblík táhl celou akci, kterou nakonec vzal na sebe. Jeho projektil ale gólman hostí nadvakrát dostal pod kontrolu.
51:49'
Jihočeši se dostali po delší době do kombinace v útočném pásmu. Samuel Hlavaj musel zasahovat. To se mu povedlo, přestože toho asi moc neviděl.
51:02'
Hráč v bílém to zkusil z hodně ostrého úhlu, ovšem trefil jenom boční síťku Strmeňovy branky.
50:26'
Tomáš Chlubna si už najížděl po pravé straně za obránce, jenže ten poslední stihl přihrávku na něj sebrat. Domácí útočník se tak musí vracet do obrany.
49:50'
Nyní se nedaří Motoru dostat se pořádně s pukem na holi přes střední pásmo. Plzni se naopak nedaří kombinace v útočném pásmu a vytvoření šance.
49:02'
Jihočeši se dostali po pravé straně do útočného pásma, ale jejich pobyt zde dlouhého trvání neměl. Pár osobních soubojů a dopředu se mohou hnát hosté.
48:36'
Nyní se nehraje tolik atraktivní hokej. Vidíme totiž časté nepřesnosti, a to na obou stranách.
47:32'
Daniel Malák poslal kotouč do útočného pásma, kam si okamžitě sjížděl.. Domácím se následně nepovedla rozehrávka a bude z toho jen zakázané uvolnění.
46:55'
Jakub Pour táhl akci dva na dva. Všiml si, že jeho spoluhráč má dobrou rychlost, tak mu posílal žabičku. Ta byla o něco delší, než by hráč hostí potřeboval.
46:11'
Plzeňští projeli do pásma jako nůž máslem! Adrián Holešinský už čekal na přihrávku křížem, ale poslední hráč Motoru ji stihl srazit mimo jeho dosah.
45:27'
Indiáni se pustili do tvrdého napadání v útočném pásma a dělají tím domácím obrovské problémy. Puk se jim povedlo vybojovat, ale rána od modré šla mimo.
44:53'
Samuel Hlavaj nakonec musel zasahovat proti ráně ze strany. Následuje buly po jeho pravici.
44:22'
České Budějovice udělaly hodně důležitý krok za třemi body, tak uvidíme, jestli to bude stačit. Hráči v modrém navíc drží puk na holích a ženou se do další akce.
43:15'
České Budějovice právě vstřelily branku! Domácí hokejisté využívají přesilovou hru a navyšují vedení na dvě branky! Dominik Simon šikovně posunul kotouč doleva, kde se najednou udělalo hodně prostoru. MARTIN HANZL se s tím nijak nepáral a tvrdou ranou prostřelil Hlavaje, který toho moc neviděl. Asistence: Dominik Simon a Jan Štencel.
42:21'
Jan Štencel si zkusil sjet s pukem do lepší pozice, ovšem tvrdou ranou nastřelil prvního soupeře před sebou. Domácí ale stále drží útočnou třetinu.
41:59'
Jihočeši sice vyhráli vhazování v útočném pásmu, ale dlouho se zde nezdrželi. Plzni se povedlo vyhodit kotouč přes všechny čáry, po chvilce i podruhé.
41:22'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Aleksi Laakso – 2 min., podrážení.
40:44'
Právě hosté se jako první dostali do ofenzivní akce, ale Jan Strmeň nakonec zasahovat nemusel.
40:10'
A už se zase hraje, před námi je posledních dvacet minut! Motor vede o jednu branku a byl v utkání lepší. Povede se mu navýšit náskok nebo Plzeň srovná?
40:01'
Začala třetí třetina.
Již jsou za námi dvě periody dnešního duelu a konečně jsme se dočkali také nějakých branek! Do vedení se dostali hostující hráči, kteří s prosadili z ojedinělé akce. Jakub Šiler natáhl k prudké ráně na zadní tyč, která se zatřepotala v síti. Motoru ovšem stačily na srovnání jen tři minutky, když se prosadil Jan Ordoš. V závěru třetiny využili domácí hráči sražené rány, po které vzniklo přečíslení a z druhé vlny se trefil Mikuláš Hovorka.

