OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Nový Zéland -  ONLINE PŘENOS -  15. srpna 2016   01:30

Německo - Nový Zéland

60:00
Tak to je neskutečné ! Německo během pěti minut otáčí zápas z 0:2 na 3:2 a postupují do semifinále. Autorem vítězné branky je FLORIAN FUCHS.
59:32
Němci jsou u míčku a nepouštějí Novozélanďany vůbec do ničeho.
59:19
Máme tady vyrovnáno! Druhou branku v utkání si připisuje MORITZ FÜRSTE, který dává gól za pět minut dvanáct. Výborné utkání.
57:45
Novozélanďané jsou stále u míčku. Tohle přesně jim v tuto dobu vyhovuje.
55:29
Německo snižuje na rozdíl jedné branky. Autorem branky je MORITZ FÜRSTE, který proměnil trestný roh.
55:05
Německo je od začátku čtvrté čtvrtiny konečně aktivní i směrem dopředu, předchozí část totiž prospalo.
53:55
Německo bude hrát bez brankáře. Uvidíme, zda se jim to vyplatí.
53:00
Brankář Nicolas Jacobi měl problém s výstrojí, což vedlo k přerušení hry. Německý brankář si tedy musel na střídačku doběhnout pro novou vyrážečku.
51:40
Hraje se ve středu hřiště.
49:25
Tato čtvrtina je opravdu asi nejméně záživná, dlouhé okamžiky se neděje nic zvláštního.
48:28
Máme tady další branku Nového Zélandu. Autorem je SHEA MCALEESE.
47:56
Němci si teď vytvořili dobrou šanci. Manchester však prokázal pohotovost a zabránil brance svým dobrým zákrokem.
46:32
Child mohl být hrdinou své země! No to ne, alespoň tohoto zápasu. Skvěle obešel přes dva hráče, jeho střela minula těsně branku!
45:01
Začala čtvrtá čtvrtina.
45:00
Konec čtvrté čtvrtiny.
43:45
Hráči Nového Zélandu kombinují na útočné polovině.
41:06
Nyní sledujeme spíše přehršel střídání, než nějaké útočné manévry.
39:00
Střela po volném úderu úplně minula branku. Takhle to určitě Němci před olympiádou netrénovali.
37:35
Nyní se hraje ve středu hřiště. Novozélanďané úplně zbytečně ztrácejí míčky. Je to pro ně velká škoda.
35:48
Nové síly na obou stranách. U míčku jsou hráči Austrálie.
33:04
Novozélanďané jsou teď při chuti a kombinují na útočné polovině. Uvidíme, jestli se jim podaří skórovat.
30:15
Hráči Austrálie jsou u míčku.
Začala třetí čtvrtina.
30:00
Konec druhé čtvrtiny.
28:35
Málem Nový Zéland vedl o dvě branky! Nakonec však jeden z hráčů zahrál ve vápně rukou, a tak šance musela být přerušena.
27:40
Child napřáhl z deseti metrů a jeho střela mířila vedle levé tyče.
26:36
Druhá třetina je vyrovnanější. Oba týmy se nikam moc nehrnou. Nyní jsou u míčku hráči Německa.
24:35
Ruhrovi zatím není přáno, ani teď neskóroval, míček skončil vedle branky Manchestera.
22:06
Tarrantova střela byla sražena, k Jacobimu se míček vůbec nedostal.
19:35
Nový Zéland výborně zdvojuje hráče, a tak Německu moc věcí na hřišti nedovolují. Zatím to vypadá na taktický boj. Žádná bezhlavá přestřelka.
18:02
Ruhr očividně velmi touží po vstřelené brance, zatím ale končí na pozorném Manchesterovi.
17:43
Nový Zéland jde do vedení, šťastný střelec gólu je HUGO INGLIS.
16:06
Hráči Nové Zélandu se dostávají do nebezpečných brejků. Obrana Německa si na to bude muset dát pozor.
Začala druhé čtvrtiny.
Konec první čtvrtiny
14:23
Po dlouhé době teď kombinují na útočné polovině i hráči Nového Zélandu.
12:40
Nový Zéland si pomáhá drobnými fauly. Hráči Německa stále kombinují na útočné polovině.
10:15
Hraje se ve středu hřiště. Oba týmy střídají své hráče na hrací ploše.
8:40
Hilton teď utekl obraně a hnal se z levé strany sám na brankáře. Ten ho však bez větších problémů vychytal.