Československá stopa

Roman Horák(CEC) 0 + 0
Marek Kvapil (CER) 0 + 0
Jakub Štěpánek (CER) 94,7% úspěšnost, 1 obdrž. gól.
Máme za sebou utkání, ve kterém podle očekávání vítězí hosté z Čerepovce výsledkem 1:4. Gólman Čerepovce Jakub Štěpánek si připisuje do statistik výhru a dává tak o sobě vědět Vladimíru Růžičkovi na případnou nominaci do Prahy.
60:00
55:58
Čerepovec právě vstřelil branku!
Severstal využívá přesilovou hru! Čtvrtou branku střílí ANDREAS THURESSON. Asistence: Zachar Arzamascev, Jurij Trubačjov.
55:07
Alexander Kucherjavenko obdržel menší trest za podražení. Na tyto zákroky jsou dnes rozhodčí poměrně přísní.
47:38
45:38
Grigorij Vaščenko dostává dvě minuty za podražení.
40:01
Máme za sebou druhou periody, kde napadla žádná branky. V druhé půlce třetiny jsme viděli poměrně dost vyloučení na straně domácích, ale přesilové hry nebyly využity.
40:00
38:55
Mario Kempe dostává dvě minuty za podražení.
37:46
37:16
Domácí ve čtyřech.
36:33
35:46
Anton Koroljov je vyloučen za podražení.
34:33
Pavel Černov je obdarován menším trestem za podražení.
33:16
Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl dostává Nikita Vyglazov.
33:04
31:04
Dvě minuty za hákování dostává Pavel Černov.
22:35
Bučnevič trestné střílení neproměnil.
22:35
Bylo nařízeno trestné střílení. Maxim Afinogenov zahákoval Bučneviče. Severstal má možnost zvýšit svůj náskok.
20:01
Domácí celek vstoupil do utkání poměrně rychlou brankou, avšak hosté dokázali otočit stav na svou stranu během tři a půl minut.
20:00
17:01
Hosté se nám pořádně rozjeli! PAVEL BUČNEVIČ přidává třetí branku Čerepovce. To není nejšťastnější první třetina pro brankáře Čechova. Asistence: Jevgenij Kovyršin, Ilja Chochlov.
15:10
Severstal otáčí vývoj dnešního utkání! PAVEL ČERNOV, který před malou chvílí asistoval u první branky, střílí druhý gól hostujícího mančaftu. Asistence: Dimitrij Kagarlitskij, Ilja Chochlov.
14:49
Hosté dokázali vyrovnat stav utkání! MAXIM TRUNJOV je autorem první branky Čerepovce. Asistence: Pavel Černov.
07:53
V zápase zatím nevidíme, žádnou velkou kanonádu. Hráči hraji opatrně. Počet střel na branku je 2:6.
04:53
Viťaz právě vstřelil branku!
Ale domácí jsou ti, kteří jdou do vedení. První střelu na branku za Čechov vyslal MAXIM AFINOGENOV, který tak otevírá skóre dnešního utkání. Bez asistence.