Další třetina začne přibližně v 19:13.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Minuta do konce třetiny!
37:52'
České Budějovice právě vstřelily branku! Jihočeši se navíc z následné akce prosazují! Skvěle zblokovaná rána v podání domácího hráče, načež se otevřela obrana hostí. Akce dva na dva byla vyřešena skvěle, zpětnou přihrávkou na MIKULÁŠE HOVORKU, jehož prudká rána zápěstím se zastavila až v síti. Asistence: Martin Beránek a Milan Doudera.
37:04'
Hra pokračuje v pěti na obou stranách. Plzeň se vydala kontru, ale nedokázala ho ani zakončit.
36:33'
Vyloučení v týmu Banes Motor České Budějovice:
Lukáš Vopelka – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Miroslav Indrák – 2 min., hrubost.
36:06'
David Kvasnička je na ledě!
35:48'
Na konci přesilové hry se domácímu celku nepovedl přechod skrze střední pásmo a píská se ofsajd...
35:11'
České Budějovice sice kombinovaly, ale žádnou nebezpečnou střelu nedokázaly vymyslet. Po špatné nahrávce se navíc Plzeň osvobozuje.
34:42'
Ani tentokrát nezačal Motor přesilovku ideálně, jelikož hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry. Jihočeši už jsou ale zpět v útočném pásmu a kombinují.
34:06'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
David Kvasnička – 2 min., sekání.
33:53'
David Kvasnička je na ledě!
33:22'
Až nyní se domácí hokejisté konečně dostali do útočného pásma. Adam Kubík dostal nabito na vrcholek pravého kruhu, ovšem jeho rána končí na betonu.
32:47'
Jihočeši se nemohou pořádně chytit v této přesilové hře a ukazují, že se jim v této činnosti letos moc nedaří.
31:53'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
David Kvasnička – 2 min., podrážení.
31:39'
Adam Kubík nakonec nezakončil z první, ale rozhodl se ještě objet branku. Sice z toho nebyla nějaká zajímavá šance, ale Motor vybojoval přesilovou hru.
30:37'
Matěj Toman se snažil něco vymyslet v útočné pásmu, ale Jihočeši jej museli brzy opustit.
29:12'
Tak jsme se konečně dočkali také nějakých branek, snad jich uvidíme ještě více... Jan Strmeň se nyní zapojil do rozehrávky domácího týmu.
28:06'
České Budějovice právě vstřelily branku! Jihočeši se nakonec ale prosazují a srovnávají stav duelu! Jáchym Kondelík se ocitl hodně blízko branky, takže by měl zakončení těžké. Uviděl ale volného JANA ORDOŠE, který už dával do prázdné. Asistence: Jáchym Kondelík a Pavel Pýcha.
27:48'
Pálit tak mohl z pravé strany Tomáš Chlubna, ale jeho ránu vyrazil gólman pravým betonem.
27:08'
Je za námi komerční přestávka, po které se vhazovalo v útočném pásmu Motoru. Hosté sice toto vhazování vyhráli, ale s kotoučem se daleko nedostali.
26:44'
Domácí hokejisté jsou inkasovanou brankou přece jen trochu rozhozeni, přece jen dosud byli lepším týmem. Nyní ale musí dotahovat gólovou ztrátu.
26:01'
Motor sice dostal kotouč do útočného pásma, ale celkm záhy o něj zase přišel.
25:09'
Plzeň právě vstřelila branku! Škoda toho sice směrem dopředu ještě moc nepředvedla, přesto se ujímá vedení! JAKUB ŠILER neměl s kým spolupracovat, tak vyslal tvrdou ránu nad beton na zadní tyč, která se zatřepotala v síti! Asistence: Miroslav Indrák.
24:17'
Jihočeši se nadále drželi v útočném pásmu, ale po několika soubojích u mantinelu o puk přišli.
23:35'
Aleksi Rekonen je na ledě!
23:08'
Dominik Simon se z první snažil najít Milana Guláše, ale tuto přihrávku na poslední chvíli zbrzdila hokejka hostí. To vyká velká škoda pro domácí tým.
22:46'
Jinak se ale domácím v přesilové hře moc nedaří... Plzeň vyhazuje jeden kotouč za druhým.
22:01'
Jan Ordoš dostal skvělou přihrávku, tak se do kotouče rovnou z první opřel. Samuel Hlavaj ale dnes obrovsky drží tým a znovu předvedl fantastický zákrok.
21:35'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Aleksi Rekonen – 2 min., nedovolené bránění.
21:23'
Daniel Malák napřáhl na modré, avšak jeho pokus značně zpomalil Brant Harris. Jan Strmeň o několik sekund později sbírá kotouč a nechává přerušít her.
20:40'
Mikuláš Hovorka pálil hodně nebezpečně od modré, navíc letící kotouč se ještě snažil tečovat Brant Harris. Samuel Hlavaj ale nadále drží čisté konto.
20:10'
A už nám odstartovala i druhá perioda! Dočkáme se v této třetině nějakých přesných zásahů?
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první části:

