To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný den a napočtenou u další utkání NHL.

Trestné minuty: 6 – 4
Ve třetí třetině branka nepadla a tak jediným úspěchem zůstává branka, kterou vstřelil Ryan Callahan, který byl dodatečně označen jako střelec branky, protože ještě před Price tečoval výborně mířenou střelu Brada Richardse. V poslední části hry domácí dotahovali, ale New York dobře bránil předbrankový prostor a co prošlo přes obranu pochytal výborný Talbot.
60:00
59:55
Zakázané uvolnění Canadiens. hra se vrátí před Priceho, utkání je, zdá se, rozhodnuté.
59:48
Plekanec s Jemelinem ve středním pásmu vyráží směrem Talbot.
59:23
Hra se přesunula pře Talbota, Price míří na střídačku.
59:13
Puk v útočném pásmu domácích.
59:00
Minuta do konce třetí třetiny.
58:20
Další Priceův zákrok, domácí obrací rychle hru, už nemají moc času.
57:54
Montreal hraje ve středním pásmu, to New Yorku vyhovuje.
57:36
Brad Richards měl rozhodnutí na holi, když si vyměnil puk s Girardim, ale proti byl Carey Price, který vytáhl krásný semafor.
56:45
Subban s Markovem už téměř neslezou s ledu. Rozehrávají další akci.
56:05
Subban se vyhnul Zuccarellovi, udělal otočku, nahrál na střelu Markovovi, který vypálil dělovku. Talbot se ohlédl, ale puk mu mezi betony nevyplul. Stále Rangers vedou o jednu branku.
55:49
Poslední reklamní přestávka před velkým dramatem.
55:10
To co teď pochytal Talbot, tak to není ani možné, postupně si na něm zuby vylámali Briere s Bourquem.
54:42
Gionta předával na Plekance, ale ten to v útočném pásmu měl na dlouhou hůl.
54:00
Šest minut do konce třetí třetiny, následující průběh bude zajímavý. S pukem vpřed jede Plekanec.
53:20
Zuccarellův pokus vystrašil Price, ten se jen ohlédl za letícím pukem.
52:47
Eller ztrácí kotouč, Rangers přes Stepana zakládají útočnou akci.
52:28
Domácí za vlastní brankou a střídají.
51:50
Několik soubojů za brankou Talbota, domácí se snažili puk zašlápnout, hosté jim to nedovolili.
51:03
Znovu střílel Girardi, tentokrát z ostřejšího úhlu. Price utěsnil všechny mezírky a zachytil kotouč.
50:14
McDonagh dostal vyhrané vhazování, přihrál na Girardiho, ten vybídl k teči Callahana, ten letící puk netrefil.
49:45
Domácí zvýšili obrátky při forčeninku, který očividně slaví úspěch, hosté nemají kam rozehrát.
49:15
Markov na modré napřáhl, ale přes houšti těl se puk k Talbotovi nedostal.
48:57
Další icing, tentokrát díky P.K. Subbanovi.
48:37
Icing Jezdců.
48:25
Čtvrtá útočná formace Montrealu dovezla puk až k Talbotovi, který měl štěstí po střele Gallaghera.
47:53
Nepřesností na obou stranách přibývá, hra se přesunula do středního pásma, ani jeden celek nechce udělat chybu.
47:28
Max Pacioretty vyvezl kotouč daleko od své branky, ale ke střele se nedostal, protože z ideální střelecké pozice jej vystrnadil Moore.
47:04
Další z icingu v podání Canadiens.
46:34
Hosté začínají bránit výsledek, protože domácí nemohou překonat obranný val na útočné modré.
46:15
Hra se vrátí před Priceho, díky zakázanému uvolnění.
45:50
Prust v útočném pásmu ztrácí kotouč, hosté znovu obracejí hru.
45:25
Markovova střela trefila Millera do stehna, ten se skácel k ledu, hra byla přerušena.
45:04
Domácí střídají, Markov jede s kotoučem vpřed.
44:40
Callahan za brankou Priceho, kombinuje se svými spoluhráči.
44:17
Stralman vyhodil kotouč po hrazení, ten dojel Boyle, předal před branku na Brassarda, který jen taktak, že nevsítil druhou branku hostů.
43:24
Domácí v plném počtu, ani se při bránění příliš nenadřeli.
42:24
Minuta přesilové hry je za námi, hosté se ke střele zatím nedostali.
41:24
Brandon Prust (MTL) – 2 minuty nedovolené bránění.
40:54
Stralman na dvakrát rozehrává a dostává puk z obranné třetiny Jezdců.
40:50
Gionta prodloužil puk za sebe, ten doputoval přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
40:18
Po zásahu Markova se ocitl kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se bude v blízkosti Careyho Price.

