OH - Box - Do 56 kg - semifinále (muži) -  ONLINE PŘENOS -  18. srpna 2016   19:30

Do 56 kg - semifinále (muži)

19:30 Semifinále

Nyní už spěcháme na semifinále mužů ve střední váze.
Robeisy Ramirez stejně jako v Londýně i v Riu de Janeiru postupuje do finále, když v semifinále zvítězil 3:0 na body proti Murodjonovi Akhmadalievovi! Uzbek si odnáší bronz, zatímco Ramirez vyzve ve finále amerického a velice talentovaného boxera Shakura Stevensona.
3. kol
3. kol
Murodjon Akhmadaliev se pokusil o rychlou kombinaci levého a pravého háku, jenže Robeisy Ramirez se skvěle ubránil a poté vyslal ke svému soupeři během pár chvil dva pozdravy v podobě tvrdého levého háku na dlouhou ruku!
3. kol
Robeisy Ramirez má fantastický pohyb a reflexy, díky nimž dokáže skvěle uhýbat, i když někdo je to opravdu pouze o sekundy.
3. kol
Robeisy Ramirez vstupuje do posledního kola s vědomím, že to druhé vyhrál opět jednoznačně poté, co od rozhodčích získal třikrát deset bodů!
2. kol
Robeisy Ramirez málem schytal tvrdý levý hák, vzápětí se ale dokázal rychle zabalit a nedovolil Akhmadalieovovi, aby ho zasáhl.
2. kol
Akhmadaliev otevřel obranu ve snaze zaútočit a Robeisy Ramirez skvěle načasoval svůj úder, který skončil na tváři uzbeckého boxera!
2. kol
Oba boxeři se nešetří a ve druhém kole bojují hodně blízko sebe. Murodjon Akhmadaliev střídá pravý hák s levým, ale zatím bez přesného zásahu.
1. kol
Murodjon Akhmadaliev sice předvedl během prvního kola jeden velice pěkný levý hák, úvodní kolo ale vyznělo pro Robeisyho Ramireze, který získal třikrát deset bodů.
1. kol
V prvním semifinále jsme sice žádný boj neviděli, ale v tom druhém je to hned od úvodu obrovská bitva! Oba boxeři si vyměnili několik tvrdých úderů a jsme zvědaví, kdo získá na své konto první velice vyrovnané kolo.
1. kol
Na řadu přichází tedy rovnou zápas mezi Robeisy Ramirezem a Murodjonem Akhmadalievem. Robeisy Ramirez z Kuby je olympijským vítězem z Londýna 2012 a dnes bojuje o druhé finále v řadě.
Úvodní duel mezi Vladimirem Nikitinem a talentovaným Shakurem Stevensonem se nakonec neuskuteční. Shakur Stevenson z Ameriky postupuje do finále bez boje!
Po skončení semifinále žen v muší váze se pozornost přesune na boxery, kteří budou bojovat o finále v bantamové váze. Oběma duely semifinále váhy mezi 52 a 56 kg mužů Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 19:30.