OH - Pozemní hokej (ženy) - Austrálie - Argentina -  ONLINE PŘENOS -  11. srpna 2016   23:00

Austrálie - Argentina

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek olympijské noci a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Australanky zvládly těžký a velmi důležitý zápas proti Argentinkám a vyhrály nejtěsnějším rozdílem 1:0. O jedinou branku utkání se v 33. minutě postaral Emily Smithová.

Austrálie tak už jasně skončí ve skupině na třetím místě, v posledním zápase skupiny proti Japonsku si tak bude moct vyzkoušet nějakou taktiku na play off. Argentinky naopak ještě o účast ve čtvrtfinále budou muset bojovat v posledním zápase skupiny proti Indii.

59:23
Argentinky se ale zatím nemohou vůbec dostat na dostřel australské branky.
58:50
Australanky mohly definitivně rozhodnout, svou akci na prázdnou argentinskou branku ale nedotáhly do zdárného konce!
58:17
Necelé dvě minuty před koncem odstupuje z argentinské branky Belen Succiové, Argentinky zkusí vyrovnat ve hře bez brankářky.
57:23
Julia Gomesová dostává žlutou kartu.
57:05
Do obrovské šance se dostala opět Georgina Parkerová, ze středu hracího pole si ale vylámala zuby na brankářce Succiové.
56:30
Po rychlém brejku Austrálie se ke střele nakonec dostala Karri McMahonová, zamířila jen malý kousek vedle branky!
54:58
Na druhé straně se ke střele z levé strany dostala Georgina Parkerová, z poloviny odkrytou branku ovšem zcela minula.
53:44
Ke střele z výborné pozice se nyní dostala Carla Rebecchiové, míček ale až příliš podsekla a ten skončil vysoko nad brankou!
53:05
Ke střele se dostala Lucina Von Der Heydeové, trefila ovšem jen soupeřku před sebou.
52:02
Argentinky se nyní efektně vymanily z defenzivy a mohou postupovat do útoku.
50:57
Po zákroku Kennyové zůstala na zemi chvilku ležet Delfina Merinová, Argentinky zůstanou u míčku.
49:05
Další australskou střelu má na svědomí Brooke Perisová, která rovněž ztroskotala na výborně chytající Succiové.
48:11
Kathryn Slatteryová se dostala ke střele, kterou ale zlikvidovala Belen Succiová.
46:34
I závěrečná čtvrtina začala dost opatrně, hraje se především ve středu pole.
45:01
Poslední čtvrtina začala.
45:00
Třetí čtvrtina skončila.
43:55
Další střelecký pokus Jodie Kennyová, ale opět skvělý zákrok Belen Succiové.
43:41
Jodie Kennyová střílela po dalším rohu, vynikající zákrok tentokrát vytáhla Succiová!
43:23
Grace Stewartová poslala střelu po rohovém úderu jen do soupeřky, trestný roh se bude opakovat.
43:13
Po australské akci bude následovat rohový úder hráček z Oceánie.
41:38
K penaltě se postavila Maria Barrionuevová, Lynchová ale vytáhla další fantastický zákrok!
41:38
Je nařízena penalta proti australské brance!
40:27
K další argentinské střele se dostala Carla Rebecchiová, trefila jen soupeřku.
40:01
Ke střele po rohovém úderu se nakonec dostala Maria Barrionuevová, Lynchová ovšem vytáhla další skvělý zákrok!
39:29
Florencia Habifová se dostala k opakované střele z pravé strany, po které bude následovat ještě rohový úder.
38:13
Vyloučení Edwiny Boneové je u konce.
37:31
Rohový úder zakončila Jodie Kennyová, obětavá argentinská obrana ale míček zastavila.
37:25
Australanky se i při oslabení dostaly do rychlého brejku, ze kterého vytěžily trestný roh!
36:13
Zelenou kartu inkasuje australská hráčka Edwina Boneová.
35:12
Australanky mohly postupovat do rychlého přečíslení, celou akci ale možná trochu zbytečně zabrzdily.
34:07
Argentinky se snaží o rychlé vyrovnání, zatím se ale dostaly jen k hranici pokutového území.
32:25
Austrálie právě vstřelila branku!