Trestné minuty: 4 – 4
Ve druhé třetině jsme viděli pouze jediný gól, který padl při přesilové hře.z hole Brada Richardse. Domácí se zatím marně snaží o nějaký nápor, hosté mají otěže utkání pevně v rukách. Ozdodou utkání jsou oba brankáři, i díky nimž mají oba týmy šanci na výhru.
40:00
39:55
Icingem se ještě provinil New York, hra se na 5 vteřin vrátí před Talbota.
39:15
Zakázané uvolnění Montrealu.
39:04
38:56
Plekanec předal přes celou šíři na volného sjíždějícího Gorgese, který netrefil branku.
38:25
Hosté vyhodili, domácí musí až k Pricemu.
37:58
Teď už byl domácí obránce úspěšnější, ale pro změnu nemířil mezi tři tyče.
37:43
Subban nahodil na Talbota, k tomu se puk nedostal.
37:04
Chris Kreider (NYR) – 2 minuty vysoká hůl.
36:55
Zuccarello a jeho pětka je v útočném pásmu a dělá domácím starosti.
36:25
Callahan ztratil kotouč, ale Stralman ještě pásmo udržel.
36:03
Jezdci dostali puk do středního pásma, kde jej sbírá Subban a otáčí děj hry směrem na Talbota.
35:21
Gionta se zprava natlačil před Talbota, ten vyráží střelu jednoruč betonem.
34:42
Domácí se nemohou dostat k puku, ten se vždy šťastně odrazí na hokejky hráčů z New Yorku.
33:42
Jednoduchý zákrok si připisuje Talbot po střele domácího obránce Andreje Markova.
33:21
Stepan vystihl rozehrávku, ale když zjistil, že je na útok sám, nahodil puk na Price a jel střídat.
32:40
Talbot se pokusil rozehrát, jenže puk zachytili domácí, ale jejich předávka zpoza branky našla pouze protihráče.
32:22
Callahan se nakonec ke střele dostal, Price podržel svůj tým, který sice o jednu branku prohrává.
32:01
Subban ztrácí puk, využít toho mohl Richards s Callahanem, jenže domácí obránce se vrhl prvně jmenovanému pod nohy a puk mu na chvíli vypíchl.
31:49
Montreal neví co na Jezdce hrát, jejich dlouhá rozehrávka končí icingem, čímž se hra vrátí před Priceho.
30:55
Poulin nahodil na Priceho branku, puk plácl za ní do plexiskla.
30:28
J.T. Miller protáhl Price, ten vyráží puk na domácí hokejky.
29:40
Jemelin o hrazení vyhazuje do středního pásma, Jezdci jsou brzy zpět a domácí se musí bránit.
29:12
Plekanec sebral kotouč dovezl je před Talbota, toho vyzkoušel, jenže hostující brankář je zatím nepřekonatelný.
28:50
Rangers narostli křídla a zase jsou před Pricem.
26:59
Pacioretty si nepřišel na Talbota ani po opakovaných pokusech.
25:25
Rangers právě vstřelili branku!
Zuccarello našel Stepana, který u kruhů míchal s kotoučem, pak předal na modrou na Richardse, který postřelil Priceho nad lapačkou. Puk mírně tečoval ještě RYAN CALLAHAN. Asistence: Brad Richards, Derek Stepan.
24:42
Max Pacioretty (MTL) – 2 minuty podražení.
24:06
Gionta vystihl rozehrávku hostů, natlačil se před Tablota, ale neuspěl, ani s dorážkou Bournival.
24:00
Zuccarello si na Priceho nepřišel, ten vytáhl zákrok rukavicí.
23:22
Raphael Diaz (MTL) – 2 minuty zdržování hry.
23:06
Briere přešel útočnou modrou, při předávce mu puk uniká, Desharnais musí podstoupit další souboj.
22:22
Po vyhraném vhazování před Pricem se ke střele dostal Miller, domácí brankář vyráží betonem.
22:08
Brad Richards vystřelil od modré Price vyráží, ale jen k hostujícím hráčům.
21:18
Canadiens se dostali do útočného pásma, Plekanec o kotouč přišel, ten se nachází ve střední třetině.
20:35
Domácí šli do protiútoku, ale branku Tablota z úhlu netrefil Andrej Markov.
20:10
Price se vydal za vyhozeným kotoučem a rozehrál. Rangers se udrželi v pásmu.

