OH - Skoky do vody - 10m věž synchron (muži) -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   21:00

10m věž synchron (muži)

21:00
CHN 1. . A. Chen, Y. Lin
USA 2. . S. Johnson, D. Boudia
GBR 3. . T. Daley, D. Goodfellow

Dnešní finále je u konce a Číňané získávají již po čtvrté za sebou zlaté medaile. Pro jasné stříbro si vyskákaly Spojené státy. Třetí místo, to byl velký boj. Nakonec ho však získala Velká Británie o více než sedm bodů. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera.

Nervozita by se dala krájet....
Zlato a stříbro je rozdáno. Ovšem bronz, to je ještě velká neznámá. Německo nebo Velká Británie?
Ano, je to tak dámy a pánové! Čína získává zlato!
Číně stačí skok zhruba za 59 bodů! Pokud se nic nestane, Čína získá i letošní OH zlatou medaili!
Brazílie získala 68.16 bodů a zůstane na posledním 8. místě.
90.72 pro Ukrajinu a ta jde před Rusko. Vypadá to na šesté místo.
Spojené státy 95.04 bodů a s největší pravděpodobností stříbrné medaile!
Zlato a stříbro je téměř jasné, ale bronz? O tom rozhodne poslední skok v dnešní soutěži.
83.22 pro Mexiko. Tohle nebude stačit na medaili. Vypadá to na páté místo.
86.40 bodů pro Německo. Uvidíme, jestli to bude na bronzovou medaili stačit.
Němci jsou zatím na čtvrtém místě. Do posledního skoku musí dát vše!
84.24 bodů pro Rusko. To na medaili nebude, troufám si říct.
Jdeme úplně do finále. Máme tu poslední skoky!

8. Brazílie – 300.36
Jak na tom bude Velká Británie? 92.13 bodů a průběžné třetí místo! To je bitva!
Číňané 106.56 !!! A náskok více než třicet bodů na USA.
61.38 bodů pro Brazílii. Pokud se nestane nic vážného, Brazilci obsadí opravdu poslední příčku.
To byl velmi špatný skok! 68.82 bodů pro Ukrajinu, a ta je teď průběžně na pátém místě.
Spojené státy si upevňují druhou pozici – 85.47 bodů.
77.22 pro Mexiko a sen o medaili se jim čím dál tím více vzdaluje.
Průměrná skok Němců a 84.66 bodů. Němci skáčou nejspíše o bronzové medaile.
Rusové předvedli zatím nejlepší svůj skok a získávají 87.48 bodů.
Čína je na první místě po čtyřech kolech a zatím to vypadá na jasnou obhajobu.
1. místo Čína
2. místo Spojené státy
3. místo Německo
81.60 pro Británii a průběžné páté místo.
70.08 pro domácí Brazilce a bude to pouze poslední místo.
84.48 a průběžné čtvrté místo pro Ukrajinu.
Boj o třetí místo, tedy o bronzovou medaili. To bude podívaná. Velká Británie to má ve svých rukou. Na řadu však přijde jako úplně poslední.
Spojené státy si připisují 85.68 a průběžné první místo. Vypadá to, že získají stříbrnou medaili!
Mexiko tedy bude na 99% bez medaile. Nyní jdou na scénu Spojené státy.
82.14 pro Mexiko a Němci se dostávají před ně!
Mexičané teď skáčou o medaili. Po třetím kole byli na čtvrtém místě o méně než jeden bod!
Němci výborně! 92.88 bodů, to ještě bude drama.
67.71 pro Rusko. Tohle na medaili už rozhodně nebude.
Výsledky po třetím kole:

1. Čína – 206.82 bodů
2. Spojené státy – 190.92 bodů
3. Velká Británie – 181.08 bodů
4. Mexiko – 180.72 bodů

