OH - Box - Do 52 kg - odpolední předkola (muži) -  ONLINE PŘENOS -  15. srpna 2016   22:30

Do 52 kg - odpolední předkola (muži)

22:30 Odpolední předkola

Konec osmifinále.
3.kolo
A další vítězství na body, které si tentokrát vybojoval boxer z Kuby Yosvany Veitiá!
2.kolo
Veitá pokračuje v aktivitě i ve druhém kole.
1.kolo
Po výborném prvním kole je ve vedení boxer z Kuby, který dostal tři desítky!
Začal zápas. Achraf Kharroubi (MAR) – Yosvany Veitiá (CUB).
A vše se nám již chystá na poslední osmifinále dnešního dne v kategorii do 52 kg.
Konec utkání – Hu Jianguan (CHN) – Narek Abgarajan (ARM).
Konec
I přes lehčí zranění si Xu Jianguan dokráčel k vítězství přes body!
3.kolo
Ve třetím si vyžádal medicaltime Xu Jianguan, který má nejspíše roztržené obočí.
2.kolo
Druhé kolo vyznělo opět jasně pro Číňana, který pokud neudělá výraznější chybu, tak postoupí do čtvrtfinále!
1.kolo
Ovšem mnohem lépe z toho vyvázl Číňan, který získal tři desítky, kdežto jeho soupeř jen tři devítky.
1. kol
Oba hráči boxeři si vyměnili pár skvělých ran.
Začal nám zápas. Hu Jianguan (CHN) – Narek Abgarajan (ARM).
Nám již přicházejí účastníci třetího osmifinále a to Hu Jianguan (CHN) a Narek Abgarajan (ARM).
Skončil zápas. Elias Emigdio (MEX) – Ceiber David Avila (COL).
Vítězství na body si připisuje Ceiber David Avila z Kolumbie, který získal o sedm bodů více, než Emigdio, pro kterého turnaj končí.
3.kolo
Začalo nám třetí kolo, ale tempo již není takové.
2.kolo
Druhé kolo opět sice těsně ale přece vyhrál Kolumbijec.
2.kolo
Opět sledujeme hodně aktivní a vyrovnaný box!
1.kolo
1 desítka a 2 devítky pro Mexičana a 2 desítky a 1 devítka pro Kolumbijce.
1.kolo
1. kolo zatím probíhá hodně vyrovnaně.
Začátek zápasu. Elias Emigdio (MEX) – Ceiber David Avila (COL).
Máme před druhé osmifinále, ve kterém se střetne Mexičan Elias Emigdio a Ceiber David Avila z Kolumbie.
Konec zápasu – Michal Alojan (RUS) – Elie Konki (FRA).
Již sice nezískal samé desítky, ovšem i tak se Rus Michal Alojan může radovat z vítězství na body!
3.kolo
Máme před sebou poslední půl minutku.
Začalo třetí kolo a postupu z osmifinále je rozhodně blíže Michal Alojan, který dostal předchozí kola samé desítky!
2.kolo
I ve druhém kole si připsal více bodů Rus Michal Alojan.
2.kolo
Ve druhém kole je aktivnější Elie Konki, který má na svém kontě už jeden přesný pravý hák.
1.kolo
Po prvním kole vede ruský boxer, ovšem o pouhé tři body, takže zápas, který se hraje na tři kola, je stále otevřen.