OH - Pozemní hokej (muži) - Belgie - Indie -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   17:30

Belgie - Indie

17:30 Belgie - Indie 3:1

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle!
Čtvrtfinálové klání mezi Belgií a Indií končí. Evropané potvrdili roli favorita a slaví postup mezi nejlepší čtyři celky. Indie sice po první čtvrtině vedla, ale Belgičané otočili stav zápasu ve třetí čtvrtině a v té poslední dokonali postup třetím gólem.
Konec zápasu!
59:37
Už zbývají poslední vteřiny. Obrat Indie už by byl opravdu velkým zázrakem, které se ve sportu nedějí každým dnem.
59:11
Vanasch může být klidný. Ze strany Indie to na žádné ohrožení jeho branky nevypadá a Belgičané mohou slavit postup.
58:08
Gólově se pokusí prosadit ještě Danish Mujtaba, jenž nahrazuje Devindara Walmikiho.
57:29
Indii se čas krátí a u míčku jsou navíc převážně Belgičané. To už nevypadá s postupem indického týmu příliš dobře.
56:14
Indie by potřebovala rychle skórovat, aby mohla zdramatizovat závěr zápasu. Možná se to podaří čerstvému Harmanpreetovi Singhovi, jenž nahradil svého jmenovce Pala Rupindera.
55:09
Tento průběh zápasu Belgičanům svědčí. Západoevropská země míří za postupem a v klidu hájí svůj náskok. Trojité střídání.
53:58
Střídání na straně Belgie, která hlídá dvoubrankový náskok.
52:13
Za pravdu mi dává také poslední akce indického týmu. Akashdeep Singh měl na hokejce druhý gól, ale kontaktní trefu mu sebral zákrok Vanasche.
51:37
Evropané už si hlídají pohodlný náskok a Indům se čas pomalu krátí. O vítězi ale ještě není rozhodnuto.
49:59
Belgie střídá a začíná poslední desetiminutovka zápasu. V ní už to budou mít Indové velmi těžké, navíc se nezdá, že by na nějaký obrat měli síly i kvalitu.
49:06
Navíc přichází tvrdá rána! Belgický hokejisté TOM BOON je dalším, kdo v dnešním utkání rozvlnil síť indické branky a po zásluze posílá Belgii do dvoubrankového vedení – 3:1!
48:35
Trojité střídání Belgie v krátkém časovém sledu. Z indické strany to na žádný trhák nevypadá.
47:39
A mohlo být o něco veseleji. Rozhodčí totiž nařídil trestný roh, po němž se dostal do zakončení Loick Luypaert a pálil pouze do indického brankáře.
45:49
Oba týmy poslaly na hřiště několik čerstvých hráčů. Indové musí zabrat směrem dopředu, naopak Belgii vedoucí gól znatelně uklidnil.
Začíná čtvrtá čtvrtina!
Tím nám končí třetí čtvrtina a do té závěrečné půjde Belgie s těsným náskokem.
44:32
V tomto případě už byl ale bezmocný a Belgie zaslouženě vede! Druhý gól v utkání střílí SEBASTIEN DOCKIER, jehož malý souboj s indickým brankářem je tak přibližně vyrovnaný. Belgie tedy vede 2:1 a přiblížila se postupu do semifinále.
43:13
Proti Parattovi neuspěl ani Tom Boon. Indický brankář je dnes největší oporou svého mužstva.
43:09
Trestný roh Belgie. Zaprší z tohoto mráčku?
42:41
Jejich velkým problémem je brankář Parattu, jenž si připsal další jistý zákrok, tentokrát proti Emmanuelovi Stocckbroekxovi.
41:40
Zelenou kartu viděl také indický hráč. Jmenovitě se provinil Raghunath Vokkaliga (IND).
41:17
Belgie je lepším celkem, přesto stále svítí nerozhodný stav. Času ale zbývá ještě dost, tak uvidíme, jak s ním Belgičané naloží.
40:18
Tentokrát jsme viděli trojité střídání belgického týmu, kterému se dnes za příjemného počasí daří. Chybí tomu ale góly.
38:15
Indové proložili sérii belgických střídání a reagují tak na průběh hry, který hovoří pro evropského favorita.
36:24
Útočník Sebastien Dockier je dnes při chuti. Tentokrát ale selhal a jeho rival Parattu si připisuje další důležitý zákrok.
35:15
Belgičané se po vstřelené brance dostali na koně a chtějí rychle udeřit podruhé. Indie musí zabrat.
33:37
Konečně to Belgii vyšlo! Do míčku se tentokrát opřel SEBASTIEN DOCKIER a napravil neproměněnou šanci z prvního poločasu. Stav utkání je nerozhodný 1:1!