Australanky se ujímají vedení! Na prudkou přihrávku z pravé strany si seběhla EMILY SMITHOVÁ, která si šikovně posunula míček na střed hřiště a mezi dvěma protihráčkami se dostala až ke střele, která se štěstím propadla za záda Belen Succiové!
31:33
Delfina Merinová se vrací po vyloučení zpátky do hry.
31:30
Georgina Parkerová se probojovala ke střele, Succiová její pokus likviduje.
30:01
Druhý poločas začal.
První poločas nabídl několik slibných gólových příležitostí, žádná ale nebyla proměněna. Lynchová i Succiová vytáhly několik výborných zákroků, a proto je tak stav po 30 minutách hry bezbrankový.
30:00
29:46
Emily Smithová se dostala k další střele, argentinskou branku ovšem netrefila.
29:33
Australský tlak bude pokračovat, zelenou kartu dostává Delfina Merinová.
29:24
Závěr prvního poločasu přináší dvě australské střely, Succiovou ale neprostřelila Brooke Perisová ani Mariah Williamsová.
27:30
Australanky jsou v posledních minutách více v držení míčku, na úvodní branku zápasu ale nadále čekáme.
25:06
Přehlídka parádních zákroků pokračuje! Zblízka nyní po otočce pálila Grace Stewartová, argentinskou brankářku ale ani nyní nepřekonala!
24:00
Po velkých šancích na obou stranách se hra trochu zklidňuje.
22:42
Obrovská šance na australské straně! Po rychlém brejku pálila z levé strany Grace Stewartová, argentinská brankářka Succiová si s její střelou poradila, stejně tak s dorážkou Georginy Parkerové!
21:45
Další střelecký pokus aktivní Delfiny Merinové, míček proletěl jen malý kousek vedle levé tyčky australské branky!
20:18
Delfina Merinová se dostala ke střele z levé strany, Lynchová ale její pokus zlikvidovala!
19:23
Australanky výhodu nevyužily a Gomesová je už po vyloučení zpátky ve hře.
17:23
Julia Gomesová je potrestána zelenou kartou a Austrálie tak má možnost početní výhody.
16:50
Začátek druhé čtvrtiny se zatím odehrává především ve středu pole, mimo dosah branek.
15:01
Druhá čtvrtina začala.
15:00
První čtvrtina skončila.
15:00
V samém závěru první čtvrtiny ještě vypálila Maria Granattová, její pokus skončil mimo tři tyče.
14:19
Georgina Morganová střílela po rohovém úderu, Succiová ovšem předvedla úchvatný zákrok!
14:14
Austrálie poprvé na dostřel branky soupeřek, mají k dispozici trestný roh.
12:08
Trest Granattové je u konce.
10:08
Zelenou kartu dostává Maria Granattová z Argentiny.
08:00
Australanky se vymanily z tlaku Argentiny a hra se nyní trochu uklidňuje.
06:49
Po další střele Rebecchiové následuje další trestný roh Argentinek.
06:36
Argentinský tlak pokračuje, Gabriela Aguirreová trefila svou střelou soupeřku a Argentina tak bude mít možnost rozehrávky trestného rohu.
06:04
K první střele zápasu se dostala Carla Rebecchiová z Argentiny, Lynchová svou branku uhájila.
03:24
Australanky prostřídávají své řady velmi rychle.
01:30
Úvod zápasu nepřináší nijak zajímavou podívanou, ještě jsme neviděli žádnou střelu.
00:01
Zápas začal.

Austrálie: Lynchová – Perisová, Sablowskiová, Kennyová, McMahonová, Blythová (C), Morganová, Claxtonová, Parkerová, Slatteryová, Smithová. Náhradnice: Nanceová, Dwyerová, Boneová, Williamsová, Stewartová. Trenér: Adam Commens.

Argentina: Succiová – Cavallerová, Rebecchiová (C), Merinová, A. Habifová, F. Habifová, Sanchezová, Von Der Heydeová, Aguirreová, Barrionuevová, Gomesová. Náhradnice: Mutiová, Zuloagová, Granattová, Albertarriová, Campoyová. Trenér: Gabriel Minadeo.

Rozhodčí: Laurine Delforgeová, Amy Baxterová, Kelly Hudsonová, Carol Metchettová.

ARGENTINA

Argentina zatím prochází velmi podobně jako její dnešní soupeř. Jihoameričanky začaly těsnou prohrou 1:2 s USA, poté vyhrály 4:0 nad Japonskem a včera opět těsně nestačily na Velkou Británii a prohrály 2:3. Se třemi body tak jen vinou horšího skóre drží čtvrté místo.
AUSTRÁLIE

Austrálie má na svém kontě zatím jen jednu výhru. Po dvou těsných porážkách 1:2 od zatím suverénních týmů Velké Británie a USA přišlo jednoznačné vítězství 6:1 nad Indií. Po třech zápasech tak Australanky drží se třemi body třetí postupové místo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky olympijského sportu! Hry v brazilském Riu jsou v plném proudu, dnes je na programu čtvrtý hrací den ženského turnaje v pozemním hokeji. V rámci základní skupiny B proti sobě nastoupí v důležitém utkání Austrálie a Argentina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:00.