Střely na bránu: 14 – 6
Střely mimo: 2 – 4
Zblokované střely: 8 – 5
Hity: 1 – 0
Vhazování: 9 – 13
Trestné minuty: 2 – 2
Je za námi první třetina, po které je stav bezbrankový. Více ze hry měli domácí hokejisté, kteří měli dokonce v průběhu první periody dvě přečíslení dva na jednoho, avšak ani po jedno z nich se nemohli radovat. Samuel Hlavaj si rozhodně na nedostatek práce stěžovat nemůže a domácí střelci si jej rozchytali.

Další třetina začne přibližně v 18:22.
20:00'
První třetina skončila.
19:30'
Pár vteřin před koncem třetiny se mohli domácí ještě klidně prosadit! Milan Gulaš dostal nabito na vrcholek levého kruhu, ale Samuel Hlavaj se stihl fantasticky přesunout!
19:05'
Jakub Šiler je na ledě!
18:40'
Na hřišti se nám objevila i druhá přesilovková lajna. Simonovu ránu se ještě snažil tečovat Jáchym Kondelík, ale hostující gólman znovu úspěšně zasahuje.
18:10'
Jihočeši se drželi dlouhou dobu v útočném pásmu, nakonec znovu z první pálil Adam Kubík, proti jeho ráně se Samuel Hlavaj stihl včas přesunout.
17:41'
Mikuláš Hovorka se dokonce objevuje na přesilové hře, to jsme snad letos ještě neviděli. Dobrou šanci měl Kubík, ale jeho ránu zastavil pevné soupeř.
17:05'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Jakub Šiler – 2 min., sekání.
16:27'
To se povedlo až o několik vteřin později, Chlubna navíc dodal ještě domácím hráčům čas na vystřídání. Motor se poté provinil ofsajdovým postavením.
15:54'
Plzeňští hráči se už dobrou minutu drží v útočném pásmu, což se jim dosud snad ani nepovedlo. Michal Gulaši nyní mohl týmu pomoci, ale nevyhodil puk.
15:13'
Jan Strmeň se musel mít hodně na pozoru, když hráč, který clonil, puk zastavil a snažil s es ním hbitě otočit. Nakonec ovšem poslal puk bekhendem vedle.
14:33'
Dominik Simon nemohl zakončovat z první, tak rychle objel branku a zkusil vystřelit. Jeho pokus byl ale zblokován a hostující brankář zasahovat nemusel.
13:44'
Další přečíslení domácích hokejistů, jenže ani tentokrát z toho není gólový zásah! Milan Gulaš táhl akci dva na jednoho, nakonec právě on vypálil. Samuel Hlavaj ale jeho ránu vyráží, domácí kapitán není úspěšný ani s dorážkou!
13:06'
Indiáni sice vyhráli vhazování v obranném písmu, jenže poté poslali kotouč akorát na icing...
12:32'
Adam Kubík měl na kontě dobrou střeleckou pozici a mohl rozšířit své gólové konto! Plzeňská brankář ale proti jeho ráně vytasil zákrok pravým betonem.
11:48'
Kotouč se nyní dotkl plzeňské střídačky, takže Motor vybojoval vhazování v útočné třetině.
11:10'
Milan Doudera zůstal úplně osamocený na útočné modré. Následně šikovně naznačil střelu a zbavil se soupeře. Pokus mu ale úplně nevyšel a Hlava vyráží.
10:41'
O něco aktivnější jsou v průběhu zápasu domácí, ale vyloženou gólovku jsme asi ještě neviděli.
09:47'
Jáchym Kondelík byl těsně bráněn ve středním pásmu, nakonec o kotouč přišel. Na druhé straně pálil Adam Jiříček, avšak bránu Strmeně těsně minul.
09:08'
