OH - Pozemní hokej (ženy) - Německo - Irsko -  ONLINE PŘENOS -  28. července 2021   05:15

Německo - Irsko

S konstatováním, že Německo porazilo Irsko 4:2 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek dne.
60'
Zápas nám skončil.
59'
Trestný roh pro Irsko.
59'
Probíhají poslední dvě minuty čtvrté tvrtiny.
57'
Německá hráčky drží míček a šetří čas.
55'
Německo právě vstřelilo branku!
Video žádné provinění proti pravidlům neodhalilo a tak branka FRANZISCY HAUKOVÉ platí. Německá hráčka se prosadila střelou k pravé tyči. – 4:2.
54'
Německo teď dalo branku, ale ještě se to kontroluje u videa!
!
52'
Stapenhorstová trefila jen připravenou brankářku Irska.
51'
Irsko právě vstřelilo branku!
Máme zaděláno na drama! Po trestné rohu se ke střele dostala HANNAH MCLOUGHLINOVÁ, která svou střelou prostřelila vše co ji stálo v cestě -3:2.
50'
50'
Střelu Malseedové dokázala německá brankářka zlikvidovat.
49'
Irské hráčky jsou teď v poslední čtvrtině hodně aktivní.
48'
Hraje se nám teď převážně ve středu hrací plochy.
46'
Začala nám čtvrtá čtvrtina.
45'
Třetí čtvrtina nám skončila.
45'
Probíhá poslední minuta třetí čtvrtiny.
43'
Trestný roh pro Německo!
42'
Tak i irské hráčky se dočkaly! Po trestném rohu se ke střele z dálky dostala ELENA TICEOVÁ, která svůj pokus umístila kolem brankářky Německa. Ta nestačila zareagovat, míček nejspíš vůbec neviděla do poslední chvíle. – 3:1.
42'
Po rychlé kombinaci na druhé straně vybojovaly hráčky Irska trestný roh.
42'
Německé hokejistky opět u míčku a snaží se prosadit postupným útokem.
40'
Prosadit se dokázala z trestného úderu LISA ALTENBURGOVÁ, která umístila svůj pokus do protipohybu gólmanky – 3:0
40'
Bude to dokonce trestný úder pro Německo!
40'
V akci video rozhodčí.
40'
Prosadit se po této standardní situaci nedokázala ani Stapenhorstová.
40'
Další trestný roh pro Německo.
40'
Stále se nám hraje převážně před brankou Irska, kde kraluje jejich brankářka. Ta teď zlikvidovala několik šancí německých hokejistek.
39'
Irským hráčkám teď byl odpískán útočný faul.
38'
Tentokrát ke střele se dostala Zimmermannová, ale opět úspěšnější brankářka Irska.
38'
Vybojovaly další trestný roh.
38'
Německá hráčky opět kombinují před brankou Irska.
37'
Opět Lorenzová a opět úspěšnější brankářka Irska.
36'
Střelu Lorenzové brankářka Irska dokázala zlikvidovat. Trestný roh se ale bude opakovat.
36'
Němky budou zahrávat trestný roh.
34'
Vidíme i žlutou kartu, tu uviděla Q'Flanaganová.
33'
Wortmannová uviděla zelenou kartu, vyloučena na dvě minuty.
33'
Oba týmy se nám trápí v koncovce.
31'
Němky pokračují dál v aktivitě.
30'
Začala třetí čtvrtina.
30'
Skončila nám druhá čtvrtina.
30'
Probíhá poslední minuta druhé čtvrtiny.
28'
Altenburgová hledala svou přihrávkou své spoluhráčky, nikoho nenašla.
26'
Sledujeme teď klidnější pasáž hry, bez nějaké té větší šance na jedné či druhé straně.
24'
Se střelou Altenburgové si irská gólmanka dokázala poradit.
24'
23'
Aktivnější jsou stále německé reprezentantky, které dokážou podržet míček na svých hokejkách.
22'
Oba týmy se snaží o kombinační hru, tak ale teď vázne hlavně v zakončení.
20'
Německé hráčky díky kombinační hře přidávají další branku. Střelou z dálky se šťastně prosazuje CECILIE PIEPEROVÁ, která svou střelu na bránu s pomocí irské gólmanky, která si míček srazila nohou do branky, navyšuje vedení německého týmu – 2:0.
19'
K vidění teď jsou opět nepřesnosti v kombinační hře na obou stranách.
17'
Uptonová u pravé tyče nedokázala míček nasměrovat do brány, tohle byla velká příležitost.
17'
Irské hráčky teď získaly výhodu trestného rohu.
15'
Začala nám druhá čtvrtina.
15'
První čtvrtina nám skončila.
15'
Probíhá poslední minuta první čtvrtiny..
14'
Oruzová teď nedokázala zachytit přihrávku od své spoluhráčky, míček ji utekl do zázemí.
13'
Se střelou Uptonové si gólmanka Německa poradila. Střelu vyrazila nohou mimo svou branku.
13'
Trestný roh si na druhé straně zahrají i irské hráčky.
12'
Lorenzová se dostala do zakončení, ale nedokázala si namířit mířidla. Pokus se mezi tři tyče nevešel.
12'
10'
Po rychlé kombinaci se s míčkem dostala na hranice brankoviště LISA ALTENBURGOVÁ, který umístěnou střelou k levé tyči otevřela skóre dnešního utkání. – 1:0.
7'
Německým hráčkám byl odpískán útočný faul.
5'
Irské reprezentantky dobře brání a tak německé hráčky mají problém se dostat do zakončení.
4'
Němky jsou teď aktivnější, snaží se postupným útokem dostat do zakončení.
3'
Stále čekáme na nějakou tu větší akci na jedné či druhé straně.
2'
Oba týmy hrají hodně kombinačně, vázne nám to v zakončení.
1'
Úvod utkání je zatím hodně opatrný z obou stran.
1'
Začala nám první čtvrtina.
Základní sestavy:
Německo: Sonntagová – Hornová, Wortmannová, Lorenzová, Oruzová, Schroderová, Zimmermannová, Altenburgová, Haukeová, Piperová, Huseová.
Náhradnice: Stapenhorstová, Schaunigová, Maertensová, Fleschutzová, Granitzkiová

Sestava IRL: McFerranová – Uptonová, Ticeová, McAuleyová – Watkinsová, McLoughlinová, Mullanová (C), Hawkshawová – Dukeová, Carrollová, O´Flanaganová.
Náhradnice: Matthewsová, Torransová, McCayová, Holdenová, Careyová
Zápas začíná v 5:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Německé hráčky na olympiádě zatím ještě neprohrály a mají na svém kontě šest bodů. IRské hráčky mají jedno vítězství a jednu porážku. Čeká nás tak souboj druhého a čtvrtého týmu průběžné tabulky.
Hezký den všem fanouškům pozemního hokeje. V dnešním online přenosu z olympijských her vám přiblížíme zápas skupiny A mezi reprezentantkami Německa a Irska. Zápasem vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 05:15.