OH - Badminton - Celodenní liveblog -  ONLINE PŘENOS -  30. července 2021   02:00

14:04'
Máme tady konec celodenního programu a také druhou finálovou dvojici mužského čtvrtfinále! Čínský pár Li, Liou zvládl také druhý set a to poměrem 21:13 a vítězí 2:0!
13:51'
Hned první sada posledního zápasu dnešního programu přinesla velké drama, které nakonec lépe zvládl čínský pár Li, Lio 24:22.
13:21'
Mužský pár Lee, Wang je ve finále! Ve druhém setu také smazal soupeře 21:10 a vítězí 2:1 na sety!
13:07'
Lee s Wang vítězí v prvním setu celkem jednoznačně poměrem 21:11!
12:39'
Nyní nás čekají poslední dva zápasy dnešního programu a to semifinále mužských čtyřher. Jako první se proti sobě utkají dvojice Lee, Wang (TPE) – Ahsan, Setiawan (IDN).
12:38'
Semifinálové dvojice jsou určeny! Tzu Jing Tchaj dokonala obrat zápasu a ve třetím setu zvítězila na Ratchanokou Intanonovou 21:18 a celkově tedy 2:1 na sety!
12:13'
Tzu Jing Tchaj ovšem jako velká favoritka tohoto zápasu srovnává na 1:1, když vítězí ve druhé sadě 21:18.
11:47'
Ratchanok Intanonová si s prvním setem poradila lépe a vyhrála jej poměrem 21:14!
11:23'
Známe třetí semifinalistku Pusarla Venkata Sindhuová zvládla dramatický konec druhého setu v poměru 22:20 a celkově tak poráží Akane Jamagučiovou 2:0!
10:50'
Indka Pusarla Venkata Sindhuová si v prvním setu poradila s Japonkou celkem jednoznačně 21:13.
09:55'
Nyní jsou na řadě opět dvouhry žen, kde se bude pokračovat ve čtvrtfinále. Sindhuová se nejprve utká s Jamagučiovou a následně bude k vidění zápas Intanonové s Jing Tchaj.
09:49'
Dvojice Wang, Chuang získává zlato, když porazila své krajany Čeng, Chuang 2:1! Sety: 21:17, 17:21, 21:19
09:21'
Druhá sada ovšem patří soupeři dvojici Čeng, Chuang, která tak stejně vyhrává 21:17.
08:52'
Wang, Chuang získávají první set v poměru 21:17 a překvapují předzápasové předpoklady!
05:57'
Zatím se s vámi loučím, program bude pokračovat od 08:30, kdy bude na řadě čínské finále smíšené čtyřhry mezi páry Čeng, Chuang – Wang, Chuang.
05:43'
Japonsko má bronz! Watanabe a Higašinová dokázaly vyhrát ve druhé sadě 23:21 a celkově tak vítězí 2:0 na sety!
05:07'
Japonský pár Watanabe, Higašinová vyhrává 1. set poměrem 21:17 a drží si tak roli favorita a je blíž k zisku medaile.
04:35'
Dramatická druhá sada je u konce a Čchen Jü Fej ji zvládla poměrem 21:19 a stává se tak druhou semifinalistkou, jelikož vítězí proti An Se-young 2:0 na sety!
03:59'
Čchen Jü Fej začala toto čtvrtfinále proti korejské soupeřce lépe a jako favorita zvítězila v první sadě poměrem 21:18.
03:18'
A máme tady překvapení hned na začátku denního programu! Ping Ťiao Che totiž poráží favoritku Nozomi Okuharovou 2:1! Jednotlivé sety skončily pro ní 13:21, 21:13, 21:14.
02:51'
Ovšem Číňanka Ping Ťiao Che ve druhé sadě dominovala a rovněž jí vyhrála poměrem 21:13. O první semifinalistce tak rozhodne třetí set!
02:25'
Úvod utkání sice byl o něco vyrovnanější, ale následně už v prvním setu dominovala velká favoritka Japonka Nozomi Okuharová a vyhrála jej poměrem 21:13.