Trestné minuty: 0 – 2
Je za námi první třetina mezi Canadiens a Rangers. Branku jsem zatím neviděli, Více ze hry mají hosté, kteří donutili Carey Priceho několikrát vytáhnout výborný zákrok. V této činnosti především vyniká Chris Kreider. Uvidíme co nám přinesou následujíc 2 třetiny střetnutí.
20:00
19:39
Price ještě musel vytáhnout zákrok betonem, když se před ním zjevil zcela volný jeden z hráčů New Yorku.
19:29
Zakázané uvolnění New Yorku.
19:00
Poslední minuta první třetiny, Galchenyuk hraje s pukem v útočném pásmu.
18:32
Celá pětice Rangers si předala puk, volný u pravé tyče domácí branky se zjevil Boyle, puk nezvedl a Price měl snadnou situaci.
18:23
Zuccarellova střela šla nad, Price toho moc neviděl.
18:00
Carey Price opět vytáhl jeden ze svých zázračných kousků, když se proti němu od hrazení řítil Chris Kreider.
17:19
Plekanec našel Subbana, ale ten již nenašel potřebnou razanci na překonání Talbota.
16:57
Hosté si předávali kotouč tak dlouho, až Plekanec vystihl jejich přihrávku.
16:40
Ryan Callahan získal za Priceho brankou kotouč a předává ho na modrou.
16:14
Pouliot bojuje za brankou domácích s Markovem, domácí obránce byl na chvíli úspěšný.
15:24
Teď měl hostující brankář štěstí, nahození od levého hrazení Bouillona mu vypadlo, naštěstí mimo tři tyče.
15:01
Talbot si připisuje další úspěšný zákrok po střele Plekance.
14:29
Plekanec vyhrál buly na Subbana, ten předal na Giontu, jenže domácí forvard z otočky netrefil branku.
14:21
Na druhé straně se předvedl i Talbot, když zachytil střelu do modré čáry Travise Moena.
13:24
Pouliot obral o puk Bouillona, nahrál přes pásmo na J.T. Millera, Price musel vytáhnout fantastický zákrok rukavicí.
13:00
Price špatně rozehrál, puk se dostal k modré na Falka, který vyslal svůj pokus mimo.
12:20
Staal vybojoval puk na domácích hráčích u branky Talbota a rozvíjí další akci.
11:44
Zuccarello objel branku Prioceho předal na Stepana, který puk netrefil ideálně a ten skončil v rohu útočného pásma hostů.
11:30
Brad Richards nahodil téměř od červené čáry na Priceho, ten v rozkleku puk chytá a přerušuje hru.
10:40
Nakonec se jim to povedlo, ale Rangers zase obrací hru.
10:24
Domácí mají problém odehrát puk ze svého pásma.
09:58
Ofsjad Jezdců.
09:48
Montreal posunul kotouč ze svého pásma, New York se musí vrátit téměř až k Talbotovi.
08:17
Hostující obránce předal na Kreidera, který od levého kruhu nahozením zazvonil o tyč.
08:10
Bourque hledal před brankou Plekance, puku zastoupil cestu Stepan.
07:30
Plekanec předal na Giontu, který vyzkoušel Talbota, ten odolal.
07:09
Domácí vyhráli vhazování, dovezli kotouč do útočné třetiny, ale tam o něj přišli.
06:59
Bourque zastavil kotouč na modré čáře a tím vystavil Jezdce do ofsajdu. Vhazovat se bude před útočnou modrou čárou hostujícího celku.
06:32
Talbot se nerozpakoval a raději před dotírajícími hráči Montrealu odehrál na zakázané uvolnění.
05:40
05:06
Domácím se přesilovka nedaří, i když před chvílí nebezpečně vystřelil Subban, ale branku Rangers netrefil.
04:30
Hosté vyhazují.
03:40
Derek Stepan (NYR) – 2 minuty hákování.
03:40
Desharnais dostal pas od Pacioretty před Talbota, jenže byl příliš blízko, aby zasunul puk za hostujícího brankáře.
03:00
Plekanec vyvezl kotouč za obrannou modrou, ale tam nepřesně předal, Rangers mají puk zadarmo.
02:50
Price si připisuje první úspěšný zákrok po střele Falka od modré čáry.
02:44
Jezdci se usadili v útočném pásmu.
01:34
Prust zablokoval střelu Girardiho, Plekanec obrací hru.
00:35
Subban našel mezi kruhy spoluhráče, který z první vystřelil, ale branku Talbota netrefil.
00:08
Domácí vyhráli vhazování a hned i špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění.
00:01

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Subban, Markov, Diaz, Gorges, Bouillon, Jemelin – Gionta, Plekanec, Bournival – Prust, Eller, Galchenyuk – Bourque, Briere, Pacioretty – Moen, Desharnais, Gallagher.

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Falk, Moore – Callahan, Richards, Hagelin – Zuccarello, Stepan, Kreider – Dorsett, Brassard, Boyle – Miller, Moore, Pouliot.

Rozhodčí: Lee, McCauley – Rody, Murphy.
Češi a Slováci na ledě

Peter Budaj (MTL) – 4 zápasů – 94,55% ; 1,48 branky na zápas.
Tomáš Plekanec (MTL) – 20 zápasů – 13 bodů (6+7), 51 střel.
Vzájemné zápasy

29. 10. 2013 New York Rangers – Montreal Canadiens 0:2
31. 03. 2013 Montreal Canadiens – New York Rangers 3:0
24. 02. 2013 Montreal Canadiens – New York Rangers 3:0
20. 02. 2013 New York Rangers – Montreal Canadiens 1:3
Montreal Canadiens

Domácí začali sezónu celkem dobře, postupem času však začali ztrácet půdu pod nohama a světlé okamžiky střídali s těmi tmavými. Ve 20 utkáních nasbírali 22 bodů, když desetkrát vyhráli, osmkrát prohráli, 2 prohráli po nájezdech nebo prodloužení. Svým soupeřům Montreal nasázel 52 branek a 44 jich dostal.