Zatím v utkání vidíme hodně nepřesností, a to na obou stranách. Matěj Toman měl navíc nyní problém se zpracování a domácí o kotouč přišli.
08:22'
Hodně nepřehledná situace v brankovišti hostujícího brankáře! Po nájezdu Kondelíka zůstal puk chvíli nechráněný, tak ho chtěl dorazit Ordoš. Puk se však za brankovou čáru nedostal.
07:48'
Brant Harris dostal puk do útočného pásma, kde jej přenechal Gulašovi. Ten si chtěl udělat kličku na střed hřiště, ovšem s tím si obrana hostů poradila.
07:10'
Milan Gulaš je na ledě!
06:37'
Jihočeši se mohli prosadit v oslabení, což se jim tuto sezónu celkem daří! Matěj Toman táhl akci dva na jednoho, nakonec to vzal na sebe. Proti jeho ráně mezi betony si ale Hlavaj poradil!
06:06'
Při následném ataku už ale musel Jan Strmeň zasahovat. Nakonec to zvládl, přestože toho moc neviděl.
05:38'
Jakub Lev zavezl kotouč do útočného pásma a zadovkou posunul puk dna modrou. Hosté sice chvilku kombinovali, jenže o pásmo přišli vlastní chybou.
05:10'
Vyloučení v týmu Banes Motor České Budějovice:
Milan Gulaš – 2 min., podrážení.
04:53'
Milan Doudera dvakrát během několika vteřin nahazoval na branku od modré. Jeho druhý pokus byl sražený do ochranné sítě a bude se zase vhazovat.
04:15'
Tomáš Chlubna dostał ve středním pásmu kotouč na brusle, Jihočeši jej přesto dokázali dostat do útočného pásma. Plzeň následně zahrála jen na icing.
03:57'
Tentokrát se Motor nedokázal udržet v útočném pásmu a s pukem může chvilku hrát Škodovka.
03:11'
Hostující brankář má na kontě další úspěšný zákrok! Milan Doudera vyslal hodně tvrdou ránu od modré, ale brankář Plzně našel kotouč schovaný v lapačce.
02:33'
Jihočeši zatím působí o něco aktivnějším dojmem, alespoň v útočné fázi. Samuel Hlavaj se musí mít hodně na pozoru, létá na něj jeden pokus za druhým.
01:38'
Jan Štencel odehrál kotouč před čárou, sudí přesto odpískal zakázané uvolnění. Následně sudí přehodnotil svůj výrok a bude se vhazovat ve středu hřiště.
01:06'
Jan Strmeň už za sebou má také úspěšný zákrok, nejen jeden. Zatím to pro něj byly ale poměrně rutinní zákroky, se kterými nemohl mít žádné problémy.
00:49'
Milan Gulaš se dostal do zajímavé pozice na levém kruhu, ale jeho ránu Samuel Hlavaj vyrazil betonem. Brant Harris už se k pořádné dorážce nedostal.
00:12'
A dnešní utkání právě odstartovalo! Domácí nastupují v modrých dresech, hosté v bílých. České Budějovice hned zraje utkání zahrál puk jen na icing.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Hrachovina) – Štencel, Vráblík, Gulaši, Pýcha, Doudera (A), Hovorka, Štich – Ordoš, Kondelík, Kubík (A) – F. Přikryl, Harris, Gulaš (C) – D. Simon, Hanzl, M. Beránek – Vopelka, Toman, Chlubna.
Trenér: Ladislav Čihák.

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (Pavlát) – Zámorský, Kvasnička, Jiříček, Laakso, Piskáček (A), Malák, Dujsík – Hrabík, Lev (A), Schleiss (C) – Holešinský, Indrák, Söderlund – Rekonen, Jansa, Pour – Šiler, Straka, Matýs.
Trenér: Petr Kořínek.