32:19
Indové se mají, co ohánět a brání těsný náskok. V posledních vteřinách často střídají a rozkládají síly do více hráčů.
31:27
Prostřídaný tým Belgie na svého soupeře vlétl! Pokud Thomase Brielse vyrazil brankář Parattu a následnou dorážku poslal belgický útočník mimo.
Druhý poločas začíná!
V první polovině zápasu se prosadili pouze Indové, ale všemu mohlo být jinak, kdyby Belgičané proměňovali své šance. Uvidíme, zda se to zlepší ve druhé půli.
První poločas končí!
29:50
Na závěr prvního poločasu zahrávali Belgičané trestný roh, ale zakončující Loick Luypaert přišel o gólovou radost kvůli zákroku bránícího hráče. Indové už náskok udrží.
28:45
Belgičané se trápí. Když už se dostanou do šance, stojí proti nim pozorný Parattu. Tentokrát na něm selhal John-John Dohmen.
27:32
Po dlouhé době se do hry dostávají také Belgičané a tentokrát střídají oni. V závěru první půle jsou aktivnějším celkem.
26:47
V posledních minutách byli aktivnější Indové, což je možná výsledkem častých střídání.
25:11
Zatím ne, ale máme tu další trojité střídání z dílny Belgie. Ta se snaží odpovědět vyrovnávací trefou.
24:11
Stav zápasu je stále těsný a na první vážnější akci třetí čtvrtiny stále čekáme. Dočkáme se v nejbližších minutách?
22:26
Další trojité střídání Belgičanů.
21:10
Když už si vypracoval šanci Jerome Truyens, svou dělovku poslal pouze mimo indickou branku.
19:57
Belgie je v posledních minutách aktivnějším týmem, ale proti dobře bránícím Indům se nemůže prosadit.
18:28
Obě mužstva střídají velmi často, jenže to zatím nevede ke gólovým šancím. Sledujeme velký boj.
17:23
Indové opět protočili své řady a pokusí se ohrozit brankáře Vanasche. Nadále drží těsný náskok.
15:59
Jako první vystřídali Indové, kterým branka pomohla. Na jejich střídání odpovídají po necelé půlminutě Belgičané. Vystřídali třikrát.
15:01
Začíná druhá čtvrtina!
15:00
První čtvrtina zápasu končí!
14:27
Blíží se konec první čtvrtiny, který lépe zakončili indičtí hokejisté.
14:24
Nedáš, dostaneš! Neproměněnou šanci Dockiera Indové potrestali a zásluhou AKASHDEEPA SINGHA jdou do vedení!
13:16
Čekání na další vážnější akci ukončil Belgičan Sebastien Dockier, jehož tvrdou střelu lapil brankář Parattu.
12:18
Dalšé čtyřnásobné střídání vytáhl nizozemský kouč ve službách Indie. Pro něj to je pikantní duel nejen kvůli jeho prestiži, ale také vzhledem ke zdravé rivalitě mezi Nizozemskem a Belgií.
09:48
Tvář hry se příliš nemění. Oba týmy se střídají v držení míčku a roli favorita zatím potvrzují Belgičané, ale nejde o žádný zásadní rozdíl. Bude to zřejmě velmi těsný duel.
08:32
Nikoliv. Na hřišti se pokračuje v bojovném výkonu a žádný z brankářů nemusel vytáhnout těžší zákrok.
06:57
Belgii už může pomoct Tom Boon, jehož trest vypršel. Podaří se jeho týmu zahrozit?
06:10
Indům se nedaří ohrozit brankáře soupeře a opět střídají, tentokrát jsou to oni, kdo s tím nešetřil a zhruba během minuty vystřídali čtyřikrát.
04:57
Máme tu první zelenou kartu zápasu. Trest od sudího uviděl belgický hokejista Tom Boon (BEL).
04:45
Belgičané se pokouší zaskočit soupeře výraznou obměnou, protože na play jde čerstvá čtyřka hráčů.
04:17
Další střídání Indů, kteří tak reagují na vyrovnanou hru. Kdo se dočká další vážnější akce?
02:31
Indové už sáhli k prvnímu střídání a jsou na tom v začátku zápasu mírně lépe.
01:26
Na druhé straně mohl zahrozit Sardar Singh, jehož střelecký pokus pro změnu pokryl brankář Vanasch.
00:17
V úvodu utkání okamžitě zahrozili Belgičané, jejichž záložník Felix Denayer trefil jen bránícího hráče soupeře.
Utkání právě začalo!
V dnešním čtvrtfinálovém klání se proti sobě postaví vítěz skupiny A z Belgie a pozemní hokejisté Indie. Mírným favoritem tak budou Evropané, ale každý turnaj přináší svá překvapení. Utkání začíná v 17:30!