Tyhle týmy budou na 99% bojovat o medaile. Ve hře jsou ale také ostatní země samozřejmě.
Velká Británie 79.68 bodů a je to těsné třetí místo! Tak to ještě bude boj panečku!
92.82! Je to průběžné první místo s náskokem více než patnácti bodů na druhé Spojené státy!
Na řadu teď přijde největší favorit – Čína.
71.10 pro Brazílii a vypadá to, že domácí tým skončí na posledním místě v této disciplíně. Ještě je ovšem čeká jeden skok.
Ukrajinci 77.76 bodů a průběžné čtvrté místo.
83.52 bodů pro Spojené státy a zatím je to první průběžné místo. Před nimi ale pochopitelně budou Číňané. Náskok na druhém místě ale budou mít už solidní.
Mexičané skáčou za 79.92 bodů a zatím je to průběžné první místo. Bude to ještě bitva. Celkově je to 180.72 bodů.
Výraz Němců vypadá taky spokojeně – 74.88 bodů. Ovšem medaile je stále velmi daleko.
Rusové teď svůj skok zvládli velmi dobře a získávají 78.54 bodů.

8. Brazílie
Britové nepokazili svůj skok a získávají 49.80 bodů. Zatím to stačí na celkové třetí místo.
Číňané opět za 57 bodů a zatím jasné první místo. V součtu je to už 114 bodů!
Domácí Brazilci získávají 48 bodů a zatím to je v součtu 97.80 bodů, což stačí jen na průběžné poslední místo.
Ukrajinci 49.80 a zatím průběžné třetí místo. Celkově to dělá 100.20 bodů.
Spojené státy 53.40 bodů a zatím jdou do průběžného vedení. Své skoky mají ovšem ještě největší favorité z Číny.
Mexičané také pohoršují a rozhodčí jim udělují 49.20 bodů. To je šance pro Velkou Británii, se kterou Mexičané zatím dělili třetí místo.
Němci ani teď nepředvedli nic velkého a mají za svou sestavu 48. 60 bodů.
Rusové mají svůj druhý skok za sebou a opět to nebyla žádná pohádka. Za svůj skok získávají 48.60 bodů.
Výsledky po prvním kole:

1. Čína (A. Chen, Y. Lin)
2. Spojené státy (S. Johnson, D. Boudia)
3. Mexiko (I. García, G. Sánchez)
3. Velká Británie (T. Daley, D. Goodfellow)
Velká Británie a 51.60 bodů. To není moc, Daley a Goodfellow nemohou být spokojeni.
Největší favorit dnešní disciplíny Čína už má taky svůj skok za sebou. A zatím to je první průběžné místo – 57 bodů.
J. Oliveira a H. Parisi získávají pouze 49.80 bodů a to je zatím nejméně ze všech. Domácím fanouškům se to moc nelíbí, pochopitelně.
Slyšíme hluk a křik. Ano, Brazilci jsou připraveni ke svému skoku.
Ukrajinci teď moc dobře neladili a určitě přijdou nějaké srážky. Ano, získávají 50.40 bodu a zatím jsou na posledním místě po svém skoku.
S. Johnson a D. Boudia ukázali povedený skok a získávají 54 bodů a zatím jsou na prvním místě.
I Mexičané mají svůj první skok za sebou a připisují si 51.60 bodu. Zatím jsou průběžně na prvním místě.
51 bodů i pro Německo. Se svým výkonem však podle gest určitě spokojení nejsou.
Jako druzí přijdou na řadu závodnici z Německa. Obtížnost dva.
Máme první skok za sebou. Rusové získávají 51 bodů.
Jako první jsou na řadě Rusové.
Právě nám začíná dnešní soutěž.
Startovní listina:

1. Rusko (N. Shleikher, V. Minibaev)
2. Německo (P. Hausding, S. Klein)
4. Spojené státy (S. Johnson, D. Boudia)
5. Ukrajina (M. Dolhov, O. Gorchkovozov)
6. Brazílie (J. Oliveira, H. Parisi)
7. Čína (A. Chen, Y. Lin)
8. Velká Británie (T. Daley, D. Goodfellow)
A kdo je v této disciplíně největším favoritem? Nikdo jiný než Čína! V roce 2004, 2008 a 2012 v tomto sportu dominovala a vždy získali její závodníci zlaté medaile. Tento sport je na olympiádě od roku 2000. Tehdy získali zlato Rusové, kteří právě porazili Číňany.
Ještě jednou zde vítám všechny fanoušky skoků do vody. Startovní listinu nabídneme hned po zveřejnění.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:00.