Rozhodčí: Pražák, Šindler – Brejcha, Gerát.
Banes Motor České Budějovice

Hokejisté českobudějovického Motoru nezačali druhou čtvrtinu základní části ideálně. Jihočeši padli nejprve v pátek se Spartou na domácím ledě, o dva dny později poté neuspěli ani na ledě Olomouce. Motoráci se tak se svými dvaceti nasbíranými body propadli na osmou příčku, na svého úterního soka drží náskok pouhých dvou bodů. Českobudějovičtí po povedeném začátku neprožívají bodově vydařené období, z posledních osmi duelů se totiž radovali pouze jednou. Ve čtyřech případech ale dokázali Jihočeši alespoň získat bod za prohru v prodloužení či nájezdech. Aby toho nebylo málo, tak Motor v neděli zapsal výraznou ztrátu. Při duelu na Hané byl totiž z ledu odnesen na nosítkách Lukáš Pech, a jak sám potvrdil manažer Jiří Novotný, tak absence zkušeného útočníka bude delšího rázu. „Pecháček má zlomený kotník. Je v budějovické nemocnici, kde podstoupí v pondělí operaci,“ oznámil Novotný.

Bodově se nejvíce daří předsezonní posile Adamu Kubíkovi, který má bodů jedenáct. Kubík je však jediným českobudějovickým hráčem, jenž se přehoupl již přes dvouciferný počet nasbíraných bodů. Druhý Milan Gulaš má totiž bodů devět a třetí Jan Ordoš ještě o jeden bod méně.
Škoda Plzeň

Západočeši sice začali skvěle nový ročník, když přehráli Třinec, avšak v dalších zápasech už to tak růžové nebylo. Indiáni padli hned šestkrát v řadě a propadli se až na úplný chvost nejvyšší soutěže. Nepovedený start sezony donutil plzeňské vedení i k dalším úpravám kádru. Z týmu se poroučel Luke Adam, kterému plzeňská štace vůbec nevyšla. Kanaďan, který si s sebou nesl pověst produktivního útočníka, zapsal za sedm duelů pouhé dvě asistence a odešel na Slovensko. Útočné vozby však nezůstaly bez nového doplnění, svůj pohled směřovala Plzeň do Mladé Boleslavi, odkud přivedla Švéda Tima Söderlunda. Pětadvacetiletý útočník skvěle zapadl do týmu a ihned začal přispívat do týmové produktivity. I díky tomu se Plzeňští postupně zvedají, což značí jejich bilance z posledních pěti zápasů, ve kterých se hned čtyřikrát radovali z výhry. Indiáni si naposledy poradili v neděli na domácím ledě s Litvínovem, který v ten moment vévodil tabulce soutěže.

Co se týče produktivity, tak plzeňská jména na nejvyšších pozicích v porovnání s celou soutěží nenajdeme. Klubové produktivitě vévodí slovenský útočník Adrián Holešinský s dvanácti body. O dva body méně má poté zkušený zadák Petr Zámorský, devět jich poté nasbíral již zmíněný Švéd Tim Söderlund. Plzeňští navíc těží v posledních zápasech také z toho, že do sestavy naskočil po delším zranění finský obránce Aleksi Laakso. Zkušený třiatřicetiletý zadák během tří duelů zapsal stejný počet bodů za dvě branky a jednu asistenci.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního duelu šestnáctého kola hokejové Tipsport extraligy! Spolu se podíváme na duel mezi domácím Motorem a hostující Plzní. Úvodní buly je naplánované na 17:30 a my u toho nebudeme chybět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2023/2024
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 33 8 6 5 203:115 121
2. Sparta 52 32 6 3 11 172:119 111
3. Třinec 52 25 9 6 12 172:132 99
4. Brno 52 21 9 5 17 160:139 86
5. Litvínov 52 23 5 4 20 163:165 83
6. Č. Budějovice 52 23 2 10 17 147:149 83
7. Liberec 52 24 3 4 21 174:165 82
8. Mountfield 52 16 8 11 17 135:137 75
9. Vítkovice 52 18 5 8 21 132:138 72
10. Olomouc 52 16 7 6 23 123:155 68
11. K. Vary 52 14 8 3 27 128:146 61
12. Plzeň 52 14 6 4 28 130:155 58
13. M. Boleslav 52 12 6 6 28 106:154 54
14. Kladno 52 7 4 10 31 120:196 39
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud