OH - Lukostřelba - Týmová soutěž - ČF, SF a F (muži) -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2021   06:45

Závod skončil.
A třetí set vyhrává Korea 56-55 a vítězí ve finále 6:0! Zlaté medaile berou největší favorité tohoto závodu!
to je neskutečné! Korejské trio ve druhém setu nasázelo šest desítek! Dokonalý set! Ani 58 bodů Tchaj-wanu nestačilo.
Korejci začali finálový duel fantasticky s pěti desítkami. Vítězí jasně 59-55.
Japonci uspěli v tiebreaku a jsou bronzovými medailisty!
Japonsko si vynutilo tiebreak. Srovnává na 4:4.
Japonci získávají druhý set v poměru 54-52.
První set berou Nizozemci možná až překvapivě dominantně! Skóre 58-55.
Souboj o bronz byl zahájen!
Finále
Jižní Korea – Tchaj-wan

O bronz
Japonsko – Nizozemsko
Semifinále
Poslední sadu ovládli Tchaj-wanci 59-55 a vyzvou Koreu v boji o zlato!
54-52 je skore druhého setu ve prospěch Tchaj-wanu.
Tchaj-wan první set vyhrál 56-53. Nizozemce hodně sražily tři osmičky, které trefili.
Duel mezi Čínou a Tchaj-wanem začne během několika okamžiků.
Korejci zvládli tiebreak vyhrát 29-28 a postupují po výhře 5:4 do finále!
Japonci po výhře 56-53 vybojovali tiebreak.
9, 9, 8. Pokud se nestane zázrak, budeme svědky tiebreaku.
Japonci ve čtvrtém setu zahájili třema desítkami! Jak odpoví Korea?
Jižní Korea v dalším setu dosáhla na 58 bodů! Japonci po třech devítkách nemohou dotáhnout. Korea vede 4:2 a je krůček od finále.
Ve druhé sadě to bylo drama až do posledního šípu. A Korejci přišli o svou dominantnost, prohrávají s Japonci 54-55.
Korejci v prvním setu semifinále dominovali, vítězí 58-54.
Semifinále
Jižní Korea – Japonsko
Čína – Nizozemsko
Čtvrtfinále
Jižní Korea
– Indie 6:0
Nizozemci zvládli čtvrtý set a z tohoto duelu po výhře 5:3 postupují do bojů o medaile.
Bitva mezi Brity a Nizozemci pokračuje. Stav zápasu je 3:3. Omlouváme se za technické obtíže, přenos pokračuje.
První set souboje mezi Brity a Nizozemci končí smírně 54-54.
Tchaj-wan vyhrál třetí set 56-54 a postupuje do semifinále!
Ve druhé sadě Čína předvedla nečekané selhání a prohrává 50-54. Takže Tchaj-wan je blízko postupu do semifinále.
První set souboje mezi Čínou a Tchaj-wanem se půlí za stavu 55-55.
Třetí set vyhrála japonská trojice 55-53 a postupuje do semifinále po hladkém vítězství 5:1.
Druhý set končí remízou 53-53. Japonsko tak vede 3:1 na body.
Japonci ve druhém čtvrtfinále získávají první set nad týmem USA v poměru 55-52.
Jižní Korea vyhrála i třetí set, tentokrát 56-54 a postupuje do semifinále!
Indové se zlepšili, ale stejně byli bez šance. Korejské trio vítězí ve druhém setu 59-57!
Korejci předvedli fenomenální vstup do čtvrtfinále a v prvním setu poráží Indy suverénně 59-54!
Závod odstartoval.
Čtvrtfinále
Jižní Korea – Indie
USA – Japonsko
Čína – Tchaj-wan
Velká Británie – Nizozemsko
Ještě před čtvrtfinálovými duely proběhne během noci středoevropského času několik zápasů osmifinále (či kvalifikace), po kterém budou známy dvojice mezi nejlepší osmičkou turnaje.
Lukostřelba pokračuje již svou třetí medailovou disciplínou. Po smíšených týmech a družstvech žen se do akce dostanou také mužské týmy. Prozatím olympijským hrám vévodi podle očekávání Jihokorejci, kteří ukořistili obě zlaté medaile a i mezi muži mají dominantní postavení, které hodlají v Tokiu potvrdit. Jako hlavní superfavorité by neměli mít reálnou konkurenci v žádném z ostatních výběrů.
Olympijské hry v Tokiu pokračují svým třetím hracím dnem a opět bude k vidění spousta velmi zajímavých sportovních klání i příběhů jednotlivých sportovců, kteří touží po úspěchu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 06:45.